CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

nunca
10. čer 2008

Hanulko, a jak Ty, už se chystáš psychicky i fyzicky na druhý pokus, který určitě vyjde a budeš už mamina 😉 😉 . Máte naplánované ještě nějaké vyšetření?

hanulka3112
10. čer 2008

Nunciku to mě mrzí, budu na tebe moc myslet, aby ta mrška přišla co nejdříve 😉 no my teď čekáme na genetiku a pak teda ten další pokus, ale chci začít cvičit tu mojžíšku, tak se to možná trošku posune, protože první dva měsíce se do toho nemám pouštět jestli začnu cvičit, tak ještě uvidím, chci být na druhý pokus fakt připravená, ale zártoveň bych chtěla být už těhulka, už aby jsme byly viď ☹ 😉

marinka
11. čer 2008

haňulko, děkuju za zeptání, my se máme s Aničkou super, už si stoupá a dělá první krůčky, plazí se, začíná lozit po čtyřech a sama si sende, takže máme o zábavu postaráno 😀 A říká mama, baba a papa, ale zatím neví, co to znamená 😀
Kdyby vám vyšla genetika dobře, možná bych zkusila druhý pokus a až kdyby ten nevyšel (ale tomu nevěřím), pustila bych se do Mojžíšky..¨Myslím na tebe, ať to rychle uteče a jsi brzo těhulinka!

nunco, s mrchou je to trápení, co? ☹ Držím palečky, ať brzo dorazí a pohne se to!

nunca
12. čer 2008

Marinko, děkuji moc, snad už opravdu, ale zase na druhou stranu mám výsledky z krve, tak ten testosteron je v normě, ale asi díky léku Metformin, který beru už asi půl roku, tak budu pokračovat 😉 a taky mi vyšlo docela dobře FSH 9,5, což je dobré (v Brně vždy kolem 15, ale u obvodaka gyn. vždy kolem taky 9, to mi tvrdili v Unice, že vyhasínají vaječníky a bude možné pouze darované vajucha, ale gyn. mě sledoval asi 5 měsíců na UZ, kde byly jasně vajíčka a řekl, že nevěří tomu, že jde o vyhasínající vaječníky a to samé si myslí i tento gyn. primář, ke kterému tedˇ chodím). Tak je taky možné, že vyšší dávky Puregonu nebudou potřeba 😉 😉 . Takže aspon nějaké pozitivní zprávy 🙂 🙂 a taky se už moc těším.
Takže tedˇ vám přicházejí hodně radostné chvíle s miminkem, se kterým bude čím dále větší sranda, je to krásné, když si na to vzpomenu, jak to bylo s naší dcerkou. Moc si to užívejte, strašně ten čas letí 😉 😉

ludmilamarie
13. čer 2008

Ahoj snažilky,
určitě máte spoustu zkušeností, můžete mi některá napsat něco o hyperstimulačním syndromu? Před 2. inseminací jsem brala dvojitou dávku M a na kontrole mi doktor řekl, že jde o hyperstimulaci a že je dobře, že nejsem těhotná. Nemám prý cvičit a aspoň 2 měsíce se o nic nepokoušet ☹
Je to 14 dní od inseminace a pořád mě bolí podbřišek, jakmile cokoliv zvednu nebo jdu do schodů, tak je to horší. Je to normální? ... asi se moc pozoruju 🙂
Díky za odpověď

jabluncanka
13. čer 2008

Milá Ludmilo,

ono chvíli trvá(někdy i 6 měsíců),než se tělo po stimulaci srovná.Zkus spíš teďka nějaké čistící čaje,aby se hormony odplavily. 😉

ludmilamarie
13. čer 2008

no mě trefí 😝 Už teď blbnu s čajama, astrologama, léčitelama, kartářkama, normálníma doktorama ... Mě teď rozhodí i závan větru a teď mám zase čekat????!!!!!!! To je skoro na mašlu 😀

ludmilamarie
13. čer 2008

... a jaké čistildla doporučuješ?

jabluncanka
13. čer 2008

Zkus si někde sehnat řasu Chlorellu.Vyčistí tělo od zbytečných hormonů,dávkování Ti řeknou ve zdravé výživě.Pak není špatná aloe,ale všechno postupně... 😉

ludmilamarie
13. čer 2008

Díky dobrá vílo - nevíš jestli mám polehávat 🙂 nebo dělat všechno jako obvykle 😒 nebo cvičit 😖

jabluncanka
13. čer 2008

Zkus dělat všechno,jak jsi zvyklá,ale pokud se budeš cítit unavená,tak si odpočiň.Cvičit opatrně = žádné posilování 😉

