CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

clloi
28. říj 2011

@ruda zatím ne, asi se mimískovi do toho počasí nechce 😀 ale tak má ještě dva dny čas 😀

ruda
29. říj 2011

@clloi však on vykoukne 😀

rendas
30. říj 2011

Ahoj holky moc všechny zdravím,pořád sem chodím jukat co nového,tak jsem aspoň měla co dočítat 😀 bylo tu jaksi mrtvolno 🤐 ale nepříspívám,protože nemám ani co, u mě nic nového ☹ tak nevím jestli se někdy dočkám 😔

@clloi moc na tebe myslím at to dobře dopadne 😉

@ruda ahooooj ty brdo tak nějak jsem spolu začínaly bojovat a Rudík bude mít za chvíli dva roky!!!ty jo to letí 🙂

ruda
30. říj 2011

@rendas jojo, letí to, sama uvidíš, jak to letí s prckem a jak roste před očima. Vím, že to možná teď vidíš černě ale i na tebe čeká miminko, jen hold ta pravá chvíle ještě nenastala. Nebo, dočkáš se. Myslím na tebe, bojujte, nevzdávejte se!

ivus16
2. lis 2011

@benerika ahoj, já jsem dostala neschopenku hned po embriotransféru, vycházky od8-20h, ale stejně mě celou dobu nikdo nedošel zkontrolovat, jinak s touto neschopenkou jsem marodila až než jsem šla na mateřskou. Doktor byl zmatený, protože mě ji vystavovali ve Zlíně, taky říkal, že po umělém oplodnění je to hned rizikové těhotenství, ale je dobře, že jsem to ani nevěděla, měla bych asi nějaký jiný režim. Chodila jsem cvičit, plavat a nijak jsem se neomezovala. Moje známá je ted taky těhotná a vycházky má taky jen 4h denně, myslím, že pokud si těhotná mělo by to být aspo 8h , vždyť přece musíš chodit často na vzduch 🙂) Držím všem těhotným palce a taky těm co se otěhotnět teprve snaží 🙂

benerika
4. lis 2011

@clloi Moooc gratuluju 🙂 🙂 Krásné jméno Anetka 🙂

fiallinka
4. lis 2011

my něco nevíme? Clloi, taky gratuluju...

já jsem neschopenku měla jen na týden, pak jsem na rizikovém nebyla - nabízeli, ale nechtěla jsem, neviděla jsem důvod 🙂

clloi
5. lis 2011

Ahojte holky, tak se nám v pondělí narodila naše beruška Anetka, musíme pak za ni paní dr. Slovákové poděkovat 😵 😵 😵

ejviska
6. lis 2011

@clloi velka gratulace! At vam dela mala jenom radost!

pitrisek26
7. lis 2011

@clloi Velká gratulace 🙂

rendas
7. lis 2011

@clloi holky šikovný 😉 😉 veliká gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂

ruda
8. lis 2011

@clloi mooooc gratulujeme a ať je Anetka hodná a zdravá

fiallinka
26. lis 2011

Letí to,..

lukr
27. lis 2011

@fiallinka Karolínce přejeme vše nej,nej 🙂 🙂 🙂

ruda
1. pro 2011

@fiallinka jejda, to je fofr, taky opožděně gratulujeme!!!

fiallinka
1. pro 2011

@ruda no jo, fofr 🙂. A co vy, kdy jdete Rudíkovi pro ségru 🙂?

ruda
2. pro 2011

@fiallinka jejda... zatím určo ne a kdo ví jestli někdy... jsme spokojení, já jsem zpět v práci a tak je fofr, maličký je zlatíčko a nějak mi nic nechybí... v každém případě za děti na "zimním táboře" každý rok platíme a neříkám, že nikdy... jen prostě teď ne a ani o tom zatím neuvažujeme, no já občas , že snad do budoucna, manžel vůbec...bude mi sice 33,ale to snad ještě není na druhé taková hrůza, jsem přesvědčená, že stačí říct kdy a že to vyjde na poprvé, miminka byla kvalitní a je jich 12 a já reagovala až moc dobře... jak přijde čas, uděláme to...
Užijte si krásné svátky!!!
VŠICHNI!!!

fiallinka
2. pro 2011

@ruda zimní tábor, to je pěkné 🙂, taky bysme tam měli mít ještě tři (i když kdoví jestli, vůbec se nám nikdo neozval kvůli prodloužení), a přemýšlíme, jestli ještě jednou zkusit štěstí, které teda u nás bylo dost vrtkavé 🙂. Mám taky 33, taky si říkám, že nějaký ten rok ještě mám 🙂, ale už bych taky ráda do práce a doma občas už nemůžu 🙂, tak nevím nevím, jen se mi je nechce vyhazovat a na darování nemám asi morál 🙂.

