CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

nunca
22. únor 2008

Fiallinko, já se omlouvám, připadám si někdy jako deb..., hodně si všechno beru a vidím automaticky ty nejhorší věci aniž se vůbec dějí 🙄 .

Ale moc přeju všem těhulkám jenom a jenom zdravé mimísky, je to vážně dar 😉 😉 a moc bych si přála, kdybych takový ještě někdy dostala, protože naše hvězdička je pro mě tím nejlepším, co může člověk dostat ( tedˇ je manža mimo a bohudíky se nedívá,co píšu 😀 )

hanulka3112
24. únor 2008

Ahojky holciny,tak jsem tu teď nějak nebyla.Vččera měla tchýně narozky no a dneska dopoledne jsem vařila a odpoledne bylo, tak krásně, že jsme a miláčkem šli dělat na zahradu 😀

Nunco, jinak žádné vyšetření od doktora napsané nemám, vše už mi dal můj gyn Dr. jen krev na imunologii.Jinak jsem úplně zapomněla jsk se ten doktor ve Zlíně jmenoval

nunca
24. únor 2008

Hanulko, moc Tě zdravím, výsledky už máš z té imunologie nebo se čeká déle? S tím moc zkušeností nemám a mám ho napsané v ordinacích ze Zlína, krev mi tam už taky brali, ale nevím, jestli i tu imunologii dělají tam nebo odesílají někam jinam 😒 .

Tento víkend byl fakt moc hezký a teplý, úplně to vonělo jarem 😉 😉 .Takže už snad přichází nejplodnější období (hlavně pro nás 😀 ), aby to příští jaro už bylo s prckama v náručí 🙂 .

Ty tedˇ čekáš na ms (odběry ve Zlíně) a pak už hurá na to? 😵

hanulka3112
25. únor 2008

Jo jo čekám na MS, ať mi vezmou krev a z toho mi udělají tu imunologii, jedu tam druhý den MS, prý je to nejlepší na zjištění hladiny hormonů v těle, ať pak ví jakou mi dají dávku, no a když bude vše O.K tak hurá na to 😀 teď bych měla dostat MS koncem nebo začátkem měsíce, takže stimulovat bych měla začít konec března začátek Dubna 😵 už se fakt moc těším jo a to počasí je nádhara 😀

fiallinka
25. únor 2008

ahoj holky, zdravím, pořád nevím, jak to dopadlo, ale je mi dost blbě - mám strašně nafouklé břicho, tlačí mne, dýchá se mi blbě, no ať žije OHHS - a to až od soboty, předtím nic. Tak doufám, že to přejde, ale je do děs.

hanulka3112
25. únor 2008

Nunco a kdy bys měla eventuelně začít stimulovat, když ti ta operace dopadne dobře,někdy v květnu viď? 😉
Já mám jen strach, abych nedostala nějakou infekci 😖 tak před dvouma měsícema mi doktor napsal nějaké čípky a pro mého mastičku,no a na kontrole po 14 dnech mi řekl, že je to O.K a bral mi ještě stěry na chlamidie a ty dopadly dobře 🙂 teď se moc sleduju a mám strach, aby se mi to nevrátilo 😖 i když mi dr. ve Zlíně říkal, že když se něco takového objeví, že nasazují antibiotika, ale chci být v pořádku 100% ať mám jistotu, že se to povede.Od té doby sice klid, ale sem tam najdu na kalhotkách malinký bílý flíček 😒 myslíš, že je to normální

nunca
25. únor 2008

Hanulko, snad v květnu, záleží, jak se mi nastartuje ms cyklus, doufám, že to bude v pořádku, nerada bych dlouho čekala 😒 . Já myslím, že pokud k tomu nemáš nějaké doprovodné příznaky (svědění, výtok atd.), tak to to zřejmě nic závažného nebude, ono totiž dochází vlivem hormonů ke změně prostředí v pochvě během cyklu a pokud máš před ms, tak to bývá 😉 , ale jestli máš nějaké pochybnosti, tak se raději zeptej doktora 😉 .

Fiallinko, to je mi líto, určitě to bude v pořádku, holky tady na koníku radí hodně pít, i když příznaky nějaké už by jsi mohla mít i těhu (bude to už deset dní a + embryjka měly navíc tři dny), tak třeba je to na dobré cestě 😉 😉 . A nevolala jsi do Zlína? Kdy budeš testovat? Abychom mohly držet pěstičky 😉 😉 😉 .

