CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
12. únor 2008

lentilka: a to vyšlo po IUI nebo se stal přirozený zázrak 🙂 ? S tím břichem neboj, na to si stěžuje každá těhule 🙂, třeba si budu stěžovat i já 🙂 - ale chápu, každý, komu se to dlouho nedaří, má hrozný strach z čehokoliv - a přejde nás to až za takových 50 let, o děcka se budem bát pořád

lentillkaa
12. únor 2008

Vystihlas to přesně...mám strašný strach. Aby tam v pondělí byl váček, aby mu bilo srdíčko...sleduju každý pohyb - připadám si jak blázen už fakt. Jsem po třetí a pro nás poslední IUI 😉

hanulka3112
12. únor 2008

Ahojky Holčiny 🙂
Nunco,děkuju za podporu, tu potřebujeme všichni moc 😉 Já si myslím, že to jaro nám přinese štěstíčko 😀 prostě to tak cítím a vidím nás už s břichama 😉
Filinko, to je supr těch 14 vajuch 😉 už se nemůžu dočkat až nám zítra napíšeš, že se krásně oplodnily a jsou velmi kvalitní 😉 🙂
Lentilko, tak to je bezva zpráva moc ti to přeju a ať nám tady nosíš už jen samé hezké zprávy, my to potřebujem 😉 🙂

nunca
12. únor 2008

Tak nejprve, Fiallinko, moc Ti gratuluju (zatím potichoučku, atˇ to nezakřiknu) ke 14 vajuchám, věřím, že budou skvělé, držím moc pěstičky, vždytˇ za nedlouho se budu takto bát i já a další holky. Tak se snaž být tedˇ hodně pozitivní, atˇ se potom embroušci dostanou ke své pohodové klidné mamince, prý pozitivní myšlení je hodně důležité, ale chápu, vydržet ????Je hrůza. Tak odpočívej a těš se na ty svoje budulínky, budeš je mít za chvilku u sebe a tam jim bude nejlépe 😉 😉 .

Lentilko, to je úžasný a krásný zároven, budu držet pěstičky, atˇ to vše dobře dopadne a budeš se těšit ze svého rostoucího bříška 😉 😉 , hlavně budˇ v pohodě a nedělej si starosti s bolestmi bříška, je to normální a aspon máš jistotu, že se děloha zvětšuje pro Tvé mimi. Já u dcery cítila to samé a bylo to normální.
Takže klídeček maminko, tedˇ se jenom nechat rozmazlovat 😉 😉

nunca
12. únor 2008

Juliet, gratuluji k úrodičce mimísků, jsou to už pěkní cvalíci, věřím, že to bude v pořádku a mimísci budou krásně zdravoučcí 😉 😉 . Budu na vás taky myslet a to dvojnásobně 😉

nunca
12. únor 2008

Hanulko, myslím, že to jaro letos bude opravdu magické a štastné v tomto roce a jak už někdo tady na koníku psal, že ta osmička na konci je krásně kulatá, že by znamení ?????? 😉 😉

lentillkaa
13. únor 2008

nunca: děkuju za povzbuzení, už aby bylo pondělí a já šla s fotkou od doktora... 😉

fiallinka
13. únor 2008

nunca: přiznám se, že jsem spíš zastáncem zdravého pesimismu, protože přílišná očekávání mne pak pěkně hodí k zemi, když se nezadaří... ale na druhou stranu se nemůžu ubránit takovému radostnému očekávání a naději, i když jako mamina se ještě necítím 🙂, ale dám vám vědět, jak ty embryjka na tom budou...

fiallinka
13. únor 2008

a hlásím 12 embryjek, tak na ně do pátku, to bude transfer, všichni prosím myslete, ať krásně rostou

nunca
13. únor 2008

Fiallinko, tak to je fakt skvělý, já Tě chápu, to zklamání potom je hrozný. Moc držím pěstičky, ale embryjka si myslím, že to nejhorší mají za sebou a tedˇ už jenom porostou, stejně moc hezká úrodička 😉 😉 . V pátek budu na Tebe moc myslet, i když to už bude ta příjemná stránka a pak čekání (je to hrůza, ale určitě to dopadne dobře uvidíš 😉 ).

v199
autor
13. únor 2008

Ahoj holky, to jsou mi teda prima zprávičky, za chvíli se tady budeme všechny bavit jen o rostoucích bříškách-to by bylo super.Fialinka přeju Ti ať se embryjka v pátek pořádně zakousnou-hlavně na sebe dávej pozor a své zdraví nepodceňuj, hlavně ze začátku.
Lentilka:fotky ze Zlína jsou fakt moc krásné, v pondělí tam pro tebe taky jedna připravena, tomu věř 😅 .
Hanulka:manžel měl hodně špatný spermiogram, zkoušeli jsme jednou inseminaci a potom nám hned řekli, že to u nás vyřeší pouze umělé.Takže jsme byli na IVF+ICSI.