Každopádně je super, že jsi spokojená 🙂.

chezzule
2. pro 2011

taky sme tam byli už sme byli objednaní i na inseminaci,jelikož nám doktoři oznámili,že s partnerem nemůžeme přirozenou cestou otěhotnět,ale něco nám do toho vešlo,tak sme to zrušili a já otěhotněla nečekaně přirozenou cestou 🙂 Jinak sou tam doktoři a veškerý personál moc milí a ochotný 😉

ruda
2. pro 2011

@fiallinka taky bych je nedokázala darovat...cizím...no asi ani do rodiny, kdyby to šlo, neunesla bych se na ně dívat z pozice tety a vědět, že jsem máma...
Proto jsem šla do práce, abych mohla eventuelně co nejdřív na další MD, v kuse bych to nedala a taky bych nerada přišla o práci, co mám ráda...
@chezzule úžasné, přirozeně je to vždy jednodušší , gratuluju

benerika
5. pro 2011

Ahojte holky, když jste byli na odběrech krve na infekční nemoci a imunologii, dělali vám je taky najednou? A řekli vám je i přes telefon nebo jedině osobně dr ?

koubovii
7. pro 2011

@benerika dělali nám to zrovna pak i nějaké další (hormony, genetika) a řekli nám to potom při další schůzce

ejviska
9. pro 2011

@benerika nam taky vse zrovna a rekli vysledky pri dalsi schuzce. Imuno trva mesic. Na hormonalni profil se chodi urcity den cyklu.

koubovii
9. pro 2011

ahoj holky prosím o názor jsme s manželem trošku v šoku.. před rokem spemiogram lehce nadprůměrný a v caru teď velmi špatný - neuměli to vysvětlit a v podstatě naznačili že by mohli v kyjově udělat chybu - čemuž nevěříme! četla jsem pár příspěvků na netu a těch lidí co mají pochybnosti je víc oni nám totiž nic jiného nenašli.

clloi
9. pro 2011

@koubovii spermiogram se může zhoršit i zlepšit, špatná životospráva, kouření alkohol atd, je toho hodně, co to může zhoršit, já mám se Zlínem velmi dobré zkušenosti, manžel měl mírně zhoršený spermiogram upravilo se to po braní vitamínů a já mám PCO, pomohli nám k holčičce. Já zas nemám dobré zkušenosti z Kyjovem, ale každý je spokojený jinde, pokud máte pochybnosti, nechte si udělat ještě jeden kontrolní.

koubovii
9. pro 2011

@clloi právě že životosprávu jsme zlepšili přestali kouřit, manžel bere vitamíny, téměř nepijeme alkohol ...

zajímá mě jestli má někdo stejné zkušenosti jako já

clloi
9. pro 2011

@koubovii tak nám se spíš zlepšil, ale já bych si vyžádala ještě jeden a nebo ho zkusila udělat třeba ve Zlíně v nemocnici ať máte s čím porovnat. A nebo zkusit Car v Brně.

ruda
9. pro 2011

@koubovii manžel měl v Kyjově jen trošku podprůměrný SPG, doporučena vitamínová léčba....3/4 roku na to v CAR SPG opět horší,ale stačilo by na IUI, když se ale odebíralo za dva měsíce na IUI byl ještě horší a bylo jasné, že to nevyjde,ale šli jsme do toho, hold to nevyšlo a bylo nám doporučeno IVF-ICSI po třech měsících jsme na to šli, SPG měl nejhorší ze všech a já měla 29 krásných vajíček, z toho se 26 oplodnilo a máme krásného synka... životosprávu jsme dodržovali,ale hold u chlapů je to tak nesabilní... nemyslím si, že by Kyjov nebo Zlín dělali chyby, stát se může,ale těch odběrů jsme měli několik a pokaždé jiný, hele hlavu vzhůru, v každém případě stačí pár dobrých kousků a oni si už poradí, Zlínu věřím maximálně. Držte se

koubovii
10. pro 2011

@ruda
@clloi děkuji za radu 😉

cavu
13. pro 2011

@koubovii Ahoj. Tak manžel měl první spermiogram průměrný. Byla doporučena inseminace a při té byl spermiogram katastrofální. Doktor říkal, že se může kvalita spermii lišit měsíc od měsíce. Dost záleží i na stresu.Manžel je nekuřák a alkohol téměř nepije. Začal jíst nějaké vitamíny a před další inseminací jsme asi 6 dnů sexuálně abstinovali. Spermiogram byl o něco lepší, ale ani to nevyšlo. Na další jsme se už nedostali, protože jsem špatně reagovala na léky. Nakonec jsme absolvovali IVF-ICSI a podařilo se nám otěhotnět. Hned na první pokus. Nyní jsem ve dvacátém týdnu a moc si to užívám. Přeju vám hodně štěstí, ať se co nejdřív zadaří. 😉