CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

monas007
7. čer 2010

tirtir je bezva, že už konečně vysvitlo i to sluníčko 🙂 🙂 tento týden mají být až 30-i stupňová vedra 😀 😀 zítra bude určitě všechno v pořádku 😉 😉 taky jsem se vždycky těšila na další kontroly, abych to naše sluníčko zase konečně viděla 😀 😀

tirtir
7. čer 2010

Ahoj mon tak kontrola dopadla v pořádku máme 2 cm a dostali jsme těhu průkazku 🙂
29.6 nás čekají první velké testy tak snad dopadnem dobře, holky tak to všechno probíhá jsou to ty testy v první trimestu

fiallinka
7. čer 2010

@tirtir krev+ ultrazvuk, nic víc 🙂

tirtir
8. čer 2010

A výsledky se dovíme hned nebo je tam nějaká doba čekání

lukr
8. čer 2010

Ahoj holky.Tirtir gratulace. 😉
Já mám taky jednu dobrou zprávu,včera potvrzeno těhotenství z krve hcg 455,mám obrovskou radost i když je to jen první krok na dlouhé cestě. 🙂 🙂

tirtir
8. čer 2010

lukr děkuji
--tak to je skvělí moc moc štěstíčka, já jsem při prvních krevních testech měla 355HCG a podívej kde jsme dnes.
Hlavně odpočívej a nic těžkého netahej.
Jsi na neschopence???? Já ano a doporučuji to každé která to nemá v práci jednoduché

fiallinka
8. čer 2010

@lukr už jsem ti to psala, ale ještě jednou - mám obrovskou radost 🙂. Který den po ET ti brali krev?

lukr
8. čer 2010

Tirtir dík.Jo na neschopence jsu od odběru,u mě by to v práci nešlo.

ruda
8. čer 2010

tir tir a lukr děláte mimoooc velkou radost!!!!
kdo chce Rudla má nové fotky v albíčku.... 😉
hezký den a buďtee na sebe opatrné...všechny

lukr
8. čer 2010

Ruda moc krásný poklad.Klučina bude balit holky na krásný kukadla. 😀 😀

monas007
8. čer 2010

ahoj holky, tak dneska jsme byli na kontrole a vidím, že i naše kojení 6x denně je dostačující 🙂)) naposledy jsme byli 20.5 a to jsme měli 49,5 cm a 3150 g a dneska 8.6 už máme 53 cm a 3700 g 🙂)) takže jsme přibrali krásných 550 g a byli samozřejmě pochváleni 🙂)) a tady vám posílám naše spokojené miminko

jinak moc gratuluji novým těhulkám 😀 😀

ruda taky máte pěkného fešáka 😀 😀

rendas
8. čer 2010

Ahoj holky 😉
@lukr veliká gratulace 😉 😉 😉
@tirtir 🙂 🙂
rudi,monas krásní broučci 😀 tož chtělo by to nějakou něvěstu 😀 😀

Já jsem měla jet dneska na kopec na tu krev aby se ujistily že HCG je 0,ale opět se mi vysr....auto tak jsem nejela a jsem přeobjednaná na příští týden,šak ono je to jednoo.....rozmýšlím co bude dál 😔 do žádných "větších" akcí se pouštět nemůžu,s pěnězma jsme totálně v mínusu ☹ tak jsem si říkala aspoň zkusit to IUI,v našem případě to moc cenu ale nemá,ale nikdy nevíte.....manža už nechce,že to necháme osudu(je teda naivní 😅 😅 )

Holky mějte se a kurňa už bych chtěla být ve vašich řadách a těhulkovat s váma 😔

monas007
8. čer 2010

rendas když se daří tak se daří, že ... 😠 😠 jsi fakt velká bojovnice, když už pomýšlíš na další pokusy !! ale třeba se vám to opravdu podaří přirozenou cestou ... víš kolik už takových bylo 😀 😀 začneš myslet na úplně jiné věci a až to budeš nejmíň čekat tak budeš těhule 😉 🙂 moje kamarádka chodila taky na kopec a právě když měli jít na první pokus umělého oplodnění, tak zjistila, že je těhotná !! teď mají skoro dvouletého klučíka a je " v tom " znovu 😀 😀

ruda
8. čer 2010

mončo, to jsou přesně porodní míry Rudli, 53 a 3700, tak víš, jak jsem viděla prcka poprvé 😀
Rendi, třeba to fakt klapne samo 😉

monas007
8. čer 2010

@ruda 😀 😀 😀

lukr
9. čer 2010

Ahoj holky.Rendas moc dík. 🙂
Příště je už řada určitě na Tobě a možná jak píší holky přirozeně. 😉 😉
Zkus manžu přemluvit na IUI,třeba to bude jak u mě.Nejdřív si tělo jednou zvykne a podruhé se až zadaří. 😉

aja8
9. čer 2010

Ahojky holky..Lukr obrovská gratulace.. 😉 ..super, super, super..
My jdeme zítra na genetiku, tak jsem zvědavá, co se zase dozvím..no mám z toho strach..uvidíme..

