CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
28. led 2010

Ahooooj holky 🙂 tak fialy a pajka držímě pěsti!!!!!

Rudiku ahojík,tož teda děvčico ty už to máš teda za pár 😀 😀 a bříško pěkné to bude obřík 😀 😀 půjdeš rodit do toho Kyjova???

Já v sobotu dobírám ten utrouš,už je mi nějak blbě jak kdyby měla dojít mrcha,ale to je ještě brzo,i když Slováková říkala že to ženské dostávájí už poslední den braní utrouše...tož uvidíme....

ruda
28. led 2010

rendi jojo, do Kyjova.. a maalý bude velký i podle UZV, počítáme plus minus se 4kg 😅

aja8
28. led 2010

Ahojky holky, tak hlasim, ze po domluve s doktorkou Slovakovou jsme zacatek stimulace odlozili za mesic..ach jo.. ☹ ..tak doufam, ze pak uz to opravdu klapne..jinak fialli a pajko, drzim moooc peste.. 😉

monas007
28. led 2010

aja8 uvidíš, že ten měsíc ti strašně rychle uteče a než se naděješ tak budeš začínat stimulaci a pak nám hlásit dvě krásné čárečky na testíku 😉 🙂

h.jitka
28. led 2010

ty jo rudo, to ani není možné, jak ti to bříško roste jenom dopředu. vyplivneš malého a budeš zase jak modelka. 😀
ajo, to je pech, když už se člověk na všechno psychicky připraví, zase se něco vy.... tak ten měsíc aspoň využij třeba na lyžování nebo sáňkování. 🙂
paji ať se daří odpočívat. v tom počasí stejně nemá moc smysl vystrkovat čumák z domu. takže projeď všechny možné filmy, vytáhni knížky a zabarikáduj se na víkend doma.

sarri
29. led 2010

Ahoj, prohlídka v neonatalogické poradně včera proběhla na jedničku. Holky byly velmi dobře naladěné - chrupaly skoro hodinu v autě, ale pak jsme dlouho čekali, tak jsem měla docela strach, protože už měly jest....ale se na doktorku smály jak hlúpé, žvatlaly o 106, krásně pásly, jenom to přitahování hlaviček z lehu nic moc.
Rudi, hezké bříško - já v době porodu neměla větší, ale to byl 35tt.
Jiti, břicho jsem měla taky jen dopředu a zůstala mi tam povislá kůže, kterou úspěšně zaplňuju tukem. Včera jsme téměř po dvou týdnech mrazů dali vycházku s kočárkem a já si koupila kalhoty na lyžování, protože ty moje neobleču ani omylem. Musela jsem si koupit pánské, protože největší dámské nedám (chybí mi tu smajlík, co roní slzy 😠

pajka00
29. led 2010

holky díky moc za podporu🙂 Rudy-krásné břicho-malý už už vyskočit🙂
Jdu něco nachystat k obědu a ozvu se v pondělí z práce🙂 Je mi skvěle, nic nebolí, takže si ani nepřipadám skoro těhotensky🙂 doufám,že se aspoň jeden prťošek uchytí....tak pá a krásný víkend všem🙂

ruda
29. led 2010

ajo neboj, to uteče a bude to mít pak ten správný efekt, nám to tehdy odložilio tři měsíce a vyplatilo se..
jo Jity, hodně lidí říká, že by mi kluka tipovali i kdybych to nevěděla a že ze zadu to není vůbec poznat...snad ty kila půjdou dolů sami, s váhou jsem nikdy problémy neměla, tak uvidímee, dnes v noci děsné bolesti zad, tak nevím, jestli to souvisí s malým nebo se mi něco skříplo...
sarri to byl 35,ale se dvěma... 🙂 holky jsou mooooc šikovné, na to, že se museli od mala dělit o místo u tebe a byly dřív...jen a jen chválím, jste šikulky holky, všechny 3 aa na palčícího majlu zapomeň, to se vše spraví, kolik jsi nabrala v těhu a kolik máš dole? je fakt že te povadlé kůže se bojím..
pajko na příznaky času dost, ale těhu jsi, tak opatrně!!!!hlavně v práci a v tomto počasí...ať ti to utíká a už už testujeme..to už snad budu i já po porodu..i když si toteda vůůůbec neumím představit...

sarri
29. led 2010

Rudi, já nejsřív 6 kg zhubla a pak 15 nabrala, 7 šlo dolů porodem a další hubnutí se zatím nekoná. Bývala jsem hrozně sportovně aktivní, jenže na to není čas. Kolem dětí je sice moc práce, ale takové ne moc hýbací - tulíme se, chováme, krmíme, hrajeme- všechno pro mě v sedě. Přidala jsem foto pupku 14 dní před porodem - pak teda ještě trochu vyrostl.

ruda
29. led 2010

to je fakt tak jako můj, mám tak nějak 102 v pase tuším...tak to máš už jen 2kg nahoře, to je nic, a kůže se zase stáhne, jen jí dej čas a mazej ji jako před porodem, holky jsou náádherné, ty máš dorjana? spokojená? já mám taky , teda jednokočát ten šedý s kytkama a ten červený je naživo ještě mnohem krááásnější než na fotkách, mooc se mi líbil, až jsem chvilku zaváhala, ale manža by pro kluka červený nechtěl a já asi taky ne, aly mít holku....

monas007
29. led 2010

ruda tak to já mám 102 v pase už teď 😀 😀 ale taky mám jen bříško a jinak kde nic tu nic !! no snad ještě prsa trochu porostla 😀 😀 ale aspoň má prcek dost místa !! taky jsem mívala těch krásných 60 v pase, ale po těch hormonech jsem se jaksi nafoukla 😀 😀 ale jsem ráda, že na jiných partiích to nejde poznat !!

fiallinka
29. led 2010

Monas: no, 60 v pase, co to je? To mají snad jen modelky v časopisech, ne? 🙂 ¨
Já jsem myslela, že mám velké břicho, ale měla jsem před porodem jen max. 120, ani ne - jenže výchozí míra byla někde kolem 80, spíš přes... a stejně mi teď zůstal pořádný lavor, sice bez strií, ale je tam špek jak sviňa 🙂

monas007
29. led 2010

fiallinka tak o lavor po porodu taky určitě nepřijdu 😀 😀 no jo bejvávalo !! ale stejně mi všichni říkají, že mi to s bříškem sluší, tak jsem zvědavá co budou na to bříško říkat až bude prcek mezi námi 😀 😀

monas007
29. led 2010

fiallinka hodila jsem ti do alba jak jsem vypadala a až přijde manža tak nechám vyfotit i to roztomiloučké bříško 😀 😀

ruda
29. led 2010

mončo, já vypadala jako v šestém měsíci hned po stimulce, OHSS.... a pak jsem byla dlouho stejná...teĎ mám 72kg z původních 58mi, v pase jsem měla 66cm, to je polovina 😀 , uvidíme, jak se spravímee, no co by jsme pro ty naše miláčky neudělali,ale pevné fitness bříško už to asi nikdy nebude...

fiallinka
29. led 2010

Rudo, sakryš, ty jsi vyhublina, nějaký špek ti po porodu fakt neuškodí 🙂... ale neboj, hodně lidem se to vrátí do normálu, hlavně právě těm hubeňourům 🙂, a když ne, tak stejně to nikdo nepozná kromě tebe...

h.jitka
29. led 2010

ty jo, co to je za míry? kde nic tu nic. jsem tady asi rekordman. za posledni rok a něco (od 1IVF) jsem se dostala na sve váhové maximum, které se tu stydím i napsat. přibrala jsem 10 kilo. to jsou pořád nějaké klidové režimy. a teda předpoklady mám spíš k nadváze než být hubená. vtipné bylo, když jsem šla před rokem za známou, která je výživový poradce, že chci zhubnout. tak si mě vyslechla a pak mi řekla: ty teď potřebuješ být v klidu a ne si dělat starosti o nějaké kilo navíc. jez racionálně a zbytek neřeš." a bylo po hubnutí. 😀 a další kila přibyla.

fiallinka
29. led 2010

h.jitka: jj, 60 cm, to bude tak můj obvod hlavy nebo stehna, myslím 😉

monas007
29. led 2010

srandičky, co 😀 😀 ale to bejvávalo !! teď hlavně, že je prcek v pohodě a aspoň sebou může v bříšku pořádně házet 🙂 🙂 a to jsou ti kluci co nosíme v bříšku, ti jsou k nám takoví hodňoučcí a vráží se jen do bříška 😀 😀

h.jitka
29. led 2010

hlavu mám malou. u mě rozhodně stehna. 😀

sarri
29. led 2010

Rudi, máme Dorjana a maximální spokojenost. Ten dvojčecí je pravda trochu těžší, ale myslím, že perfektní poměr výkon/cena. Blbé je, že má nacvakávací i sporťáky, takže na převážení blbé. teď vozíme korby v rakvi a podvozek v kufru. No sporťák jsme koupili ještě jeden, co se i se sedačkama jednoduše složí do kufru - na výlety a taky budu mít jeden doma a jeden u našich (foto jsem dala do albíčka). Myslím, že budeš spokojená, taky jsme omrkávali ten pro jedno dítko a bylo tam hodně místa v korbičce, což dvojčecí nemá žádný a ten šedý se mi taky moc líbil - my s tím červeným všude záříme jak stovky žárovky. Ve skutečnosti je to hodně křiklavá červená.

sarri
29. led 2010

Stává se ze mně stará zvědavá baba - uplně se těším, až tu budu číst o těch vašich dvou čárkách na testech 😉

ruda
29. led 2010

aha sarri, já spíš viděla takovou vínovou červenou...asi mají dvě červené...no jsem z něj unešená už teď a to jsem jela jen pár metrů na omak a s prázdným a ta autosedačka je miloučká s tou stříškou a povlakem..jak jsem ji chystala do porodky, to se mu pojede...
holky, už by to chtělo nějaké dvoučárkové oznámení.....já vím, chci to nějak moc rychle, ale jak se vrátím z porodky, už aby to tu svítilo jasnačka.. a pak další, co jsou na řadě... a další... jejda to bude dětiček, to je fajn, že Zlín existuje, moc jim tam věřím a uvidíte, brzo budete všechny děsně moc šťastné....taky jsem tomu tehdy moc nevěřila, byla nešťastná, ptala se, proč já nemůžu a ostatní,ani nechtějí a už jsou ZASE vtom...,ale věřte, že teď jsem zaty útrapy ráda, ani nevíte, jak se to vše jin ak prožívá a jak jinak a krásně to pak po tom dlouhénm nezdaru prožívá ten táta...to stojí za to vydržet a nepolevovat a vše zlé, pro něco dobré...vidím na okolí, jak žijou nerodině, když mají dítě prostě proto, že přišlo..., tak nebojte, má to i své výhody, které teď nevidíte, sami poznáte, až tohle budete za nějakou dobu psát zase vy, nový snažilkám, co sem přijdou...tak pevné nervy a brzké úsměvy nad //

aja8
29. led 2010

Rudy, ja uz chci taky takove brisko.. 😀 ..a nebo takove krasne deticky, jak ma sarri.. 😀

aja8
29. led 2010

a jeste kdyz se vratim k tem miram, tak ja se vylozene tesim, az priberu..doufam, ze ty hormony mi prinesou aspon 10 kg..merim totiz 172 cm a vazim 52 kg.. 😒

ruda
29. led 2010

ttýýý voogo Ajo, to jsi kostík...to buď ráda, stimulka tě zakulatí a těhu bříško ti bude pak moooc slušet a třeba ti miminko pak něco nechá...

h.jitka
29. led 2010

další taková. ani si nebudu zakládat album. 😉 právě jsem si dala večeři. mňam mňam 😅

fiallinka
29. led 2010

Ježiš holky, co to je! Tak ty, co nejsou těhule, tak rychle jezte, ať máte z čeho ty děti živit. A těhule jezte ještě víc, v šestinedělí budete potřebovat hromadu sil 🙂 Vemte si ze mne příklad, každý den hezky dva zákusky, pro každé embryjko jeden! A palačinku k tomu, že Jituš 🙂

h.jitka
30. led 2010

diky fiall, to je aspoň rada pro mě. pořádně se najíst. 🙂 snídani mám v sobě, za chvíli jedem lyžovat a odpoledne večůrek, to se asi přežeru. co se dá dělat. 😎

aja8
30. led 2010

No jo holky, vam se to rekne..ja prave jim dost a sladke mam asi nejradsi, ale ne a ne pribrat..tak prave proto doufam, ze kdyz nic, tak aspon ty hormony mi pridaji nejake kilco.. 😉