CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

monas007
11. lis 2009

lunicka jsi vážně skvělá a je moc dobře, že takhle pomáháš párům, které nemůžou mít děti !! moc tě obdivuji !! tak odpočívej, vím, že tělu to dá hodně zabrat !! 😅 😅

ruda
13. lis 2009

luni, to je krásná úroda, určitě pomůžeš!!!
Holky, už jsem zjistila, kde máme Patrika...tedy Dr. Horvátha... 18.11. by měl otevřít praxy v Lipníku na Bečvou, což je teda bohužel dalekoooo, má tam mít gyndu a poradnu pro neplodné, urogynekologii a operativu, nejde vyloženě o CAR. jen tak čirou náhoodou mi do IP psala holčina z Lipníku a ptala se na něj, jestli je fajn, že by k němu chtěla přejít..to je náhoda co? já myslela, že šel do zahraničí...jen mi nejde do hlavy, proč zmizel tak ze dne na den, v tom asi něco bude... no ale pro nás je to teda škoda, já ho naštěstí stihla, ale v mrazáčku ještě máme děti a taky jsem mu chtěla na srazu mooc poděkovat...

milana7
13. lis 2009

Čau Ruďko, zajímavé s tím naším doktůrkem. A mně je asi stejně jedno, ke komu půjdu..., dnes jsem byla na své gyndě na agolutin...2. ms po ivf nikde...test bílý 😠

monas.....1.IVF - OPU 21.8. - ET 26.8. (DVĚ SLUNÍČKA-BLASTOCYSTY) - 7. DPET (2.9) test pozitivní - 14. DPET (9.9) potvrzeno z krve (4231 mlU/ml) - 21. DPET (16.9) (21 878 mlU/ml) na UTZ jedno sluníčko !! - 28. DPET (23.9.) na UTZ jedno sluníčko + krásné srdíčko

Ruda /30 let/ Hodonín, zdravotní sestra, 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.termín porodu 7. nebo 14.2. 2010, triplle testy negativní

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI,2.IVF+ICSI -září 2009,negativní

Maendy /26 /Hodonínsko,zdravotní sestra, 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,
září 2009 missed v 9tt,říjen genetika Zlín pak zase CAR

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka- opět nevyšlo

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI, už stimulujeme puregonem na IVF, po punkci 17 fol., 9 oplozeno, vyvíjela se "jen" 2 embryjka, obě zavedena ET, teď čekámeeee a nedočkali jsme se. Teď krev na genetice.

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

Didi77/32/1rok snažení, já O.k.,špatný SPG, čekáme

Aja /27/ 2 roky snazeni, zatim podstupujeme vysetreni

polesuvka
13. lis 2009

Ahoj holky zdravím všechny a lucinko před tebou smekám a děkuji nikdy nevíš co se může stát.
Jsi odvážná a kdybych věděla že jsem v pořádku udělala bych to samé.
I když je dneska 13 tak je to ta nějkrásnější zpráva za celý den.

Holky já jsem dneska 24DC a v pondělí dobírám poslední prášek utrogestanu a pak se děj vůle Boží.
Pokud se nazadaří tak ještě prosinec s utrogestanem a pak kontrola a pak asi laparka nebo kontrolní spermiogram.
Milíček od 5.října nekouř a bere vitamínky, tak uvidíme.
Jinak všem hodně štěstíčka jak v těhulkování tak v čekání na // 🙂

monas007
13. lis 2009

ruda, ty jsi ale špión 😀 😀

ruda
13. lis 2009

mončo všecko vímmmmmm
dnes jsem fotila bříško, prý ho mám ale ještě malé, tož nevím, je fakt, že v leže a sedě ještě tolik nevynikne...tak možná v lednu uděláme opáčko 🙂

rendas
13. lis 2009

Ahoj holčiny 😉
Rudi tož to s tím Horváthem to je mazec 😨 a že šel tak daleko,ještě mi říkal že jeho manželka dělá v Batovce.....
tož kdo ví jak to je.....
Jinak zkouším měřit tento měsíc BT a ovulační testy,ale asi vypadá že jsem bez ovulky,tak to by bylo úplně v pr...tak mojého přemlouvám at jdem ted v prosinci na IUI...už to bude 3 měsíce od posledního spermiogramu,tak uvidíme jestli se něco zlepšilo.....holky stačí si jen zavolat a druhý den měsíčků tam zajet,že??????už si to ani nepamatuju 😒
Rudi neboj za chvíli bříško vyskočí,ani nebudeš vědět jak 😀 😀 😀

Polesuvka muj ted taky nekouří,vitamínky bere,tak jsem zvědavá.....držím ti palečky 😉

kaces
14. lis 2009

Ahojky holky tak všechny zdravím a Luni pře tebou smekám zase bude jedna budoucí mamina štastná,žes jí pomohla.No to sem taky nečekala,že nám Horvát odejde tak daleko.

polesuvka
14. lis 2009

Ahoj rendas děkuji i tobě držím palečky

fiallinka
14. lis 2009

holky, nevíte někdo, jak je to na kopci s vánočníma dovolenýma? Jestli opravdu přes vánoce až do prvního nefungují...uvažovala jsem už o tom KETu, ale asi mi to zrovna vyjde takhle blbě a budu muset čekat...

ruda
14. lis 2009

teda fakt nevím, jak je to o svátcích... dala jsem vám pár fotek do svého albíčka, jestli chcete kouknout...
rendi držím ti palečky, aby to klaplo a výsledky byly lepší...
fialko, brnkni tam a domluvíte se...

fiallinka
14. lis 2009

ruda: no, já se zeptám, ale možná až ten příští měsíc až to dostanu...ale to bude stejně pasé, potřebovala bych to sladit i s mobilizací, která se dělá při cvičení Mojžíšové a sestřička taky určitě nebude mít čas kolem vánoc a silvestra...jenže to bych ještě musela vědět, kdy to přesně dostanu, což není tak jednoduché 😀

ruda
14. lis 2009

jojo, je to pech, když si tělo dělá co chce a vánoce vše jen komplikují...nejen tobě...

h.jitka
15. lis 2009

rudi, krásné fotky 🙂

ruda
15. lis 2009

jé Jity, děkuji...ještě je nemám všechny, to bylo jen v den focení mlá ochutmnávka, teprve budu vybírat...

sarri
16. lis 2009

Zdravím všechny 🙂
Už máme 3 kg a můžeme na procházky!!!
Moc si to užívám, i když občas toužím po víkendu někde v lesích, kde by byla velká vana a velká postel a nachystaný dlabanec, neb jsem hrozně unavená, a to mám pomocníky 🙂
Rudi, Kaces, Fialinko, jak je?
Rudi, moc krásné fotky, sluší Ti to s bříškem. Nedovedu si představit, že bych měla rodit eště až za 10 dní, když už mám doma měsíční prcky.
Kaces, my rosteme hrozně rychle - padesátky po měsíci už neoblečeme 😀

sarri
16. lis 2009

přidala jsem fotku po měsíci - máme podbradečky a jsme čím dál víc stejné 😀

etra
16. lis 2009

Holky, máte krásný fotky!!!!
Sari: nádherný mimina🙂))takový naděleníčko předvánoční!!!!!
Rudy: krásný bříško, krásná jsi celá🙂)))Fotili jste v nějakém studiu?

kaces
16. lis 2009

Ahojky Sarri jojo vede se dobře,zatím jen jsem dneskaj byla u sestřenky a řekla mi že mám břicho dole,ale mě přijde že ho tak mám od začátku tak nevím.V pátek jdu na kontrolu tak uvidím,snažím se odpočívat ale pořád to nejde jen ležet 🙂 Ježiš holky jsou krásné,to máš autosedačky přímo ke kočárku nebo ste je kupovali zvlášt?

fiallinka
16. lis 2009

sarri: 🙂 krasavice... a řeknu ti, i s jedním jsem unavená občas až hrůza...a to mám hlídání..není až tak hrozné se o něj pořád starat, spíš to, že člověk nemá skoro žádný čas pro sebe. Teď už teda jo, od osmi spává, ale tak do půl roku usínal hodně pozdě večer... tož vydrž 🙂

ruda
17. lis 2009

sarri, holky jsou nádherné zlatíčka 🙂 teda ale práce to být musí a jak ti pěkně rostou tobě to taky mooc sluší, vůbec nevypadalo, že máš takový záhul..
díky za pochvali, fotila to holčina kousek od nás, je to její koníček, má na půdě malou místnůstku a fotí asi tři roky, ještě nemám zbytek fotek, teprve je dělá..., chtěla jsem památku a asi ještě půljdu v lednu s větším břichem...
přeju krásný sváteční den!!!

dyny
17. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Fialli podávali jsme žádost na pojišťovnu na konci října a Dr. říkala, že se to musí stihnout ještě teď v listopadu, že přes vánoce nejedou- že by se muselo čekat na leden. Když jste do toho šli poprvé bylas na mobilizaci i přes stimulaci nebo až po odběru před transferem? Taky cvičím a nevím ještě jsem se o tom s fyzio. nebavila. Díky

monas007
17. lis 2009

ruda tak fotečky jsou fakt mazec 🙂 🙂 jsi fakt kočka a Rudík je taky fotogenický 😀 😀 taky máme v plánu takovou krásnou vzpomínku !! ale ještě je čas !! i když už teď mi připadá, že mám bříško jako balón 😎 😎

sarri holky jsou moc roztomilé a nádherné !! 😉 😉 ale věřím, že dají pořádně zabrat !!

fiallinka
17. lis 2009

dyny: hmm, tak to už slyším ze dvou zdrojů, tak ket bude asi až v lednu ☹...

no jinak je prý nejlepší mobilizaci obecně dělat před ovulací, což v případě ET znamená vlastně co nejdřív před ET (od té chvíle máš embrya v sobě a tělo je musí udržet 🙂) - já jsem dokonce byla na mobiizaci několik hodin před ET 🙂 a pro jistotu bych to ráda zopakovala podobně, asi to nevyjde ten samý den, ale je prý dobré aspoň pár dní dopředu... možná to vůbec nebylo Mojžíšovou, že nám to tak hezky vyšlo, ale co kdyby, že...

dyny
17. lis 2009

Fialli to už uletí jak voda - užijete si s malým krásný vánoce a ani nemrkneš a bude to tady 🙂 no já jsem začala cvičit, když jsme ještě nevěděli v čem je potíž až potom jsme zjistili ty potvůrky malý pomalý - ale raděj jsem nepřestala co když si zvednem šanci na úspěch ne 🙂 sice se mi kolikrát vůbec nechce - no určitě víš o čem mluvím

fiallinka
18. lis 2009

dyny: přesně tak to bylo u nás ... začala jsem cvičit a pak se zjistil problém u chlapa a já jsem radši nepřestala...vydržela jsem 3/4 roku poměrně poctivého cvičení, teď to víc flákám 🙂.

sarri
18. lis 2009

Kaces, sedačky máme ke kočárku - holkám se v nich moc líbí - jednou jsem je použila i doma, když byl stereo pláč a obě po chvíli houpání spokojeně usnuly 🙂

Taky jsem cvičila Mojžíšovou - zadek mě bolel - hrůza- měla bych zas začít, neb jsem totálně bez svalů po proleženém těhotenství ☹

ruda
18. lis 2009

😀 mončo děkujeme za pochvalu

kaces
18. lis 2009

Sarri takže máte dorjany jak kočár jo?a možu sa zeptat kolik vás vyšli?Jojo kámoška vajíčko používala stále,měla tak malou pořád při sobě.

ruda
18. lis 2009

já jsem dnes objednala dorjana..a vajíčko taky i když mám po ségře, jedno budu mít doma a druhé permanentně v autě...