CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
14. říj 2010

@ivus16 super 🙂

@ejviska a co ty, jak to vypadá?

ejviska
14. říj 2010

@ivus16 dekuju! A gratuluju! A manzel telefonoval? pokud ne, tak jste prisli po nich. U mne asi tak 15 foliku, OPU az tak streda asi, To byl prvni UZ, dalsi mam v Po. To uz tam Slovakova bude. Ja byla u Chovance, asi 5 minut 😀 Ale je mily. Rekla jsem mu, ze ten svuj seznam dotazu vytasim az v pondeli na Slovakovou, tak se smal a asi byl rad 😀 😀

fiallinka
14. říj 2010

@ejviska on je nejlepší, když mluví slovensky, ale to máš malou šanci, že ho uslyšíš 🙂... to je divné, fakt poprvé jsem z něho umírala, co je to zač, a čím dál tím víc se mi líbil, to je divné, že k němu už nikdy nepůjdu. Nebo že by jo 🙂?

ejviska
14. říj 2010

@fiallinka 🙂 Mne se libil hned 😀

monas007
14. říj 2010

@ivus16 tak supeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 příští týden srdíčko, to to letí a než se naděješ budeš mít toho drobka u sebe. já když byla na UTZ srdíčka, tak mi i slza ukápla 😀 😀
@ejviska tak to je zatím slušná úrodička 😉 🙂

ejviska
14. říj 2010

@monas007 dekuju
Byl tam dneska nejaky parecek na 3D UZV. Byli tam dlouho, pani pak vysla ubrecena, to bylo tak hezky!!! Jako ubrecena stestim, to bylo videt. Pak jim jeste ten mlady doktor donesl DVD. No krasa 🙂

ejviska
14. říj 2010

a dneska se mi zdalo, jestli ta jedna blondata sestiucka taky neni tehule.

ivus16
14. říj 2010

@ejviska no tak to jsem byla já, manžel telefonoval a ty jsi šla o něco dřív do ordinace než my, že ?? Jinak u tebe dobré si šikovná, taková úroda, super, snad tam bude dost zralých a silných vajíček 😉.Držím palce

ejviska
14. říj 2010

@ivus16 no myslim jste tam sedeli jeste 🙂 Na to, ze slovakova tam nebyla, tak tam zase tak moc lidi necekalo. Byli jste u Chovance?

ivus16
15. říj 2010

@ejviska ne my jsme byli u toho mladého doktora, ale po nás tam ještě došel jeden pár, paní měla červený svetr. Když jsme tam došly v těch půl 2 seděla jsi tam jen ty a naproti paní, jinak nikdo jiný tam nebyl.Pro tu paní si došel ten mladý doktor ( ke kterému jsme šli i my) a tebe zachvilku volali taky. Snad tam už příští týden bude naše Dr. 😉 .Jinak Dr mě říkal ať odpočívám, že to mám řídit dálkovým ovládačem, cítím se dobře, pořád ležet mě nebaví, myslím, že taková malá procházka neuškodí, že??? nic se nemá přehánět 😉

lukr
15. říj 2010

@ivus16 super gratulace 🙂
@ejviska přeji hodně štěstí.
Jinak Kovalčik dřív dělal v Baťovce a teď jsem se s ním setkala i na Prediku,dělal mi ultrazvuk ve 20 týdnu.My jsme se včera taky pokoušeli nechat si natočit 3D,ale mimis to nějak bojkotuje.Byl to už druhý pokus,minule měl nohy před obličejem a teď se k mán otočil zády. 😀

ejviska
15. říj 2010

@ivus16 slovakova tam bude uz v pondeli. Jsem rada 🙂
@lukr dekuju, dekuju. Stesti mam pocit je to hlavni na cele teto "akci" 🙂

pitrisek26
18. říj 2010

ahoj holky, dnes jdu na první konzultaci a zrovna dnes mám ovulaci, myslíte že by to mohl být takový fofr, že by mi dnes udělali IUI? 😉
Díky

ivus16
18. říj 2010

@pitrisek26 ahoj, no myslím, že IUI ti určitě neudělají, potřebují nejdřív všechna vyšetření z krve a myslím , že před tím musíš taky brát nějaké hormony, oni to mají vždycky přesně naplánované. A jestli jdete na první konzultaci tak to si tě pozvou na krev 1-3DC, pak partner spermiogram, my jsme byli ještě na genetice, všechno trvá několik týdnů, než jsou výsledky.(spermiogram je za hodinu).Držím palce 😉

richt
18. říj 2010

@pitrisek26 - jak píše ivus16 první berou krev a a partnerovi spermiograf, ale ty jsi psala, že už spoustu vyšetření máte tak nevím jaký bude postup u vás. Možná to nebude tak dlouho trvat jako u ostatních, ale hned dnes na první konzultaci to asi nebude.