I když možné je i to, že je to ten hyperstimulák, ale nějaký opožděný 😒 , vsázela bych spíše na těhu 😉 😉

hanulka3112
25. únor 2008

Nunco moc ti přeju ať ti to vyjde v Květnu 😉 ať si můžeme vyměňovat zkušenosti z těhu 😉 teda snad mi to vyjde na ten Duben a to s dvěma //jinak žádné svědění nemám ani výtoky, jen sem tam bílý flíček, ale asi to bude tím, že brzo přijde MS a ty testy, tak pak ti hned pisnu jakjsem dopadla, nevíš za jak dlouho se je dovím, vím že na spermio budema čekat hodinku, tak to budu moc napsat hned, ale na tu krev asi nějaký den počkáme 😅
Fialinko,ale copak to slyším, hlavně musíš hodně pít aspoň 4litry, ikdyž chci vidět sebe jestli toho tolik dokážu vypít 😖 no a často choď na záchod, to je tak jediné co vím, ale určitě se šetři a spíš polehávej.Jo a kdy budeš testovat, ať ti můžeme s Nuncou držet palečky a nestresuj se určitě jsi těhu 😉

fiallinka
25. únor 2008

holky, asi zkusím ten testík už zítra, ještě si ale nejsem jistá - jo, volala jsem do Zlína, prý to může být náběh na OHHS, tím, že to začalo tak pozdě, tak to prý může indikovat těhotenství, to znělo pozitivně, a když mi bude hůř, mám přijet - abych pravdu řekla, včera mi bylo tak zle v noci, že to horší už sotva bude... uvidíme, kdyby mi bylo hodně blbě, tak tam prostě pojedu. Ale od žaludku to není, rpostě šíleně nafouklé a bolestivé břicho... a pít - já vím, ale to břicho je tak velké, že se tam nechce vlézt ani kapka vody 😠 . Navíc už jsem v práci, to je skvělé ☹ .

hanulka3112
25. únor 2008

Fialinko, tak kdybys zítra testovala, tak nám dej hned vědět, takže tfuj tfuj tfuj 😉 no vidíš když říkali, že to indikuje těhu, tak zítra tam určitě budou dvě // 😉 já vím je to určitě těžké pít, když je to břicho tak nafouklé, ale zkus to je to dobré pro mimi, jen ať už se ti to zpraví a máš normální bříško, je to nefér, když si toho tolik projdeš a ještě tě otravuje toto ☹ hnusnej OHHS

nunca
25. únor 2008

Fiallinko, taky si to myslím s tím těhu 🙂 , poněvadž už jsem toto taky četla od holek tady, že jim to taky tak lékaři říkali, tak moc držím pěstičky, atˇ jsou dvě krásné //, i když je možná ještě brzy (já je neměla ani po dvou dnech vynechání a přesto jsem byla těhu), tak kdyžtak neplaš a budˇ pěkně v klídečku a pohodě 😉 😉 🙂 . Věřím tomu, že to těhu je 😉

Hanulko, děkuji, snad tomu tak bude a budeme všechny těhu, to by bylo nádherné 😅

nunca
25. únor 2008

Hanulko, samozřejmě písni, jak jste dopadli 😉 . Tak to si myslím, že mi tu imuno už odebrali, když jsme tam volali tak to bylo prý vše v pořádku 🙂 , to jsem moc ráda (aspon něco je OK).

fiallinka
25. únor 2008

no, uvidím, jestli se zítra do Zlína nezkusím rozjet, protože je to hrůza... vypadá to jen na nafouklé břicho a pak se do něj dají takové křeče, že mne to fakt s..

