CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

clloi
8. dub 2011

@kikina9 tak to máte holky pavdu, bát se bude až do porodu a pak už celý život 😀 a na tom internetu je asi něco pravdy, dokud sem nečetla co vše se může stát, tak sem o tom ani nepřemýšlela a teď se mně to sem tam honí hlavou. Ale už sem si zakázala číst všechny špatné příběhy, tak doufám, že mně to trošku pomůže 😀 😀

slavka22
8. dub 2011

@kikina9 přesně tak, internet jeden!!!! 🙂 , jen nám přidělává vrásky. Já jsem při prvním těhotenství také nic neřešila, vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo dopadnou špatně. A teď? Když je mi něco nejasné, šup na pc a už jedu. A pak si nadávám...A s tou dobou uhnízdění mimíska máš pravdu, to říkal i Dr.

ronecek
9. dub 2011

@ejviska Děkuju 🙂 Doktor nám říkal, že máme u nich úspěch a štěstí. A já jsem mu na to řekla, vy tady máte velký úspěch. A on se usmál a řekl , "máme velký úspěch, rozšířili jsme se a jezdí tady i čím dál víc lidí ze zahraničí. To nás těší". Bude mi chybět klinika i personál, jezdím tam hrozně ráda, ale to dojíždění ☹

ronecek
9. dub 2011

@kikina9 Děkuju Ti 😉 No nevím jestli jedno nebo dvě. Snad už se to příští týden dozvíme. HCG je celkem vysoké. Sice doktor říkal, že nám to zatím neřekne, kolik jich tam asi je 😉 Ale holky mi píšou, že podle HCG to vypadá na dvě 😉 No sestřička jak mi brala krev se mě zeptala, jestli jsem zkoušela test. Tak jsem jí řekla, že testuji od osmého dne a ona tak neváhavě zahýbala hlavou a řekla, že klidně testy můžou zkreslovat léky. Tak jsem to dvou a půl hodinové čekání byla pěkně nervózní 😠 Doktor mi pak řekl, že na to ty léky vůbec nehrajou roli.

ronecek
9. dub 2011

@slavka22 Ahoj, určitě krásně HCG poroste 😉 V kolik hodin jsi v pátek objednaná? My na 8.30 krev a za hodinu u doktora. No uvidíme, kolik se jich tam ukrývá. Ale zase se mi nezdá, že bych u KETu, který zase tak velkou úspěšnost nemá zrovna já měla takové štěstí a čekala dvojčátka 😉 No doufám, že ten týden rychle uteče.

clloi
9. dub 2011

@ronecek ahoj, tak držím palce 😉 ona asi sestřička myslela pregnyl, mě se po IUI ještě 9. den ukazovala pregnylová čárka na testu, pak zmizela a a naskočila ta správná 😀 Já sem tam byla taky moc spokojená. Přehlásila sem se tam i na gyndu i když dojíždím asi 50Km, ale za tu péči to stojí, u nás si tolik času neudělají a nebyla sem moc spokojena.

slavka22
9. dub 2011

@ronecek Ahoj, na krev jdu na 8 hod, za hodinu pak k Dr. To se tam určitě zase potkáme, teda jestli ten týden přežiju 😉

ejviska
9. dub 2011

@ronecek rozsirili se? Maj nove doktory?

fiallinka
9. dub 2011

@ronecek já jsem to zjíšťovala, a průměrné hcg 14. den po ET je při dvojčatech cca 900 a kousek - takže tvoje hodnota je hodně vysoká, nicméně tak něco mezi, může tam být jedno, dvě, i tři 🙂

ronecek
9. dub 2011

@clloi Péče, personál je tam opravdu super 😉 Ale my to máme nějakých 90 km, což je už dost ☹ Ale jinak bych tam jezdila hnedka. Děkuju za palečky.

ronecek
9. dub 2011

@slavka22 Ahoj, určitě se tam zase potkáme 🙂 Taky doufám, že ten týden přežiju. Ještě taková doma 😲

ronecek
9. dub 2011

@ejviska Celá budova je spravená. Vždycky se jezdilo výtahem a teď se dá jít tím vchodem. Dolů je recepce, lékárna, bar a myslím gynda. V patře je pak recepce a doktoři IVF, kam chodíme. O patro výše operační sály, pokoje i s recepcí. A ještě tam bude něco jako hotel pro klienty. Na tom prý zatím pracují. Jinak co jsme tam jezdili my před těmi třemi lety, tak za tu dobu tam zůstal akorát Mudr. Rumpík a Mudr. Chovanec. Jinak Ti co tam byli už tam nejsou. Vrátila se akorát Mudr. Rumpíková a ostatní noví. Teda teď už noví asi nejsou. Vy jste byli i s dcerkou na IVF nebo tu máte přirozeně? 😉

