CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ludmilamarie
26. říj 2009

Už vím, proč jsem na to přišla tak pozdě - ty ikony je vidět jenom když se přihlásím 😅
Rudy - na salon teď nejsou many, fotili sme to s mužíčkem na chodbě, pomocí samospouště a silné stolní lampičky 😀 Původně sme chtěli jít k fotografce, ale domácí kutilství se taky cení. Půdem až se svištěm 😉
Gabirr - drž se!!!!!!

gabirr
26. říj 2009

ludmilamarie díky moooc!!! Snažím se tak nějak tomu nepoddávat.

pajka00
26. říj 2009

Ludmilamarie-krásné fotky....moc se povedly a je to krásná památka🙂
Gabir držím palce,abys to rychle překonala a zadařilo se...je to moc napětí, očekávání a pak to hodně mrzí, když se nepovede,tak hodně sil!!🙂

gabirr
26. říj 2009

Děkuji pajka. Přesně tak, člověk doufá, že se to povedlo a pak je velké zklamání... musíme dál doufat a věřit. Ještě se chci holky zeptat, mám PCO a taky asi anovulační cykly, není možné brát nebo pít něco na podporu ovulace - že by jsme to zkusili i přirozeně...asi blbost, ale prostě to zkoušet i takhle. Máme teda špatný spermiogram, ale ten byl při prvním IVF a teď druhém výborný, tak za zkoušku nic. Díky

pajka00
26. říj 2009

Holky, byly jste některá na IUI a měla menopur v injekcích?Já co tak čtu, většina má jen orální tablety-tak by mě zajímalo, jak to je u vás. A ještě by mě zajímalo, kolik jste za IUI platily. Mně řekli 700,- za injekce a 1500,- provedení IUI....za co se platí, když v některých carech se neplatí vůbec nic nebo jen 100,- Kč atd.....tak jak to je? Neptala jste se některá? Mám v plánu se zeptat, až tam pojedu.

zuzazlin
26. říj 2009

ahojky pajky,taky jsem to měla při IUI stejně,menopur v injekcích,i cenově to bylo 700 za injekce a 1500 za provedení....dnes poprve včelička cetrotide do nohy,no teda nic moc,nevím jak to zvládnu zítra sama.Chtěla jsem se zeptat,mají se taky střídat strany,jednou do levé,druhý den do pravé nohy? V pátek další kontrola a v ponděli snad OPU.dnes pochvala za folíky i sliznici,tak uvidíme jak to bude vypadat v pátek...doufám že jen a jen dobrě 🙂

ruda
26. říj 2009

gabirr ☹ toje mi líto,mooooc,tak se drž...
Pajka, moc si to nepamatuju,ale bylo to tak nějak a na státní klinice je to asi zadara,ale zlín je soukromá,....
gabirr,vše se dá i přirozeně otěhotnět, na jiné diskuzi se to teď hollce poveedlo, byla na IVF a chystala se na druhé a nešťastná,že má cystu a nedostala to, tak jsem jí nahecovala, na TT a byl // 😀
bylinky určitě fungujou, já jsem problémy neměla, jen manža,ale cystu mě spravily bylinky, zkus firmu NADĚJE..je to Mgr. Podhorná Jarmila, najdi si ji na netu..když jí napíšeš problém a všechny choroby tvé i manžovi, sestaví ti bylinou tinkturu na tělo...mě pomohla...kape se to 3x denně dle váhy....pa zkus akupunkturu nebo reflexní terapii, narovnat tělo Dornovou metodou nebo Mojžíšovou..chce to pátrat...alternetivní metoda, je na delší trať,ale pomůže...jo a je dobré začít hned, tělo je ještě nastimulované z IVFka a je velká šance na přirozené těhu, nebyla by jsi první... 🙂 tak hooodně štěstí

monas007
26. říj 2009

GABIRR to mě moc mrzí,ale nevzdávej to a určitě se zadaří !!

