CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
9. čer 2009

Tak ted sem tam volala dr.řekl,že to může byt jen viroza protože jinak mi nic není jen trochu bolí záda,ale to je asi od toho ležení 🙂

lucciano
9. čer 2009

No vidíš Kačenko, nesmíš malovat čerta na zeď, vše bude OK. Musíš tomu věřit a ono to tak opravdu bude a žádné pochybnosti. Nebo uvidíš .... 😀

kaces
9. čer 2009

No uvidím co to udělá,ted už konečně chvilku horečku nemám,ale sem totálně slabá snad bude zítra líp.Ale moc tomu nevěřím,že by se alespon jedno udrželo ted se hrozím kdy tá mrcha dorazí.Řekl mě,že si můžu dat paralen a mám hodně pit

ruda
9. čer 2009

kači neboj, jen spinkej a pij ju?
Já dnes břicho -vaječníky menší, HCG vylezlo z 212 na 725, prý je to dobré, tak uvidíme, snad jsou na právném místě aj jsou dva/dvě...kontrola v pátek. Mějte se

kaces
9. čer 2009

Ahojky Rudi tak to je super zprávička gratulju ti k miminkám 🙂 Už sem snad bez teplot ale sem pořád slabá,ale už nějak nedoufám,že by se udrželi-o alespon jedno.Měli sme zavedené edno manželovo a jedno od dárce.

ruda
9. čer 2009

kači, tak nemysli..kdy máš jít na kontrolu, kdy máš mít eventuelně MS? nebuď pesimista, hlavu vzhůru, vše je ve hvězdách, musíš tomu přeci trošku věřit, slabá jsi, protože miminka vyčerpávají, já spím pořád, nic jiného nejsem schopná, jsem doma měsíc a je tu nepořádek, nevařím, neuklízím, jen lenoším, piju a jím...vše ostatní počká, jsem teď prostě pro miminka důležitá odpočatá a usměvavá a tak jsme na tom obě a hoky nás brzo doženou, uvidíš, dobře to dopadne...

kaces
10. čer 2009

Na kontrolu mám jít až 22,ale do té doby určitě mrcha dorazí už ted mně bolí břicho,takže to čekám pokaždé když jdu na záchod?Ani sem si to nějak nepočítala kolikátého by měla mrcha nějak dorazit,kor ted když sem měla horečky může dorazit kdykoli.Dneska už je mě líp snad i horečka ustůpila. 🙂

ruda
10. čer 2009

kač neztrojči, bolesti na MS mám téměř pořád a daleko silnější než normálně, tak to při těhu bývá, mysli pozitivně, neboj, to klapne!!!taky jsem z té bolesti nervozní,ale pořád dokola si říkám, že to bude dobré, že je to tak normální...neboj

lucciano
10. čer 2009

Ahojte holky, Rudi, velká gratulace, je to na té nejlepší cestě, už se může počítat mezi těhulky. To je úžasné, úplně mi to dává sílu a náděj.
Kaces, já nevím, jak Tě povzbudit. Když si budeš říkat, že to nevýjde a vsugeruješ si to, tak to opravdu nevýjde!!!!! Buď nad věcí, vím, že to není lehké s těma bolestma, ale jak píše Rudi, asi to tak má být!!! Držte se holky, mně už se to taky krátí. Těším se, až vás doženu, zatím pápá

kaces
10. čer 2009

Když mě opadla horečka tak už myslím trošičku pozitivněj,že by snad 🙂 alespon jedem mimůšek mohl přežít.Tak budu jen čekat co dál,strašně sme se těšily a ted do toho vlézli ty pitomé horečky.Dala sem na rady a jen ležela pila minerálky a čajíčky a semtam si dala paralen,ten mě dr.doporučil.Dneska už sem celkem v pohodě něco málo sem doma poklidila,uvařila a zase si hovím v posteli.
Rudy uvidíš bude to dobré,miminka ti krásně roztou podle HCG nemusíš se ničeho bát,strašně ti to přeji ani neví jak sem ráda,že to někomu vyšlo,ale možná trošičku zavidím ale snad se i mě brzo podaří být těhu 🙂
Luci uvidíš za chviličku budeš tak jak Rudy krásně malovat čárečky 🙂 myslím na tebe

ruda
10. čer 2009

holky, všechny se brzo sejdeme v baru ve zlíně s pupíkama ju? nebojte, fakt, to chce myslet pozitivně a MS bolesti popisuje každá těhulinda, naopak ty co vůbec nic necítí, těm to většinou neklapne...opravdu, to neuklidňuju...já když mám pupek bolavý a jako balon, se uklidňuju, že se hold děti stěhují ke mě a zavrtávají se a množí miliony buňek...to nejde dělat potichu a bez bolesti..a Paralen můžou i těhulinky, tak neboj, ...uvidíš...

