CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ludmilamarie
20. říj 2009

Cau Sarri,
moc a moc gratuluju - musíš se teď vznášet někde v oblacích 🙂
Taky ti hrozně moc závidím, že to máš za sebou 😖 Já sem v 32 tt, ale už balím tašku do porodnice.
Držím pěsti, ať princezny rostou a můžete si je odvézt co nejdřív domů!!!

kaces
20. říj 2009

Ahojky Sarri tak zavidím ti že to máš za sebou a žes je zvládla porodit normálně.Měla jsi manžela u porodu?Já sem to včera doma nadhodila či půjde,ale že né.Už sem to stejně tušila dopředu on od jisté doby nemocnice nemusí,sa mu ani nedivím.Já to zvládnu sama a tatínek se jen bude těšit 🙂 nemám mu to zazlé.Já si to radší vytrpím sama asi bych ho stejně u toho nechtěla.
Sarri držte se at ste zdraví a roztete a jste brzo doma,fotečky pošleš pak 🙂

monas007
20. říj 2009

SARRI obrovská gratulace !! snad holky porostou jako z vody a co nejdřív si vás tatínek odveze domů !! musí to být krásný pocit a ty slzy štěstí k tomu přece taky patří 🙂 🙂 užila sis svoje a jsi fakt dost dobrá, že jsi to zvládla přirozenou cestou !! moooooooc vám držím pěstičky, tak se holky držte !! 😵 😵

sarri
20. říj 2009

Kaces, manžel tam byl a jsem hrozně ráda, že tam byl. Ono to celkem dlouho trvalo a vytrvale seděl u sprchy, když jsem tam mírnila bolesti na balonu a při samotném porodu držel nohu, hlavu a povzbuzoval v tlačení. Hrozně si ho za to vážím. Myslím ale, že by to každý chlap tak nedal.

Díky za gratulace - jsem moc šťastná (a bolavá 😀

kaces
20. říj 2009

Tak co kdy jdeš zkusit holky nakrmit?

pajka00
20. říj 2009

ahoj holky, tak jsem byla na kopci a ten Horváth opravdu odešel-to jen tak mimochodem.
Mohly by jste mi prosím říct, za jak dlouho po injekci agolutinu bych měla dostat mrchu? Sestra mi řekla tak za 2-3 dny, ale četla jsem 10-14...tak teď nevím. Máte s tím nějaké zkušenosti?

aja8
20. říj 2009

Ahojky holky, jsem zde poprve a jsem moc rada, ze jsem nasla tyhle stranky..s manzelem se nazime o miminko uz 2 roky a pristi tyden mame jit na prvni konzultaci do CRM Zlin..muj gynekolog mi rikal, ze budu muset jit na laparoskopicke vysetreni..muzete mi prosim rict, co to obnasi a jestli budu muset byt hospitalizovana v nemocnici? Diky moc..

zuzazlin
20. říj 2009

holky poradte prosím,mam jít na ivf,před chvilkou jsem už začala malinko špinit,myslíte že když tam půjdu až ve čtvrtek,že už je to pozdě? (na zítra za mě v práci tak rychle náhradu neseženou).jsem z toho celá nervozní jak to mám udělat.poradtě prosím,děkuju ☹

monas007
20. říj 2009

ahoj AJA8 z laparky nemusíš mít strach !! já na ní byla v dubnu ve Zlíně na Atlasu a poležela jsem si tam 8 dní, ale to jen proto, že něco našli tak se musel i pobyt prodloužit 😢 ale obvykle se tam bývá tak tři dny !! ale opravdu neměj strach, je tam skvělý personál a úžasné sestřičky !! a než se naděješ tak poputuješ domů 😉

kaces
20. říj 2009

Zuzalin já si myslím,že jo nejsem si jistá ale žačínalo se stimulovat 1,2 a nebo 3 den takže si myslím že by to mělo vyjít,zítra si tam cinkni a uvidíš.

zuzazlin
20. říj 2009

tak se mi to nakonec podařilo nějak udělat v práci a zavolám si tam a zajdu hned zítra.jsem ale špatná z toho že tam nebude Horváth,takže jsem trošku nervozní ke komu mě dají...

kaces
20. říj 2009

Zuzalin nesmíš na to myslet,mysli na to že se budeš těšit na mimi na to ke kterém doktorovi tě dají nemysli.Já chodila ted naposledy k Horvátovi,ET mi dělal Chovanec a nakonci sem byla dvakrát u Slovákové.To zvládneš,držím pěstičky 🙂

zuzazlin
21. říj 2009

Tak jsem si volala a mám přijít dnes o půl 11.Sestřička mi taky potvrdila že Horváth už u nich nepracuje ☹ a hlavně že tam dnes zůstal jenom jeden doktor,takže si dokážete představit jak to tam bude vypadat 😠 .Už jsem to tam jednou zažila a poseděla jsem si tam 4 hodky(takže abych si nachystala svačinu sebou 🙂

