CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

marinka
24. dub 2008

Hani, byly jsme venku dvě hoďky a objely jsme skoro celý Vsetín. V Albertovi jsem si koupila Cappy a výborné pečivo a po cestě jsem mlsala a užívala si to počasíčko. Anička celou dobu spala a teď má úplně červené tvářičky od sluníčka 😵 Tak to je paráda s tím testíkem, ale udělej ho až zítra ráno, ať je to z ranní moči, dneska už by asi // vidět nebyly..
Zkusím najít ten svůj první testík, ať vidíš, jak byla čárečka slaboučká..

Ivi, já jsem měla víc výtok celé těhu..

ivanalysonkova
24. dub 2008

marinko, byl to takový jakoby při ovulaci, trochu do bíla? 😉

hanulka3112
24. dub 2008

Marinko jj nechám to na ráno, teda jestli se odhodlám a dostanu se vůbec dnes do lékárny, jsem zvědavá kdy mi přijede s autkem 😉 a venku muselo být fakt nádherně to ti věřím, asi se půjdu projít do lesa 😵
Ivi a odkud jsi ty, já bydlím teď ve Valmezu v Krhové, ale pocházím z Rožnova 😉

marinka
24. dub 2008

Hani, tak tady jsou první testíky. Ten nahoře je 10 den po ET, ten dole 11 den po ET. Měla jsem prodlouženou kultivaci 3 dny...http://rodina.cz/scripts/album/photo.asp?id=145...
Tady jak se rýsovala čárečka 10 den po ET 😀 : http://rodina.cz/scripts/album/photo.asp?id=145...
Ale čárečka se začala objevovat rozhodně později, než po 3 minutách, jak se uvádí na testu, až tak po sedmi..

marinka
24. dub 2008

Ivi, řekla bych, že jo, byl zdravý bílí, ale bylo ho prostě víc, než normálně..

ivanalysonkova
24. dub 2008

Hanul, já bydlím ve Slušovicích u Zlína.

ivanalysonkova
24. dub 2008

Marinko, díky. 😉

fiallinka
24. dub 2008

ivana: těhu příznaky, takové ty klasické jako blbě od žaludku atd.. přijdou většinou až nejdřív v tom 6. nebo 7. týdnu, t.j. asi 2 - 3 týdny od vynechání ms. Ale výtok taky může být příznak těhotenství, tělo se tak brání nebezpečí infekce a chrání miminko...
hanul: ale kdybys testla dřív, okamžitě napiš 🙂

holky, já hlásím návrat z kontroly, vše ok a mimísi mají už 6, 5 a 6,2 cm, t.j. o týden jsou větší 🙂 než podle tabulek, no nevím, čím je teda krmím 🙂

hanulka3112
24. dub 2008

Holky tak jsem zpět, testíky už mám doma, tak asi zítra 😅 jestli teda budu mít odvahu 🙂
Marinko, mě to nic neukazuje asi je to nějak špatně, hoď si to do alba a pak si to z tama můžeš dát pryč, no já zítra budu 11 den po ET teda když počítám i den ET a kultivaci jsem měla asi 5 dní teda v pátek jsem měla opu a v úterý ET tak jestli se to tak počítá 😉
Ivi, tak to je docela daleko od nás i když zaswe né toloik, takže jsi jezdila do Rožnova a do Valmezu ju?
Fialinko, tak to je nádhera 😵 to už jsou pěkně velicí 🙂

ivanalysonkova
24. dub 2008

Hanul, jo. Manžel byl v Rožnově na operaci s kolenem, tak jsem mu dělala taxikáře 😀

hanulka3112
24. dub 2008

Jo a nebyl náhodou na ORTHESU? Dělá tam moje mamka sice není žádný zdravotník, ale uklízí tam 😉 a já tam taky ležela tak 4 roky zpátky sekali mi tam kůstku na noze, vadila mi v úzkých botách typu lodičky 😀 ale bylo to tam fajn, všichni jsou tam moc milí a nevypadá to vůbec jako nemocnice a navíc, když jsem něco potřebovala stačilo prozvonit mamku 😀

hanulka3112
24. dub 2008

Marinko, tak jsem se dívala k tobě do alba a viděla jsem ty tvoje tetíky 😵 jsou krásné a taky máš moc pěkné album s tvojí beruškou 🙂

ivanalysonkova
24. dub 2008

Hanul, jo byl. Taky se mi to tam líbilo. Takové domací prostředí. A můj byl nadšený (protože nemocnice rád nemá 🙂 )

hanulka3112
24. dub 2008

Jj přesně tak jako doma a vůbec to tam nesmrdí jako v nemocnicích a jsou tam fakt moc přijemní, já tam chodila i na rehabka a elektroléčbu 😀 a mají tam takový sešit v té jedné společenské místnosti u balkónu a každý tam na ně pěje ódy, bylo tam toho fakt moc a to jsem tam byla před 4 rokama, těch sešitů tam bude už určitě víc 😀

