CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
19. dub 2010

Ahoj holky,
takové smutné zprávičky ☹ ivus, aja to mě mrzí ale nevzdávat a bojovat!!!!!!!a jak píši monas u někoho je to opravdu běh na dlouhou trať a já jsem toho příkladem 😒ale jednou se na nás taky "dostane řada"

Monas ahooooj,tož taky se to to krátí,ale ještě chvličku máš čas 🙂

jinak já pořád čekám na mrchu už jsem jak balon,je mi zle a furt nic ☹ ale tak aspoň dojde snad schválení od pojištovny a pak opět na kopec....tak doufám že se spustí sami,minule došly až 40 den cyklu...chjo

Holky posílám pohlazení 🙂

aja8
19. dub 2010

Ahojky Rendy, díky moc..držím pěstě, ať Ti to tentokrát vyjde.. 😉

silvie13
19. dub 2010

ahoj holka, tak po týdnu mám už lepší náladu.Aja a Ivuš je mi to moc líto, že vám to nevyšlo, a naprosto chápu vaše pocity, zažívala jsem je minulý týden ☹ ☹ .Ale čas je mocný lékař a je mi už líp. Musíte se s tím poprat hlavně vy samy, udělat zatím tlustou čáru a jít dál, bojovat a hlavně to nevzdávat. Já jsem se do toho teď zase taky pustila. V květnu jedeme k jedné super lékařce do Brna, která se zabývá homeopatií a má dost dobré výsledky. Dávám teď dohromady svoje tělo po těch 3 měsících hormonů, prostě jarní očista.A před létem ještě zkusíme jedenkrát IUI a pokud nic, tak po dovolené v září jdeme znovu na IVF, už moje 4.!!!!!Holky hlavu vzhůru, to štěstíčko se musí jednou unavit a sedne i na nás 🙂 🙂 🙂

fiali, zdravím samozřejmě i tebe, když mi bylo minulý týden zle hodně si mi pomohla. díky moc.Doufám, že je ti trochu líp od žaludku. A vypadá to zatím na dvojčátka?? Hlavně ať je všechno, jak má. 😵 😵 😵

rendas a tobě ať už ta mrcha dorazí a nehraje si na schovávanou 😀 😀 ať můžeš jít už do toho,hodně štěstí

monas007
19. dub 2010

aja8 nejdřív jsme podstoupili IUI ale to nějak nevyšlo a pak jsme se rovnou vrhli na IVF+ICSI a to vyšlo hned na poprvé 😀 😀 vůbec si nedokážu představit co bych dělala a jak bych schýzovala kdyby to nevyšlo !! ale hlavně ti chlapi to špatně berou... teda aspoň u nás to tak bylo. já sama jsem byla po tom IUI hodně zklamaná a neměla ani sílu jít hned do dalších pokusů, tak jsme dali 2 měsíce pauzu, odjeli do Čech ke švagrovi na chaloupku a hned při dalším menzesu jsem valila na kopec pro svoje dávky 🙂 🙂 ale moc šancí jsem tomu nedávala, i když po zákroku jsem těm malým mimiskům hodně věřila 😉 😉

rendas tobě bych už moooooooc přála aby to konečně vyšlo !! prožila sis svoje a letošní rok bude určitě už ten úspěšný 🙂 🙂

tirtir
19. dub 2010

Ahoj holky tak jsem to nevydržela, jdu se na vás kuknout.
Vrátili nám dva šmoulíčky do bříška---termín testu krevního 3.5---jsme na neschopence a celý den jen ležím.
Jinak holky držte se a nevzdávejte se. Život si s námi někdy pěkně pohrává jako s jablíčkem na stomě.

ivus16
20. dub 2010

monas007 a u vás byl problém kde u tebe nebo u partnera? Já taky pevně doufám, že nám IVF+ICSI výjde hned na poprvé, když ten nativ nevyšel. Dáváme si taky 2měsíce pauzu a v červnu začnem znova, to si snad budu moct dovolit mít neschopenku a budu jen odpočívat. U nás je problém u mě vysoké FSH ☹ .

