CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
9. zář 2009

Moni velká gratulace 🙂 🙂 🙂

etra
9. zář 2009

Maendy, držím pěsti, ať vše zlé brzo překonáš. Je mi to líto... Musíme věřit, že bude líp...přestože je to někdy těžké a vůči nám nespraveddlivé. Strašně nespravedlivé.

maendy
9. zář 2009

Holky moc vám děkuji za všechna ta slova.V pátek ráno mám nástup do nemocnice.Už at je to za mnou.
Po šestinedělí znovu.Nesmíme to vzdát,i když to ted tak bolí.
Etro je to tak....Ta nespravedlnost.Proč?

monas007
10. zář 2009

maendy, je mi to moc líto!! a i když je to hodně těžké musíme zvládat i nepříjemné věci!! asi by bylo moc snadné kdyby nám život nepřinášel žádné překážky, ale člověk je dosti silný na to aby je zvládl!! držíme pěstičky ať je všechno v pořádku a věř,že jednou budeš mít i to vysněné miminko!!

jinak holky moc děkuji!! dvojčátka by jsme brali všemi deseti 😀 ale měli by jsme radost i kdyby se udrželo jen jedno sluníčko!! takže strachování začíná nanovo 😉 ale budu odpočívat a hladit ty prďoše jen aby byli v pořádku!!

baruško, je to škoda, ale aspoň ti pak už předám i nějaké ty rady do života 🙂 néééééé dělám si srandu!! taky ještě nemáme vyhrané!! příští týden se dozvíme kolik sluníček se chytlo a hlavně se asi zblázním 🙂 těch 14 dní nejistoty jestli jsou vůbec v pořádku!!

ruda
10. zář 2009

jo jo, maendy, život je někdy kyselý a trpký zároveň, asi jen proto abychom si uvědomili, jak bude sladký, po tom všem, až se zadaří...tak moc si tu všechny přejeme na testu // a pak je to o to těžší, když tam jsou a pak zase zmizí...je mi to strašně moooc líto,ale vidím, že jsi bojovník, tomám radost, určitě se nevzdávej...příště to zvládnete....určitě....
moni, hlavně ať je mimi zadravé, jedno nebo dvě...
Holky mám radost, že jsme se tady takhle rozepsali, když jsem tu diskuzi z minulých let našla opuštěnou, zkusila jsem napsat, dlouho jsme tu byli jen dvě a to párkrát v týdnu, je super, že je nás víc a scházíme se tady...díky všem 🙂 moc mi to pomáhá, v dobrém i zlém...jste moje holky šikovné...

sarri
10. zář 2009

Monas, to nebude jen 14 dní strachu, od teď už se budeš jenom bát 🙂 - od kontroly ke kontrole - až než budeš mít drobka v náručí a pak to začne na novo, bo o děti se člověk bojí celý život, i když je jim pak už třicet a mají vlastní děti.
Já se o ty naše vymodlené zázraky v bříšku bojím strašně moc. Ale je dobré vědět, že to tak mají všechny budoucí maminky, přestože na ulici všechny s bříškem vypadají pohodově, jako by si to snad opravdu bezstarostně užívaly....
Rudi, Kaces, co ty pohyby - už praskají v bříšku bublinky?

ruda
10. zář 2009

sarri ahojky, no já si nejsem jistá,ale řekla bch, že je mám, jen občas, vidět jsem teda neviděla nic,ale třeba dnes ráno jsem se zohla pro něco a jak jsem se narovnala, jako by mi zevnitř přejel po břiše, fakt jako bublina, lechtání nebo tak...bylo to skvělé,ale já chci pořád a kde vzít jistotu, že je to prďolka... za týden mám kontrolu, snad to bude v pohodě..fakt myslím, že se hýbe, jen mám strach s těch triplů...

maendy
10. zář 2009

Holky poraďte,můj gyn nás chce poslat na genetiku.Pokud jste některá byla,kde?Kam mám jít?

monas007
10. zář 2009

maendy tak na genetice jsme nikdy nebyli ale ve zlínském centru to dělají určitě taky,ne?! a pokud už tam člověk chodí a to prostředí zná tak je to vždycky příjemnější 🙂 a musím říct,že ve Zlíně jsou opravdu skvělí nejen doktoři ale i sestřičky a vlastně všichni se kterými se tam potkáš jsou moc příjemní!!

sarri
10. zář 2009

Maendy, my jsme byli ve Zlíně v PREDIKU - jenom vzali krev a výsledky nám přišly poštou do dvou měsíců.

Rudi, to bude ono, ze začátku se to dá cítit jenom sem tam, ale pak už to sílí a sílí, až se břicho otřásá.

sarri
10. zář 2009

Jo a trojitého testu se, Rudi, vůbec neboj, když jste měli screening v I. trimestru ok, tak tripl bude taky ok.

maendy
10. zář 2009

No právě,nejraději bysme do zlína,mě brno,které nám doporučil připadá hodně neosobní.
Ke Zlínu nás něco táhne,vznikl tam náš andílek,i když to dopadlo takto,byla jsem tam s péčí hodně spokojená.

Sarri proč a kdo vás tam odeslal jestli se můžu zeptat.A kolik to vyšlo?Ne že by mi na tom záleželo.

sarri
10. zář 2009

Maendy, poslali nás tam právě ze zlínského CARu po neúspěšném IVF (přímo v Centru to nedělají, musí se do toho PREDIKA) - dali nám žádanku, telefonicky jsme se objednali a když máš žádanku, tak se nic neplatí - tu ti může ale vypsat i Tvůj gynekolog.

maendy
10. zář 2009

Jaká je tam asi objednávací doba?Jsem otravná promiň.

sarri
10. zář 2009

Tuším, že nás vzali celkem rychle - je to jenom odběr krve, spíš ty výsledky byly až za 6 týdnů. Klidně se ptej, dneskaj su poctivá v ležení, tak čumím do noťásku.
Maendy, zítra se drž, ať je to co nejdřív za Vámi. Já jsem po kyretáži hned otěhotněla - Mudr. řekl, ať necháme proběhnout 3 menstruace a pak, že se můžeme snažit, no a 4. MS už nebyla a to máme v každém spermiogramu 00,00 progresivně pohyblivých spermíí....

maendy
10. zář 2009

🙂 tak vidíš a pak že 00,00.
Snažím se chvilku nemyslet jen na .....
Tak si plánuji aby ta genetika byla co nejdřív,ani nevím,jestli se mám objednat na kopec k Horvathovi,aby věděl.Nebo nechat tu genetiku a počkat a pak se snažit bez pomoci CAru?

sarri
10. zář 2009

My jsme si dali termín v CARu za rok, že to zkusíme znova (za rok od prvního IVF) - to by bylo letos v srpnu, jenže už nebylo třeba. Po tom výškrabu se vajíčka dobře uhnizďují a když ne, tak jsem pro klid duše měla prostě termín, že půjdeme na další pokus.
Bolí to swiňsky, ale přebolí...

maendy
10. zář 2009

Bolí moc to bolí,je to pocit,jako když ti někdo zmáčknul v jeden moment srdce a pořád ten stisk nepovoluje.
To je nádhera,tak samo 🙂

fiallinka
10. zář 2009

maendy: taky jsme byli v Prediku, je to ok, fakt ti jen vezmou krev...radši tam běž co nejdřív, ať máš výsledky brzo... ono je možné, že ti třeba zjistí trombofilní mutace, které můžou způsobovat potraty apod. a to se dá poměrně lehce napravit injekcema...objednej se na kopec, až už budeš mít výsledky té genetiky...

maendy
10. zář 2009

Děkuji holky za všechny rady.Zatím se s váma loučím,až me pustí z nemocnice a budu trošku schopná zase za váma příjdu.Jinak všem stimulkám tfuj tfuj at vše vyjde.Já ted do toho musím vkročit,at je to rychle za mnou.
Ještě jednou díky za podporu. 😔

ruda
10. zář 2009

maendy vůbec zanic neděkuj, proto jsme přece tady... na Prediko jsem byla taky na těch testech ve 13tt a jedu tam zase na velký UZV a taky mi vedle v odběrové místnosti brali ty tripláky, taky je mi Brno nemilé a Zlím milujemes manželem oba a někam tam se chceme na stáří ostěhovat... 😉
Prediko má www stránky a volej na to mobilní číslo, jsou tam moc milí jao v centru.. jo a je pravda, že po kyretáži je to prý jako "pohnojené" znám hooodně holek, o po ní hnedle otěhotněly...tak třeba \horváth ani nebude...hlavně zbládni zítřek a a pak už mysli jen na budoucnost, ta musí vyjít ....držím palce a budu na tebe myslet!!! kde ti to budou dělat? v Kyjově?

maendy
10. zář 2009

Ano v Kyj.Bude mi to dělat můj vlastní gyn a dobrý anestez,tak snad hůř už nebude.
Děkuji,objednám se tam,hned jak se z toho trochu dostanu.Snad to dopadne dobře a pujde to pak i bez CAru.I když při mém štěstí.Vždyť vidíš.
Ted se cítím klidná,tak čekám kdy to na mě zase příjde.
Zatím se loučím a pak ti písnu SZpr.
jdu se schoulit k manželovi. 😔

ruda
11. zář 2009

maendy myslíme na tebe..... hooodně štěstí

pajka00
11. zář 2009

tak holky zase nakukuju...ptala jsem se na rady ohledně zlína...tak jsem se rozkývala, doktorka mi napsala potvrzení a příští týden šupem s miláčkem na vstupní vyšetření-chjo...já vím, že je to jen banalita...ale vůbec se mi tam nechce a řekla bych, že jemu ještě míň.....spermiogram...a pokud řeknou, že je to jeho chyba-tak ho to asi dorazí...ješitní chlapi-neradi si připouštějí takové věci. Ptala jsem se ho, kdyby nastala ta eventualita,kdyby náhodou vůbec nemohl....jestli by zvládnul oplodnění darovanými spermiemi....tak ho to asi překvapilo...ale nakonec řekl, že si to neumí představit, ale pokud by mu to bylo podobné-tak jo. Na to asi musí mít chlap hodně " koule", aby toto zvládl-vlastně "cizí" dítě.A tak smekám před všema chlapama, kteří to vzali naprosto v pohodě a mají dítě z cizích spermií. I když podle mého-geny nejsou tak důležité-jako výchova. Znám jednu kočku, co má 2 děti sjiným chlapem a vychovává je její manžel v domění, že jsou jeho. Spokojení jsou všichni-protože jemu to nejspíš nešlo,tak to tak vyřešila. Jasně, že to není asi do budoucna jednoduché-člověk neví, co se může stát....ale poradila si a momentálně je to super.

ruda
11. zář 2009

Ahojky holky dle telefonu jsou tripláky negativní!!!! s kombinací testu v I. trimestru se riziko ještě snížilo na 1:18000 😀

milana7
11. zář 2009

Rudi, huráááá 😉

sarri
11. zář 2009

Rudi, super, sem psala, že to bude ok. Další velký ultrazvuk máš za pár a pak už bývá jednočetné těhotenství v poho.
Maendy to určo zvládne. V Kyjově sú machři - díky nim se mi miminka udržela přes krvácenív I. trimestru.

Pajko, takové věci pořešíte, až budou výsledky. Oni vám navrhnou, co se dá dělat, neboj. Důležité je, že jste se rozhodli něco pro mimčo udělat.

ruda
11. zář 2009

mil a sarri díky moc, mám fakt radost , sem si říkala, buď budu přes víkend do středy jako lev v kleci nebo to risknu a zavolám...tak fakt radost, už jsme s malým upekli tátovi dort na oslavu a voní krásně, je plný mandlí jablek a Amareta...tak trošku místo přípitku 😀 ve středu gynda a za další týden velký UZV...
snad už má maendy za sebou tu operaci, myslím na ni celý den, na zlatíčko...
sarri a proč jsi byla v Kyjově, když jsi ze Zlína??? Baťovka je přeci lepší ne? závidím těm, co budou rodit ve Zlíně, moc se mi tam líbilo, několik dětí jsem i "odrodila" na praxi, taky císařem..hned bych rodila tam, kdyby to nebyl jiný kraj a tak daleko...no co se dá dělat, třeba zrovna pojedeme kolem...no to pochybuju v únoru...

ruda
11. zář 2009

holky nevíte, jestli mívá CRM sraz každý rok?? letos to bylo v květnu, to je skvělá příležitost, se pak vidět osobně, s pupíky a kočárky..,taky bych určitě chtěla poděkovazt ještě jednou Horváthovi....

fiallinka
11. zář 2009

pajka: radši to dopředu neřeš, tak hrozné to zas nebude 😉