lentillkaa
26. únor 2008

ahooj holky 😉
fialinka: tak jak je? doufám že sis do Zlína zajela...toto není žádná sranda
a co jinak nového? něco mi řekněteeeeeeee 😀

nunca
26. únor 2008

Lentilko, tak tady asi nikdo není 😕 , jak se máš Ty maminko? Vše v pohodě? 🙂 🙂

Fiallinko, moc na Tebe myslím, jak Ti dnes je? Je to už lepší? Dej nám vědět 🤐

hanulka3112
26. únor 2008

Ahoj holčiny to bylo dnes, ale nádherně, jela jsem za mamčou a šmejdily jsme po městě 😀 taky jsem byla stevená v mé bývalé práci, bývalá spolupracovnice tam byla se svoji čtyřměsíční holčičkou a já si ji pěkně pochovala,ach jo já už chsi taky, ale brzo už snad objevím dvě//jo a taka tam byla jedna kamarádka, která je ve třetím měsíci, no a co jsem neviděla, cigaretu v ruce 😠 😠 😠 no hrůza podle mě si taková holka snad ani nezaslouží mimi, když je vůči tomu drobečkovi tak nezodpovědná, my tady bojujeme a děláme pro sebe to nejlepší a ostatní to berou jako samozřejmost a ještě se takhle chovají 😠 ale co naděláme nám bude určitě taky přáno a o to víc budeme své mimísky milovat 🙂
lentilko, ahoj ty naše mamčo jakpak se cítíš? A co je u tebe nového?
Fialinko, doufám, že jsi už v pořádku, když už jsi ušla tak dlouzhou cestu,tak doufám, že je OHHS už zahnán nebo to třeba ani nebyl.No a testovala jsi teda dneska?
Nunco určitě dám hned vědět jak jsme dopadli, no pomalu začínám cítit, že přichází mrcha, takže moje drahá polovička by teď pomalu měla začít abstinovat 😀 protože jde zároveň semnou na spermio, no jak jsem mu to dneska řekla, tak mě svalil do postele a... 😀 no prý když už teda bude abstinovat, tak ještě naposled 😀

nunca
26. únor 2008

Teda Hanulko 😀 , když ono to škádlení je zrovna nejhezčí, když by jsme neměli, že? 😅

Fiallinka se neozývá, moc na ni myslím, jak jí asi je 😔 ??

Hanulko, určitě se nám taky zadaří, uvidíš 😉 😉

Jinak to tu nějak skomírá poslední dobou, chodí sem málo holek (přitom je skoro jaro, tak bych čekala nával holek, co chtějí mimi), chtělo by to taky nějaké to těhu do éteru, abychom se více navnadily 😉 , jsem asi moc náročná 😨

hanulka3112
26. únor 2008

Neboj my se už brzy dočkáme 😉 , jen je tu fakt málo holek, nebo snad málo co chodí do Zlína, chtělo by to tu nějak oživit 😀 ono asi taky málo holek zná tyto stránky já na ně narazila úplně náhodou když jsem si šla něco najít do CRM Zlín, tak mi tu vyjela i tato stránka, tak jsem tu náhodou mrkla a teď jsem tu jak doma 😀 už se moc těším až si založíme alba a budeme se dívat jak nám rostou bříška co vše máme už pro mimi 😉

lentillkaa
26. únor 2008

hanulka: 😉 snad to bude brzo...
ale ta fialinka mi taky dělá starost...snad je v pořádku.
Jinak mi je pořádně špatně...na jednu stranu si říkám že jsem šťastná za to, na druhou zas, že to snad ani nemůže být normální stav, aby mi bylo tak zle, a jestli je vše ok 😒

nunca
27. únor 2008

Lentilko, já bych to tedˇ takové nevolnosti taky brala (všema deseti), snad se taky brzy dočkám 😉 😉 .
Musíš to vydržet ještě asi měsíc (i když mě to trápilo asi do 15.týdne, ale nechci Tě strašit, určitě to už dlouho nebude trvat 😉 ), ale zato druhá třetina těhu je úplně nejlepší, žádné nevolnosti, bříško taky ještě není tak veliké (budeš se cítit skvěle 😉 ) a taky okolo 18.týdne (u mne to bylo přesně v tomto týdnu i když jsem byla prvorodička a ty cítí pohyby později) poprvé začneš cítit pohyby svého mimíska 🙂 🙂 .
Tak se moc drž, odpočívej, bude líp, uvidíš a pak si řekneš, že to stálo za to 😉 😉