monas007
20. dub 2010

ivus16 u nás byl problém manžel, protože máme špatný spermiogram 😠 😠 jinak já jsem podstoupila jen laparoskopii a hysteroskopii ale všechno v pořádku. FSH mi nikdo nehlásil, takže to bylo asi OK 🙂 🙂 já šla na neschopenku už při píchání hormonů a teď 3.4 jsem už nastupovala na mateřskou 😀 😀 takže jsem si celé těhotenství užívala opravdu v klídku 😵 😵 určitě vám ta pauza pomůže a naberete sílu do dalšího, teď už úspěšného pokusu 🙂 🙂

tirtir
20. dub 2010

Ahoj holky kdy můžu zkusit testík.
Včer byl ET.

monas007
20. dub 2010

tirtir ty už myslíš na testíkování 😀 😀 teď hlavně odpočívej, dodávej mimískovi vitamínky a hlavně mu musíš věřit, že se mu u tebe bude líbit 😉 🙂 a s tím testováním je to u každého jiné, někdy se to hcg dostává do moči rychleji někdy pomaleji, ale třeba už ten desátý den by mohlo být něco vidět 😉 🙂 ale určitě ti to nedá a budeš testovat už dřív 😀 😀 mě manžel nakoupil testíky a už od sedmého dne jsem mu ho každé ráno předkládala 😀 😀

aja8
20. dub 2010

Ahojky holky, tak dneska už je to lepší..chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho bych mohla jít na KET?

rendas
21. dub 2010

Dobré ranko,děkuji všem 😉 😉
Na mrchu stále čekám,to je fakt hrozný co s tělem dělají ty hormony.. ☹ nevím jestli vůbec sama dojde nebo zas agolutin 😔 no jo měla jsem začít brát ten utrouš 😒 no holky ani jsem vám to nepsala,ale ted jak mi mudr zrušila tu IUI,že ty folíci jsou malé ,tak člověk jak je takověj špatnej(znáte to),tak jsem se jí zeptala,jako tele,jestli aspoň zkusit styk a ona že asi těžko když tam není žádné vajíčko..noa jak sem odešla tak se ze setrou strašně smály...hodně mě to mrzelo ☹ připadala jsem si jako debil...musím teda říct že mě i vadí když tam sedí sestra s mudr.a zrovna taková ta "káska" černovlasá,jak se "nosí"........

Silvi si veliká bojovnice 😉

Tirtir držím pěsti,ale na testíkování si opravdu ještě počkáš..

Aja to víš že se srdíčko zahojí,já na ketu nikdy nebyla,embryjka nám nevydržela ☹ ale co tady psaly holky tak i hned další cyklus 😉

Tak kočky hezký den 😉

tirtir
21. dub 2010

Jéééééééééééééé holky já Vám to asi špatně napsala, to měla být informace pro mojého on je staršně netrpělívý, kdyby to záleželo na mě tak asi počkám až na krevní testy. 🙂
Jste se museli pobavit, když jste to četli. 😀
Joooo hokla je netrpělivá a se na to třepe 😀 😀 😀 😀
Vůbec se nehrnu do testíkování páč se bojim.

Ren kdo ví třeba ani vůbec nepřijde 😉 a ani třeba nebude potřeba injekce.

Holky dneska jsem se rozhodla, že poduk se nám nezadaží tak udělám změnu zaměstnání.
Už mě to v mém stavajícím zaměstnání leze úplně všechno krkem a chtělo by to změnu.
Vímže teďje těžké hledat zaměstníní, ale já se toho nebojím a jdu do toho, jsem člověk, který chce pracovat a ten si práci vždy najde.

h.jitka
21. dub 2010

Zdravím všechny bojovnice. Je to dlouhá cesta.

titir, testování má smysl až tak 9.-10.den po ET. A jen pro informaci k novému zaměstnání. Jedna známá, která bydlí poblíž Prahy rozeslala životopis na cca 80 míst, než se jí podařilo někde zakotvit. Takže doba je opravdu těžká.

