CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
15. říj 2012

tak to je fakt, .Ať se zadaří...

bobbule09
16. říj 2012

@hanulka22 no nevím, jestli bolest břicha a bolavé bradavky jsou příznak těhu 😕 Mě před mrcho taky vždycky bolí břicho a prsa, ikdyž prsa mě bolívají trochu jinak, ale připisuju to těm lékům, co beru.
A špatně mi bylo minulý měsíc taky na blití a nebylo z toho vůbec nic 😒
@harley26 moc ti přeji, aby to napotřetí vyšlo 😵 My taky zkusíme ještě jeden pokus, kdyby to náhodou teď neklaplo a pak na to kašlem. Na víc prostě nejsou finance 😔

etra
16. říj 2012

Holky, nevzdávejte to!!!!...snadno se to řekne, znám ten pocit, ale....dejte si pauzu, našetřete a zkoušejte dál! kdo vydrží vyhraje!!!! 😉 😉 😉
...dneska jsem první den na mateřské!!!!Taky jsem si myslela, že mě tyto radosti i starosti nikdy nepotkají... 🙂 řešení se vždycky najde! Věřte a nezoufejte.

ruda
16. říj 2012

@etra jůůůů ahoooj, teda to uteklo, vždyť ty za chvilku rodíííš 😀 , máte jméno?

rioko
16. říj 2012

Ahoj holky můžu se přidat? O víkendu budeme absolvovat přímou inseminaci ( nevím tu zkratku, jde o přímé zavedení spermií do folikul), máme 3 letého chlapečka z IVF, vyšlo nám hned první,absolvovala jsem ho v Brně, druhý pokus už nevyšel

ruda
16. říj 2012

@rioko tak držím palce, aby byl sourozenec 🙂

hanulka22
17. říj 2012

@bobbule09 uvidím nechám se překvapit o víkendu enbo možná počkám na krev, uvidím. Nechystáš se náhodou dneska testovat???? jestli jo tak držím palce 😵

bobbule09
17. říj 2012

@hanulka22 ano, dneska jsem testla a je tam takový pididuch, ale až po limitu, takže nevím zase nic 😀
No v pátek už to budu vědět na 100%

bobbule09
17. říj 2012

@rioko to je IFI, to mi dělali minulý měsíc taky 🙂 Sice z toho nic nebylo, ale tobě to určitě vyjde, budu moc držet palečky 😵

hanulka22
17. říj 2012

@bobbule09 tak to vypadá slibně, budeš to do pátku ještě zkoušet? držím palce ať to vyjde 🙂

bobbule09
17. říj 2012

@hanulka22 už nebudu, vzdávám to. V pátek jdu na krev, tak budu mít jasno. Pořád na ten test koukám a myslím si, že tam toho ducha asi vidím jen já, protože si to moc přeju 😕

rioko
17. říj 2012

Děkuji
@ruda
@bobbule09
u mě ještě záleží na tom, jak dopadne zítra UTZ, protože jsem stimulovala Merionalem, v pondělí jsem byla na UTZ 11 den cyklu a měla jsem jen dva folíky 12-13 mm, tak jsem dostala ještě další injekce a pokud to bude zítra vypadat dobře, tak IFI bude, ale musí bý aspoň dva pěkní, jinak to nemá cenu, pak jedíně obyčejná IUI ale to nevím jestli bysme spíš tento měsíc nezůstali u domácího snažení. U mě je blbé, že já špatně reaguji na stimulaci, když mám menší dávky tak nereaguji . na clostil třeba vůbec skoro, při větších mám hyperstimulaci, měla jsem ji jak u IUI kdy jsem stimulovala Menopurem, tak při obou IVF,tak se to u mě špatně reguluje

rioko
17. říj 2012

@bobbule09 kolikátý den jsi po inseminaci?

ruda
17. říj 2012

@bobbule09 tak toho ducha vyfoť uvidíme, co vidíme... a z ranní moči

kytkatka
17. říj 2012

Tak mě to nevyšlo, aspoň tento měsíc ☹ Snad budete mít víc štěstí!

ruda
17. říj 2012

@kytkatka 😖 škoda, tak příště....

hanulka22
18. říj 2012

@bobbule09 zítra držím palce, dej vědět jak jsi dopadla 😵 😵 😵

hanulka22
18. říj 2012

@rioko ja měla 11 DC foliky 11 mm a doktor nic nerikal, spis naopak že je to přesně tak jak má být. na IUI jsem šla 16 DC, stimulovala jsem clostíkem. No uvidím v pondělí jestli to vyšlo nebo ne. Ty jdeš na IFI i o víkendu??? nevěděla jsem že to dělají i přes víkend. A ke komu chodíš?