nunca
27. únor 2008

Hanulko, kéž by to už bylo 😉 , já se moc těším už na tu stimulaci, ale mám šílený strach, že budou zase nějaké problémy a já se nedobelhám ani k odběru vajíček ☹ (jestli se nějaké vůbec vytvoří 😒 ) a taky jestli tohle vyjde, tak potom zase, že se neujmou 😒 . My už měli okolo toho pořád jenom smůlu a problémy nastaly všude, kde ses podívala, tak jsem tak vystrašená (už taky vím, co to vše obnáší 😕 ), ale snad už to dopadne dobře, konečně 😉 😉

fiallinka
27. únor 2008

Holky, omlouvám se, že jsem se včera neozvala, bylo mi hrozně blbě, ale zase až odpoledne a večer, takže jsem do Caru jela až dneska. Dostala jsem kapačku a mám OHHS, střední stupeň, takže to ještě není tak hrozné 🙂, ale strávila jsem tam celé dopoledne. No, ale to není to hlavní, že.

Včera testík ukázal dvě čárky, i když jednu slabou. Dnes v krvi bylo HCG 567 😉 , tak teď aby to ještě všechno hezky vyšlo... A když je OHHS tak pozdě, je prý dost velká šance na dvojčata.....ojojoj.

Tak to jste chtěly slyšet, ne 😉 😀

lentillkaa
27. únor 2008

fialinka: no přesně to jsme chtěly slyšet!!!! MOC GRATULUJU 😵 tak vidíš to...všechno bude dobré 😉

hanulka3112
27. únor 2008

Nunco, letos ti to určitě vyjde, hlavně v to musíš věřit a pak tam budou ty dvě // 😉
Fialinko, mocinky moc gratuluji, to je super jen ať se ti rychle zažene ten OHHS a nevím proč, ale taky si tak nějak myslím, že tam máš dva mimísky 😉 😀 tak tfuj tfuj tfuj ať jde vše hladce 😉
Lentilko, ty tvoje nevolnosti bych taky brala všemi deseti 😉 😀 i když teď se mito mluví co, když ještě žádné nemám, ale co bych pro mimi nevytrpěla 🙂

lentillkaa
27. únor 2008

hanulka: no však já jsem ráda, že je mám...aspoň si můžu tak nějak myslet že je to snad v pořádku...a ty se neboj, do léta už budeš zvracet taky 😀

hanulka3112
27. únor 2008

Lentilko, už se moc těším na to zvracení 😀 snad máš pravdu, že to bude už brzy, ještě po mě naše nunca a můžeme si založit novou stránku a pak si jen ukazovat naše rostoucí bříška 😉 😀

fiallinka
27. únor 2008

holky, díky, ale jestli budou dva, tak mne asi klepne... no, zatím je šance dost velká...

hanulka3112
27. únor 2008

Fialinko, já vím lepší je si je vychutnat zvlášť po sobě, ale ještě uvidíš podle srdíček kolik jich tam nakonec bude 😉 no můj by si dvě přál a když jsem mu řekla, že je docela pravděpodobné, že při IVF bývají dvojčátka, protože se zavádí dvě embryjka, byl nadšený, ale já nevím jak bych to zvládla.Jsem docela drobná a vážím 52kg a mám problémy se zádama, tak nevím jak bych je odnosila, ale jinak by mi nevadily 😀 😅

lentillkaa
27. únor 2008

hanulka: já vážím 48 kg a když jsem byla teď u doktora, tak mi říkal, že měl jednu takovou maminku s dvojčátkama...že těla maminek jsou silné a o děti se dokážou postarat 😉 Akorát teda říkal, že bych nemusela zvracet 😀 aby ze mně něco zbylo...

Já bych dvojčátka brala...je to sice dvojitá starost, ale taky radost...a mít dvě děti je krásnější než jedno. což se nám - co si budem vykládat - které navštěvujem CARy atd. klidně může stát...že další pokusy už úspěšné nebudou...takže buďme rády za tolik dětí, kolik jich máme(nebo budem mít) která v bříšku 😵

fiallinka
27. únor 2008

já bych je samozřejmě taky brala, navíc můj chlap je chce 🙂, a já jsem oproti vám fakt velká 🙂, ale zase mám ještě jiné zdr. problémy, a hlavně u dvojčátek jsou veliká rizika potratu, předčasného porodu... a hlavně, kočár pro dvojčata by se nám nevlezl ani do dveří ani do výtahu 🙂