CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

extravaganca
22. říj 2007

lentillkaa:Tak moc držím palečky,aby to vyšlo 😵
Mám takový dotaz.Čistě teoreticky...kdyby mi doporučili IUI,musím jít předtím na laparku?

lentillkaa
22. říj 2007

extravaganca: já jsem na laparce zatím taky nebyla a na IUI už jo...takže to možné je. Otázka jestli to nepodstupujeme zbytečně ☹

koryna
22. říj 2007

Lentillkaa:hodně štěstí,crinone na zavádění,anopyrin a prednison polykat.Jestli to máš tak,tak je to stejné jako u nás a bere se to po IUI i po IVF.Extravaganca:mě na laparku neposlali,ale asi proto,ža když mi ji dělali v r.2003,tak bylo vše o.k.Měla jsem třikrát IUI a dvakrát IVF,a až po druhém neúspěšném IVF mě poslal na hysteroskopii,tak jsem si k ní nechala projistotu udělat ještě jednou i laparku.A ještě jsme byli na genetice.

lentillkaa
22. říj 2007

koryna: jo přesně toto mi dali...ale řeším problém - 2.11. mám jít na krev, přitom MS mám dostat až 3.11. Myslíš že tam něco bude vidět?

koryna
22. říj 2007

V krvi se HCG zjistí daleko dřív,než v moči,takže pokud si tě objednali,tak to bude určitě dost dlouho,aby to zjistili.Nás vždycky objednávali za 14 dní.Menstruaci neřeš,při stimulaci to chodí stejně jinak.Já mám cyklus 31-34 dní,ale po IUI nebo IVF 28-29 dní.Vždycky jsem to dostala ještě před odběrem krve,ale asi je to u každého jinak.

lentillkaa
22. říj 2007

koryna: tak já se nechám překvapit..oni mi právě řekli že se mám za 14 dní objednat ke svému gyn. - nejsem pacientka CRM, byla jsem tam akorát na IUI odeslaná 😉

v199
autor
24. říj 2007

Ahoj holky bojovnice, co je s váma, že se žádná neozvete a nepodělíte o nějaké zážitky?Hálló berme to trošku s humorem 😀

lentillkaa
24. říj 2007

v199: ☹ dnes mi není do smíchu ani trošku...jakási depka na mne padla či co...jsem 5 dní po IUI a začalo mně pobolívat břicho a prsa jako na MS, takže to bylo k **** 😠 A jak ty válčíš?

koryna
24. říj 2007

Lentillkaa to vypadá nádějně,to se prdísci určitě uhnizďují.

lentillkaa
24. říj 2007

koryna: to nevím...kéž by. ale bolí mě to uplně stejně jako před MS. uplně 🙄

extravaganca
25. říj 2007

Krásné ráno 😵
lentillkaa:Nesmutni 😵 Ještě k tomu není důvod 😉 Třeba to dopadne dobře 😵

Jinak my jdem zítra na t spermio,tak jsem zvědavá.Hned v pondělí poklušu s výsledkama k mojí doktorce,tak jsem zvědavá co na to řekne a co s námi bude dál...
No a jak se miláček zprvu divil,že si beru dovolenou,abych mohla jít s ním,že to není třeba,tak teď už škemrá,že s ním mám jít i do té místnosti 😀 Jsem zvědavá s čím na mě vyrukuje zítra ráno 😀 Jdeme na 9 hodin,tak nám prosím držte palce 😉 Děkuji 😵

v199:a ty bojuješ jak?

lentillkaa
25. říj 2007

extra: když se tam těch sestřiček zeptáte, jak to dopadlo, tak vám to řeknou...žádný velký komentář, jen: je to v pořádku/je tam problém. Přeju vám, aby to byla ta první varianta 😉

extravaganca
25. říj 2007

lentillkaa:To jako fakt?Noé já jsem takový blázen,že jsem na netu sehnala všemožné informace udělala si poznámky a mám to hozené v kabelce.Takový tahák,podle kterého aspoň něco snad z těch výsledků vyčtem,ale pokud jsou i sestřičky aspoň něco schopné říct,tak to je fajn 🙂

lentillkaa
25. říj 2007

jasně, ony toho moc neřeknou, jenom jestli dobré nebo ne. a víš - tam dole na výsledku toho vyšetření jsou kolonky normozoospermia, oligozoospermia atd. a oni tam udělají křížek, na který výsledek to vyšlo. a pod tím je taky hned způsob doporučené léčby: tam taky křížkujou jestli IUI, IVF atd. Tak zítra hlavně pevné nervy. Ten můj tam vždycky trpí a vsteká se jako dítě 😠

extravaganca
25. říj 2007

lentillkaa:Ani nevíš,jak jsi mě tím co píšeš potěšila 🙂 Ty názvy,cos psala mám taky napsané co znamenají,takže budu před mojím dělat chytrého 😀
Je mi lítů,jak to snáší Tvůj.Ten můj se zatím fakt směje.Já mám obavy,že když s ním půjdu zítra do té místnosti,tak se budu strašně řechtat.Nevím jak mu naznačit,že by bylo asi lepší,kdyby tam šel sám 😀 Mi fakt přijde strašně směšné,že mám s mojím lézt do nějaké místnosti ta tam mu pomoct 😀 Jsem fakt tele 😀 Ale šak on mě ten smích zítra přejde...

