CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sarri
11. zář 2009

Rudi, já su původem od Kyjova a manžel taky, máme tam všechnu rodinu a potíže začaly u našich, tak jsem šla tam a nemožu říct na Kyjov jediné špatné slovo. Rodit ale budu ve Zlíně kvůli jedné placentě a neonatalogické jednotce, kterou tam mají.
Ten sraz bývá, tuším, každý rok.

pajka00
11. zář 2009

Jo holky,neřeším to dopředu,doufám,že bude vše OK...jen ty katastrofické scénáře vidím před sebou,ale nestresuju se🙂 Naštěstí toto fakt neovlivním🙂))
A když přijdete poprvé, vezmou krev, sperma a?...dál co? Budou hned první den prohlížet i mě nebo jak to tam funguje?Na spermiogram jsme se se sestrou domlouvaly....přijedem kvůli tomu o hoďku dřív.....ale víc mi neřekla.

rendas
11. zář 2009

Ahoj holky,tak se hlásím.dnes jsem byla na kopci,dostala jsem pochvalu že to vypadá dobře,takže v pondělí OPU,ale po chvíli kdy jsem Horváthovi oznámila že dárce nechcem,tak se vůbec netvářil a normálně byl naštvaný.to jsem viděla u něj poprvé.jenže dneska mi to vysvětloval trošku jinak-že by se oplodnilo půl manžovo a půl dárcovo,ale kdyby to vypadalo dobře tak mi dají manželovo.a co stím dárcovským?to by samozřejmě asi zamrazily.a minule mě řekl že mi dají jedno manželovo a jedno dárcovo.no jo jenže zas penízky navíc za dárcovství a zamražení...a že jestli si uvědomuju jaký je to zásah do ženského orgasnismu a že pro chlapa je to strašně jednoduché atd...a že se 3% normálních spermií tomu nedává moc šancí....samozřejmě že si to uvědomuju 😒 já vím že na KET by bylo jít jednodušší,ale už to nebudu řešit...ach jo....

ruda
11. zář 2009

rendi nedej se, dokud můžeš, tak bych taky zkusila první vlastní...
to by bylo fajn, kdyby ten srazík byl....

fiallinka
11. zář 2009

rendas: nedej se 🙂, myslím, že mu jde o úspěšnost...ještě jednou říkám - u nás to fakt byly jednu dobu jen kusy spermií a vyšlo to napoprvé a chytly se obě...dy´t se dělá i metoda mesa-tese, jestli se to tak píše, kdy hledají fakt spermie chirurgicky, a daří se to...

maendy
12. zář 2009

Ahoj holky.
Tak mám to za sebou,už nemůžu plakat,nejde mi to.Nemůžu si v myšlenkách srovnat co dál.
Jsem tak prázdná.Nic me nebolí.Je to divný pocit.Manžel taky.
Objednám nás na začátek října na tu genetiku do Zlína.2.10 jdu na kontrolu ke svému gyn.
Plánuju návrat do práce na 1 října,snad to zvládnu.Ted je tam nápor pacientů.Vůbec si neodpočinu.

ruda
12. zář 2009

ahojky maendy, jsem ráda, že to zlé máš už za sebou,ale vím, že zdaleka není zahojena dušička.... neplánuj, dej tomu čas, jen se objednej a myslím, že pokud zvládneš návrat do práce fyzicky, bude to pro tebe lepší... v tom frmolu si hlava odpočine od těch zlých myšlenek... vše se zahojí a zase to vyjde, uvidíš a možná i přirozeně, fakt to tak často bývá... hlavu vzhůru a bojuj, jsi holka šikovná, vím, že to zvládneš, ale taky vím, jak těžké to musí být...myslím na tebe... a nezapomeň, jsme tady s tebou....

maendy
12. zář 2009

Moc děkuji za podporu.Uděláme genetiku,různé testy a po 3 měsících to můžeme pokoušet.
Snad se na nás usměje štěstí,když už nás jednou navštívilo.
Je to hodně težké.Jde na mě spánek,odpočinu si.

milana7
12. zář 2009

Rendas, už OPU 🙂 ...mě to snad čeká pár dnů po Tobě...v pondělí jdu ještě na kontrolu...Jo, znám ty nesouhlasné ksichtíky pana doktora, když prosím o možnost dovézt vzorek z domu, protože nám to u nich nejde (a to máme 10 minut vždycky podotýkám), ale je potřeba si za tím stát. Jak říká Fiali, nejspíš mu jde o úspěšnost. Maendy držím pěsti, ať to hlavně rychle uteče, protože čekání.... 😒

sarri
12. zář 2009

Maendy, v čem máte problém? Spermijky?

rendas
12. zář 2009

Ahoj holčiny,díky za názory,manžel mi to říká taky,že jim jde hlavně o úspěšnost.... 😒

Maendy přeju ti hodně síly...a jak tak čtu ty jsi taky zdravotní sestřička???je nás tu více...na té genetice jsme také byli ve Zlíně...ke komu chodíš v Kyjově??já tam jezdím za mudr.Gazdíkovou,ale chtěla bych zůstat někde na gyndě ve Zlíně,i když to mám dál...ale nevím ke komu tam potom jít?????