hanulka3112
13. čer 2008

Ahojky holky všechny Vás tu zdravím, včera jsem byla stavená v bývalé práci a konečně se střetla s bývalýma holkama co jsem s nima dělala a ony zrovna otěhotněly jedna má 10 měsíční holčičku a druhá skoro ročního chlapečka a jsou fakt úžasní a holkám to mateřství jen prospívá vysmáté od ucha k uchu 🙂 jen mi nebylo moc příjemné když se mě vyptávaly a co ty kdy do toho praštíš? Ráda bych jim odpověděla, že už se tak nějak stalo, ale nechci, aby to věděly, jen bych byla ráda, kdybych je příště potkala a mohla jim říct, že jsem těhu a nejradši bych s nima vozila kočárek ☹ ale co třeba holky budou čekat semnou druhé 😀
Marinko to je nádhera, že malá tak pokračuje, právě ta holčička od té kamarádky se snaží taky pomalu postávat a přidržuje se u nábytku 😵 hlavně si to pořádně užij 😉 🙂

marinka
14. čer 2008

Ahojte kočky,
tak jsme dnes byli na Dni dětí počatých ze zkumavky na Klinice ve Zlíně, bylo to tam super, spousta dětiček, dvojčátek, dostali jsme balonek a kyblíček na písek, vystoupila tam Tereza Kerndlová, Anička si dobře zatrsala 😀 Koukejte večer na zprávy, možná budeme v telce 😀. Chovanec tam bohužel nebyl, ale jinak plno doktorů.. V albu mám fotečky, tak mrkněte, příští nebo popříští rok už se tam určitě sejdme s některou z vás 😵

Haňulko, tyhle otázky jsou hodně nepříjemné, ale nebud smutná, druhé IVF se blíží a ty si pak budeš užívat miminko a kamarádky budou závidět tobě 😉

nunco, tak to je super, že jsou dobré zprávičky, určitě se to podaří!! Děkuju, malou si užívám, jak to jen jde, i když teď je to i hodně náročné, musím být pořád u ní a ona je opravdu hodně živá a večer jsem vždy totálně mrtvá, ale stejně bych to za nic nevyměnila 😀

hanulka3112
17. čer 2008

Ahojky holky 😉 🙂
Marinko moc ráda tě tu vidím, to muselo být něco ten den Dětí ze zkumavky, anička se urtčitě vyřádila a musí to být nádherné vidět tolik vděčných rodičů, že se jim mimi povedlo díky tomu 😉 🙂 škoda, že jsem si to nepřečetla dřív určitě bych mrkla na TV 🙂 tak se jdu podívat alespoň do alba 😉

hanulka3112
17. čer 2008

Jééé to jekrásné ty fotečky a ten nakreslený čumáček 😵 máš opravdu šikovnou dcerušku a věřím, že si to s ní maximálně užíváš 😉 🙂

marinka
17. čer 2008

Hani, ty jsi zlatíčko, děkujeme 😵 😵 V hlavních zprávách to nakonec nebylo, tak jsi o nic nepřišla 😉

sonja21
17. čer 2008

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla , nestíííhámmmm
IVY tak coooo ?? a klidně k nám pošli i vránu jen at už k nám konečně někdo přiletí 😉 a já ja jsem tááááák věřila, že jako jsou tam // ☹ ale asi fakt čekáš na tu IUI, jak se říká všechno zléééé, je k něčemu dobré 😀
Zdravím všechny Snažilky-těhulky-maminky 😀 😀

ivanalysonkova
17. čer 2008

Soni ahoj, toš nic 😠 Teď jsem MS zase nedostala, už jsem po dvojitém agolutinu,ale zašla jsem si na krev (pro jistotu), tak zítra budu mít výsledky. Zrovna mi psala kámoška, že je ve 2. měsíci, tak k nám prý posílá čápa, tak já ho pak přesměruju,jo??? 😀 Nebo ať pošle bráchu 😀 Takže čekám na 1DC, abych se mohla objednat.

hanulka3112
18. čer 2008

Ahojky holky jak se tady máte? No k nám teda čáp občas zaletí hned vedle baráku na pole a minule letěl nademnou 😀 tak doufám, že je to dobré znamení, ale měl by přiletět až tak v září až půjdu na 2.IVF 😉 🙂
Sonjo a co ty jak jsi na tom ty co tě čeká IVF nebo IVI už ntu dlouho nebyla žádná holka co si teď zrovná píchá injekce

ivanalysonkova
18. čer 2008

ahoj hanulko, já čekám na MS, už mám zpoždění přes týden. Těhu nejsem, krev negativní. Před týdnem jsem dostala 2jitý Agolutin a čekám.... na ni jak na smilování... 😀 Kdyby došla normálně jak měla, už jsem se chystala na IUI. Ach jo ... ☹

hanulka3112
18. čer 2008

Ivi, tak to mě moc mrzí, že se to tak komplikuje ☹ ale uvidíš že už brzo přijde a můžeš se do toho pustiit, pak pisni 😉 🙂 a držím palce

nunca
18. čer 2008

Ahojík holky spolubojovnice, opravdu by to chtělo nějaké aspon nové stimulace, aby bylo o čem diskutovat a čekat na krásný výsledek, že? 😉
Doufám, že už některá začnete a bude další rostoucí pupíček na světě, abychom (aspon tedy já) měly zase nějaké ty pozitivní motivaci do další naší stimulace, poněvadž já ještě musím nějaký ten měsíc čekat, bohužel 😒 .
Dlouho jsem tu neviděla zprávičky od Fiallinky??? Jak se daří, těhulko??

