CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
28. čer 2009

Ahojky Rudy snad to nic nebude,uvidíš já sem to měla taky ještě něž sme šli na test.To mě zase přijde,že já mám ten gel při utírání našedlý až nazelenalý,takže se hrozím co zítra bude.Budu na tbe moc a moc myslet.A byli ste na chatě?my sme včera byli na zábavě já jen poposedávala a všecky pařily,tak mna to lákalo jít aspon na chvilku,ale manža říkal at nejdu kdyby do mna někdo strčil tak sem radší seděla. ☹

ruda
28. čer 2009

no na chatu jsme samo nejeli, jen ležím a mám blbou náladu a třesu se strachy... chata je daleko, je tam dost práce a na ototčku/jednu noc/když my nebylo dobře, včera jsem celé dopoledne spala, dnes mě zas bohužel není blbě.. jen mě bohužel bolí břicho a to špinění, taky 2x hled jako při ovulce..snad to bude v pohodě. Zítrana tebe taky myslím...pa

kaces
28. čer 2009

Tak to jo.Uvidíš určitě to dobře dopadne,myslím na tebe.Já už su ted také na nervy co zítra bude,ted mě to nedalo a dělala sem si test tak pořád jsou tam //,ale člověk nikdy neví.Sice dr.tehdy říkal,že musí být silné když zvládli horečku tak ted sem jak na trní

ruda
28. čer 2009

neboj budou i srdíčko/ka...

kaces
28. čer 2009

ježiš kéž bys měla pravdu.Včera mna můj opatroval jak oko v hlavě jak sme uklůzali po zábavě tak to nedělaj,to ona nemože,sedni si atd.Kéž by to ted chtělo vyjít už tak dlůho na to čekáme.Hlavně se moc nenervuj to miminku neprospěje pokud nekrvácíš,tak to nemosí nic znamenat v začátku je to normální,sem to někde vyčetla. 🙂

ruda
29. čer 2009

tak holky držte palce, jdu na dvanáctou,ale ukecat sestru nebylo jednoduché, to už nebude taková pohádka s jednáním jako v CRM..
Kači tak jak? byla vidět? jedno, dvě???

kaces
29. čer 2009

Ahojky tak HCG 38OOO a nějaké drobné takže v pohodě.Byli tam 2 dutink,ale jenom v jedné bylo srdíčko tak snad to bude dobré.Na kontrolu jdu příští týden v úterý tak se uvidí,jak to bude či budou 2 nebo jen 1.Taky mám pořád zvětšené vaječníky a nějaků tekutinu v břichu,ale prej jí není moc takže je to v pohodě mám hodně pít.Rudy a ty co celý den na tebe myslím,držím pěstičky at je vše v poho tfuj,tfuj 🙂

baruska.p
29. čer 2009

Ahoj holky, taky na vás celý den myslím, jak vám všechny ty testy a vyšetření dopadnou. Také bych už nejraději znala výsledek, jak na tom jsem. Chtěla jsem se vás zeptat po jak dlouhé době jste doma zkoušely testovat, mám strach, že kdybych si teď dělala test tak je to ovlivněné těma práškama co beru. Držím palečky,ať vám všechno probíhá bez problémů a můžete se těšit na svá miminka. Papa 😉

lucciano
29. čer 2009

Ahojky Kači, tak to je super zprávička!!!! Držím pěsti, aby se příští týden ukázalo i to druhé srdíčko 😉 Hlavně pěkně odpočívej a užívej si těhulinko.
Rudi, taky na Tebe moc myslím a doufám, že bude všechno v pořádku.

sarri
29. čer 2009

Baruško, prášky by test neměly ovlivnit, reaguje na hcg a to práškama nenaženeš. Normálně test funguje tak 14 dní po ovu.

kaces
29. čer 2009

ahojky baruš já sem si dělala test až dva dny po očekávané mršce.Ted bys měla ještě brzo si dělat test,vydrž a pěkně odpočívej 🙂

maendy
29. čer 2009

Ahojky holky.Jsem ráda že jsou dobré zprávičky.Barusko co ti dali za léky?