Millano,tak to je škoda že nám to nevyšlo spolu 🙂 ale předběhnu tě jen trošku 😉 no ta místnustka je tam taková stresující,já tam vždy chodím s manžou a minule se před opu moc sestry netvářily....mně je tam na tom vrchu ta tmavovlasá sestra nesympatická...

Holky tak se opatrujte a já dám vědět jak jsem dopadla..papa

maendy
12. zář 2009

Sarri já měla problém s ovu a sliznicí a spermijky byly docela OK.
Ale to už ted neřeším.

Rendas,Gazdíková je prý hodná ale nemá UZV a to beru jako velké -.

Já chodím,k bývalému panu primáři,je skvělej,tu revizi mi taky dělal on,díky bohu.Je to dobrý operatér.

Ted jen doufat,že rychle uběhne podzim a brzo příjdou zase // s dobrým koncem.
I když ted to moc bolí na dušičce,jsem pořád oteklá od toho jak pláču.Lidi po mě koukají,jsem samozdřejmě bílá jako stěna,přece jen jsem včera dost krvácela.

sarri
12. zář 2009

Maendy, zkus bylinné čajíky - pila jsem jeden den směs "Neplodnost" a druhý "Vaječníky" - normálně jsem to koupila v bylinkách - je to na cyklus a na sliznici taky. Když teď začneš, tak za čtvrt roku už je dlouhá doba, že by mohl být výsledek a pak po té kyretáži by se mohlo něco uchytit. To nemáte tek strašnou diagnózu.

maendy
13. zář 2009

Krásné nedělní ránko
Dnes mne vzbudili ošklivé myšlenky už v 6 hodin.Tak jsem se je snažila zaplašit,ale moc to nešlo.
Manžel je celý víkend v práci,tak jsem na to sama,dnes tam bude i v noci.
Ale dost melancholie .
Ta mě napadlo že než půjdu do práce,zajdu si ještě těchto 14 dnů na pedikůru,manikůru,kadeřnici a objednám mne a manžela na nějakou dobrou masáž.Co jsem doposud nedělala,udělám a basta.
A objednám se s těma blbýma zubama moudrosti co me trápí at už jsou pryč a naočkuju se proti klíšťatům.
To jsem to hezky naplánovala.
A koupím si něco pěkného na sebe,potřebuji nové botky a ryfle.Bohužel jsem zvládla 4 kg nabrat a zrovna na stehnech sakra.
Rud nevíš o nějaké super masáži?
Sarri čajíky si vařit budu na 100%

etra
13. zář 2009

Maendy, musím říct, že v plánu toho máš opradvdu dost 🙂 ...a můžu ti říct, že já postupovala stejně.Mám nakoupené bylinky, sobě i chlapovi jsem koupila mácu - ať se trochu zvetíme, nehtíky už mám vpořádku a na masáž se taky chystám.Docela často mě pobolív v zádech, možná i to má vliv na to, že se u mě mimina neuhnízdí. Tak zkusíme a uvidíme. Určitě nám to pomůže. Drž se. 😉

maendy
13. zář 2009

Ahoj.Etro co je to máca?Zajdi si na Mojžíšovu metodu,já ji dělala os podzimu,měla jsem záda v děsném stavu.
Musíme se z toho dostat.Dnes me bolí dost břicho.Prostě se to tam všechno hojí a stahuje.

monas007
13. zář 2009

maendy,i když je to pro člověka moc těžké tak zkus myslet jen na to krásné co přijde!! máš vedle sebe velkou oporu a to taky hodně pomáhá!! na pedikůru se chystám už pěkně dlouho,ale vždycky do toho něco vleze 🙂 ale člověk by se neměl tak zanedbávat a měl by si dopřát i nějakou tu relaxaci!! určitě to pomůže!! držím ti pěstičky ať všechno zvládneš a uvidíš,že přijde i to vytoužené miminko!!