h.jitka
21. říj 2009

Zuzi, tak se drž, a pak napiš, u koho jsi byla. 🙂

monas007
21. říj 2009

ZUZAZLIN neměj strach, já chodila k dr. Chovancovi a koukni už jsem taky těhule !! 😀 😀 byla jsem s ním moc spokojená a pokud bude ještě další příště, tak bych k němu šla znovu !! vím, že jsi určitě zvyklá na lékaře ke kterému jsi chodila, ale na kopci jsou všichni skvělí !! ono když to má přijít, tak to přijde,ať je tam kdokoli !! každý má svůj přístup a určitě si zvykneš i na jiného dokrůrka a uvidíš, že nakonec se budeš těšit z toho, že jsi těhule a budeš ráda !! 😉 😉

kaces
21. říj 2009

Tak to to Zuzalin nezávidím tak dneska bude hrůza jestli je tam jenom jeden doktor.Já dnes valím k zubaři,ale pochybuju že mě veme poslední dobou extrémně krvácím s dásní a k tomu si ještě ředím krev,ted sem si je čistlila a hrozila sem se kolik může ze zubu téct krvi,hrůza.Tak hodně štěstí at si a kopci co nejdřív na řadě a můžeš pěkně začít stimulkovat pa 🙂

monas007
21. říj 2009

KACES tak zubaře ti nezávidím !! ☹ 😒 já taky krvácela z dásní, tak jsem zkusila koupit nějaké ty " lepší " pasty ústní voda na vyplachování a je to teď vážně poznat !! ale uvidíme, jestli s tím mimčo zase něco neprovede 🙂 😉 byla jsem na kontrole 1.září a to jsem ještě nevěděla, že v nejbližší době mě u něho budou čekat další dvě návštěvy !! ale mám teď bezvadného zubaře a už se tak nebojím jak dřív !! ve škole jsem dokonce i utíkala z ordinace 🙂 🙂

kaces
21. říj 2009

Monas takže se ti to zepšilo jo?musím se poradit asi se zubařkou co si koupit.Já mám zubařkuv pohodě akorát se bojí když si ředím krev co to udělá.Děs ted mě stačí do něčeho jen kůsnůt a hned se mi to rozjede,tak uvidím musím jí o tom říct.

monas007
21. říj 2009

fakt se to zlepšilo !! začala jsem používat ten červený LACALUT a vždycky po vyčištění bylo cítit, jak mi to ty dásna stahuje !! teď už nekrvácím vůbec !! mám docela dost citlivé zuby a některé krčky odhalené, ale používám ten nejjemnější kartáček a pastu na citlivé zuby a je to fakt v pohodě !! určitě se zubařky zeptej a ona ti něco doporučí !! já mám teď taky skvělého zubaře !! konečně po těch všech hororech z mládí 🙂 😀

ruda
21. říj 2009

Ahojky holky, taky mám odhalené krčky a bez sensodyne nebo lakatutu ani ránu,ale taky se mi teď při čištění rozkrvácí, to je v těhu asi niormálka...
škoda, že je horváth pryč,ale je jedno kdo, hlavně ať se to podaří....držte se vy čekatelky a u porodu bych manžu mooc ráda, hlavně na ty hekárnu, je to dlouhé a pohlazení pomůže,ale nutiti chlapa nemá smysl...

kaces
21. říj 2009

Ahojky taky mi poradila to co vy holky,v ěhu je to normální prej to musím vydržet.
A ty co Rudy jak se cítíš?už máš výbavičku nakoupenou?

zuzazlin
21. říj 2009

byla jsem v šoku,čekala jsem několikahodinové čekání,když tam byl jen Rumpík,ale čekala jsem jen hodinu a to kvuli výsledkům krve a hned mě brali,bylo tam docela prázdno.Musím říct jak sem měla obavy zase z nového doktora,tak Rumpík mě mile překvapil,už u něho i zůstanu,byl taky v pohodě,sice ne tak moc jako naše zlatíčko Horváth 🙂
takže dnes zahájena stimulace a v pondělí kontrola,tak už se to zase trošku přiblízilo...

polesuvka
21. říj 2009

Ahoj holky tak do dlouhé odmlce se hlásím.
Tak mi jsme teď ve fázi 1DC ms dorazila, ale to nevadí.
Můj miláček už 14 dni nekouří a kouřit už nebude.
Máme utrogestan na 3 měsíce a pokud se nepovede tak jdeme do Zlína.
A tam už na tom začneme usilovně pracovat.
řekla jsem miláčkovi že toto je poslední inventura v zaměstnání kterou dělám.
Příští rok už ji dělat nechci, tak snad nám ježíšek přinese novou radost do života.
Všem hodně štěstíčka 😉 🙂

ruda
21. říj 2009

kači ahojky, cítím se těhotně, obtížně se zohýbám, jsem častěji unavená, bolí mě tříslo a kyčel,ale jsem mooooc šťastná... výbavičku kupuji postupně, dost věcí ještě chybí,ale už jsme předělali pokojík a postýlka je na místě, tak mám kam házet koupené věci a taky jsme objednali nábytek na míru, tak se začne dělat...včera jsme ve zlíně zase něco nakoupili...no postupně aby to tak finančně nebolelo a manžovi volala jeho i moje známá, že má spoustu věcí po klucích a nechce se jí to fotit na mimibazar, tak máme přijet na návštěvu, tak se těším, .
zuzi fajn, že jsi spokojená s doktorem a taky , že už jsi zase včelička...to uteče a na vánoce bude veselo..
polesuvko, kouření stop, to je dobrý krok...a třeba nebude kopec ani třeba... 🙂

