CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
2. bře 2008

hanulka: řeknu ti, že to moc lepší není - sice nemám už tak velké křeče a bolesti, ale břicho mám fakt strašně veliké a nafouklé... a jsem strašně zvědavá, co mi ve čtvrtek na kontrole MUDr. řekne...
Jestli je to ten MUDr. z UH, co o něm holky mluvily, tak si ho strašně chválily...

nunca
2. bře 2008

Hanulko, taky se mi občas podaří trochu zabloudit, ale co aspon si více zajezdíme 😀 , ale tedˇ mi můj manža koupil navigaci, tak snad všude trefím na poprvé 😉 .
Fiallinko, tak hlavně že mimi roste, musí to být vážně dost nepříjemné 😒 , snad se to brzy spraví a Ty si budeš užívat svého těhu.

Tak doufám, že když tam bude ten nový doktor půjde to trošku rychleji, někdy je to dost zpožděný 😉

nunca
2. bře 2008

Fiallinko, kdy bude první ultrazvuk, abychom se mohly těšit na příjemné zprávičky? 🙂

Hanulko, tak dej pak zítra vědět, jak budeš pokračovat a kdy začínáš stimulovat 😉

hanulka3112
2. bře 2008

Holky určitě vám zítra dám vědět jako první, jak jsme dopadli 😉 to jsem ráda, že ho chválí i ostatní holky 🙂 mě je moc sympatický i mé drahé polovičce, byl z něho nanšený, jak nám to hezky všechno vysvětlil 🙂 asi to bude ten z UH,protože, kdyby byl ve Zlíně dýl určitě by byl na jejich stránkách, ale není tam ještě napsaný, holky už se nemůžu dočkat zítřku, hlavně ať je vše v pořádku.Jdu uklízet mám toho ještě dost 😒 už od rána gruntuju ať pak 9 měsíců nemusím nic dělat 😀

nunca
3. bře 2008

Tak jaká Hanulko, jak jsi dopadla? Nenapínej 😝

hanulka3112
3. bře 2008

Nunco, tak jsem tady 🙂 takže spermio dopadlo ukázkově, doktor říkal, že takové už dlouho neviděl a nabídl mu dokonce, jestli nechce darovat 😀 nevím jestli je to tím, že je poměrně mladý, ale taky oba zobáme eregmu na zlepšení kvality spermií a vajíček 😉 ode mě tam měli hormonální profil, ten je naprosto v pořádku, ještě ale přijdou do tří týdnů výsledky z imunologie(pohl choroby,infekce...)tak to snad taky dopadne takhle ukázkově 😀 dneska doktor sepíše žádost na pojišťovnu, takže kolem 25. mám volat jestli je to už schválené a jsou v pořádku výsledky z imunologie a jestli ano v co doufám 🙂 tak začínám stimulovatkoncem Března začátkem Dubna, tak mi to tak akorát vychází, 2den cyklu, takže je to krátký protokol jestli se nepletu, z toho jak jsem byla nadšená, tak jsem se ho i zapomněla zeptat jak funguje ten krátký a dlouhý.Jo a ještě mi dělal ultrazvuk a ten, že byl taky v pořádku, teď už se jen modlím ať dopadne imunologie dobře, ale já myslím, že jo protože, jak jsem byla u mojeho gyn. Dr. tak mi dělal ještě stěry na chlamidie atd. a vše bylo v pořádku.Já už se tak těším 😀 😀 😀
Jinak jak se tady všechny máte?Fialinko, doufám, že hyperstimulák pomalu odeznívá a mimísek se krásně vyvíjí 😉
Nunco, tak teď už nás tu musíš potěšit, že ta tvoje operace dopadla v pořádku a šup na to 😉 už se ti to taky pomalu krátí a já na tebe budu mocinky moc myslet 😉 🙂

fiallinka
3. bře 2008

Hanulko: jste dokonalí a vzorní, teď už jen vydržet do těhu testíku!!! Ale neboj, oni to tam umí 😀 a podaří se.
A OHHS pořád trvá... a strašně se nemůžu dočkat čtvrtka, už tam snad něco bude vidět...

hanulka3112
3. bře 2008

Jé tak to se máš, že už si třeba ve čtvrtek poneseš domů fotečku smalinkou černou tečkou 🙂 😉 no prozatím jsme ukázkoví, tak snad i ta imunologie dopadne v pořádku a budu jen čekat ne těhu test 🙂 tak se pěkně opatruj a ať co nejdříve odejde ten hyperstimulák 😉

nunca
3. bře 2008

Hanulko, tak moc gratuluju ke skvělým výsledkům, jen tak dále 😉 😉 . Držení pěstiček budu potřebovat 😝 , ale doufám, že to dobře dopadne 😉 . Já myslím, že s takovými výsledky jsou opravdu velké šance, že se zadaří hned na poprvé 😉 .