ronecek
9. dub 2011

@fiallinka Děkuju za zjištění 😉No musíme si počkat do pátku. Ty hodnoty jsou různé. Někdo má 300,400 jiné mají kolem 1000 a mají jedno dítko. Uvidíme jestli jedno, dvě, ale myslím, že tři po KETu nehrozí. Ptala jsem se při transferu i Mudr.Křenka a on kroutil hlavou a smál se 😅Ale třeba budu vyjímka, co, 😀 😀 😀

fiallinka
9. dub 2011

@ronecek no, výjimka být můžeš, ale snad nebudeš 🙂

ronecek
9. dub 2011

@fiallinka Mě by to zase tak moc nevadilo 😉 Sice by bylo asi dost náročné to zvládat, ale jsem šťastná, že se nám zadařilo🙂Taťka už tak trochu počítá, že třeba budou dvě bublinky, tak už se poohlíží po větším autku 😀

fiallinka
9. dub 2011

@ronecek dvě jsou ok, ale tři bych ti nepřála ani náhodou. Vychovat bys je zvládla, ale musela bys je nejdřív donosit 🙂

ronecek
9. dub 2011

@fiallinka No, to máš pravdu 😉 Ještě s mýma 54kg. Ale o tom, že jsou tam tři silně pochybuju 😉

ejviska
9. dub 2011

@ronecek ja tam byla poprve vloni v lete, takze to uz bylo vsechno nove. Dcera je prirozene. Ja chodim k Slovakove.

@ronecek
@fiallinka jedny kocce dali dva embrouse, oni se ji rozdelili, takze byly tri embryjka a musela na redukci. Ceka dvojcatka 🙂

fiallinka
9. dub 2011

@ejviska jojo, kdyby jedné, já už jich znám...

ronecek
9. dub 2011

@ejviska Aha, tak to jo 😉 To jsi už chodila do nového.
@fiallinka

Holky 😀 😀 😀 nestrašte 😉 Aby nakonec nebyly čtyři 😝

fiallinka
9. dub 2011

@ronecek no, tak na to radši fakt nemyslet 🙂

kikina9
10. dub 2011

Holky, už od včerejší noci mě bolí v zádech a břicho, jako na menstruaci, ale opravdu hodně ☹ Sice nekrvácím, ale mám strach, aby to nebyl potrat ☹ Zítra jdu na kopec na ultrazvuk a na kontrolní HCG, tak jsem zvědavá, co mi řeknou, ale bojím, bojím 😖

hanysek.hanysek
10. dub 2011

Ahoj holky, tak bolest podbřišku téměř pryč, ale je mi špatně od žaludky. Včera sem si přes den musela zdřímnout, protože sem byla unavená a bylo mi špatně. Pobolívají mě záda. Zřejmě asi na mě něco leze. Zkoušela sem těhu test a nic. Škoda. Ach jo :o(

clloi
10. dub 2011

@kikina9 neboj, to bude určitě dobré, břicho bolívá, děloha se roztahuje. Uvidíš, že vše bude v pořádku 😉

kikina9
11. dub 2011

@clloi Moc děkuji za podporu, až se vrátím, tak napíšu, jak jsem dopadla 🙂 Ale opravdu se hrozně bojím, takové bolesti jsem v prvním těhotenství nezažila 😢

ronecek
11. dub 2011

@kikina9 Ahojky, nemusíš mí vůbec žádné obavy. Mě taky občas pobolívají záda, hlavně kříže a taky v podbříšku. Jako před menskou. Ale jak psala slavka22, tak můžem být rády, protože tím pádem jde vidět, že se tam dole něco děje 😉 Já jsem sice na začátku, ale při prvním těhu jsem taky takové potíže jako teď neměla. Záda mě nebolely vůbec, nevolnosti jsem neměla a hlava se mi taky vůbec nemotávala.
Držím moc dneska palečky a pak se určitě ozvi a přilož fotečku z UTZ. Pa 😉

fiallinka
11. dub 2011

@kikina9 s největší pravděpodobností to fakt nic nebude...

kikina9
11. dub 2011

Ahoj holky, moc děkuji za podporu 🙂 Měly jste pravdu, všechno bylo v nejlepším pořádku, HCG vzrostlo na 4200, na ultrazvuku byl vidět gestační váček se žloutkovým váčkem, takže vše O.K. 🙂 Já jsem tak šťastná 😀 Asi bych se měla uklidnit a přestat kvůli každému problému vyšilovat, nebo budu mít doma malého nerváčka 😀 😀 😀
Dnes mi připadalo, že na kopci ani není moc lidí, myslela jsem, jak brzo z tama odejdu, a zase jsme čekali 2,5 hodiny 😒

clloi
11. dub 2011

@kikina9 nejsi sama, já zas někdy vyšiluju, z toho, že mně vůbec nic není 😀 😀 taky doufám, že je vše OK. 😉 jinak gratuluju a ať mimi pěkně roste 😵

rendas
12. dub 2011

Ahoj kočky,
samé pozitivní zprávičky 🙂 moc všem gratuluju a ani nevíte jak ráda bych už se zařadila za ty roky do vašich řad těhulek😔 Zlínu se tedy teď daří 😉
Tak se všechny držte a hlaďte bříška 😉