CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

milana7
11. bře 2010

Rendi, když se spustí do zítra ráno, já bych tam jela..na zahájení stimulky se snad objednávat nemusíš. Já už taky na tu první mrcu po laparce, čekám jak na boží smilování, asi půjdu zítra na agolutin.. a ráno testnu, ha ha.

ivus16
11. bře 2010

Ahojte, tak jsem si volala do Zlína jestli před stimulací musím na tu hysteroskopii a jestli můžem začít i když výsledky z genetiky budou až 15.4. Řekli mi, že klidně můžu jenže mám problém v práci. Když to dostanu (čož nevím přesný den)nemůžu na druhý den říct, že nedojdu, možná by šlo odejít dřív, ale nevím nevím. Dělá mi to celkem starost, či to neposunout až na další měsíc.Manželovi se to moc nelíbí s tím posunutím o další měsíc.Ach jo ☹

tirtir
11. bře 2010

Holky jo nezadařilo se , ale věřím, že nám na kopci pomůžou.
Jsem z toho tak trohu vyděšená páč se bojim injekcí, ale snad to zvládnem.
Moc dík a kdyby něco tak napíšu ještě si chci před tím aspoň zavolat na nějakou konzultaci, co a jak

fiallinka
11. bře 2010

rendas: já jsem teda vždycky radši volala - ale když nezavoláš, tak tě nevyhodí 🙂, každopádně stačí tam jet druhý den ms, nemusíš hned zítra...

tirtir, ty injekce jsou fakt malé...

lucciano
11. bře 2010

Ahojky Fiali, tak to je super, že jsi už začala - já frčím na kopec zítra, páč mrcha kooonečně dorazila - jupíí a hurá do boje.

Rendi, taky jsem dnes měla strašně nafouklé břicho, už jsem chvílemi myslela, že prasknu. Jestli se mrcha rozjede, tak tam určitě zrovna zajeď, ať to neprošvihneš. Mně teda říkali, kdybych je dostala v pátek, tak tam mám zrovna dojet, takže zítra opět začínám, snad to tentokrát dopadne úspěšně 🙂

fiallinka
11. bře 2010

luci, hurá, mám parťačku 🙂

rendas: no jo, on je pátek - tak to jasně, zítra jeď...

rendas
12. bře 2010

Dobré ranko všem 😉

Holky díky,ale po včerejších večerních krutých bolestech se stejně mrcha nerozjela 😒 takž výlet na kopec se nekoná...už jsem si zjištovala i spoje musela bach vyrazit před šestou ráno a návrat kolem třetí hodiny...tak fakt na celý den 😒 to auto mi ted chybí.....už mám 12 dní zpoždění,bodá mě taky na pravé straně....možná jsem si měla píchnout ten agolutin.....aji bych zajela k doktorce,ale začla jsem jezdit na kopec do trojky a objednací doba skoro měsíc....když máte problémy,myslíte že vás vezmou i bez objedníní??????nevím jestli jsem se neunáhlila jezdit na gyndu až do Zlína....musím to ještě promyslet 😕

Milano tož kurňa třeba se po laparce zadařilo 😉 😉 co testík????Mili že bysme zas spolu bojovaly???? 😉

Lucciano tak to jsme se mohly potkat 😉 tak tfuj tfuj do dalšího boje

Tirtir vůbec se neboj,zvládly jsem to všechny a přece něco vydržíme 😉

Holky tak hezký den 😀 k nám opět dorazila paní zima 😅

monas007
12. bře 2010

rendas já ti říkala, že na gyndu je to od vás do Zlína daleko !! ale určitě by tě vzali i bez objednání, přece nebudeš trpět v bolestech !! zkus si tam aspoň zavolat ať ti řeknou ...

tirtir
12. bře 2010

Rendas ty bolesti mě mrzí určitě bych neváhala a jela ale s doprovodem aby se ti po cestě neudělalo špatně člověk nikdy neví.