Fiallinko, tak budu na čtvrtek moc držet pěstičky, atˇ je tam krásně vidět mimi (-sci), ale určitě to bude nádherné, až ho (je) poprvé uvidíš 😅

nunca
3. bře 2008

Jé, a myslíš, že by mi, Hanulko, ta Eregma pomohla taky po té operaci jako příprava na to IVF-ko?

nunca
3. bře 2008

Tak jsem si tedˇ o tom přečetla na netu, ale nevím, beru totiž Metformin na snižování hladiny testosteronu a Eregma ji zvyšuje (prý), tak nevím, ale pro mě asi vhodná nebude, že? 😒

hanulka3112
3. bře 2008

Ahojky Nunco, no snad nám to půjde vše dobře jako do teď.Jo a s tou eregmou se zkus poradit s doktorem oni určitě řekne, jinak nám říkal, že je to dobré a někde ji i doporučují, četla jsem o ní docela dost a samá pozitiva:zlepšení spermia,menší únava,taky tam psala holka, že se snažili a jak začli zobat eregmu, tak otěhotněla.Myslím, že na tom určitě něco bude,takže ji nadále papám a třeba mi pomůže ke kvalitním vajíčkům 🙂 no a pak se zeptám dr. jestli ji mám vysadit, aby to nemělo vliv na těhotenství, ale myslím si že ne je to jen doplněk stravy, takže určitě doporučuji 😉

nunca
3. bře 2008

Hanulko, díky, určitě se na to zeptám, protože bych chtěla být v pohodě a mít pocit, že jsem opravdu udělala všechno a třeba se lepší dají dohromady ty hormony a vaječníky po té injekci 😉

hanulka3112
4. bře 2008

Nunco, to určutě a já samou starostlivostí o sebe už nevím co bych pro sebe udělala 😀 beru eregmu to mi doufám pomůže k co nejvíce kvalitním vajíčkům, ven se oblíkám až moc, abych nenastydla, dodržuji intimní hygienu jím zdravě jak nikdy jindy, asi to moc žeru, ale chci být fakt fit na IVF a říct si, že z mé strany jsem pro to udělala co se dalo, tak teď se už jen moc modlím ať je ta imunologie v pořádku 🙂 moc ti přeju ať se tvoje tělíčko pak rychle zpamatuje a můžeš na to hupsnout a hned po mě tady zdělit dvě//určitě nám to vyjde uvidíš 😉 🙂 a pak už si budeme jen odpočítávat dny do termínu 😉 už nás tu moc není viď, všechny těhu nás tu opouští, takže my to tu musíme taky zdárně ukončit
😉 🙂
A jakpak se máte všechny ostatní naše těhulky Fialinko, Lentilko....?

fiallinka
4. bře 2008

Holky, pořád je to stejné, i když už asi trošku lepší...
Jo, já jsem teda skoro 3/4 roku v kuse před ivf cvičila Mojžíšovou, sice já jsem byla v pořádku, ale ono to může pomoc i lepšímu úspěchu při ivf... holky, já věřím, že vám to napoprvé vyjde, ale kdyby náhodou ne, tak o tom třeba můžete uvažovat, ale nejlepší je to pro ty, které mají ještě nějaké jiné problémy, nebo problémy se zádama apod.

lentillkaa
4. bře 2008

Holky, já se mám pořád stejně...jídlo mi moc nejde, ale jinak už je to takové lepší...zítra jdu k dr. tak snad tam něco uvidí 😖 bojim bojim

hanulka3112
4. bře 2008

Fialinko o té mojžíšově jsem četla, ale myslím, že u mě by to nemělo žádnou cenu s tím začínat, když už mě čeká IVF.Je to spíše na delší dobu, aby to mělo účinek viď?Jinak podle všeho je u mě vše v pořádku, čekám už jen na tu imunologii, tak snad to bude úspěšné i tak.Jinak já mám trochu problémy se zádama a i kvůli tomu jsem přestala dělat servírku, protože tahání těžkých beden a podobně by mi fakt na zdraví nepřidaly a tak si mě už nějakou dobu hýčká můj doma 😀 teď už záda nebolí, jen když opravdu dělám těžkou práci 😅 a kampak jsi chodila cvičit já si totiž našla ty cviky na internetu, tak jsem si říkala, že bych třeba cvičila doma aspoň tu chvilku 🙂

fiallinka
4. bře 2008

hanulka: ne, to vůbec nezačínej teď, protože ono se prvních pár měsíců cvičení raději nemá otěhotnět, mohlo by tam být zvýšené riziko potratu - a navíc se nedoporučuje cvičit bez dohledu fyzioterapeuta, protože důležité je hodně to, že on ti tělo občas dá do pořádku 🙂
lentil: ještě do Zlína nebo už ke svému? Kdy se vlastně ve Zlíně "končí"?

lentillkaa
4. bře 2008

fialinka: já chodím ke svému dr. od začátku těhotenství. poslali mě tam už na těhotenský test z krve, takže nevím...myslím že holky psaly něco o tom, že až je vidět srdíčko tak tě odvelej zpátky ke svému dr., ale fakt nevím...

hanulka3112
5. bře 2008

Filinko, věřím v to, že mi to klapne i bez toho cvičení, ale kdybych o tom věděla dřív, tak bych cvičila.Dr. říkal, že věří, že se nám to uchytí, že jsme mladí a zatím všechny výsledku v pořádku, tak snad bude i ten zbytek imunologie a že se máme připravit, že by to mohly být i dvojčátka 🙂 😉 byl by to asi fičák, ale určitě by jsme to brali všema deseti 😀 byla by to dvojnásobná radost 😀
Nunco, tak se ti to pomalu krátí 😉 pořád na tebe myslím a´t to máš už úspěšně za sebou 😉

juliet
5. bře 2008

já jsem skončila, když byly na ultrazvuku vidět srdíčka 🙂

hanulka3112
5. bře 2008

Jéé juliet zdravím tě, jakpak se vede tvojím mimískům? 🙂

nunca
5. bře 2008

Ahojte holky, včera jsem neměla vůbec čas sem mrknout, prostě to předoprační vyšetření no 😒 rentgen, EKG, výsledky odběrů (tam jsem měla lehce zvýšené INR a Quick- prostě srážlivost, tak je možné, že budu dostávat nějaké léky po operaci 😒 ), ale jinak pohoda, nějak nešílím, taky si říkám aspon bude více klidu na učení, tak se zásobím knížkami sebou, abych nezahálela 😉 😉 .

Hanulko, jasně že to vyjde, musí, ne?? 😉 😉

Tedˇ už jenom čekám na neděli 😝

fiallinka
5. bře 2008

nunca: budeme na tebe myslet, ať to dobře dopadne
jinak já jedu do Zlína zítra, tak uvidíme...

hanulka3112
5. bře 2008

Nunci tobě taky vyjde, uvidíš 😉 brzo po té operaci budeš jako rybička 😉 a pak už si budeme jen referovat, jak je nám zle 😉 😀

nunca
5. bře 2008

Hanulko, určitě!!!!!! 😉 😉

Fiallinko, moc držím pěstičky na zítřek, ale dopadne to dobře a zítra tam budou dvě 🙂 🙂 , jenom dej zítra vědět, atˇ můžeme blahopřát 😉

juliet
5. bře 2008

Hanulko, zítra se na ně jdu kouknout na ultrazvuk, doufám, že jim nic nechybí 🙂

hanulka3112
5. bře 2008

Juliet a fialinko na zítra vám budu držet pěstičky ať je vše v pořádku 😉 tak dejte zítra vědět jak jste dopadly 😉 🙂

juliet
6. bře 2008

Fialinka, taky na tebe dnes myslím 🙂

hanulka3112
6. bře 2008

Ahojky Juliet, tak jaká byla dnes prohlídka, teda jestli ji už máš za sebou?