ZUZAZLIN i na cetrotide jsem střídala nožky 🙂 🙂 vzdy jsem píchala injekce hlavně ve stejnou dobu ale do stehna mi to musel píchat manžel, protože to jsem fakt nezvládala a bylo to i dosti bolestivé !! dokonce mi to i několikrát nateklo a vypadalo to jako nějaká alergie, ale do hodiny to obvykle zmizelo !! tak se neboj, určitě to zvládneš !!

fiallinka
26. říj 2009

gabirr: je mi líto, že se to nepovedlo, ale neházej flintu do žita - mám dvě známé, u obou je to velice podobné jako u tebe (zdr. problémy skoro stejné, u chlapa taky blbé výsledky), obě absolvovaly neúspěšně ivf...a obě otěhotněly nakonec přirozeně 🙂 - trvalo to dlouho, ale dočkaly se 🙂. Té jedné pomohlo cyklus srovnat cvičení Mojžíšové, teda asi 🙂

gabirr
26. říj 2009

Holky, díky moc,všem!!!! Nevzdáme to, budeme bojovat, koncem listopadu rozmrazíme sněhuláčky a uvidí se jak to dopadne - věřím že dobře!!! A díky za rady určo nějaké bylinky objednám 🙂

monas007
27. říj 2009

GABIRR moc ti přeji ať se tedy zadaří v listopadu !! to už bude i zima a uvidíš, že sněhuláčkům se u tebe v teploučku bude líbit 🙂 😉 musíme věřit, že jednou to opravdu vyjde !! 😵 😵

pajka00
27. říj 2009

ahoj holky.Zuzazlin na co ted pícháš?souvisí to s IUI nebo máš něco jiného?

monas007
27. říj 2009

PAJKA00 na první IUI jsem si taky píchala Menopur a den před inseminací mi píchli Pregnyl !! jinak jsem při IUI nebrala žádné léky jen vitamíny !! po inseminaci pak nasadili prášky na podporu a růst, ale u nás se nezadařilo a nakonec jsme museli podstoupit IVF + ICSI !! jinak ty ceny opravdu odpovídají tomu co jsi psala !! a moc se mi nezdá, že jinde by za to chtěli jen 100 kaček ☹

pajka00
27. říj 2009

Jo monas fakt....ptala jsem se holek, které podstoupily IUI v jiných Carech a normálně některé 100,- některé jen 30,- za UTZ.....některé 500,- za prášky.....zlín co jsem tak zjistila je nejdražší.....super,co?Nechápu, proč za to chtějí ještě peníze, když si to proúčtují u pojišťovny. Jasně, že 1500,- a 700,- není žádná velká částka a pro mimčo to dáš, ani okem nemrkneš, ale spíš mě zajímá, proč to někde jde zadara a někde tě ještě zinkasují. Takže IVF+ICSI se zadařilo?🙂 gratuluju moc.Jak jsi reagovala na hormony?Bylo toho hodně na píchání a prášky?

kaces
27. říj 2009

Ahojky Pajko taky sem byla IUI a píchala si léky tak jak ty,já sem při menopuru nohy střídala,alespon mě to tak řekli.Přesně nevím kolik to stálo dohromady i s léky se mi zdá že to vyšlo kolem 5000kč,zákrok mě myslím tehdy stal 1500kč ale ted to myslím zdražily,fakt nevím.Tak to píchání do nohy ti nezávidím ale zvládneš to.Já si ředím stále krev,včera sem se už nějak nemohla bodnout do břicha tak ted musím do nohy,když si představím že se budu ještě píchat až do skončení šestinedělí ,no prostě děs,co bych pro ty naše špuntíky neudělala.Držím ti pěstičky moc moc.