ivus16
12. čer 2010

Ahojte holky, tak mě asi brzo zase navštíví mrcha, sice nejsme po žádném pokusu, tak bych ji měla normálně čekat, že?? Ale znáte to v podvědomí si všechny přejem, aby to vyšlo přirozeně a měly na 9 měsíců klid. My jdem ve čtvrtek na kopec a musíme se konečně rozhodnout co dál. Mějte se všechny hezky a připojuju se ke gratulaci novým těhulkám.

ruda
12. čer 2010

Ivuš i v těhu jsou příznaky jako na mrchu 😀

tirtir
14. čer 2010

Ahoj holky, tak jak se všechny máte??
Doufám, že jste opatrně přes víkend užívali sluníčka, to já byla doma zalezená páč mi nějak to vedro nedělá v těhu dobře tak vylézám z brlohu až když jde sluníčko pomalu spát.
Jinak já dnes začínám 10.tt- a doufám, že je všechno v pořádku--- v sobotu jsem začla opět trochu pokrvácet, tak jsem zvědavá co mi v pátek mudr. řekne-- měla jsem jíd jen na krev, ale dneska jsem si volala jeslti by se na mě mudr. nemohla podívat.
Holky všechny se držte a pěkný den všem

ruda
14. čer 2010

tir tir neboj, bude to v porádku,stejně není sluíčko v těhu doporučováno, tak buď v brlohu a klídek a pij a užívej si to...

lukr
14. čer 2010

Tirtir to bude určitě v pořádku,mně to vedro nedělalo taky moc dobře.Normálně lezu na sluníčko pořád,ale teď jsem se držela ve stínu.Dnes jsem byla na kopci na kontrole,na ultrazvuku jeden váček. 🙂

ruda
14. čer 2010

lukr to je dobrýýýý

rendas
14. čer 2010

Ahoj holky 🙂
tak jsem byla dneska na kopci na ověření toho nulového hcg a domluvit se co dál 😔 bavily jsme se o té inseminaci a nebo mi nabízela tu metodu IFI,ale samozřejmě musí být průchodné vejcovody...na laparce už jsem byla dvakrát,naposledy před třema rokama a průchodné byly,ale že se to mohlo změnit,ale tak doufám že ne,jinak mě hrozí mimoděložní....že by to zas chtělo zkontrolovat,ale nechcu jít opět na laparku....chjo....a chtěla bych jít do toho hned,ale nevím jestli to tenhle cyklsu stihnu,nebo spíš teda pojištovna....zkusila bych tam zavolat jestli by to neurychlili,ale nevím no.....to by museli poslat do týdne a ne až za tři týdny...
lukr super,v kolik jsi byla na kopci???????
ty jsi byla na tom IFI,že?????

h.jitka
14. čer 2010

Dnes jsem se taky stavovala na kopci, vyzvednout si veškerou dokumentaci. Příští týden frčíme do té Olomouce. Tak jsem zvědavá, jestli nám změna pomůže.

ivus16
14. čer 2010

rendas: taky tě posílají na laparku? mě to mudr taky pořád nutí, no nic mě nezbude než se odhodlat a jít. Jo chtěla jsem se zeptat co oni na té laparce vlastně zjistí?? jak dlouho se musí být v nemocnici? Já vím, že nemám průchodný pravý vejicovod dá se to laparoskopicky zprůchodnit?? díky
Chci si udělat vyšetření, než se pustíme do IVF ať vím, že tomu nic nebrání.

rendas
14. čer 2010

@ivus16 na laparce se zjištuje jestli není endometrioza,srůsty,dělá se průchodnost vejcovodů,já jsem poprvé byla tři dny a podruhé čtyři dny,já jsem měla v obou případech srůsty....

fiallinka
14. čer 2010

@lukr dobrý 🙂, ale proč ne dva ☹, já chci někoho k sobě 🙂

lukr
15. čer 2010

@rendas Na kopci jsem byla od 8 do 10.15 asi.A ty???
Jo na IFI jsem byla.Já jsem nějak moc reagovala na stimulaci na IUI a měla jsem 14 folikulů,bylo to moc velké riziko výcečetného těhotenství(prý i čtyřčata by hrozila 😀 ),tak mi bylo nabídnuto IFI.Mám sice průchodný jen jeden vejcovod,ale i to prý stačí,jen se to pak dělá jen na jedné straně.Prý je to úspěšnější než IUI,hlavně když je trochu problém s pohyblivostí spermií,mají to hodně blizoučko. 😉 Klidně se ptej jestli tě něco zajímá,na internetu se nedá nic najít,dělají to jen tady ve Zlíně.

ruda
15. čer 2010

holky co je IFI, to za mě nebylo? Lepší IUI?