Holky to máte pravdu, že něco vydržíme, já to taky nevzdám a budeme bojovat.
Včera jsme to ještě probírali doma a jdeme do toho.
Takže už se nemůžu dočkat až nám dojde pod pojišťovny souhlas teda doufám, že ho dají.
Nechápu, že k tomuto musí být souhlas pojišťovny, když si to pak platíme sami,
ale to je jedno.
Hlavně aby to všechno dobře dopadlo.
Ještě jsem se chtěla zeptat , včerá jsme se shodli s mojím, že si necháme vložit dva bojovníčky, teda jestli budou.
Šli jste taky tak nebo jste si nechali vložit jen jednoho bojovníčka.
A necháme si udělat to ICSI--ať to máme všechno

fiallinka
12. bře 2010

rendas, kde to bydlíš, že to máš tak daleko ☹..ale jinak neklesej na duchu, když to dostaneš zítra, tak povalíš do Zlína v pondělí, to stačí...

tirtir: myslím, že naprostá většina si nechá vkládat dvě embrya, prostě ta šance na úspěch je potom o dost větší. Pokud ale máš pocit, že dvojčata nechceš, že bys to z nějakého důvodu nezvládla, tak radši jdi do jednoho, dvojčata jsou vždycky riziko.

fiallinka
12. bře 2010

jo, na dvojčata je šance tak 20 %...

pajka00
12. bře 2010

ahoj ...my jsme si nechali taky vložit dvě a ICSCI taky.ať máme jistotu....a chytily se 2 váčky,ale jen jednomu se rozjelo srdíčko-takže máme nakonec jedno-což jsem ráda🙂chtěla jsem jedno, ale přírodě člověk neporučí

h.jitka
12. bře 2010

pokud jsi nebyla na 3 IVF, tak to co platíš jsou pouze doplatky, zbytek hradí pojišťovna.
rendas, když jsem měla cystu, tak mě taky pořád píchalo v boku. netrpím na to, tak jsem tomu nevěnovala pozornost, protože to nebylo tak strašné. pak se mi vstřebala a další měsíc jsem měla pokoj. a cysta může i ovlivnit cyklus. takže zajeď nějakam na gyndu, ať tě vyšetří.

monas007
12. bře 2010

tirtir my jsme měli taky IVF+ICSI a nechali jsme si vložit to nejlepší co může být dvě jedničkové blastocysty !! nakonec se nám uchytla jenom jedna a teď už se nám to pěkně krátí 😀 😀 jinak souhlas pojišťovny musíš mít, protože ti hradí větší část léků a taky přispívá částkou kolem 18 000 kč na IVF 😉 😉

tirtir
12. bře 2010

Holky moc dík a určo pujdem do těch dvou
Jste moc zlaté že mi to sem všechno píšete, aspoň jsem zase o něco chytřejší.
Tak teď už si jen počkáme na to schválení a pak jdeme do toho doufám, že nám to nic nepřekazí.
Holky hodně štěstíčka ať Vám to dobře dopadne 🙂

lucciano
12. bře 2010

Fiali, jo, jo budeme spolu bojovat. Se stimulkou začínám zítra a už to poletí straaašně rychle.

Rendi, to mě mrzí, že máš takové problémy, mohly jsme stimulíkovat stejně!! Hlavně neklesej na mysli a jeď na tu gyndu, určitě Ti řeknou co se děje. Já mám s tou mrchou taky takové problémy, proto musím jíst od 16. dne Utrogestan a chodí mi teď jakž takž - někdy zpoždění jen 5 dní a to je fakt super. Dřív jsem měla šíleně dlouhé cykly až 45 dnů.

rendas
12. bře 2010

Jo jo holky zkusím vydržet do pondělka a když nic tak tam musím zajet 😒
Lucci taky mě v lednu dala Slováková od 16.dne Utorgestan,mrcha došla dobře a ani jsem tak nekrvácela...jenže ted už jsem ho neměla a mrcha si dělá co chce...

Holky přeji hezký víkend 😉

fiallinka
13. bře 2010

tak to já musím tu svoji mrchu pochválit, přišla po 28 dnech, to je jak z učebnice (a hlavně je to asi poprvé po letech, kdy to bylo tak ideálně 🙂)

aja8
13. bře 2010

Ahojky holky, tak doufám, že tento měsíc začnu konečně se stimulkou i já.. 😉 ..jak jsem si tady četla, tak píšete, že na odběr vajíček se většinou jde 9 dnů po začátku píchání injekcí..a mě by to vycházelo zrovna na víkend před Velikonocema..tak nevím, jak by to řešili..mrchu dostávám většinou na den přesně, tak uvidíme, jak to ještě všechno dopadne..jinak všem držím pěstičky..

fiallinka
13. bře 2010

ajo, oni fungují i o víkendu, mně to teď taky možná vyjde na sobotu..

monas007
15. bře 2010

rendas tak jak je ?! doufám, že už tě nic nebolí a byla jsi u toho doktora 🙂 🙂

rendas
15. bře 2010

Ahoj holky,
no Monas ani mně nemluv 😒 celou noc mi bylo zle,žádné prášky nepomohly 😢 (to už člověk stresuje,jestli tam není cysta atd...no a mrcha se trošku rozjíždí,tak jsem brnkla na kopec a zítra tam valím a domluvím se s mudr.asi tam bude pěknej nášlap protože nevěděla kdy mě má objednat 😖 takže vyrážím před šestou ráno 😖 taková kosa brbr,když ještě nemám opravené auti,tak hold musím cestovat busama.....jak myslíte že to trvá z autobusáku na kopec???

aja8
15. bře 2010

Ahojky holky..Fialli, tak to jsi mě potěšila, že fungují i o víkendu..Rendy, z autobusáku je to tak 15 minut..taky jsem to šla a myslela jsem, že to bude horší..nakonec to byla super procházka..

lucciano
15. bře 2010

Ahojky Rendi, to je supeeer, že se mrcha rozjela!!! Držím pěsti, ať zítra vše na kopci dopadne dobře. Já tam jedu ve středu hned ráno. Jinak pak kukni do interní pošty, napsala jsem Ti tam odpověď na Tvoji zprávičku. Z autobusáku to trvá to fakt tak 15 min. a uběhne to jako voda, jak píše Aja.
Konečně můžeš začít se stimulkou a bude nás víc!!! 😉

milana7
15. bře 2010

Holky, BOJOVAT!!! Budu fandit, co to půjde. Já mám na pár měsíců vystaráno o "klid." Budu fetovat nosní spray Synarel, užiju si menopauzu a pak snad 2. IVF... někdy po létě... 😕

silvie13
15. bře 2010

Ahojte holky, chtěla bych se přidat k vám. Už vás pár dní pročítám a jelikož jsem byla dnes na kopci na kontrole po IUI, které nedopadlo dobře a začala jsem teď krvácet, vyfasovala jsem dnes léky na stimulku k IVF.Takže začínám od středy, aspoň nás bude víc 🙂 .Mám krátký protokol, takže to půjde všechno asi rychle.Snad budeme mít štěstí 😵 😵

aja8
15. bře 2010

Holky, tak vidím, že březen bude plodný.. 😉 .. doufám, že koncem března začnu bojovat s váma také..aspoň nás do toho bude víc..

tirtir
15. bře 2010

Tak a já se přidám, já bych měla začít stimulovat v Dubnu nějak po velikonocích teda jestli to všechno pujde dobře tak nějak by to mělo být.

fiallinka
15. bře 2010

tak já hlásím cca 15 folikulů a další kontrolu ve čtvrtek...

Silvie, možná jsme se tam dnes potkaly, protože si uvědomuju, že když jsem tam seděla, tak tam kdosi odcházel s taškou léků 🙂

lucciano
15. bře 2010

Fiali, tak to je teda dost kousků - chci taky 😀 Já uvidím ve středu, kolik mi jich napočítají