lentillkaa
25. říj 2007

no můj to poprvé nesl ještě jakž takž. ale podruhé - když měl dávat spermijky na IUI tak se mu tam vůbec nechtělo a to nadával...ještě že ta místnost je údajně zvukotěsná, jinak by se asi smálo celé oddělení...nevím, jak ho tam dostanu příště 😠 Jo a to ti ještě musím říct, co ho tak naštvalo - zavolala si ho sestřička že chce podepsat papír, tak on že jo a ona mu strčila hned do ruky i tu nádobku a táhla ho do kabinky. tak on tam chudák došel a pak si vzpomněl, že já tam mám být taky, tak na mně přes celou čekárnu zavolal. a nějaká paní to nevydržela a začala se smát. a on se urazil, bobek můj 😀

extravaganca
25. říj 2007

lentillkaa:Celkem dobrý příhoda 😀 Asi by mě to taky pobavilo,ale na druhou stranu fakt chápu Tvojeho...asi by mi to taky nebylo příjemné...ale jinak je to fajn příhoda 😀

jabluncanka
25. říj 2007

Ahoj holky,
ráda bych se k Vám přidala.Taky jezdím do Zlína k MUDr.Chovancovi.Minulý čtvrtek mi dávali 2 embroušky a tak čekám na výsledek.Krev mám příští čtvrtek 1.11.,tak jsem zvědavá... 😉

lentillkaa
25. říj 2007

jabluncanka: jůů tak to držím palečky. já mám krev 2.11 ale jen po IUI. a moc šancí už tomu nedávám ☹

lentillkaa
25. říj 2007

extra: nooo...on si za to může sám, ale...kdo to pak odnese? JÁÁÁÁÁÁÁÁ 😠 Nejhorší že to asi fakt bylo k ničemu (to cítím tak nějak) a my tam půjdem znova

extravaganca
25. říj 2007

jabluncanka:Jééé,tak to držím palečky 😵

lentillkaa:No to je normální,že to vždycky odnese ženská..chlapi to tak holt maj.Jo a myslíš,že na tom papíře (jak jsi to vysvětlovala)budem mít napsané i my,když jsme tam jen na doporučení od naší doktorky?Ptám se jak trotl,co 😀

jabluncanka
25. říj 2007

extravaganca:
...budete.Oni na to mají takový protokol,kde zaškrtnou přesně co se Vás týká...Pokud se nebudeš stydět,tak potom písni a já Ti řeknu... 😉

extravaganca
25. říj 2007

jabluncaka:Já se stydět určo nebudu a pisnu,ale až v pondělí,ptože zítra si beru dovolenou 😵

koryna
25. říj 2007

Jabluncanka přeji 100% výsledek.Lentillkaa ve spoustě diskusí jsem četla,že holkám,kterým to vyšlo bylo taky jak před menstruací a bolely je prsa,takže by to mohlo klapnout.Extra,já jsem poprvé byla taky s manžou,ale jak jsme začali chodit častěji,tak už jsem se na to vybodla,protože za tu dobu,co jsem tam byla,jsem si nevšimla,že by tam některá ženská šla.Můj už to po těch měsících návštěv zvládá v klidu,ale vždycky mu říkám,kdyby to nešlo,ať na mě zavolá.V každém případě přeji pevné nervy.

laola
25. říj 2007

extravaganca, přeju hodně zdaru, ať vám to vyjde 😉 Dej pak vědět, jak jste dopadli-ať vím, na co se připravit 😉 🙂

jabluncanka
25. říj 2007

Laola:

...v klidu,jsou tam děsně fajn!! V žádném případě se nesnaží uvést člověka do nějaké "prekérní situace"... 🙂 😉 Všechno vysvětlí,navíc lékař,který tě přebere do péče si dělá všechny úkony sám = od UTZ,přes odběr vajíček až po transfer...Mně to bylo velmi sympatické...

extravaganca
25. říj 2007

Holky díky moc za podporu..jak říkám,stále se tomu oba smějem,tak snad nám to vydrží...i celé to naše snažení berem tak nějak v pohodě.Můj nijak neřeší,že se nedaří a já už si depkama kvůli tomu prošla a teď to beru všechno tak nějak s nadhledem...si říkám..dobrý,nějak to dopadne,snaženíčko je příjemný a pokud nám máj pomoct doktoři,tak ať,hlavně aby ten špuntík byl 🙂
V pondělí určitě poreferuju,jaké to bylo 😉

jabluncanka
25. říj 2007

extravaganca:
...to my se taky pořád smáli a smějem,protože bysme se z toho museli jinak zbláznit...Ráno po probuzení martner řekne"ahoj děcka",spermiím jsme říkali "krasavice inteligentní"...Museli jsme to zkrátka nějak "odlehčit"...

laola
25. říj 2007

Holky, když jste podstoupily ve Zlíně nějaký zákrok, převzali vás do péče na zlínské klinice nebo je nutné chodit ke svému gyn.Dr.?

jabluncanka
25. říj 2007

laola:
...jsem 7 dne po ET a prozatím zůstávám v péči CRM...Mám takové tušení,že do nějakého 10 - 12 tt.Ale nevím to úplně jistě... 😉 🙂