CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kolino
9. pro 2012

@petriska nevím co přesně mě čeká! jsem úplně na začátku 😀 čekám na ms pak začínám brát closík pak utz a podle toho se rozhodne kdy se udělá IUI doufala jsem ,že se to stihne do vánoc, ale určitě ne...ms si dává načas.

bobbule09
10. pro 2012

@rioko jé, já bych měla mít na příští pokus taky injekce, tak jsem zvědavá. Chtěli jsme to stihnout ještě letos, ale to asi nebude pravda, protože by mi IUI vycházelo někdy na Silvestra nebo tak nějak a to mají omezený provoz a taky bych chtěla radši slavit. Příští rok budeme na Silvestra hlídat vnoučka, takže máme letos poslední aktivní oslavu 🙂

ivcik83
10. pro 2012

Děkuji CRM Zlín, díky nim tet čekáme dvojčátka 🙂 Jsme sice na začátku 10+1 tt, ale i tak jsme štastní 🙂

kolino
10. pro 2012

@ivcik83 to je nádhera, moc gratuluji!!!!! a co jste podstupovali jestli se můžu zeptat?

ivcik83
10. pro 2012

vyšlo to na 3 IVF a měli jsme ICSI+PICSI+PK. Chce to vytrvat a jednou to přijde 🙂 držím všem moooc palečky 😉

bobbule09
11. pro 2012

@ivcik83 moc gratuluji, je to nádhera, hned dvojnásobné štěstí 😵

lukr
15. pro 2012

Ahoj všichni,chci Vás všechny moc povzbudit.Máme díky této klinice holčičku.Taky to nebylo hned, až napotřetí,ale stálo to za to.A teď čekáme druhé mimy,ale tentokrát si příroda poradila sama a pořídila nám milé překvapení.A to je problém u nás obou a u mě je jich víc.Zkrátka příroda čarodějka 😅 😅 😅 Moc Všem držím pěsti a nevzdávat se 😉

rendas
19. pro 2012

Ahojky všem

@lukr ahooooj tak to je suprrrrrrrrr jojo příroda čarodějka 😉

chodím se sem nakukovat,ale u mě pořád nic nového a prostě pořád nic 😔

holky bojujte přeju všem štěstíčko a krásné vánoce

fiallinka
19. pro 2012

@lukr ahoj, gratuluju, to je nádherná zpráva! Teda, ty mám fakt nejradši.... je úplně udivující, kolika lidem se to pak povede bez doktorů 🙂. Po jak dlouhé době snažení se povedla malá ve Zlíně?

rkatka
19. pro 2012

@lukr To je úúplně jak u nás. Theinku máme napočtvrté, a pak to přišlo jak blesk z nebe a to mi říkali že nikdy neotěhotním přirozeně. V září se nám narodil Metík. Je to moje 3 dítě neplánované ale miluju ho nadevše.

etra
26. pro 2012

@lukr
@rkatka holky, to je nádherný, že se vám to nakonec povedlo i přirozeně!!!!!chtěla bych to někdy zažít...
teď zažívám období, který je krásný, zároveň děsně náročný, pocity euforie i smutku zároveň...po mnoha letech snažení se nám díky klinice narodil chlapeček! při posledních pokusech jsem už ani nedoufala a ono se to nakonec povedlo!
tak vzkazuju všem: VYDRŽTE!!!!já o loňských vánocích ani netušila, že by nás letos mohlo být o jednoho více 😀 😀

neplatnajizdenka
27. pro 2012

Do Zlína na Kliniku už jezdíme několik let, vyzkoušeli jsme mnohé, všechny možné varianty IVF (+ ICSI/PICSI), všechna dostupná vyšetření (DNA, AMH, atp.), a výsledek? Utraceny stovky (!) tisíc Kč, a mimi nikde.... ☹

Lékaři a sestry skvělé, to ano, náš lékař je ochotný diskutovat již o všem a spolupracuje. Nám už ale bohužel nepomůže ani svěcená voda.

Buďte rádi že se Vám to všem podařilo.