rioko
18. říj 2012

@hanulka22 tak dnes mě na UTZ říkal, že mám jen jeden už 19 mm, moc nechápu kam zmizel ten druhý. Já chodím k doktorce Rumpíkové, která jezdí k nám do Vyškova přibližně jednou za 14 dní, na UTZ jsem byla v pondělí i dnes u nějakého gynekologa v nemocnici, ale nemám k němu moc důvěru. V neděli jdu na obyčejné IUI, já i se ho absolvovala už několikrát tak v to těžko věřím, ale co nadělám.

chci se zeptat, pokud někdo měl IUI, kdy jste si před tím pichali Pregnil. Mě řekl doktor zítra ve 21 hodin, to je 36 hodin před IUI, ale myslela jsem,že se pichá 24 před tím, protože vajíčko se uvolňuje 24 hodin po pichnutí

hanulka22
18. říj 2012

@rioko ja si pregnyl taky pichala 36 hodin pred IUI, pichala jsem si ho v sobotu vecer v 22 hod a na IUI jsem sla v pondeli v 10 rano. kolikaty pokus mas? ja myslela ze jdes na IFI.

rioko
18. říj 2012

@hanulka22 díky, měla jsem jít na IFI jenže to bych musela mít aspoň dva hezké folíky a to ani po těch injekcích nemám, takže jedině IUI. Těch mám za sebou asi 5 + 2 IVF a spoustu stimulovaných cyklů s clostilem a snažením doma

rioko
18. říj 2012

ale všechno jsem absolvovala v Brně, před rokem a půl jsme se přestěhovali a kamarádka mi doporučila Zlín,což není takový problém, ze Zlína pocházím a mám tam mámu a sestru tak to spojíme s návštěvou a pojedeme už v sobotu

hanulka22
18. říj 2012

@rioko budu držet palce aby to tentokrát vyšlo 😉 a muzu se zeptat co mas za problem??? u me nic moc nenasli, vse pry v naprostem poradku akorat mam slabe PCO, tak doufam ze nebudu muset na IVF, rikala jsem si ze IUI zkusim tak 5 krat a uvidim co potom. Snazime se dva roky a nic, takze prirozenemu poceti sanci nedavam, brala jsem 8 mesicu clostik takze kdyby to slo prirozene tak uz by to snad vyslo.

martasek33
19. říj 2012

Ahojte všichni.
Taky se podělím o moji začáteční zkušenost. O miminko se snažíme přes 2 roky. Jednou jsem měla MT. S tím 1 laparka, letos v dubnu druhá laparka a hysteroskopie.
Tento měsíc jedenáctého jsme byli na konzultaci ve Zlíně. Vzali nám krev na genetiku a mě na AMH. Manžel byl o týden později na spermiu. A teďka musíme čekat do prosince na genetiku. Prosím mohli by jsem mi říct, co nás čeká asi dále.

bobbule09
19. říj 2012

tak hlásím, že to opět nevyšlo ☹ Jdeme ale hned do dalšího, tentokrát už posledního kola a příště už to určitě musí vyjít 🙂

kytkatka
19. říj 2012

@martasek33 Uplne jednodude to rict nejde, zalezi, jake budete mit vysledky. Kdyz budete oba bez problemu, asi zacnou necim jednodussim (casovany styk, IUI, apod.).

kytkatka
19. říj 2012

@bobbule09 To je mi lito ☹ Takovych zklamani uz mam za sebou taky dost.

rioko
19. říj 2012

@bobbule09 tak to mě mrzí ☹

@hanulka22 mám PCO, endometriozu ale úplně malou - teda měla jsem před 4 lety, kdo ví jak je to teď, anovulační cykly, manžel má spermiogram docela v normě, nic extra ale ani tragického, tak nevím jestli IUI pomůže. Já bez stimulky moc nemám ovulaci, občas jo, v lednu jsem měla zamlklé těhu po plánovaném styku, jinak ale 2 roky snažení a zase nic ani to druhé IVF, pořád máme jedno v rezervě ale chtěla bych ještě počkat

bobbule09
20. říj 2012

@rioko tak to jsme na tom podobně 😢 Pořád ještě věřím, že to vyjde a podaří se na potřetí 😵 A když ne, tak na jaře se nám narodí vnouče, takže si mimčo užijem tak jako tak, akorát ho nebudu mít doma i v noci 😀 😀

bobbule09
20. říj 2012

@kytkatka no co už, doktor říkal, že tahle menstruace, co přijde už bude poslední a ta další už nepřijde 😀 😀
No uvidíme 🙂
Jako mrzí mě to, ale nehroutím se, nebrečím, prostě jdu dál 😔