CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

pet82
9. pro 2007

já jsem z toho taky nějaká rozhozená. Teď totiž místo špinění jsem začala i krvácet. Takže už to vidím opravdu špatně. Taky nemám vůbec hlad. Do jídla se dost nutím.

koryna
9. pro 2007

Čau holky.v199 čárky už jsou skoro stejné silné,ale přece jen se bojím,co mi doktor ve středu řekne.pet82 já jsem dělala test 13DPO a nic,pak 17,18,19,20 a velmi slabé //,až22.den to bylo pěkně viditelné,ale otěhotněla jsem přirozeně.Předtím,když jsem byla dvakrát na IVF,tak jsem to dostala poprvé 12.den a podruhé už 10. Takže pokud se ti to nerozjede,tak s negativním testem si nedělej hlavu.Juli bříško se asi nechce splasknout protože si mimísci dělají pro sebe spoustu místa 😉 .

helenaholesov
9. pro 2007

Holky já mám taky dost velké břicho po stimulaci jinak držim palce v199 a hlavně zitra napiš jak si dopadla

pet82
9. pro 2007

Kory chtěla bych se tě zeptat, kdy jsi absolvovala ty dva IVF? Máme i nějaké mrazáčky, tak nevím, za jak dlouho by mohl následovat KET. Ještě do úterý budou doufat, že to nebudu muset podstupovat, ale jelikož MS opravdu mám, tak už počítám i s tou horší variantou.

koryna
9. pro 2007

13.7. bylo první-krátký protokol,pak byla měsíc pauza a 15.9.druhé-dlouhý protokol.Pak jsem šla 12.10. na HSK a LPSH a hned první cyklus po operaci jsem otěhotněla.Na KET jsme mohli hned po IVF,tam se jen mírně stimuluje kvůli sliznici,ale nechali jsme to na leden,abych si mohla vypit na oslavě a na Silvestra,ale pokud to dobře dopadne,ráda budu abstinovat.

pet82
9. pro 2007

Já jsem na HSK a LPSH byla právě toho 13.7. 🙂 🙂 Pak jsme se pokoušeli ještě přirozeně. V listopadu 1 IVF - krátký protokol. To s tím Silvestrem je hezké. 😀 Držím pěsti.

juliet
10. pro 2007

Ahoj holky, tak jsem tehotna, ale zaroven mam hyperstimulak. Skoro hodinu mi doktor tahal z bricha vodu:-/ Tak snad bude ve ctvrtek uz lip, jdu na kontrolu.

helenaholesov
10. pro 2007

Juliet gratuluji a držim palce jak přisli nato že tam máš vodu

helenaholesov
10. pro 2007

Pet82 neztracej naději musíš věřit to vyjde já to znám take moc dobře jak je to zlé když se nedaří jedeme zitra do Zlína na kontrolu

juliet
10. pro 2007

Heleno, z ultrazvuku. Dnes v noci jsem skoro nespala, břicho mě tak strašně tlačilo, že jsem se ráno vnutila k doktorovi, ikdyž jsem měla jít až ve středu. A hned mě bral na sál a hodinu si se mnou hrál. Pořád musím jít hodně bílkovin a pít a snad už to bude OK.

helenaholesov
10. pro 2007

ě sice neboli ale mám ho dost velké jsem zvědavá co bude zitra u Chovanca dělala jsem znova test a jsou tam dvě čárky byla jsem nervozni nez jsem je spatřila držim palce at je dnešni noc lepši

pet82
10. pro 2007

Ahoj holky!!
Juli super, že se to podařilo. Držím ti pěstičky, aby vše probíhalo už jenom dobře.
Heli já jdu taky zítra do Zlína k panu Dr. Chovancovi. Už nebuť nervozní, čárečky tam máš, tak už zítra ti pan doktor potvrdí, že je to pravda.
Já jsem pořád taky nervozní, neboť včera jsem měla hodně silnou MS a dnes zase skoro nic. Takže jsem už ráda, že se vše zítra dovím, i když možná to, že těhotná nejsem. Ta nejistota je ale daleko horší.

