CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

laola
6. pro 2007

ahojky holky,
kory, nedopadlo to moc slavně ☹ MM má špatný spermio, takže v ledu bude repete a pak IVF. Ale je fajn, že víme na čem jsme a něco se děje 🙂 A jak ty?

koryna
7. pro 2007

My jsme taky měli jednou špatné,jednou dobré,prostě na střídačku.Dáváme si femigard(oba),tak doufám,že teď už to bude jen dobré.Co se týká mého těhotenství,tak testovat budu až v neděli a pokud bude proužek zas jen slabučký,tak je to jasné.

extravaganca
7. pro 2007

kory,držím palečky,aby tam byly 2 krásně silné // 😵

laola
7. pro 2007

jéé, teď se dívám, že neumím psát... samozřejmě v LEDNU... 😀
Kory, taky na tebe budu myslet, ať čárky jen sílí 😉

v199
autor
7. pro 2007

Ahoj holky, Heli vcera ani nevím, jak se ten test jmenoval a dnes jsem si dělala MAMATEST opět hezky pozitivní 😅 . Snad už me nic ve Zlíně nezaskočí.Juli a co ty?
Všem přeju pevné nervičky u Korynky to bude taky v poho Laola a Extra nic nebojte můj manža měl taky hodně špatné spermio, tak nám dělali IVF+ICSI a možná to vyšlo hned napoprvní 😵

fiallinka
7. pro 2007

holky, to je nádhera, krásně se to tu rozčárkovalo 🙂
v199: po ivf nebo přirozeně, já už nevím, jak na tom jsi... ale je to super! A po jak dlouhé době snažení?

helenaholesov
7. pro 2007

Holky dělala jsem test a dneska jsou tam dva proužky jeden je slapší ale jsou tam dva tak doufám že to bude dobré

laola
7. pro 2007

Heli, super!!! Potichoučku gratuluju 😉 😀 😀

v199
autor
7. pro 2007

Heli no vidiš, super.Fialinka my jsme se snažili asi 2 roky- 1x inseminace,
1x IVF

koryna
7. pro 2007

Heli taky se přidávám ke gratulantům.

helenaholesov
7. pro 2007

Holky jen to nezakřiknout já vám taky moc držim palce ani nic nemužu dělat jak moc je držím

fiallinka
7. pro 2007

v199 - jj, stačilo, abych si přečetla stránku zpátky a už bych to věděla 🙂. No je to super, že se podařilo! A kde byl problém?

koryna
8. pro 2007

Holky proužek je dnes silnější,že by?

laola
8. pro 2007

No vidíš, Kory, je to dobré 😉 😀

helenaholesov
8. pro 2007

Koryno držíme ti palce v199 dej v pondělí vědět jak si dopadla doufám že to bude dobré

helenaholesov
9. pro 2007

Laola. Budeme vám držet palce at je spermo v Lednu dobré tam ta Místnost obběru to je síla to tam nikomu nepřidá řikam Manžel

laola
9. pro 2007

Heli, díky 🙂 Ty se hlavně opatruj, jo? 😉 🙂 🙂 A nezapomeň hlásit pokroky 😀

koryna
9. pro 2007

Holky díky moc,uvidíme ve středu.Opatrujte se.

v199
autor
9. pro 2007

Holky už mám depku, včera jsem se dívala na jednu diskuzi o těhu testech, a docela jsem se zhrozila.Někdo píše, že když jsou 2// na mamatestu(je prý nejspolehlivější)tak je to100% výhra, jiné tam píšou zas něco jiného. Hrozím se toho verdiktu od pana doktora

laola
9. pro 2007

v199, klid!!! Mamatest patří k nejspolehlivějším. Už nic nikde nehledej a nestresuj se!!! Uvidíš, že se těhu potvrdí 😉 😀

juliet
9. pro 2007

v199, to bude určitě OK, těš se a zbytečně nestresuj.
heleno, to je super, že máš // 🙂

pet82
9. pro 2007

ahoj holky.Dnes jsem se zaregistrovala. Stejně jako ty Juliet jsem byla na ET dne 28. listopadu. Ovšem nevydržela jsem to a udělala jsem si dnes test. Byl negativní. K tomu dnes začínám špinit. Takže zřejmě nám první IVF nevyšlo. Je ještě nějaká možnost, že jsem těhotná??? Na krev jdu v úterý 11.12.

juliet
9. pro 2007

pet, špinění nemusí ještě nic znamenat, ani negativní test ... zkus vydržet do úterý, držím palce 😉

laola
9. pro 2007

pet, uvidíš, co se vyvine z toho špinění. Myslím, že klidně být těhu můžeš, někdy to testy ukážou až později. Držím pěsti 😉 a dej vědět, jak to vypadá.

juliet
9. pro 2007

holky, potřebuju se zeptat. Po stimulaci mám pořád dost veliké břicho. Myslela jsem, že to postupně přejde a splaskne, ale nestalo se tak. Jak jste na tom vy ostatní?

v199
autor
9. pro 2007

Juiletko, mě se zdá, že jsem i přibrala nějaké to kilo a stím břichem je to u mě stejné.A co u tebe ten testík?

pet82
9. pro 2007

Laolo a Juliet moc díky za povzbuzení. Určitě dám pak vědět.

Juli tak já jsem měla zvětšené břicho asi tak ten týden po ET. Teď už ho mám takové jako před stimulací. Věřím, že ti brzo splaskne, dej tomu ještě čas. Kdy jdeš na krev?

v199
autor
9. pro 2007

Ahoj Pet, to jsem ráda, že jsi taky zavítala, samozdřejmě budu taky držet palečky, protože vím jaké nervy asi musíš mít.Já nemůžu v noci spávat, jak je to s váma?
Kory, co čárečky?

pet82
9. pro 2007

V199 taky tě zdravím. Palečky si musíme držet všechny navzájem. Ale přidávám se k tobě asi tak 3 dny se mi hůř usíná. Asi mám pořád v podvědomí, zda mám mimísky ještě u sebe.

juliet
9. pro 2007

v199 negativní, ale měla jsem nějaký noname a navíc jsem v noci byla několikrát na záchodě, tak to mohlo taky ovlivnit. Spát taky nemůžu, budím se, bolí mě břicho, nevím, jak si lehnout. nemám vůbec hlad, jsem z toho dosta unavená, asi mi to zvětšené břicho tlačí na žaludek a nemá potřebu jíst 😖