CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

oliras
23. dub 2009

rudi u nás jsem byla problém i já i manža a měli jsme jít do 3IVF s darovanýma vajíčkama samo až bychom našetřili stojí to 50tis.
Keks děkuju.

Včera jsem byla u dr a na UTZ byl zatím jen náznak gestačního váčku a zdalo se mu to malé na to že MS byla 18.3 tak zase nevím na čem jsem ☹

monara
23. dub 2009

Holky, promiňte,že Vám narušuji rozjetou diskuzi. Mohly byste mi trochu popsat, jak to probíhá ve Zlíně, když už tam jednou vkročíte? Mám už 6. cyklus clost, žádný pregnyl, utrogestan, ultrazvuk 1x během cyklu, sem tam nějaký folík, ale nic moc, nejspíš PCO, nějaké vyšetření a testy nic, a vono porád nic ☹ , tak už se chystám "na kopec," tak ať trošku vím, co mě čeká. Udělají hned všechna ta vyšetření (HP, spermio...)? Děkuji Vám.

monara
23. dub 2009

ještě dotaz, dělají ve Zlíně i laparoskopii přímo na CARu? nebo tam mám jít až po laparoskopii u své gyndařky?

moonnca
23. dub 2009

Ahoj nakukuji na vaši diskuzi, doufám že se nebudete zlobit. v květnu mě čeká 2.IVF

Monaro jestli ještě nemáte spermio vyšetřené tak to udělají určitě jako první (ne na první schůzce ta je spíš kounzultace), se divím že tě tak dlouho ládují Clostyl. aniž by se vědělo jestli není problém u spermošek. Jestli budou ok, tak bude důležité prověřit jestli máš průchodné vejcovody to buď laparoskopicky nebo RTG. Hysteroskopii tam dělají ale laparo nevím. S návštěvou neotálej, jsou tam hodní a stojí to za to.

Oliras gratuluji k těhotenství a přeju hodně zdravíčka, ať se drobek hezky ukáže na utz.

Chtěla jsem se zeptat, nevíte jestli ordinují i v pátky teď co bude svátek ???

h.jitka
23. dub 2009

nesouhlasím s moonncou v souvislosti s tou první návštěvou CARu. přestože manžel chodil na kontroly spg v místě bydliště, nechal si to vyšetřit při první konzultaci ve Zlíně. Byli jsme tehdy objednaní myslím na 1, tak jsme tam přijeli před 12h, kdy ještě berou vzorky a tudíž měla i pro něj ta první konzultace význam. Hned nám řekli, co si myslí o jeho výsledcích a doporučili nám rovnou IVF ICSI.
monaro, na laparku ti sjednají termín ve Zlíně v nemocnici Atlas. spolupracující s nimi. je to určitě lepší. byla jsem i v místě bydliště, ale tehdy mi nezjistili vše, co bylo potřeba. drž se. 🙂

ruda
23. dub 2009

přesně tak, mi jsme dělali taky hned poprvé SPG a mě brali krev ,takže nejen konzultace, když jsme s tím počítali a dali si puzu ty 3dny ,tak se SPG udělalo hned , mám to skoro 100km., tak tam jezdit jen na konzultace... když budeš chtít a budete připravení, hned to udělají a na Atlase jsem byla taky spokojená, laparka v pátek a v neděli jsem byla doma, jsou tam moc hodní...držímpalce

rendas
24. dub 2009

Ahojky holčiny,zdravím nové "přírustky" 🙂 Tak píšu co je nového.včera jsem byla na embryotransferu,ležela jsem tam 3 hoďky,protože mudr neměl furt čas 😒 Jinak jak jsem psala bylo jen jedno vajíčko(ICSI) a po dvou dnech po OPU ET 4 buněčného embrya,přišlo mi to brzo...nemáte s tím zkušenost??Teď to čekání..ale vzala jsem si pár dní dovču a půjdu do práce.
Jinak jak píšou holky SPG, krev,hned mě mudr objednal na laparku do Atlasu,byla jsem tam teda víc dní,měla jsem dost srůstů...Monaro neboj a šup do centra 😉
Oliiii to bude v pohodě 😀
Tak se mějte krásně a pište!!!!!

ludmilamarie
24. dub 2009

Ahoj ženy,
včera jsem byla na ultrazvuku a místo dvou miminek našel pan doktor jenom jedno ☹
Bylo mi to líto, už jsem se těšila, že to sfouknu při jednom.
Nebudete tomu věřit, ale už mu ťukalo srdíčko 😀 Už nemusím do toho příšerného kopce, dostala jsem "výpověď", dárkovou krabičku a hodně milých úsměvů od všech v CRM. Vím, že mě budete brzy následovat, tak hodně štěstí a silné nervy a velikanánánský kopec trpělivosti. Držím palce ...