helenaholesov
10. pro 2007

pet82 ta nejistota je vždy i když malinka ale je zitra třeba bude lip nebo i jinak ale nato nemyslím

fiallinka
10. pro 2007

no holky, já tam jdu taky zítra 🙂, konečně přišly výsledky genetiky (fakt den předem...), tak zjistíme, co s náma...

koryna
10. pro 2007

Teda holky,škoda,že jedu až ve středu.Mohli jsme tam udělat koníkovský sraz.Juli moc gratuluji.Doufám,že nám to bude všem pěkně prosperovat,když nás už tolik našlo //.Škoda,že budu rodit v UH.,mohli jsme se setkat všechny i v porodnici.

v199
autor
10. pro 2007

Ahoj holky tak se přidávám k Vám těhotným.Pan doktor mi zdělil, že podle hladiny HCG to budou asi dvojčata.V pondělí jdu na ultrazvuk, budeme chytřejší.Už se těším, jak se dnes v noci konečně pořádně vyspím.papa maminky 😅 😅

juliet
10. pro 2007

Holky, zítra držím pěsti, budu na vás myslet a hned dejte vědět.
V199 a kolik máš HCG? Já asi 420

helenaholesov
10. pro 2007

v199 moc a moc gratuluji já bych ty dvojčata také moc ráda brala zítra budu moudřejší

laola
10. pro 2007

Holky, všem moc gratuluju. A na vás, které půjdete do Zlína zítra, budu moc myslet!!! 😉

v199
autor
11. pro 2007

Ahojte holky, takže moje HCG je 1625(fakt jsem se nezpletla).Holky vidíte to , že když držíme všechny při sobě, jak se nám daří-to je neuvěřitelné 😅 😅

koryna
11. pro 2007

v199 1625,to je teda nášup.

juliet
11. pro 2007

v199, tak to je teda číslo! 🙂

juliet
11. pro 2007

Holky, tak co? jsem zvědavá 😔

pet82
11. pro 2007

Ahoj holky, tak i dnes já jsem byla na krev. Jelikož v neděli jsem už dostala MS,tak jsem tušila, že je to pro tento pokus pasé. To mi dnes i pan doktor potvrdil. Je to škoda, ale jsem zase ráda, že nám zbyly 4 eskymáčci, takže ještě není vše stracené. Na KET můžu jít celkem kdykoli, kdyby nebyly teď Vánoce, tak klidně hned tento měsíc. Rozhoduji se, zda zvolíme leden nebo únor.
Všem novým těhulkám držím pěstičky a doufám, že se k vám co nejdříve připojím. 😀 😀

helenaholesov
11. pro 2007

ahoj tak jsem těhotná HCG mám 139.0 dokor říkal že jsem v normě za týden jdu zase na krev a na utrazvuk doufam že to bude dobré co u vás noveho

fiallinka
11. pro 2007

tak holky, spermiogram u nás dopadl ještě hůř, než kdy předtím ☹ , takže je jasné ivf+icsi+ah, snad nějaké mršky najdou. vidím to tak únor

laola
11. pro 2007

Pet, to mě mrzí ☹
Asi se tam v lednu potkáme 😀 Pokud to teda bude chtít zkusit...

Heli, tak to je super!!! MOC GRATULUJU!!!! 😉 😀

Fialinko, určitě tam nějaké budou a ty budeš brzo těhu 😉

juliet
12. pro 2007

Pet, je mi to líto, ale jak píšeš, máš eskymáčky, s těmi se to určitě povede 😉

Heleno, velká gratulace!

koryna
12. pro 2007

Pet,mrzí mě,že to nevyšlo.Heleno gratuluji.Já jsem právě dorazila ze Zlína,HCG 1150,vidět byla zatím jen tečka,takze příští středu jedu zas.

juliet
12. pro 2007

taky hezké číslo, velká gratulace 🙂 🙂 🙂