ruda
13. zář 2009

Ahojky holky, to jsem ráda, že jste tady....
Rendi, takže já ty a meandy jsme ségry? teda ne pokrevní 😀 tak to máme asi i všichni zdravku v Kyjově? ke Gazdíkové jsem jezdila taky, když ordinovala v Prušánkách, ona ještě dělá??? pak jsem nechtěla dojíždět, další doktor byl taky fajn, moc hodný,ale když po roce snažení nic neřešil, utekla jsem, jsem teď u Ježkové, jsem spokojená, uvidíme...maendy, kdo tě teda operoval, kdo tam primářoval Kocka?teď je tam Felsinger?nemám přehled..vozíme tam porody,ale předám sestře a jedu dál...
jinak máš to skvěle naplánované, prý je skvělá slepý masér přímo v Kyjově,ale bohužel nevím jméno.. dělá to i se synem..jen si dej trošku pauzu na zahojení bříška, opatrně s tou masáží, určo řekni, že jsi po výkonu...nech to chvilku zahojit... já bych tě taky namasírovala, ale už nedělám, jsem pupkatá 😀 jen dodělám paní, co má permanentku, když to půjde, když ne, vrátím peníze...Mojžíšku jsem cvičila taky, k těhu to nepomohlo, problém byl manža,....mám husí kůži z toho, že manža jede pryč a budu sama doma i v noci..nemám to ráda, noční mě nevadí, to jsem pryč já,ale sama doma...ještě ,že mám psa.. maendy, klidně, když budeš mít cestu do Hodonína, můžeme dát někde kafe, když budeš chtít..
mějte se krásně holky moje....jo a nějak by jsme mohli obnovit a více doplnit tabuli co? třeba kdo odkud je a co dělá...co vy na to?

polesuvka
13. zář 2009

Ahoj ruda::::
můžu se zeptat čtu že jezdíte do Zlína.
Nás tam čeká spermiogram a jsem z toho víc nervozní než můj přítel.
Můžu se zeptat kdo vám zdělil výsledky??
moje gyn. mi řekla že s výsledky mám přijít k ní, ale myslela že to s náma rozebere někdo z toho Zlína??????????

ruda
13. zář 2009

ahojky, já si na výsledky volala druhý den,ale jinak ti dají protokol, kde je to napsané a zprávu pro doktorku..teda mě dali jen tu zprávu, já si to okopčila 🙂

polesuvka
13. zář 2009

děkuji už aby to bylo za nama 😅

rendas
13. zář 2009

Ahoj kočky 😉

Rudi jojo taky mám zdravku v kyjově.Gazdíková ještě ordinuje,ale je fakt že ten ultrazvuk je velké mínus.když něco musím letět do nemocnice,protože ona sídlí mimo..ale už má taky roky....ale chci ji změnit...jo taky masíruješ??i já,ale teď pauza,ať se nenamáhám...

Takže zítra valíme na OPU,vždycky mám takový divný strach před tou narkózou...srdce buší jak o závod....doufám že budou aspoň nějaké dobré spemíky...
Jo holky a kam jste chodily na Mojžíšku??????????mě to učili v lázních a že mám s něký pokračovat.ale kde???

Rudi tu tabulku bychom doplnit mohly 😉 😉 tak papa

maendy
13. zář 2009

Rendas mojžišovou dělá jedna paní v kyjově,když tak ti dám kontakt 😉

Operoval mě Felsinger,nedám na něj dopustit.

Hele holky,že vás měla z matiky Skejša,naše Jituš? 😀

maendy
13. zář 2009

Holky byli jste některá v tom prediku ve zlíně na genetice,ale nemyslím v těhotenství.
Krev berou tam?

rendas
13. zář 2009

maendy krev berou tam,pak se jde k doktorce a ptá se na celů rodinu kdo se s čím léčí na co zemřeli atd...my jsme to měli sepsané 😉 akorát na ty výsledky se čeká až 6 týdnů.my jsme pak ještě absolvovali imunologii v Praze..ten kontakt by byl super 😉 😉 😉 😉 😉

maendy
13. zář 2009

Ren napsala jsem ti to IP.Díky za radu,nepamatuješ si jak dlouho do předu je třeba se tam objednat,za jak dlouho tě vezmou? 6 týdnů se dá vydržet,stejně si ted po té revizi dám 3 měsíce pauzu. ☹

etra
13. zář 2009

maendy, chtěla jsem napsat maca - prášek nebo tobolky na plodnost a celkové zlepšení vitality.snad to bude lepší.

maendy
14. zář 2009

Holky že vy ještě spinkáte? 😒 Jen odpočívejte,já nemůžu,každé ráno ted bulím jak želva,moc toho nenaspím.
Etro kouknu na tu Macu 😉

ruda
14. zář 2009

maendy nebreč.. já už jsem vzhůru, o půl paté jsem vypravila miláčka na služebku a už se mi děsněs týská..
jasně, že jsem měla Jituš skejšu 😀
rendi, ty máš v nicku Hodonín?? odkud teda jsi?
jo jdu na tu tabulku jako vzorem ju 😉

ruda
14. zář 2009

Ruda /30 let/ Hodonín, zdravotní sestra, 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.termín porodu 7. nebo 14.2. 2010, triplle testy negativní

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI,2.IVF+ICSI -září 2009

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,září 2009 missed v 9tt

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka- opět nevyšlo

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI, už stimulujeme puregonem na IVF.

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI