CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sarri
25. led 2010

No, vím, že když jsem tam ležela na gyndě, tak se mi na pokoji vystřídalo několik rodiček a všem vždycky říkali, jak je na tatínka čas - což mně bylo divné - proč ho volat na poslední chvíli, že?

ruda
25. led 2010

žádné čas... já ho tam chci právě na to čekání...přímo u porodu a tlačení to už je jedno, to nebudu vnímat,ale to čekání...to je proč ho tam mít...teda mě děsíš...to jim to jako fakt zakázali??? nechápu proč...však porodní sál má každá svůj aa kdo tam je jen naše věc...proč bude sedět na chodbě a já přes dvoje dveře...to se mi nezdá...
jinak rodit se ještě prý nechystám...tak zase kontrola za týden...

sarri
25. led 2010

Když tam bude, tak ho snad na chodbě nenechají. Apropos bych si to taky vydupala. Ty ještě budeš přenašečka 😀

ruda
25. led 2010

jejda, ty teda umíš dneska potěšit 😀 přenašečka a ještě k tomu bez manži...no manža mě tam poveze, bez něj nejdu...hotovo...odtud mu volat nebudu a i kdyby to byl překoťák a jela jsem sanitou a on měl dojet později, zavolám, ať prostě dojede hned...nedám na kecy, já ho tam prostě chci!!! a basta a s přenášením nestraš, je už i tak velký... 😅 a hlavně streptokok negativní, tak prima...

monas007
25. led 2010

ruda tak to je divné, že by tam taťka nemohl být s tebou !! nám na kurzu jasně řekli, že je lepší, když je tam celou dobu s námi a že si může kdykoliv odskočit na jídlo, zapálit a nebo mu i tam uvaří kafíčko 😀 😀

ruda
25. led 2010

moničko dííky, tohle přesně řekli i nám, klidně i dvě osoby a že se máme masírovat a hýčkat a prostě trávit ty bolesti spolu...tak mě nestrašte ju??? nervy mám i tak na pochodu 😀

sarri
25. led 2010

Jak sem kúpila, tak prodávám 😀 😀 😀 Taky jsem to nechápala, ale ty, co tam ležely, to tak měly. Každopádně při těch bolestech se tatínek fakt hodí a myslím, že je i dobře, když to vidí. Teda při porodu seděl u hlavy - nemusí zas vidět víc než já.

ruda
25. led 2010

to je jasnačka, taky když už, tak chce být u hlavy a šňůru střihat nechce a nebude a nenutím ho a taky nechci...chci jen aby mě držel za ruku a prostě to prožíval se mnou, myslím si, že tak je to správné a ne dřepět v hospodě, myslím si, že si toho všeho pak víc váží,ale jee to jen můj názor, nenutila bych ho,jsem ale ráda, že tam bude...SNAD 🙂

monas007
25. led 2010

ruda přesně tak to říkali i nám 😉 🙂 je lepší když tam máš podporu někoho blízkého 😀 😀 takže klídek, manžel s tebou určitě bude !! ten můj asi taky šňůru stříhat nebude, ale třeba si to ještě rozmyslí až na to přijde 😀 😀 chlapi jsou asi fakt všichni stejní 🙂 🙂

ruda
26. led 2010

můj to dělat nebude, nechce ani fotit oslizlé miminko, prý až po umytí, stejně se prý nad tím pak nikdo nerozplývá 😀 ,ale těší se, že si malého popíše a vybere nám číselko...no už aby to bylo..jsem ráda, že bude dohlížet, když já tam neuvidím, jak budu rodit placku a budu trpět u šití...tak ať malého hlídá on, aby nám ho nevyměnili....

monas007
26. led 2010

ruda první fotečka do alba musí být ta oslizlá 😀 😀 a nestraš se šitím, třeba tě ani nebudou nastřihávat !! uvidíš, že to zvládneš bez problémů !! to mně se ještě neposunula ta placenta, tak nevím nevím, abych nakonec nešla císařem ☹ ☹ ale ještě má mimčo čas, tak uvidíme !! dneska máme kurz a téma novorozenec a kojení, tak jsem zvědavá !! minule jsme brali masáže miminek a to bylo super !! taky by se mi líbilo, kdyby mě každý den takhle masírovali 😀 😀 já jsem na masáže a škrabkání úplně ulítlá 😀 😀

ruda
26. led 2010

to teda nemusí 😀 pak to každý rychle otočí, ještě má šišatou hlavičku...no nastřihávat budou asi..jsem úzká a malý je už teď veliký...tak to je fajn, že máte takové prima kurzy, my si tam jen vyslechli pár rad, které už jsem stejně věděla..no stejně, každá mamina to má jiné a musí se s mimčem sžít....
a co holky snažilenky?? jak se vede, jak se daří, kdy už se to podaří??? ať můžete s náma probírat trable těhulí...uvidíte všem to jednou klapne, jen je na to miminko nějaký divný pořadník a každá máme tu cestu jinak dlouhou...nechci vás tu moc prudit těhu řečma, vím, že vám je to asi teď proti mysli, máte jiné myšlenk,ale nebojte, všechny to zažijete!!!!UŽ LETOS!!!

monas007
26. led 2010

ruda holky co chodí do kurzu tak taky říkaly, že braly samé věci co si někde už přečetly a nebo věděly 😠 😎 ale já chodím přímo do porodnice a vede to super porodní asistentka tak ví co je fakt potřeba a co je nejdůležitější !! ty masáže miminek prý hodně pomáhají a hlavně jsou i na klidnější bříško, lepší spinkání ... dostaly jsme k tomu i nějaké podklady, ale radši jsem si ještě u ní objednala knížečku, to víš musím to pak ještě radši vidět 😉 🙂 taky nám dala papíry co budeme potřebovat pro sebe i mimi i ty které se normálně vyplňují až v porodnici 🙂 🙂 když jsem na to koukala, tak bych si pak asi nevzpomněla ani na své jméno, natož nějaké další údaje 😀 😀 další kurz jí začíná někdy v březnu, tak říkala, že si můžu kteroukoli lekci dojít znovu a zdarma zopakovat !!

ruda
26. led 2010

mončo to je skvělé..no jo zlín...co my tady v zapadákově...

monas007
26. led 2010

ruda jsem ráda, že jsem se přihlásila do kurzu, i když mi to kámoška vymlouvala, prý je to zbytečné a stojí to jen prachy !! ale co je dnes zadarmo, že ?! a hlavně opravdu záleží na tom kdo to vede !! já se tam opravdu dozvídám ty nejdůležitější a nejpotřebnější věci !! dneska přijde i laktakční (to je ale blbé slovo 😀 😀 ) poradkyně a kdo bude chtít toho prozkoumá a poradí přímo co a jak !! tak jsem zvědavá !! hodím se do gala, ať nedělám ostudu 😀 😀

h.jitka
26. led 2010

baby, tak jak na tom kdo je, kromě mamin? 😉
u mně je situace taková, že do sebe cpu 3x denně Estrimax jako přípravu na KET. příbalový leták jsem pro jistotu nečetla, abych se z toho neosypala už preventivně. příští úterý jedu na kontrolu na ultrazvuk, jak mi roste sliznice a tak. nějak se to blíží. 🙂

rendas
26. led 2010

Teda ženský vy už tady rodíte 😀 😀 😀 😀 😀

Jity já se hlásím 😀 já zas cpu utrogestan 3xdenně a vždycky jsem po něm chvílu jak ožralá motám se....,takže v práci mazec....v sobotu ho doberu,pak doufejme že mrcha dojde a šup na to 😉

h.jitka
26. led 2010

rendi, tak ať dorazí. a hurá! 😀

dyny
26. led 2010

Já se taky hlásím 🙂 po agolutinu ms dorazila třetí den - v sobotu, takže už pomalu končím a psychicky se připravuju na laparo příští týden - už abych to měla za sebou a doufám, že bez nějakých nemilých překvapení...
jity tak ať sliznice pěkně roste
Rendas do soboty vydrrrrž 🙂

rendas
26. led 2010

Dyny tak to ti ms dorazila brzo 😉 takže hodně štěstíčka ať laparo dopadne dobře 😉

rendas
26. led 2010

A co Milana jak to se tebou vypadá???????

fiallinka
26. led 2010

tak holky, zítra od rána držet palce, jo?

Rendas: kolik jich polykáš - já 3x denně dva a tak necelou hoďku po spolknutí se fakt motám...

h.jitka
26. led 2010

baby, nestrašte s tím utrošem. musím být příčetná v práci. naštěstí by to šlo načasovat tak, ať neohrozím studenty. 😎

rendas
26. led 2010

jity 😀 😀 😅

Fialy takže asi první rozpoutáváš "bitvu" kterou prostě musíme vyhrát 😉 zítra tfuj tfuj
tak to já jsem troškař polykám jen 3*1

milana7
26. led 2010

čaaau Zlíňačky 😀 ... já po pátečním agolutinu MS nikde, ani náznak...naštěstí jsme laparku posunuli na za hodně dlouho 😀 ...dyny, to zvládneš, budeš to mít za sebou dřív jak já 😉

fiallinka
26. led 2010

Rendas: no snad začnu úspěšně, uvidíme... ale jinak si vzpomínám, že minule jsem byla jen trošku ospalá, taky mám pocit, že jsem brala jen tři... teď je to fakt mazec 🙂...

dyny
26. led 2010

Fiali přeju strašně mooooc štěstí ať to klapne

monas007
26. led 2010

fiallinka zítra budeme držet pěstičky ať to klapne a pořídíte Juráškovi sestřičku nebo bratříčka 😀 😀

sarri
26. led 2010

Fialinko, děvčico, zitra budu držet všecky volné palce - takže asi jen ty na nohách, bo v rukou mám pořád nějakého křiklouna 😉 Hodně štěstí - třeba dvojité 😵

fiallinka
26. led 2010

holky, díky 🙂, zítra poinformuju...
Sarri, to by byl fakt nářez 🙂