pitrisek26
18. říj 2010

@richt tak snad spg nebudou dělat dnes, máme ovulku 🙂 když tak ho objednám na pátek, to je jedno kdy mu to vezmou, ne? 😉

pitrisek26
18. říj 2010

a dělá se i ultrazvuk?

ivus16
18. říj 2010

@pitrisek26 no myslím, že jo, bude se chtít podívat či tam nejsou nějaké cysty.Já měla cystu a špatné hormony, při další kontrole cysta už tam nebyla, ale stejně jsem musela podstoupit laparoskopii před IVF, kde mě vlastně nic nového nezjistili a bylo tam vše o.k.I když tobě to asi nehrozí když jdete jen na IUI 😉 .Spermiogram odebírají jen do 13h tak nevím, kdy jste objednaní, ale proč by nemohl dát spermie dnes?? Kvůli ovulaci???

richt
18. říj 2010

@pitrisek26 - ultrazvuk budou dělat určitě. Já myslím, že spermiograf klidně můžou udělat i když máš tu ovulaci. To ničemu nevadí.

fiallinka
18. říj 2010

@richt tož pitri má asi strach, aby tam ještě něco zbylo do večera 🙂

ejviska
18. říj 2010

@pitrisek26 urcite ti neudelaji IUI bez spermiogramu. Pokud by jste ho meli event. spatny, tak neni snace na uspech. Nekdy je lepsi moc "netlacit na pilu". A pred IUI se obvykle dava Clostilbegyt, ale nemusi. Ale aspon si na uZ potvrdis, ze mas ovu.

@fiallinka 😀 😀 😀

richt
18. říj 2010

@fiallinka - no kdyby dělali zrovna iUI tak na večer nic zůstavat nemůsí 😀

paja1
18. říj 2010

@ejviska Ahojky,dnes jsem byla na k.o. v pátek asi opu a tak ve středu 27.10. mám jít nato.Dostala jsem navíc léky až se mě jich zdá hodně.K těm co už mám tak přidali :Utrogestan 2-2-2 a 2 vag. na noc ,dále Prednison 1 -0-0- a ještě Anopiryn 1-0-0-.Celkem 13 prášků denně.Chtěla jsem tě požádat jestli píšeš ty tabulky,dopiš mi to díky..Já ani nevím jak.Děkuji.

paja1
18. říj 2010

Taky chodím k mudr.CHovancovi,a je milý.Ale to všichni.

ejviska
18. říj 2010

@paja1 ahoj, myslis do tabulky vedle v diskuzi IVF na podzim? Ted ti moc neorzumim 🙂

paja1
18. říj 2010

@ejviska Abych řekla pravdu už jsi mi to tam psala,tak se nezlob.Já tady v těch stránkách zatím tápu.CO si myslíš o těch lécích?Taky jsi mívala tolik?

ejviska
18. říj 2010

@paja1 ta diskuze je ted zamcena. Ale pokud jsi byla v te tabulce, tak se do ni dostanes. Jinak ji spravuje sslunicko, piseme ji zmeny do IP. Protoze je tam moc prispevku, ona to nestaci docitat.
Ja mam mit teprve ve ctvrtek OPU, takze k lekum ti nic neporadim. Ale prave tam vedel jsou holky davno po ET, takze ti poradi. Vim, ze maji utrogestan a nekdo prednison, ale spis, ze si o nej rekla...

ronecek
18. říj 2010

@paja1 Ahojky, já brala Utrogestan 1-1-1, Anopyrin 1-0-0, Prednison 1-0-0. Večer ještě vag. Crinone gel. Takže jsme to měly téměř stejné. Chodila jsem taky k Dr. Chovancovi. A doufám, že podruhé k němu půjdeme taky. Hodně štěstí🙂

pitrisek26
19. říj 2010

ahoj holky, tak já chodím ke Křenkovi. Hrozně nesmělý, ale příjemný, byla jste některá u něho. Překvapilo mě, kolik tam byli lidí. Jsme čekali hodinu. A strašně hodně párů starších, to jsem nečekala 🙂
závěr je, že všechny vyšetření jsou hotové, takže ho doplní o imunologii nás obou. 22.11 si jdu pro výsledek a pak zkusíme IUI, když nevyjde tak IVF, vzhledem k mému věku i zdraví nám dává šanci 60% což jsem myslela, že je míň. SPG bude příští týden, ale minule vyšla na 1*. Jinak to na mě působilo pozitivně, takže pokud není zakopaný pes v imunologii nebo infekčních nemocech, tak prý mi fakt žádné jiné vyšetření neudělají, protože mám všechno a jde se na to. Jestli jsme včera nevychytali ovu, tak letos určo stihnu IUI. 🙂
Hezký den

richt
19. říj 2010

@pitrisek26 - a co genetiku tu máš?