hanulka3112
18. čer 2008

Nunciku ahojky jakpak se pořád máš, já si volala tento týden na mojžíšku a zrovna tam nebyla ta paní co jí cvičí je na dovči,tak budu volat až v úterý a konečně se dozvím, kdy začnu cvičit 😉 🙂 no a neboj mě to taky ještě potrvá, než si začnu píchat injekce vidím to tak na září 😉

nunca
18. čer 2008

Ivi, neboj, mrška dorazí určitě brzy a Ty budeš moci začít s IUI, moc budeme držet pěstičky, aby se zadařilo 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nunca
18. čer 2008

Hanuli, tak to je super, tak to bychom mohly popřípadě stimulovat spolu 😅 , aspon by nám to lépe utíkalo a sdělovaly bychom si zážitky (úchvatné) z těch píchanců 😀 😀 a taky doufám konečně pozitivní výsledky testíků 😉 😉

hanulka3112
18. čer 2008

Nunciku, to určitě 😉 u nás by to šlo eventuelně i dřív, ale já chci začít cvičit tu mojžíšku a navíc čekáme na tu genetiku, takže bez ní se stejně nepohnem, měla by být doufám začátkem července, tak by to šlo i v srpnu, ale stejně se čeká na pojišťovnu a další imunologie, no a stejně tělo si alespoň pořádně odpočine a nabere síly a to je myslím nejdůležitější 😉 🙂

silver2501
18. čer 2008

Ahojky Holky, tak po dlouhé době zas nakukuju..🙂 a co je tu nového???? Já jsem ted v práci od nevidím do nevidím, tak nemám čas ani chodit na net....☹

Hanulí, tak to se přidávám k tobě se stimulací v tom září, taky to tak nějak plánuji, no a snad druhé ivfko nám vyjde 🙂...Ted jsem byla na genetice a na štítné žláze a imuno je naplánované na 31.července...chjooo, všechno to tak věčně trvá, tak dlouhé čekací doby a pak než dojdou ty výsledky chjoooo ☹((

Soni, a ty jak se máš??? tak doufám, že si užíváš léta, tak jak jsme plánovaly a snad ten čáp či vrána k vám zakotví konečně, co?? No u nás tu sedí kousek jeden na komíně, ale asi jsem vůči němu imunní, protože je tu furt a já pořád nic 😀)))

silver2501
18. čer 2008

Jéé nunco, ted čtu, že ty chceš taky tak nějak začít stimulovat..tak to se tu pěkně tak sejdeme a doufám, že už to rozjedem 😉 konečně-to bude jízda 🙂

fiallinka
18. čer 2008

Ahoj holky, tak vás po delší době zdravím. Mám se dobře, pořád chodím do práce, břicho teda už hodně roste, ale zatím to jde. No a hlavně mám po velkém ultrazvuku, a dozvěděla jsem se, že čekáme dva kluky. No řeknu vám, že jsem fakt doufala v holčičku, ale asi se s tím nějak budu muset smířit 🙂 😀 😉 , třeba nám pak ještě někdy vyrobí ve Zlíně tu třetí princeznu...

Vidím, že tady se zatím nic moc neděje, a úplně chápu, že tohle čekání je nejvíc nepříjemné, člověk má pocit, že se nic nehýbe a nikdy se nedočká... já už jsem vůbec nevěřila, že bych někdy mohla být těhotná, hrozně to ubíjelo... ale prostě to vyjde, akorát ne v dobu, kterou jsme si naplánovaly...

Haňul, tenhle pocit znám, když mají kámošky okolo mimča, mně bude už třicet, takže kolem mne je teď baby boom, a všechny ty holky otěhotněly rychle a přirozeně v době, kdy nám to nešlo - musím říct, že jsem jim to hodně přála, ale bylo mi to zároveń i hodně líto, to je asi přirozené, ale teď to ze mne okamžitě spadlo, tyhle pocity okamžitě zapomeneš, až se to zadaří a neboj, vyjde to!

sonja21
19. čer 2008

Ahoj holkýýýý IVY já jsem Ms po 2 Agolutinu dostala ms až 10 den ☹ tak vydrž 🙂
SILVER ahoooooj já pořád bojuju s tím zkusit v Červenci -Srpnu IUI, na jednu stranu se mi do toho chce na druhou si užívám tu pohodu bez doktorů, no v Neděli čekám MS tak uvidím, na Neplodnosti se to teď hemží těhulkama z IUI, tak si říkám, nová vlna - nové těhu bacily 😀 ale čápa klidně holky posílejte i vrány 😀
HANI a holky mě je 34 a bohužel mé spolužačky mají dnek sjiž 14 leté děti ajá pořád nic, tak proti mě jste ještě zajičci 😀 😀 😀 😀 😀