CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
14. čer 2011

@silvie13 ale člověk fakt nikdy nevím, zrovna dnes hlásila známá //, při třetím ivf, přitom bylo jen jedno embryo a to zaváděli radši 2. den 🙂, šance malé a vidíš...

ejviska
14. čer 2011

@slavka22 ja bych mozna nechala pojistovny, at tu hranici zvysi na 45 let. Sice ne kazda zenska je soudna... ale mit dite lehce po 40-ce dneska je uz docela normal. A mozna bych dala, at hradi vic pokusu nez tri. Zadna zenska na to nechodi jen tak z pleziru a nenechava si hormonama huntovat telo pro srandu. A neplodnost je nemoc jak kazda jina

kikina9
14. čer 2011

@slavka22 To jste teda odvážní, 4 embryjka, já bych měla strach, aby z toho nebyla trojčátka nebo čtyřčátka 🙂 🙂 🙂 Tentokrát to určitě vyjde, moc moc držím palečky 🙂
Co se týče prodloužení limitu úhrady pojišťovnou pro IVF, tak jsem taky pro o něco prodloužit, ale do 50 se mi tedy zdá hodně. U nás je teď jedna doktorka, které se před měsícem narodila holčička v téměř 54 letech 😕 Pro mimčo se rozhodli zřejmě poté, co se jim v autě zabil syn 😖 Sice chápu, že mimčo jim částečně nahradí ztrátu dítěte, ale přijde mi to docela nefér vůči tomu mimču, mít rodiče ve věku prarodičů 😎

kikina9
14. čer 2011

@luciferka29 zkus si zajít na krev a uvidíš 😉 V úplném začátku těhotenství může být výsledek zkreslený třeba i tím, že máš víc naředěnou moč, než jsi měla v předešlý den 🙂 Budu držet palce, aby to vyšlo 🙂 🙂 🙂

ejviska
14. čer 2011

@kikina9 hehe, jsme ze stejneho kraje, vim o kom mluvis. Svet je maly ;)

slavka22
14. čer 2011

@ejviska jo, to je rozumná hranice. Mluvili právě i o více hrazených pokusech, myslím že o pěti.

slavka22
14. čer 2011

@kikina9 no já strach nemám 🙂 🙂 🙂 . Sice se Křenek, dělal transfér, zmiňoval o tom, že na Zlínsku čtyřčátka už dlouho nebyla, ale já to jistě neprolomím 🙂 🙂 🙂 .Jakože se 😝 😅 😝 😅 😝 jmenuju !!!
S tou postarší maminou máš pravdu. Mojí mamce je 57 let a teda nedovedu si ji představit jako mamču miminka. Je sice ohromně vitální, ale přece...Já už taky počítám, kolik bych měla, teda kolik budu mít 🙂 , když půjde náš capart do školy 🙂, jestli si nebude připadat, že má staré rodiče - ještě že to děti tak nevidí. Teda do určitého věku, v pubertě jim přijdou staří všichni a hlavně trapní a divní a nevím co ještě - mám to teď doma.

ejviska
14. čer 2011

@slavka22 tady v UK jsou o hodne starsi maminky nez u nas. Spis vzdycky nevim, jestli jsou to rodice nebo prarodice. Resp. myslim, ze prarodice a pak slysim "mummy"...

luciferka29
14. čer 2011

@kikina9 moc díky vydržím do víkendu

silvie13
15. čer 2011

@slavka22 asi se Mojžíšová nemůže cvičit, na to se zeptám dnes. Já jdu dnes na mobilizaci a kostrč .....moc se teda netěším, už vím do čeho jdu 😒 😒 A já jsem navíc po IUI, a to ještě případné(!!!) embryjko(teda spíš shluk buněk) je ještě někde ve vejcovodu a to by snad nemělo vadit. Fyzioterapeutce jsem to říkala, že budu po IUI a říkala,že nevadí. Tak snad ví, co dělá, má 15 letou praxi. 🙂

denny80
15. čer 2011

Teda holky, den jsem tu nebyla a hledím jak jste se rozepsaly 🙂

Luciferko, mizející čárku jsem neměla, spíš naopak. Testovala jsem každý den už od 5. dne vždycky ráno stejným testem a duch se mi objevil až 7. den a od té doby každé ráno o trochu zesílí.

Včera jsem testla na GS Mamatest Comfort v plastovém pouzdře a byli tam dvě tlustice. Na levnějším testu mám čárku slabší. Takže každý ukazuje jinak. Už se nemůžu dočkat pátku, bojím se aby to nebylo mimoděložní, u nás se to dvěma holkám po umělém stalo.