lentillkaa
13. únor 2008

fialinka: to je krásná zpráva 🙂 v pátek budu držet palce ať všechno vyjde 😉

v199: doufám že máš pravdu. dneska jsem si (blázen) děelala znova testík - čárka je tam, ale jen o malinko silnější než v pondělí, tak nevím...asi už mi fakt hrabe. Navíc je mi špatně (asi je to chřipka, bolí mě žaludek a je mi tak...blé), doufám že bude všecko v pohodě.
Ty se hlavně opatruj a pohlaď bříško 😉

fiallinka
14. únor 2008

lentilka: a třeba je to těhotenství 🙂, ty příznaky... 🙂, no a malinko silnější - to je přece přesně tak, jak to má být 🙂

hanulka3112
14. únor 2008

V 199,děkuju za odpověď a přeju ti ať mimísek pěkně roste 😉 🙂
Fialinko,to je supr těch 12 embryek, zítra na tebe budu myslet a držet ti pěstičky 😉
Nunco, taky si myslím, že ta osmička na konci je magická a pěkně kulaťoučká a že si tady budeme brzo všechny psát jak je nám po ránu zle a jak nám rostou bříška 😉 😀
Lentilka,já si myslím, že v pondělí si poneseš krásnou fotečku a budeš ten nejšťastnější člověk na světě,tak nám pak musíš tu fotečku ukázat
No jinak mám holky z vás velkou radost, jak to tu srší dobrýma zprávičkama 🙂 já se ještě někdy chodím koukat na IVF,ale tam spíše převažují ty druhé zprávičky a pak je z toho člověk rozhozený 😒 tak už budu chodit asi jen tady, protože když se tu podívám už se vidím těhu 😀 😉

lentillkaa
14. únor 2008

holky 😵 doufám že v pondělí uvidíte můj krásný černý flíček 😉
Hanulko, pojď za náma, ať se to tu trochu rozjede.
Fialinko, na kolik zítra jdeš? ať můžu držet palce co nejvíc

hanulka3112
14. únor 2008

Lentilko,už jsem tady a budu jen tu, protože tady se to opravdu rozjíždí jen tím dobrým směrem 😀 asi jsou tu těhu bacily 😀 Holky já vám to tak moc přeju 😉 aby to tu tak hezky pokračovalo jako teď 🙂

lentillkaa
14. únor 2008

hanulko..já bych ti ráda napsala, že se brzo přidáš mezi nás těhule, ale asi by to v mém případě byly moc silná slova zatím 😅

fiallinka
14. únor 2008

lentilka: jdu zítra v 13.00 hod., ale myslet na mne můžeš nepřetržitě už odteď (ať se hezky vyvíjí) a pak ještě tak 9 měsíců, ať to dobře dopadne 🙂, no a já sam. taky na tebe myslet budu

hanulka3112
14. únor 2008

lentilko, jsi moc hodná, že to tak cítíš, ale já věřím, že se brzo dočkám 🙂 😉 a budu mezi váma těhulkama coby dup 😀 taky si musím počkat a projít tím vším jako vy, aby přišla zasloužená odměna, ale kdo si počká ten se dočká 🙂 😉
Fialinko, já na tebe myslím už teď a držím embryjkům palečky, takže určitě všechno dobře dopadne 😉

lentillkaa
14. únor 2008

hanulka: možná jsi mě špatně pochopila...já tím myslela že sebe ještě nemůžu považovat za těhulku 😅 A přála bych ti, abys naopak vším čím my tady procházíme projít nemusela a podařilo se 🙂

hanulka3112
14. únor 2008

Lentilko,ale já už tě potichoučku považuji za těhulku, protože nic nenapovídá, že by to nevyšlo.tak tfuj tfuj ať si v pondělí neseš fotečku s černým puntíkem 😉 jinak děkuju a už si moc přeju ať to mám úspěšně za sebou 🙂

lentillkaa
14. únor 2008

hanulko, všechno bude dobré...nezbývá nám než tomu tak věřit 🙂

hanulka3112
14. únor 2008

jo jo Lentilko já myslím, že je důležité věřit v to, že se to povede 😉 já věřím, nic jiného mi taky nezbývá 😒

fiallinka
15. únor 2008

hlásím, že dvě embryjka mám zavedená a tři zmražená - zbytek se neměl k světu. Ani to nebolelo, teď ještě aby se chytli .-)

lentillkaa
15. únor 2008

fialinka: tak ať máš krásné dvojčátka, já bych ti to přála 😉 a kdyby ne, tak na příště máš ještě zásobu.... 😵

laola
15. únor 2008

fialinko, držím pěsti, ať se bobánci pěkně uhnízdí a nepustí!!!! 😉 🙂

hanulka3112
15. únor 2008

Jééé Fiallinko ty se máš 😀 tak už to máš za sebou, tak se pěkně šetři ať se mimísci pěkně zavrtávají 🙂 mocinky moc ti to přeju 😉 jen já jsem tak nějak pozadu ☹ ale ve středu se konečně dozvím co a jak a už teď se modlím ať je všechno OK a můžu co nejdřív začít 🙂
Lentilko jakpak se cítíš, už si asi přeješ ať je pondělí a můžeš nám to tu potvrdit, já se už taky moc těším jak nám to tu napíšeš 😀 😉

lentillkaa
15. únor 2008

hanulka: je mi pořád tak nějak šoufl, celý den nemůžu nic sníst a večer se naperu a je mi zle 😠 No a jinak mě dost začaly bolet prsa. Jo a ještě něco - jsem fakt magor a dneska jsem si dělala zase test - ta čárka je stejně silná jako ta středeční....tak já nevím co si mám myslet. a jediné co, tak můžu fakt čekat ☹

hanulka3112
16. únor 2008

Lentilko, tak to jsou jen samé příznaky těhu 😉 tak to je určitě supr 🙂 jé co bych dala za to, aby mi každé ráno bylo zle 😀 já vím to čekání je děs, nejradši by se člověk probudil v ten den, kdy mu to potvrdí, tak se něčím zabav ať ti to rychle uteče, já už nevím co mám dělat, aby mi to do středy uteklo, asi vygruntuju celý barák 😀

lentillkaa
16. únor 2008

hanulko, já jsem se teď vrátila ze školy (dálkově studuju Vš), jdu vařit a pak uklízet...ale nevím proč, dnes mě chytl takový blbý pocit, že z toho nic nebude 😒