hanulka3112
24. dub 2008

Nunci a kdepak máme tebe pracuješ nebo si venku užíváš sluníčka 😉 🙂 je tam nádherně, byla jsem dnes stavená v zahradnictví a měla jsem sto chutí si dodělat skalku, ale musím se přeci šetřit 😉 🙂 tak jsem si alespoň koupila netřesk a zasidila a domů štěstíčko a zítra tam vemu moji drahou polovičku a chci koupit muškáty za okno ať máme hezký domeček 😉 🙂

marinka
25. dub 2008

Haníííí, tak co testík???? Nebo ho ještě nemáš doma? 😉

hanulka3112
25. dub 2008

Marinko, no včera jsem se snažila moc nepít, abych to vydržela až do rána, ale nad ránem jsem fakt musela, takže ranní moč by byla druhá, tak to nechám na zítra, ale čím víc se to blíží, tak mám obavy, ale zítra ho chci vědět, protožr jsem nad tím moc přemýšlela a nechtěla bych se jim skácet v CARu z toho, že to nevyšlo, tak budu alespoň připravená, i když vím, že test nemusí být 100% a krev ano, bojim bojim, nechci ani pomyslet, že by to nevyšlo, ale chci už vědět na čem jsem 😅

barbucha77
25. dub 2008

Fiallinko pochopila jsem správně, že čekáš 3 miminka? Mně čeká IVF+ICSI, pokud bude vše normálně probíhat. Zatím jsme byli jen na hormonech,genetice a spg. a jsme seznámeni s průběhem, pro výsledky jdeme na konci května a pak se uvidí co dál.

Holky MUDr. říkala, že se nechají zavádět 2 nebo 3 embrya....tak přemýšlím. Vy jste se rozhodly pro 2 nebo pro 3? Mám strach, že 3 už je fakt moc, pokud se chytnou.

Káče: držím palce - jsme zruba ve stejném 'stádiu' 🙂)

fiallinka
25. dub 2008

barbucha77: jé, nestraš, jenom dvě a to mi bohatě stačí... s těma embryjkama - standart jsou dvě a já osobně jsem o třech ani neuvažovala, přece jen - když se ivf podaří (což je statisticky vzato cca 45% i mí'n na jeden cyklus ivf), tak asi z 30% jsou dvojčata a to je dost velká šance. A s dvojčatama - je to sice krásná představa, ale jen do chvíle, než je čekáš 🙂, ne, já si fakt nestěžuju, ale jsou tam mnohem větší šance na komplikace v těhu i s miminkama... a kdyby se povedly 3, tak to už je fakt šíleně rizikové a většina lidí podstoupí redukci, která je taky riziková...

ale zase takhle - může se stát, že budeš mít přesně 3 dobré embrya a oni jen jedno většinou nezmrazí, potom se většinou na tvé přání dají všechny. nebo budeš mít víc embryí, ale horší kvality, a pak ty tři taky jdou - vždycky ale jen na tvoji žádost, doktoři to nedoporučují

ale neboj, ono se to většinou nějak vyvrbí samo, embryoložka ti poradí, uvidíš, kolik jich bude, a tak... ale byla jsem na ivf s holkou, která pořád řešila, že si dá jen jedno, že dvojčata nechce, tak nevím...

barbucha77
25. dub 2008

Fialli už jsem pochopila, že máš v bříšku 2 bobky 🙂, stačí si to pořádně přečíst.
Je tu někdo, kdo si nechal zavést 3 emryjka?

barbucha77
25. dub 2008

Fiallinka: 🙂 díky za ifo. Jedno je málo a 3 moc, 2 si docela dovedu představit a dokonce musím říct, že bych si dvojčata přála......až na to riziko. Ale tím se teď nebudu stresovat, je to ještě moc daleko. Když jsem to tak počítala, tak stimulace by mohla začít někdy koncem června.
Přeju hodně zdraví všem třem ať jde všechno jako po másle vč. porodu. 🙂 Ve kterém jsi měsíci? (týdnu?)

marinka
25. dub 2008

Hani, takže zítra bude ten velký den -už teď jsem jako na trní!! Kdybys šla v noci na záchod, tak klidně ráno testni, pokud to třeba nebudu jen dvě, tři hodinky..Myslím, že zítra už by měly být // vidět (aspoň trošku), i kdyby testovala v průběhu dne..Ale víš jak, je to individuální, klidně může být test negativní a můžeš být těhu, ale mít zatím nízké hcg. Ale mám takový pocit, že budou // 😵 😵

fiallinko, prckové krásně rostou, to je super!!

barbucho, já jsem si nechala zavést dvě embryjka a chytlo se jedno.. Do třech bych nešla, fiallinka popsala pěkně ty důvody - já si navíc třeba neumím představit, že bych šla na redukci - pak bych na to musela pořád myslet, že jsem jednomu děťátku nedala šanci se narodit 😒 I když je tam vždycky malá šance, že se jedno embryjko rozdvojí a tak ze dvou můžou být nakonec trojčata 😅 Nebo jak bylo nedávno ve zprávách, že si nějaká holka nechala zavést 3 embryjka a všechny se rozdvojily a měla šesterčata 😝 😅 😅 Ale to je samozřejmě hrozně malá pravděpodobnost, že se to stane..