baruska.p
29. čer 2009

Ahoj holky, kdybych věděla, že to tam je, tak vydržím i měsíc, ale když já si nejsem vůbec jistá. Asi mě ICSI nemine. Manžel má špatné spermijky, a už nevím jak je vylepšit. Četla jsem že pomáhá Profertil, ale ten stojí na 3 měsíce 3tisíce. Kdybych věděla, že to zabere, tak mu je koupím, ale když on člověk neví. Maendy, dostala jsem Utrogesatn, Anopyrin, Prednison, kyselinu listovou a ještě Centrum materna.

kaces
29. čer 2009

Rudy tak co?jak jste dopadli?

maendy
29. čer 2009

Rudy zacínam se o tebe bát 😖 .Tak co?
Teda to je leku barusko.S toho prednisonu nemam moc radost,mam kozni chorobu,genetickou a ten mi to zhorsi,Vim to ze jsem ZS.Neves hlavu jak tak kouknu nekdy na tema IUI tak tam se to dari.

kaces
30. čer 2009

Holky normálně už sem nervozní,že se Rudy neozývá ☹

ruda
30. čer 2009

halo hoklky Kačka II. alias Ruda se hlásí a miminko je v pořádku v bříšku a tluče napoplach, kontrola ta tři týdny a když to bude o.k. tak už průkajda...
Kači to je skvělé, ber to tak ať je tam jedno nebo dvě, mimi prostě bude a hotovo!!!!co říkali vaši??? držím palce, kdy jdeš dál? jaká byla Slováková? o já jsem si teda musela zvykat na jiný přístup než od Horvátha, takového dr. už nikdy neseženu...kéž by to byl můj gyndař, tak tam chodím aj ráda...
baruško, musíš věřit, že to dobře dopadne..i když vím, IUI nemá moc šancí a se špatným SPG, buďme realisti...ale zázraky se stávají..počkej a uvidíš, já dělala test 8den po ET,ale 7den už jsem to věděla z krve..tak brzo.., jo Kači HCG máš vysoké, to by ty dvojky mohli být, nebo jak u mě jen druhá dutinka pomáhá produkovat hormon a pak zanikne, mě druhé srdíčko ani nezačalo..je to tak lepší, když už...tak jsem byla ráda, že jmse dali 2 a ne jedno
maendy, ty se taky pěkně bojíš, nebojte..jen jsem toho měla dost a byla unavená, jak jsem celou noc nespala..
díky moc, že jste na nás mysleli....

milana7
30. čer 2009

Jsem zde opět pro radu. MS se blíží a mám začít stimulovat na IUI. Stačí si tam zavolat, zjistit jestli je žádost schválena od pojišťovny a hned mi tam domluví, kdy mám přijít pro "výbavičku" (injekce, instrukce...)??? Nejpozději do 3. dne MS začít píchat???

kaces
30. čer 2009

Tak to sem ráda Rudy že je všechno v pořádku.Jojo ona říkala tak jak píšeš,že to druhé pomáhá tom prvním.Byl to krásný pocit jak tam něco tluče.Uvidíme jedu v úterý zase k dr.Slovákové.Mě přijde v pohodě cítila sem se u ní dobře všechno mě vysvětlila.Hlavně sem se jí ptala na ten gel a ona říkala,že ted v těhotenství bude měnit barvu tak sem si oddechla.Už at je uterý a já snad zase uvidím srdíčko tlouct víc. 🙂

lucciano
30. čer 2009

Ahojky Rudi, jsem ráda, že ses ozvala, už jsem měla strach, že se s vámi něco děje!! Tak to je suuuupeeer, že jste v pořádku. Co se týče přístupů těch doktorů, jsem ve Zlíně maximálně spokojená, i když nechodím k Horvátovi, ale ke Slováková. Mám docela strach z té reality, jak píšeš Rudi.