PS: Varování - pokud bere váš partner Zinek na zvýšení kvality spermií, ujistěte se že neprodělal v minulosti Boreliozu (nebo neměl klíště a po něm flek). Borelie mají rády zinek a místo aby si partner zlepšil spermiogram, propukne mu borelioza nebo neuroborelioza. Zdroj: výzkum švýcarského Prof. Martin Sieverse

ruda
27. pro 2012

@neplatnajizdenka týýý jo díky moc za info, manžel totiž borelku měl, má ji zaléčenou a zinek jsem ped IVF jedli...díky, už vím, že to nemá dělat....
Je mi moc moc líto, že se vám to zatím nepodařilo, můžu se zeptat, kloik máte za sebou pokusů a kolik to stálo? Pokud nechceš, neodpovídej...
Přeju, abyy se neštěstí umoudřilo a podařilo se vám.... aspoň našli problém?Adopci nezvažujete?Je mi to líto....možná jsme před lety spolu ležely na pokoji, byla se mnou holčina, která začínala v Brně a měli za sebou taky poustu pokusů....přeji, ať se zadaří!!!!!!!

gammaray
27. pro 2012

@neplatnajizdenka nevzdávej to,prosím..

neplatnajizdenka
30. pro 2012

@ruda Ahoj, no asi to povědět můžeme, ať jiní nejdou v našich šlépějích..... Pokusů bylo celkem 6 (nepočítáme inseminace, to nestojí ani za zmínku) a vyšlo nás to zatím na cca 200tis Kč. Proto se občas musíme i usmívat, když v okolí jde někdo na IVF 1x a už napláká kolik to stojí a jakej je to stres 🙂

Popravdě tolik pokusů není dobré ani pro vlastní zdraví ani pro peněženku - bohužel díky dlouhodobému užívání Zinku u manžela vypukla neuroborelioza (o interakci zinku a borelií se dočetl až později), a mě silné hormonální dávky v kombinaci s imunosupresivy kompletně rozhodily organismus. Samozřejmě všechny různé vyšetření a kontroly (profuky, atp) tomu taky nepřidaly. A aby toho nebylo málo, přišla jsem i o zaměstnání (do toho i hypotéka), takže to je teprve pořádnej stres. 😢 😢 😢 😢

Takže jak už bylo uvedeno, nám už nepomůže ani svěcená voda. Není nám dopřáno normálně žít, natož vlastní díte 😒

Proto se všichni držte a buďte rádi za to že máte děti. A přejeme štěstí a radost v novém násedujícím roce. 🙂

neplatnajizdenka
30. pro 2012

@gammaray děkujeme, snažíme se jak se dá, ale už to moc dobře nejde (viz. příspěvek výše). Přejeme hezký nový rok.

ruda
30. pro 2012

jízdenko klobouk dolů před váma, není to lehké, život je v tomhle pes a lidi si často ani neuvědomují, co mají...dokud to neztratí....drž se a ať se daří

etra
30. pro 2012

@neplatnajizdenka po přečtení tvého příspěvku je mi smutno...chápu tvůj smutek, vím, o čem píšeš...v podstatě jsem prožívala to co ty.deset let, s malými přestávkami, jsme se snažili o miminko. vyzkoušeli různé kliniky. každé vánoce jsem probrečela nad tím, že se můj nejtajnější dárek pod vánočním stromečekem neobjevil...kolik bezesných nocí, proplakaných dní nad neúspěšnými pokusy....v neposlední řadě i peněz, které ti vlastně také nepomohou....
jakmile ale člověk přestane věřit a bezhlavě se upínat, tak to přijde. vždycky je nějaká možnost, jde o to ji využít, povznést se nad nesmysly...
přeji ti, ať příští vánoce slavíte ve třech!!!nezoufej, nevzdávej, jen se neupínej...moc držím palce!!!!

kolino
30. pro 2012

@neplatnajizdenka
zdravím,
po přečtení tvého příspěvku, mé nadšení a věření v zázrak mě silně vrátilo do reality...
Holka jedna nešťastná, klobouk dolů to je silná káva, tolik pokusů, nadějí, zklamání, vycuc peněženky...to chce opravdu silnou vůli vydržet!!!
Hlavu vzhůru, jen ten boj prosím nevzdávej, vyšlo to jiným vyjde to i Vám!!!!! Držím palce v lepší časy!
nás čeká v lednu 1.IUI po 5,5 letech snažení ...na zázraky nevěřím ,ale ve zdravé miminko věřím klidně si pár let počkám, hlavně když se podaří a bude jen naše! 😵 ...a k te práci, jak já ti rozumím, taky jsem o práci přišla ☹ je to děs žádná jistota ,ale platit se musí vše!!! ☹ blééé kdyby aspoň to IVF nebylo tak drahé, když už pro tělo je to takový záhul, ale to ne ...oni musí vydělat na lidech co to miminko opravdu chtějí!