Gabir to je mi moc líto,uvidíš jednou se to zadaří nesmíš se vzdávat.Když se dá člověk do boje tak by v tom byl čert nabys nevyhrála 🙂

monas007
27. říj 2009

PAJKA00 první se zadařilo, tak máme samozřejmě velkou radost a musíme věřit, že všechno bude v pořádku !! ve čtvrtek jdeme na kontrolu a příští týden ve středu na 1.screening !! jinak píchání hormonů mi dalo zabrat 😉 🙂 ale zvládla jsem to, i když píchání injekcí do stehna převzal zodpovědně manžel 😀 😀 GONAL do bříška byl v peru, takže byla i snadná aplikace, ale CETROTIDE jsem vážně nedala ani jednou sama 😠 😠 ale stálo to za to !! i těch pár kil navíc, co se přitom nastřádalo 😅 🙂 teď už budu stejně jenom kynout, tak se to ztratí 😀 😀

gabirr
27. říj 2009

Holky fakt moc díky za podporu!!! Rudi určitě hned dneska nakontaktuji tu paní od bylinek a uvidíme co mi odpoví. Taky jsme tak nějak načatá, že na to teď vlítneme hned a třeba jak píšeš...tělo je zblbé ještě z hormonů. Jinak ještě pořád přemýšlím po čem bych mohla přibrat, mám totiž problém jsem 183cm vysoká a vážím jen 56kg, přitom nejím ale žeru, opravdu. Veškeré testy mi dělali, ani se štítnou žlázou nic nemám, prej mám rychlý metabolismus...ale tomu moc nevěřím. Před 10lety jsme byla operovaná pro těžkou skoliosu páteře a to jsem mívala tak 65kg, ale od té doby mi nejde přibrat. Nevíte někdo o nějakých koktejlech nebo něčem co by zabíralo??? Zní to asi blbě, ale i v lékárně když se zeptám něco na přibrání, tak na mě čučí jak kdybych spadla z Marsu 🙂

pajka00
27. říj 2009

Kaces, já si píchám do břicha...pod pupek a střídám pravou a levou....vůbec to nebolí-jehlička tenouká a krátká, takže je to vážně bez bolestí. Beru jen kyselinu listovou a občas nějaký vitamín...ale mám obavy, že mám nízkou sliznici...tak piju kontryhel 2x denně....Jsem zvědavá, comi řeknou na UTZ-jak to vypadá v pondělí až půjdu.
Ty jo Kaces, ale ty jsi zase platila nějak moc ne?

pajka00
27. říj 2009

Gabir, tak to jsi fakt hubeňour....ale zase lepší než obezita. Je opravdu většinou problém spíš shodit než přibrat, ale ty jsi vyjímka. Zkus tu bylinkářku-třeba ti taky něco poradí, aby jsi pár kilo nabrala. Určitě to bude lepší než nějaké koblihy nebo knedle na noc, aby jsi přibrala tuk za každou cenu. Bylinkám věřím-třeba si s tím taky poradí🙂

ruda
27. říj 2009

Ahojky holky, GAbir, fakt zkus všechno napsat Mgr. Podhorné, nejsou to přímo bylinky, jak běžně,ale gammaterapie, to znamená, že ty účinné látky neberou z byliny jako celku,ale z pupenů těch rostlin, kde je účinná látka nejlepší a v nejvyšší koncentraci...
jinak zkus jíst hodně bílkovin a sacharidů...hovězí maso... je to těžké, můj strýc taky nadával, byl hubený a vysoký,,... zkusit nějaké proteinové nápoje...
a to IUI, je taky rozdíl jestli to někdo dělá jen s \|Clostylbegytem, nebo jako v Zlíně s píchacími hormony... , ta volba je na každém, je to tak se vším...můžeš mít tričko za 50kč od vietmanců a to skoro stejné na první pohled třeba za 500,-...

gabirr
27. říj 2009

Rudi, tak jsem Mgr. Podhorné napsala, tak budu čekat na odpověď. Ještě se chci zepat, ve čtvrtek jedu teda opět na kopec na kontrolní krev a budeme se domlouvat na konci listopadu na KET, mám pořád PN tak nevím jestli se bude právě dát domluvit, jestli bych mohla dál být na PN do KETU a nebo potom začínat novou PN, ono to právě hrozně blbě vychází pak s tím začátkem zase....jen nevím jestli bude doktorka ochotná mi ji nechat, spíš asi ne.