kaces
30. čer 2009

ahojky milano hned ten první den co dostaneš MS si tam zavolej a oni tě objednají hned na druhý den a nebo třetí a pokud to máš někde poblíž tak ti můžou říct že pokud bys to stíhala tak hned ten den.Neboj oni ti všechno poví. 🙂

ruda
30. čer 2009

ahojky holky,
milano, přesně tak jak píše Kačka..
kači díky, tak to je normál, že gel mění barvu, to je fajn, bo jinak jsem na kalhotkách nic neměla...a když druhý zanikne dodá sílu tomu co žije? to je fajn..u Slovákové jsem taky jednou byla, ona vše tak hezky polopatě vysvětuje, což je fajn..jo jo ten návrat do reality, udělají vše, co mají,ale není tam ten osobitý zájem, to porozumění, že máme strach, cítíme bolest, nervy na pohodu...je to jako na běžícím páse, objednejte se, jinak se sváma nebudeme bavit, počkejte si a dlouho nás nezdržujete....ohužel,ale na přístup kašlu, hlavně ať léčba a dohled na těhu je správný aby se nic nepokazilo a nezanedbalo... mám naštěstí novou mladou sestřičku, ta stará ropucha co tam byla minule, to jste neviděli, hádala jsem se s ní pokaždé a říkal to každý, to já se moc nehádávám...téhle jsem rovnou vzala na uvítanou bombonieru, že mě vzala hned v pondělí a budeme snad kámošky, protže to je důležité, objednává vždy sestra a co sestra nepoustí, to nepustí...
holky moje zlaté, držte se, ať si dáme sraz na výročí dětí kliniky za rok s kočárkama nebo pupkama ju?

kaces
30. čer 2009

To já mám svého doktora supr i sestřičky jsou v pohodě.Snad vydrží alespon to jedno miminko abudem štastní.Dneska mna cosi dvarát píchlo v břichu,snad to nic nebude a ta tekutina sa vstřeba.Sem sa včera mosel doma smít manžel sa ke mně pomalu ani nepřibližuje,jak sa mna dotkne tak mu to dělá chutě a když ted nemožem tak si mosí nechat zajít chut 🙂 chudák,ptal sa či to eště bude dlůho trvat sem mu říkala,že nevím. 🙂 Rudy oni ti nechali PN ve Zlíně?a bereš pořád všechny léky?

ruda
30. čer 2009

kači zatím beru všechno,ale v neděli končím a budu jen zavádět ten gel do 12tt tuším.. jinak PN se neruší,ale převede se, Dr. si jen opsala číslo, to kdyby zrušlili, tak by jsi byla škodná, zase by jsi ten první týden nic nedostala...taky mi dr. řekla, že to dává málokdo a že ona by mi ju teda určitě nedala..ještě to řekla, jak kdyby ju to nějak ohrožovalo na životě či co,ale když mám taků prácu, kde těhu být nemožu no ne? proč bychm měla sedět doma, mám být v psychické pohodě a na vzduchu, kdy chcu..
neboj, minimálně jedno se stopro udrží... ty nepodařené pokusy končily kdy? už jsi někdy měla srdíčko, nebo jste nejdál..mě tam taky pořád dloube, pichá, křečuje, bolí jako na MS.. to neřeš, mimi si dělá prostor...buď v klidu...

kaces
30. čer 2009

no naposledy sem šla za těch 14 dnů na kontrolu a pak sem byla ještě jeden týden doma to se nevědělo či se těhotenství teprve chytá nebo zaniká.Tak daleko se jěště nebyli.Tak to sem ráda že je normální když to pobolívá v noci mě v břichu tak píchlo že sem sa aj obudila.Snad bude šecko v pořádku snažím se ještě odpočívat

ruda
30. čer 2009

určo to bude v pořádku, srdíčko je druhá velká meta po //, pak překonání 12tt a pak už jen porod... 🙂

kaces
30. čer 2009

snad jo,když jsi to zvládla ty tak musí i já né?abysme sa příští rok potkali né? 🙂 ve vile s mimčama

ruda
30. čer 2009

jasně, já sice taky ještě nevyhrála,ale věřím, že to klapne..musí...nebo bych byla moooooc nešťastná a to já nerada...

kaces
30. čer 2009

snad nám to klapne oběma,když už sme se dostali tak daleko né 🙂 prostě to musí vyjít,když to klapne jiným tak proč né nám 🙂

ruda
30. čer 2009

taky si říkám, pořád se mi tomu nechce věřit, kolegyně mi jako nedávno psala , že je těhu a zítra už se vrací d práce..tak děsně rychle to všechno uteče...