Fiallinko brala jsi už od začátku nějaké vitamíny? Dívám se na ten GS mamavit Prefolin + DHA, ale nevím jestli to má cenu. Teď zobu kys. listovou 800, vitamín E a dobrala jsem jód.

ejviska
15. čer 2011

@denny80 pokud muzu odpovedet misto fiallinky muj nazor, tak si myslim, ze nejdulezitejsi je listovka a ted kdyz je tolik zeleniny, tak ani nic jine potreba neni.

luciferka29
15. čer 2011

@slavka22 a oni ti dovolí dám čtyři embria? Slyšela jsem že se nedává víc jak dvě, my jsme měli mražáčky a všichni tři byli dobré a nemohla jsem si je dát všechny jen dvě.

luciferka29
15. čer 2011

@denny80 a měla jsi pregnyl?

luciferka29
15. čer 2011

@denny80 😲 potichoučku gratuluji a držím palečky

slavka22
15. čer 2011

@luciferka29 jo, dovolili a ani jsem je nepřemlouvala 🙂 . Prostě embryoložka řekla, že rozmrazili tři a jedno to naše čerstvoučké, tak jsem jí hned říkala, že klidně všechny 4 a ona že jo, že když už je pro nás má nachystané...Byly to všechno 4denní morulky.

luciferka29
15. čer 2011

a kam chodíš do zlína? Já teda do brna unica doufám že neva že jsem k Vám zabloudila
Mě nechtěli dát víc jak dvě

slavka22
15. čer 2011

@silvie13 tak přeju příjemné napraveníčko 🙂 . Já jsem dnes byla na kontrole na hematologii, ale řeknu vám všem - kde se hrabe čekací doba na Tomášově!!! Objednaná jsem byla na 9 hod a odcházela jsem s tama ve čtvrt na 2!!! V ordinaci samotné jsem byla tak tři minuty, jen mi oznámila, že teda krev se ředí dobře a že kvůli ekzému, který se mi udělal na břiše si mám Clexan píchat do nohy a nebo mi ho někdo má pichnou do paže. Dostala jsem recept a nazdar. No to jsem teda zvědavá, kdo mi ho bude píchat 😀 😀 😀. Moje statečná polovička zbledla, jen co jsem mu to oznámila 😀 .

slavka22
15. čer 2011

@luciferka29 to nevadí, je úplně jedno, kde si pokecáme a něco se dozvíme přece! Chodím, dle diskuze, do CRM Zlín. Už jednou mi dávali 4, ale bylo z toho jen biochemické...

slavka22
15. čer 2011

@denny80 no to je moc pěkné!!! Jen tak dál a na pátek už se těším na zprávičku o hóóódně vysokém HCG 🙂 . Teda brzy jsi testila, to nevím , jestli najdu odvahu!!! I když testů mám 🙂 🙂 🙂 , čím víc jsem jich objednala, tím byla lepší cena 🙂 , no abych je vůbec potřebovala. Vím, že je zatím brzy, ale cítím se úplně normálně, jen teda v noci jsem asi dvě hodiny nespala, protože mě bolel, tak jakože tlačil podbřišek ☹ ☹ ☹

fiallinka
15. čer 2011

@denny80 tlustice jsou super 🙂, no a já jsem vitamíny brala, ale myslím, že listovka stačí (nebo ty vitamíny stačí na první trimestr)...

luciferka29
15. čer 2011

@slavka22 možná to má každý car jinak, hlavně at se chytnou

fiallinka
15. čer 2011

@silvie13 já jsem chodila na mobilizaci mezi odběrem vajíček a ET, což by prý mělo být nejlepší - v podstatě u IUI vlastně je nejlepší doba jít až po něm, určo ví, co dělá 🙂

ejviska
15. čer 2011

@fiallinka na mobilizaci patere? Ja jdu tesne pred stimulkou, resp. uz mozna stimulovat budu. Ale neplanovala jsem to tak, proste mne driv pani neobjednala. Jdu na dornovu metodu.

fiallinka
15. čer 2011

@ejviska já jsem cvičila Mojžíšku, tam se ty mobilizace dělají před ivf schválně 🙂

silvie13
16. čer 2011

@fiallinka díky 🙂 , ale bohužel se včera nic neuskutečnilo, protože paní fyzioterapeutka se mi omluvila, že nemůže. A protože jsem už dnes 15. DC tak to tento cyklus nestíhám. Nevadí, jsem už objednaná na 11.7. tak snad to klapne.
@ejviska taky jsem byla na dornově metodě a je pravda, že jsem víc ohebnější a nebolí mě hlava. A manželovi paní super srovnala jeho vysoký tlak. Tak ať se ti líbí 😵

slavka22
16. čer 2011

@ejviska Na Dornovu metodu jsem taky slyšela chválu, tak přeju, ať tě pěkně napraví 🙂

slavka22
16. čer 2011

@silvie13 To je škoda, že to nevyšlo. Navíc jestli to bylo tak dobře načasované, jak psala fiallinka. No co se dá dělat, aspoň máš něco před sebou. A ke komu jdeš, jestli se můžu zeptat?

ejviska
16. čer 2011

@slavka22
@silvie13 holky diky. No vlastne slavka me postouchla, ze jsem se konecne objednala. 😉

silvie13
16. čer 2011

@slavka22 budu chodit na lázně k pí.Janíčkové