Dneska je tam zase krásně, jsme pěkně vyvětrané, Anička teď divočí v peřinách s plyšovým oslíkem a víská si u toho nahlas a dívá se na mě, jestli to vidím 😀

ivanalysonkova
25. dub 2008

Holky, přepadla mě šílená depka ☹ Z toho jestli je to těhu nebo ne. Jdu koupit po práci testík. Myslíte, že když jsem 11 dní od vynechání, že by tam mohl být alespoň náznak? Nebo počkat do rána? Ach jo, chce se mi brečet... ☹

marinka
25. dub 2008

Ivi, buď statečná, vždyť všechno nahrává tomu, že jsi těhu!! Myslím, že by sis testík měla udělat, musí to být šílené nervy! A // už by se měly ukázat, vždyť testy ukazují // často už před příchodem MS, takže 11 dní po vynechání by testík měl být pozitivní, i kdybys otěhotněla dřív, než myslíš.. Klidně už udělej test přes den, nemusíš čekat do rána! Neboj, kdyby to nevyšlo, jdeš do CARu a stejně by se to brzo podařilo. Ale snad to vyjde, mačkám palečky!!

ivanalysonkova
25. dub 2008

Marinko, díky za podporu. Přepadají mě šílené stavy. Skončím v práci dřív, abych stihla lékárnu. A testnu to. Když to nevyjde, tak je tady pořád naděje, když nepřichází MS. Dám vědět... 😉

marinka
25. dub 2008

Ivi, naděje je pořád, ale když budou //, tak už si budeš moct konečně oddychnout! Stres není pro miminko dobrý...Ozvi se brzo!

hanulka3112
25. dub 2008

Ahoj Holky, tak vás asi zklamu, protože určitě přišla mrcha a není to jen nějaké špinění, pro jistotu jsem si udělala test a je tam / 😢 😢 😢 tak raději jsu stranou, abych tu nezanesla smutnou náladu, ale všem ostatním držím palečky, aby vám to vyšlo, snad tak za tři měsíce se tu objevím, při dalším snažení, když nemáme žádné nanuky ☹

ivanalysonkova
25. dub 2008

Ahoj holky, tak se hlásím. Byla jsem si pro test, a....Jenom /. Nechápu to, dělala jsem si MAMAtest, a mám ještě RApid, tak to ještě zkusím zítra ráno. ☹

nunca
25. dub 2008

Ahojky, píšu vám z postele, jsem toitž marod, zmohla mě chřipka už po druhé v tomto měsíci ☹ ☹ .

Hanuli, nesmíš to vzdávat, vždytˇ na Tebe tak moc myslím a držím pěstičky, ještě není vše ztraceno, dokud to nemáš potvrzeno a testovat pouze z ranní moči 😨 . Vím, že nějaké slova útěchy jsou chabá i v tomto okamžiku, ale naděje umírá poslední ne? Ty jsi takové moje sluníčko a tak doufám, že to dopadne dobře 😉 , a kdyby přece ne, tak jsem tu s Tebou a věřím, že se to musí podařit určitě na podruhé 😉 .Moc na Tebe myslím!!!!

marinka
25. dub 2008

Haňulko, nééééé ☹ ☹ Hrozně moc mě to mrzí, ale jestli přišla mrcha, tak už ti nechci dávat plané naděje, ať pak nejsi ještě víc smutná! Moc se omlouvám, jestli jsi i kvůli těm mým příznakům věřila, že to vyšlo a ono se to nepovedlo.. Uvidíš, jak dopadneš ve Zlíně, ale neboj, tři měsíce utečou jako voda a napodruhé už to musí vyjít! Je mi jasné, že teď jsou jakákoli slova útěchy zbytečná, ale jsi silná holka a dočkáš se, uvidíš! Moc na tebe myslím, určitě se brzo ukaž!

Ivi, to jsou dneska samé smutné zprávy ☹ Nechápu, že máš /, když mrcha pořád nic a i na UTZ bylo něco malého vidět ☹ Není tam ani náznak čárky?? Pak by to mohlo být jedině nějaká porucha cyklu, třeba kvůli psychice, jinak si to neumím vysvětlit. Budeš muset vydržet k doktorovi, drž se!