monara
24. dub 2009

Holky, moc vám děkuji za reakce. Moonnca: na spermio už jsme na kopcu byli asi před půl rokem, to má gyndařka chtěla, vyšlo to jakštakš...,ale já vůbec neovulovala, tak proto furt ten clost s postupně se zvyšujícími dávkami. Zítra tedy začnu 6. cyklus, ale mezitím už se stejně asi objednám na Tomášov, když jste mě tak povzbudily. 😉

ruda
25. dub 2009

Ahojky rendo, mě se taky zdá, že když byla jen jedno a po ICSI, tak ho mohli dýl kultivovat... četla jsem na jejich stránkách, že to dělají automaticky,ale zase v ceníku to mají zvlášť za 6tisíc Kč....držím hodně moc palečky, ať se mrňouskovi u tebe líbí ještě 9 měsíců...
Ludmilom. skvělé i tak...sice dvojčátka jsou kouzelná, taky bych to docela brala najednou...ale vidět to srdíčko miminka.. to musí být nepopsatelně krásné...tak ať roste jako z vody a nezlobí...
Rendo ke komu chodíš nebokdo ti dělal výkon?držím všem palce pa K 😎

rendas
26. dub 2009

Dobré ranko,Rudi díky za podporu 🙂 Chodím k Horváthovi,přijde mi fakt citlivej aji mě překvapilo že po OPU došel,ptal se jestli mě nebolí břicho atd. no fakt je super.a musím říct že mě to břicho vůbec nebolelo 😅 Nedá se to srovnat s loňskem když jsem byla na IVF,to jsem myslela že umřu, opu mě dělala Chovanec a ET ten Anna a pak jsem přestoupila k Horváthovi,tak snad se zadaří 😉
Tak holky přeji krásný den 😀

ruda
26. dub 2009

Ahojky holky, chci se zeptat, nevíte, jak je to s cenou u ICSI, píší v ceníku tuším 8tis. nebo tak, je pak jedno kolik tímto způsobem oplodní vajíček 1 i 15, pořád stejná cena??? díky K

rendas
26. dub 2009

Rudi já měla loni 10 vajíček,9 jich oplodnily ICSI a platila jsem těch 8 tisíc.

oliras
26. dub 2009

Rudi do 3oocytů to stojí 3500kč

ruda
26. dub 2009

oli, to je blbost, v ceníku je 8 tisíc...rendo díky...a vy máte problém v manžovi?? a jaký? pa K

rendas
26. dub 2009

Rudi,manža má líné spermíky 😒 My jsme jezdily dva roky do Brna tam proběhlo několik inseminací,ale bylo to tam hrozný,tak jsme šli do Zlína,tam jsem byla prvně také na inseminaci,ale řekli nám že s takovým sper.to nemá cenu,tak IVF a teď po roce tan nativ.tak uvidím,to čekání je šílený....Ty plánuješ teď co???
Hezký večer 🙂

oliras
27. dub 2009

Rudi není já to tak měla při dvou IVF poprvé jsem byla příjemně překvapená podruhé už jsem s tím počítala když jsem měla zase jen dva oocyty 😝

oliras
27. dub 2009

ale nemusíš věřit ale prošla jsem si tím tak vím 😝

ruda
27. dub 2009

Ahojky, Oli já se přece nehádám a díky moc za info, neprošla jsem tím, jen jsem četla ten ceník... tak uvidíme, já jen aby nechtěli třeba za každé vajíčko tisícovku, kdyby se jich povedlo patnáct....
Rendo a kde v Brně?? na Obilňáku nebo v soukromé??? Minule jsem se o tom s Dr. bavila, že v Brně nechají holku třeba úplně zhuntovat iui i když je šance mizivá,ale vaječníky dostanou pěkně zabrat a nejsou bezedné... já jsem po jednom IUI, problém manža pomalé a deformity... tak teď v květnu ICSI...tak snad to klapne napoprvé.

rendas
27. dub 2009

Rudi byla jsem na Obilňáku,na soukr jsem se bála financí..pak mi mudr řekla že si pacientky stěžují všechny tak me poslala do Zlína.A opravdu se to nedá srovnat.Na obinák jsem jezdila přes 100km, pokaždé jsem byla u jiného doktora,a prostě celkově nic moc....Tak budu moc držet palečky 🙂

ruda
27. dub 2009

´tak to jsi mě potěšila ani nevíš jak. Měla jsem dilema... dostala jsem nabídku od známého, že má na Obilňáku známého Dr.,,, chvíli jsem o tom uvažovala, taky kvůli financím,ale Zlín mám ráda..mám to ice trošku dál než do brna,ale pohodlné parkovaní, prostředí, fajn doktor, cítím s něho zájem a pěkné prostředí...a říkám si raději udělat maximum a dát do toho víc peněz a třeba jen jeden pokus než si za poloviční peníze zhuntovat zdraví... a nervy... do zlína prý přešlo hodně holek z Brna, taky mi to Dr. potvrdil...takže díky.. a drřím palce, že teď to vyjde, jsi u koho??,

rendas
27. dub 2009

Rudi přesně tak JAK PÍŠEŠ 😉 😉 Já jsem teď rok u Horvátha,fakt super..s Chovance jsem měla špatný pocit a abych pravdu řekla,až po roce mi Horváth řekl ža kolega mi neoznámil že mám chlamidie a udělal mi IVF,které nevyšlo,mohla jsem se bránit ale vyprdla jsem se nato.Takže mě Hor.dával trochu dohromady a pak mě nabídl ten nativ,a nebo spíš prvně lázně,ale já už nechtěla čekat...jedině kdyby se to teď nepovedlo tak bych asi do lázní jela a pak bych zkusila další nativ.ale já doufám že to vyjde!!!!za týden zkusím testík. 😉 Ty jsi taky u Horvátha?

ruda
27. dub 2009

jojojo hOrváth je fajn, začínala jsem u Chovance, ten by jen bral ktrev a poslal mě na laparku a pak onemocněl či si zlomil nohu..jednou jsem pak byla u Dr. nevím jméno,ale přišla mi nejistá potřetí měla " naštěstí" angínu a tak jsem se dostala k Horváthovi a jsem šťastná, že to tak dopadlo... neměnila bych, jsem fakt moc spokojená aještě si tady na něj nikdo nestěžoval... snad to klapne, vložila jsem do něj všechnu důvěru, minle jsme to přes půl hodiny probírali...je hodný a myslím, že má zájem, to je to hlavní... 😉 tak snad mě potěšíš!!!!

rendas
27. dub 2009

Jojo taky doufám 😉 zítra už mažu do práce ať přijdu na jiné myšlenky.snad tím nic nepokazím.minule jsem si vzala neschopenku...každý má na to jiný názor,tak si říkám,pokud se to má povést tak se to povede.budu psát 😉
Holky a co vy ostatní????
Olí jak těhulkuješ vše OK??

lucciano
27. dub 2009

Ahojte holky, už jsem tady dlouho nebyla. Gratuluji všem těhulkám a samozřejmě přeju štěstí i ostatním, co už za sebou mají nějaký ten zákrok. Holky, mě dnes doběhla zase mrcha, tak mám docela pokazený celý den - ach jo. Já se snad toho července nedočkám, připadá mi to strašně dlouhá doba. Mějte se hezky
😉

ruda
27. dub 2009

jojo, to čekání je děsnééééééé 😠

ruda
29. dub 2009

holky vy už jste všechny těhu??? jsem tu sama???

lesis
29. dub 2009

ahoj holky,

tak nejak se k vam pridavam, jeslti neva 🙂. sanžíme se 3/4 roku a zběhla jsem od gyndařky v malenovicích pro její nezájem cokoliv řešit, jen mi řekla, že ja jsem ok a že si mam 2 roky počkat ☹ , tak jsem se naštvala, poptala se tady, pak pročetla tady ty diskuze a objednala se ke grosmannove na crm, 11/5 mam prvni konzultaci, tak jsem zvedava jak a co pujde, ale docela se tesim, protoze kdyz to tady ctu, tak je to takove pozitivni.

ruda
29. dub 2009

ahojky lesis...fajn, nejdůležitější je začít a pak už to půjde správným směrem..lhostejnost obvodních gyndařů znám-bohužel a kolik ti je? děti máš?

Holky co už jste byli na ivf, dělali vám předoperační vyš? nebo jak to probíhá před stimulací...díky

lesis
29. dub 2009

28 mi je a mužovi bude 25 🙂, a děti nemame, tak se o nejake snažíme. myslim že manžel na tom zacina byt hur nez ja, zacina si kupovat kde jakou blbost aby na to nemyslel, měla bych vymyslet bojovyplan, abysme nepřišli na mizinu 😖