polesuvka
21. říj 2009

rudy uvidíme , snad nám to pumůže, musíme věřít páč nám nic jiného nezbývá.
No a vyzkoušet musíme všechno.
Že jo nevzdáme se ať jsou prckové brzy u nás 😉

ivanalysonkova
21. říj 2009

Ahoj holky, přidávám se krátce k diskuzi. Do Zlína jsme chodili loni, podstoupili jsme tam i 1xIUI. Bohužel to nevyšlo, jelikož prý má manžel špatné spermie. Takže hned nám navrhli IVF, což jsme samozřejmě zatím odmítli.Pak jsem byla na laparce, kde v podstatě našli spoustu špatného, ale jaksi se v tom Zlíně neměli k tomu, aby mě dokonce doléčili. Takže to nakonec dopadlo tak, že jsme přestoupili do Brna na Obilňák, kde mimochodem zjistili endošku 4.stupně + těžké srůsty. Endošku přeléčili, srůsty (levý vaječník přirostlý ke střevám + cysty) odstranili. Bohužel už mám nadobro díky Zlínu nefunkční jeden vaječník. A manžel? Včerejší výsledky spermia výborné.... 😀 Kdybych se neptala a mlčela, tak nechci přemýšlet nad tím, jak by to se mnou dopadlo ☹ Takže už nám nic nebrání začít stimulovat na IUI....Víme, že jsme v pořádku, tak už tomu jen trochu pomůžeme.... 😀 Bohužel jsem ve Zlín ztratila důvěru, ale nechci Vás strašit nebo odrazovat, to ne. Jen jsem se chtěla podělit o svou zkušenost.

ruda
21. říj 2009

aha, tak to nevím,ale mě právě ještě před tím, než do mě rvali cokoliv za hormony první poslali na laparku a odstranění příčin, tak já mám opačnou zkušenost a vím, že v Brně holčině co nemá ještě ani třicet několika zbytečnými pokusy IUI dovedli vaječník k úspěšnému přechodu ☹ a stejně ji IVF neminulo, to už ale dostala rozum a z brna přešla do Zlína...takže asi všude se něco najde a záleží na Dr. a stavu dané pacientky, je ale jasné, že se my holky nesmíme nechat a musíme si jít za svým cílem a nenechat sebou manipulovat...

ivanalysonkova
21. říj 2009

U mě to bylo přesně naopak. Aniž by cokoliv vyšetřeli, hned nás hnali do IUI. Až potom co se nepovedla IUI, navrhli, že by jsme mohli udělat laparku. No chápeto to? V Brně mě má na starosti jeden doktor od začátku (řešíme léčbu, dokonce mě i operova). Ve Zlíně jsem každý měsíc chodila k někomu jinému, a každý mi sděloval jiné informace. Teď jsem spokojená a neměnila bych....

rendas
21. říj 2009

Ahoj kočky moc vás všechny zdravím 😉

Sarri velká gratulace 😀 😀

Tak jak tady čtu tak s tím Horváthem je to fakt pravda kodví kam šel???????na lepší 😝 ale oni snad brzo někoho vezmou,chodí tam spoustu lidí.......no uvidíme ke komu půjdu.....

Ivanko čtu tady tvůj příběh, u mě jsou zkušenosti opačné...nevím jak je to na obilníku ted,ale já jsem tam chodila pře třema rokama,hned mě hnali na IUI,aniž by udělali nějaké vyšetření pak následovali další 3IUI,pokaždé jsem byla u jiného doktora to bylo šílený!!!!!odběrová místnost byla fakt hrůza....ultrazvuk úplně jinde....měli jsme to přes sto kilmetrů...pak mě doktorka doporučila zlín tem máme asi 50 kiláků...tam jsem došla,do měsíce jsem šla na laparku a řekli mě že s takovým spermiogramem nemá cenu dělat IUI, ikdyž jedno jsem tam podtsoupila.vždy jsem byla u stejného doktora...všechno v jedné budově.....takže názory fakt jiný ale třeba už se to na obilnáku také změnilo 😉přeji ti hodně štěstíčka .sice už do zlína jezdím dva roky i když neúspěšně prošly jsem hodně vyšetřením..tak uvidíme...

Holky (rudi,kaces)a všechny ostatní pěkně těhulkujte 🙂

polesuvka
21. říj 2009

Ahoj holky chtěla bych se zepatat nevíte co by podpořilo děložní sliznici aby nárostla?????
Já se na to dr. posledně zapoměla zeptat.
Ms po utrogestanu chodí jak hodinky, ale je slabučká.
Myslíte že by to mohlo být tou sliznicí nebo něčím jiným??????
Já četla mnoho článku a tam píšou že ms je silná od toho jak je narostlá sliznice myslýte že je to pravda???