lucciano
10. čer 2009

Rudi, na ten scuk v baru se teda už teď hrozně moc těším 😀 . Kaces,jsem ráda, že už myslíš trochu pozitivně, já jsem včera taky chytla nějakou virozu, měla jsem i teplotu a dnes se necítím dobře, mám křeče v břichu a to nejsem těhotná. Holky já na vás moc myslím a prožívám to s vámi, takže se držte, věřím vám, jste totiž moje naděje!!! Hezký večer

ruda
10. čer 2009

luci díky moc za podporu, taky to prožívám z každou holkou co znám z koníka a raději teda to štěstí jak ty slzy, tak slzy se zakazují, už to bude jen pozitivní, uvidíte!!! a na tom kafíčku budeme jen vzpomínat 😀

kaces
11. čer 2009

Jasnačka takže si brzo dáme kafíčko jo?už se těším.Asi to nějaká viroza letí vzduchem páč ji měl i synovec.Ted už je mi dobře holky díky moc za podporu doma si nemám ani s kým o tom pokecat,mám jedinů kámošku která to ví a ta to s náma prožívá pokaždé,řekla bych že pomalu víc jak já.Takže ted mi zbývá jenom čekat a čekat ☹ co bude.Přeji pěkný den papa

zuzazlin
11. čer 2009

Ahojte,tak bohužel ani já nerozšířím řady těhotných.Dnes jsem byla na kontrole po IUI a bohužel negativní,ale tak nějak jsem to tušila,zklamání samozřejmě je,ale člověk musí jít dál.Domluvili jsme se že v říjnu zkusíme 1.IVF,nechci už ztrácet čas IUI,i Horváth říkal že to doporučuje 1max.2x.Já jsem O.K.ale manžel má špatný spermiogram,hlavně morfologii.Nebudu už tělo zatěžovat dalšíma hormonama,dám si ted do října malou očistu(bylinky a nějaké čajíčky 🙂 )a pak se na to vrhneme.Jednou to vyjít musí.

kaces
11. čer 2009

Ahojky Zuzalin tak to je mi líto,moc mě to mrzí.Uvidíš na IVF je větší šance ted si odpočineš a pak se do toho pustíte uvidíš,že to klapne 🙂 To víš,že to jednou vyjde akorát člověk neví kdy.Já sem ted byla natěšená,že by se to snad mohlo povézt,ale kdy sem ted měla ty horečky tak taky pochybuju,že bych se přidala k těhotným,to by se musel stát zázrak a na ten mc nevěří,sice ve skrytu duše doufám,ale...

ruda
11. čer 2009

kočky hlavu vzhůru...zuzi, jsme na tom stejně, já snad o.k. a manža spg nic moc, hlavně ta morfologie, tak iui bylo jen jeden pokus, pak jsem se nechtěla trápit zbytečně a teď mám //, které snad vydrží..tak si odpočiň, přes léto do sebe nažeň energii a vitamínky a v říjnu hup šup na to a uvidíš, že to bude v pohodě a napoprvé..
Kačáku, jsem ráda, že je ti líp, tak snad už nejsou jen černé myšlenky..pořád nevím odkud že jsi??? mějte se páčko K

kaces
11. čer 2009

Já sem ti to zapoměla bydlím asi 25-30 od Zlína na malé dědině blízko Valašských Klobouk takže to do Zlína je v pohodě jezdit.To máš pravdu už nejsou jen černé myšlenky,ale už bych nejradší věděla na čem jsem je to hrozné čekání kor když ted někdy má dorazit tá mrcha(snad nedorazí)ale tom moc nevěřím.Rudy a ty si vlastně odkud?nějak sem to zazdila?

ruda
11. čer 2009

já jsem z JIhu Hodonín, tak to mám 80km. Zítra jedeme zase, tak snad to HCG stouplo... už je termín MS??? a nechceš testnout? jak jsi dlouho po ET?

kaces
11. čer 2009

Na et sem byla teprv v neděli,eště je to asi brzo a mám pocit že to stejně dostanu.Tak to sme každá z jiné strany Zlína.Tak ty už se jen můžeš těšit na miminka jak porostou 🙂

ruda
11. čer 2009

to není jisté, na UZV ještě nebylo nic vidět ani bubliny, pak se teprve bude čekat na srdíčko/čka... a pak na prvních kritických 12 týdnů těhu...ale musím to brát optimisticky, nic jiného si nepřipouštím..
tak to jsi teprve 4den po ET, to je brzo na testík, to že máš pobolívání je teda dle mě dopbré znamení, né zlé..já mám bolesti pořád a mám // holky, co nic necítily, měli test negativní, tak si myslím, že to klaplo...to tě neutěšuju, to tak prostě je!!!

kaces
11. čer 2009

Uvidíš to bude dobré a budeš se ěšit na miminka 🙂 Mám spíš takové divné tlaky a pokaždé když jdu na záchod tak se hrozím a nebo,když pocítím že ten gel trochu kápne to su na mrtvicu.Na test je brzo a nevím,či bych si ho dělala minule mi ukázal 2 čárečky a nic,myslím si že doma ani stejně nemám.Kéž bys měla pravdu a klaplo to 🙂

ruda
11. čer 2009

tak jsem na prášky, když přijde MS křeč a vlhko v kalhotkách...opatrně na WC a pak radost, že je to Crinone...máme to stejné..

kaces
11. čer 2009

Jo jo tak to sme na tom stejně,jenže ty víš že HCG ti krásně rostlo a kor když ti ještě řekli,že to budou možná 2.Ale tobě už to tehdy řekla ta embryoložka,že bys mohla mít 2.Já sem chtěla nechát zavést 3 a ona mě řekla,že by byla spíš jen na 2,že kdyby to pak náhodou byli 3.

ruda
11. čer 2009

no tak vidíš, tak i u tebe se jí zdáli asi pěkné ty vajuška.. kdyby se jí zdáli slaboučké, tak ti zavede v klidu tři...tak to je dobré znamení... uvidíš..neplaš.. i když mi HCG roste neznemená to, že to tak zůstane, to nikdy nikdo neví...

kaces
11. čer 2009

jenže já měla ty horečky a v neděli v noci mě drapli ty záda nebo ledviny tak v to moc nedoufám,ale už sem na tom líp a nehážu flintu do žita,zatím vegetím a stíhám dokonce i něco podělat doma,s ničím těžkým se ale netahám.A když něco dělám tak si jdu pak lehnout.Říkala že jsou pěkné zrovinka v neděli to maželovo opouštělo obal ja sem je viděla.Takže zítra jedeš zase do Zlína jo?Budu na tebe myslet a držet pěstičky tfuj tfuj at to všechno dobře dopadne.Doubrou noc ti přeji

maja2
12. čer 2009

Ahojte. Som rada, ze som nasla tuto temu. Chcem sa dozvediet nejake informacie, ako ste spokojne s CRM Zlin. Ale je tu strasne vela stran a mam pocit, ze sa to zmenilo na sukromu diskusiu. 🙂 Prosim viete mi poradit, ktore strany citat, pripadne prosim mozete napisat vase skusenosti so Zlinom? Dobre aj zle. Dakujem.

kaces
12. čer 2009

Ahojky Maja já do Zlína jezdím 2 roky a zatím se mi nepodařilo otěhotnět,ale znám hodně holek které se staly maminka s pomocí ve Zlíně.Já sem tam spokojená doktoři i sestry jsou prima všechno ti vysvětlí a poradí,nemusíš se tam bát jít.Pokud si tam nebyla a půjdeš tam myslím,že budeš spokojená uvidíš 🙂

zuzazlin
12. čer 2009

Ahoj Maja,já jsem ve Zlíně necelý rok a můžu říct,že jsem max.spokojená,jak psala Kaces.Zvlástě můžu vynachválit dr.Horvátha,je fakt strašně lidský,hodně se zajímá,všechno krásně vysvětlí,povzbudí,no prostě neměnila bych.V řijnu se chystáme na naše první IVF,máme špatný spermiogram,já jsem O.k. Já ti fakt Zlín můžu jen doporučit

maja2
12. čer 2009

Ja by som to mala z Trencina blizko. Zatial len zistujem a zvazujem. Som samoplatca, tak mi je jedno, ci budem platit na Slovensku alebo v Cechach. Dik za info.