rioko
30. pro 2012

ahoj holky, nám IUI taky opět nevyšlo, spg se ještě zhoršilo - jen 8 % pohyblivých a další IUI pro nás nemá cenu, 3.1 jdu na kozultaci a uvidíme co dál, rovnou jsem řekla doktorce že na IVF teď nemáme peníze a že to pro nás cesta teď nebude, ale ona mi říkala že něco vymyslíme, tak uvidíme co, ale myslím že jiná šance už nebude

@neplatnajizdenka je mi líto, že vám to ani po tolikati pokusech nevyšlo, znám pár, kterým vyšlo IVF až na osmý pokus, mají dvojčata páreček, ale já bych na tolik pokusů neměla ani energii ani peníze, navíc já měla při každém IVF hyperstimulaci a měla jsem dost dlouho rozhozené zdraví, ale zase díky tomu máme chlapečka a tak to za to stálo a klidně bych do toho šla i s tím rizikem zase...

rendas
30. pro 2012

@neplatnajizdenka
ahooj naprosto tě chápu ☹ taky máme za sebou spoustu bezúspěšných pokusů, IUI to nemá ani cenu počítat,nativní cykly,IVF-ka,pak metoda IFI po které hroznej hyperstimulák, pak jsem začla jako vždy do deseti dnů krvácet,byli vánoce strašný bolesti a 3.ledna revize....no hrůza....o pěnezích ani nemluvím,stavěli jsme,takže spousta půjček..takže i na to aby člověk měl dítě si musí vzít půjčku...šílený...a pak z toho stejně nic.a jak píšeš rozhozenej celej organismus....a manža už nic nechce...prý mám jít za někým jiným 😖 ...........no nechala jsem to být asi čekám na zázrak 😔i když naposled jsem byla ve Zlíně na jaře "alespoň na inseminaci".....
ale prostě i na nás se přeci to štěstíčko musí usmát 😉 nejhorší je ale že roky utíkají 😠 (nebo aspon já už sem stará perza 🙂 )
Věřme i když vím je to těžký

rendas
30. pro 2012

@etra ahojky moc gratuluji k prckovi,pamatuji si taky jsme spolubojovali 🙂

rendas
30. pro 2012

@ruda ahojky taky spolubojovnice 😉 malej je fakt kráááásnej,zkoukla jsem fotečky nádherný!!

ruda
30. pro 2012

@rendas děkuji, často si na tebe vzpomenu a pořád tomu věřím!!!! nejen u tebe...
@rioko taky jsem měla hyperstimulák a rozhodilo mě to, ale kluk za to stojí, můžu se zeptat, jak tě to rozhodilo? Hormonálně? Mě i psychicky 😒 ale šla bych do toho zas, tak jako ty....

neplatnajizdenka
31. pro 2012

@rendas Ahoj, díky za povzbuzující komentář. Uvidíme co nám přinese příští rok, my bychom rádi zdraví, práci a pak snad i to miminko? Ale asi chceme moc? ☹

Přejeme vám do nového roku vše nejlepší a splnění všech snů. 🙂

neplatnajizdenka
31. pro 2012

@kolino Taky děkujeme za hezké slova, vážíme si jich. Přejeme taky ať i u Vás dopadne vše podle Vašich představ a život je plný příjemných radostí a starostí 🙂

rioko
31. pro 2012

@ruda jak psychicky tak tělesně, jak jsem otěhotněla u prvního tak se mi ohss ještě víc zhoršil, bolesti hrozné, zvracení furt a potom mi trvalo 3 měsíce než se mi zmenšily vaječníky a přestala jsem mít větší bolesti, ale taky bych do toho šla znovu a u mě je pravděpodobnost ohss asi 99% jak mi řekli

ruda
31. pro 2012

roiko, zase říkají, že jkdyž je OHSS, tak je větší pravděpodobnost otěhotnění...
Hezký a plodný nový rok

rioko
1. led 2013

@ruda nám to taky asi poprvé pomohlo ale podruhé ani ohss nepomohlo ☹

kolino
20. led 2013

@m_artasek Ahoj Martinko!!! ♥
jak se daří? Už Vám přišly ty výsledky z genetiky? A co snaženíčko, máte už povoleno?
Já byla v pátek na IUI ...tak jsem plná očekávání jak to dopadne....přítel měl zase špatný spermiogram, ale v den odběru měl !!!dobrý!!! což jsem byla velmi mile překvapená! 😵 Konečně i on byl pak šťastný ,že vitamínky a vlažná sprcha zabírá 🙂