h.jitka
21. dub 2010

Jinak já jsem momentálně ve fázi cvičení Mojžíšové, nechala jsem si udělat podrobnější krevní testy kvůli srážlivosti. Ty jsou v pořádku. A zhruba na červen/červenec máme v plánu nativ.

fiallinka
21. dub 2010

rendas: na chování té sestřičky jsem četla už pár stížností...ostatní jsou fakt milé, dle mé zkušenosti...

tirtir: opravdu bych být tebou vydržela do 9. dne...můžeš něco vidět už dřív - ale nemusíš, záleží na výšce hcg a na tom, kolik se ti ho dostane do moči....

aja8
21. dub 2010

Ahojky holky..Rendas, ta sesřička je fakt "hvězda"..a do té doktorky bych to neřekla, ale nic si z nich nedělej..mně tam ještě nesedí i ta Rienerová, pořád tak divně zahlédá..

lucciano
21. dub 2010

Ahojte holky, zdravím vás, ta sestřička mi tam taky docela vadí, jak sedí u té doktorky. Ale s tím už nic nenaděláme. Včera jsem byla na KETu, ale jsem fakt docela smutná, mám v sobě 2 sněhuláčky, ale kvalita zase nic moc, tak tomu nějak nedávám ani náděj. Ach jo! ☹

richt
21. dub 2010

Ahojky, tak jsem se za váma zase jednou zašla podívat.Sice do Zlína už nechodím, ale co kdyby tu byli nějaké novinky.
Rendas, to mě mrzí, že se tak blbě dr se sestrou zachovali.Měli by mít aspoň trochu profesionální přístup.Já tu sestřičku moc neznám, ale byla mi už od pohledu nesympatická. Je to fákt blbé, když jsou tam sestra i dr. pohromadě. Mě byla přidělena ta Rienerová.
Já jsem objednaná do Olomouce tak jsem zvědavá jaký tam bude personál. Snad příjemnější. Aspoň co jsem slyšela tak mají lepší přístup k pacientom. No uvidíme

aja8
21. dub 2010

Ahojky Lucci, pěkně se o ty svoje sněhuláčky starej, třeba zrovna to vyjde..budu moc držet pěstě.. 😉 a jaké jsi je měla kvality?..já mám zmrazené 2 šestibuněčné sněhuláčky dvojkové kvality, ale kdoví, jestli vůbec přežijí to rozmražení.. 😒
Richt, tak dej pak určitě vědět, jak jsi dopadla v Olomouci..

richt
21. dub 2010

aja, jasně. Jsem objednaná až na 28. května tak musím vyčkávat. Ale je to státní tak doufám, že to bude v pohodě.

lucciano
21. dub 2010

Ajo, no nevím, jestli to výjde - fakt jsem na rozpacích. 😒 Obě mají kvalitu 2 a mají za sebou 5-denní kultivaci. V mrazáčku mám ještě dalších 10 ve dvou dávkách. Kdyby to nevyšlo, tak bych si asi nechala rozmrazit obě dávky a nechala vybrat to nejlepší, snad by se tam nějaká ta jedničková našla. Ajo a kdy se chystáš na KET?

aja8
21. dub 2010

Lucci, já jdu teprve v pátek na kontrolu po neúspěšném IVF, tak uvidím, co mi řekne doktorka..mně teď zaváděli dvě jedničkové osmibuněčné embryjka a stejně to nevyšlo, tak si s tím, že máš dvojkové kvality, nelam hlavu..zrovna se jim u tebe bude líbit a za chvilku najdeš //..pěkně si je hýčkej.. 😉 ..a píchala sis něco před KET, nebo jsi brala jen nějaké léky?

lucciano
21. dub 2010

Ajo, nic jsem si už nepíchala, od 1. dne jsem brala Estrimax na růst sliznice a od 14. dne Utrogestan. Tak v pátek tu kontrolu nějak zmákni, ono je to docela smutné.

aja8
21. dub 2010

No jo, vůbec se tam netěším.. ☹ ..a můžu se ještě zeptat kolikátý den Ti zaváděli sněhuláčky?

ivus16
21. dub 2010

ahojte holky tak se mi po vysazení léků a po neuspěšném nativu po dvou dne dostavila mrcha. No aspon si budu moct zhruba spočítat, kdy mě čeká další pokus a kdy si nahlásím v práci dovču abych byla v klidu.
Já si na personál zatím nestěžuju, u mě při konzultaci ta sestra byla jen jednou a taky u ultrazvuku, když mě mudr zjišťovala velikost folikulů.
aja8: tak už teda nevím, kdy by to mělo být stoprocentně v pořádku, když ty jsi měla dvě jedničkové osmibuněčné embria a přece ti to nevyšlo.Vždyť jsi měla to nejlepší né. Začínám stresovat, že to opravdu bude běh na dlouhou trať.
Mě dávali jedno čtyřbuněčné dvojkové
Jo a chtěla jsem se zeptat, když je IVF jaká je doba kultivace embrii. Díky mějte se .

aja8
21. dub 2010

Ivuš, taky jsem si to představovala jak Hurvínek válku a začínám z toho všeho mít špatný pocit, že to bude běh na dlouhou trať..proto jsem psala i Lucci, že to ještě nic neznamená, že má dvojkovou kvalitu, že i u jedničkové to může dopadnout špatně - viz já..ta doba kultivace je různá, záleží i na tom, kolik budeš mít oplodněných vajíček a jak se budou vyvíjet..

lukr
21. dub 2010

Ahoj holky.Tak moc mě mrzí,že Vám to nevyšlo.Ale všechny jsme tu bojovnice a jednou se zadaří i nám. 😉 😉
Lucciano věř svým bojovníkům,tělo je nevyzpytatelný,zrovna to třeba budou ti praví. 🙂

lucciano
21. dub 2010

Ajo, já měla zamražená jednodenní embryjka, pak je dokultivovávali a zaváděli mi je až 19. den cyklu - říkali tomu blastocyty, zdálo se mi to nějak pozdě, ale asi to ta má být. No uvidíme, jak si s nima tělo poradí, ale držím se spíš při zemi. Lukr, díky moc. Ještě zítra se budu válet v posteli a v pátek musím aspoň dopoledne do práce a pak zase relax. Ajo, v ten pátek se drž, to zmákneš - budu na Tebe myslet.

fiallinka
21. dub 2010

Lucci, pěkně je opatruj - a ostatně, znám holčinu, která má z ketu dvojčata a to zaváděli embrya dvojkové a trojkové kvality! Zase máš dlouhou kultivaci, takže se vyvíjely dlouho pěkně, takže bych si z té dvojky nic moc nedělala, ta úspěšnost tam může být i tak velká. Jinak ten 19. den je naprosto ok (já jsem měla cca 16.tý, ale embrya byly třídenní). Jo, jinak já jsem byla na rozpacích snad vždycky, nikdy jsem tomu nijak extra nevěřila... a vidíš. Nemá cenu se na to za každou cenu upínat, možná je to i lepší řešení 🙂, ale propadat beznaději taky cenu nemá, šance je velká.

Ivuš, u ivf záleží fakt na počtu embryí - většina lidí má třídenní kultivaci a když máš víc embryí, která se dobře vyvíjejí, nechají je kultivovat dýl - až pět dní. Já jsem měla pokaždé třídenní osmibuněčné.

Jinak ono fakt kvalita embryí zdaleka není jediný faktor...roli hraje věk, hormonální profil, obezita, imunita, počet vložených embryí, no všechno možné - a hlavně to nejde odhadnout dopředu...

fiallinka
21. dub 2010

lucci, ještě něco pro tebe, je to staré, ale asi nejlepší, co kdo kdy na toto téma napsal a je to zrovna ze Zlína http://www.gyne.cz/clanky/2005/205cl1.htm tam vidíš, že i dvojková kvalita má velkou šanci na úspěch, jen se tím musíš prokousat.