ruda
27. říj 2009

podívej , všechno je to o lidech, je fakt, že PN ukončit a pak zase začat...to je blbost, byla by jsi dost finančně škodná a myslím, že domluvit se dá všechno... třeba jako, že jsi ještě psyhcickyk.o. a bolesti břicha... prostě jí to řekni narovinu a pak něco vymyslíte, jí to může být snad jedno... eventuelně kdyby to nešlo tak ti ji prodlouží obvoďák, řekni, že tě něco bolí a je to...bolest je subjektivní příznak a nikdo nemůže uza tebe tvrdit, že to není pravda,,ale myslím, že se na kopci domluvíš...no jsem zvědavá...kdy by jsi měla zase začít stimulovat???

gabirr
27. říj 2009

tak chce aby mi prošel jeden cykllus, dneska se mi teda rozjeli pravé krámoše...takže ve čtvrtek je krev i zbytečná si myslím, no a pak teda počkáme jak to znovu dostanu, což jsem počítala kolem 20.11. No tak snad se s doktrokou domluvím, případně to nějak vyřeším. Ono by se jim to asi ani v práci nelíbilo kdybych se na 14dnů vrátila a pak tradá opět na PN, to by bylo řečí. Akorát teda vůbec nevím jak se stimuluje na KET nebo co vše je k tomu třeba. Tak moc bych si přála, aby jsme měli nádherný vánoční dárek pod stromečkem 🙂

ruda
27. říj 2009

no já myslím, že na ket se nic moc nepíchá, vajjíčka už jsou přeci oplodněná a venku, jen se připraví sliznice na uhnízdění a vdaný čas přijdeš a oni udělají jen ET a hotovka...si teda myslím...KET jsem neměla, kolik máš sněhuláků? zavedete dvě?

aja8
27. říj 2009

Ahojky holky, chtela jsem se vas zeptat, jak je to daleko do CRM z autobusoveho nadrazi?..manzel totiz jezdi casto pres tyden do prace autem, tak jestli se tam zacneme lecit, tak tam budu muset obcas jet i autobusem..jo a jeste jak si to procitam zpet, tak hodne holky pisi, ze primo do CRM se da dostat jen vytahem..nemohly by jste mi to prosim trosku popsat, jak se tam dostat?..v patek tam jdeme poprve..diky moooc 😉

ruda
27. říj 2009

Ahojky Ajo, no jak se to vezme, z autobusáku je to teda prochajda,ale ujít se to dá, horší je spíš to, že je to pořád do kopce /nemalého.../ a teď se budova rekonstruovala, tak už se nemusí jen výtahem, uprostřed budovy je vchod/nelze přehlédnout a nebo po pravé straně od schodiště je výtah , tak jim, ve výtahu už máš popisky, co v kterém patře je, ty pojedeš asi do II. patra, tak se měj a držím palce, neboj, jsou tam moc hodní

gabirr
27. říj 2009

Rudi mám zamražené 3 a 3, takže jednu várku necháme rozmrazit a snad to špuntíci přežijou a určitě zavedeme dvě. Já bych chtěla dvojčátka...

ruda
27. říj 2009

gagi, tak to máte pěkné zásoby, ještě na dva pokusy,ale snad bude stačit jen jeden KET a budeš těhulka...kde máte problém?

aja8
28. říj 2009

Rudi, diky moc za odpoved..ja uz jsem z toho nejaka nervozni..ach jo.. 🙂

ruda
28. říj 2009

neboj, to je normální,ale nejhorší poprvé, jak zjistíš, co a jak to tam chodí, bude to v pohodě, přístup je tam fakt fajn, teda já neměla problém, jen jednou a to ve III. patře,ale jen mini, spíš jak jsem byla napichaná hormonama, chtělo se mi pořád brečet, i bezdůvodně...
dokonce se mi po tom tak trošku stýská, ne po léčbě, ,ale po přístupu, je to jiné jako ve státním zařízení, být tak těhu a chodit tam by mi vyhoovovalo, jen to mám přes 80km...