CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
13. črc 2009

etro jojo neboj sprcha tam je hned na pokoji.Je to tam pěkné budešsi připadat jako doma 🙂 na pokoji jsou 4 postýlky.Budu držet pěstičky tfuj tfuj at to dobře dopadne.Napiš jak bylo jo?

milana7
13. črc 2009

Lucik: já teď taky stimuluji menopurem a nemám žádné problémy ani nic jiného. Já dnes byla na 2. utz a ve čtvrtek jdeme na inseminaci. 😕

petka21
13. črc 2009

Ahoj holky občas vás pročítám,ale nepíšu,spíš jen koukám a sbírám naději že i nám v centru pomůžou 🙂

V květnu jsem byli na 1.IUI stimulovala jsme menopurem 1x1,ale nevyšlo to já jsme zcela ok,přítel trošku horší spermijky,ale při iui měl zatím nej co kdy před tím,ale i tak to envyšlo,teď stimuluju na 2.IUI mám vyšší dávky Menopuru 5 dní sem měla 2X1 a teď po 1X1 a uvidím ve středu co bude na UTZ snad budu lépe reagovat než minule a už se to povede 😉

Máte někdo komu se povedlo třeba IUi a dělala Vám to dr.Slováková že to od ní vyšlo??Je to má dr.zdá se mi fajn,jsem sní spokojená,ale ještě prý není tak zkušená jako jiní dr.tam,ale věřím jí že pokud bude dělat i tuto inseminaci tak že už to výjde a mi se budem radovat s mimča na jaře 🙂

Tak všem tfuj tfuj ať nám to výjde 😵

maendy
13. črc 2009

Tak jedu zitra na 14 na kopec na UZV 🙂Náš milovaný Pan doktor Horvath je zase po dov zpet.
Tak hurá do toho.Ale i tak to IUI nevidím růžově.Holky všem hodně štěstí.

etra
14. črc 2009

Mám to za sebou.Zážitek nic moc. Bylo mi strašně zle před i po zákroku. Ale personál byl super. Taky mi dr. řekl, že mám hyperstimulační syndrom, mám hodně pít a poněkud se to komplikuje, ale snad to dopadne dobře. Máme 22 folikulů....

maendy
14. črc 2009

Tak jsem vyfasovala Menopur 1x1 a příští čtvrtek jedu na UZV a podle vseho asi v pondělí 27 IUI.
Uz at je to za mnou.Jinak co nového? a co maminy ze nepísou. 🙂

kaces
14. črc 2009

Etro tak to je pěkný počet a budou vám dělat ICSI?Tak hlavně pořádně pij a ležkaj a nechej se od manžílka obskakovat 🙂
Holky tak já sem dnes byla poprvé u svého doktora,a viděla sem obě miminka takže se stále drží,v srpnu už bych měla jet do Batovky na nějaké testy a tam se ukáže jestli jsou obě v pořádku.Je to šílená předstaa jak to zvládnu,ale už se těíme 🙂

etra
15. črc 2009

Manželovi spermie nic moc, takže ICSI je nutné. Dnes odpo si mám volat, jak to po oplodnění dopadlo. Uvidíme.včera jsme byla na odpis, ale dneska už dokážu chodit vzpřímeně, piju jak duha 😉 , snad to pomůže.To nejhorší je za mnou, teď už jen čekat.... 😔

kaces
15. črc 2009

Neboj Etro všechno bude dobré.Já sem tady po OPU byla k nepoužítí a pak po ET sem dokonce ležela v horečkách a vidíš mrnůsci se drží oba.Předtím nám ICSI nedělali a ted sem si to nechala udělat ikdyž měl manžel spermie dobré,radší sem ty prachy obětovala a vyplatilo se to.Pakdej vědět kolik máte a kdy jdeš na ET.Myslím na tebe,zachvilku budeš mezi námi budoucími maminkami uvidíš, a vy všechny hoky taky,to chce jen trpělivost.Musíte si věřit že se miminka udrží 🙂

baruska.p
15. črc 2009

Ahoj holky, tak vidím, že všechny stále bojujeme. Etro moc držím palečky, a věřím, že to všechno dobře dopadne. Pak budeš předávat rady a informace nám, které to teprve čeká. Já mám za sebou neúspěšní IUI a čeká nás za měsíc IVF-ICSI.Ahoj Kači, jak tobě se daří s bobiškama v bříšku?Papa 😉

etra
15. črc 2009

🙂 Máme 14 oplodněných vajíček!!! 9 čeká na podlouženou kultivaci a v pondělí jedu na ET.Jde do tuhého.Dám si pár odpočinkových dnů, ať načerpám síly do dalšího boje. Holky, děkuji za podporu a myslím na vás. Ať jsou naše cíle na dosah 🙂

maendy
15. črc 2009

Tak dneska me ta aplikace pekne zastipala,ale musím si zvykat,protože nevěřím že se IUI povede.Jestli to tak bude,budu chtit hned IVF,kdyz uz jsme v tom. 🙂 Jak dlouho barusko trvalo nez ti dala poj souhlas.A to sis do zlina jen zavolala?Přeji ti at to vyjde.
Etro to je super,tak to si nechate zamrazit na další sourozence 😉

kaces
16. črc 2009

Tak pěkně Etro odpočívej hlavně musíš věřit,uvidíš klapne to do třetice všeho dobrého tak jak u nás 🙂

baruska.p
16. črc 2009

Ahoj maendy, souhlas od pojišťovny trvá měsíc. 10.7. jsme byly na výsledky jestli se IUI povedla nebo ne a když jsme zjistily, že ne, tak jsme hned požádali pojištovnu o další schválení na IVF-ICSI, ať to pěkně běží. Doufám, že se to teď povede, manžel má špatné spermijky, tak snad už bude větší šance, aby se to povedlo. Papa 🙂

kaces
16. črc 2009

Baruš neboj na IVF je větší šance a pokud máte jen špatné spermijky tak ICSI pomůže uvidíš,musíš tomu věřit takže hned při další MS začneš stimulovat na IVF? 🙂

baruska.p
16. črc 2009

Ahoj Kači, jojo hned při další MS začínám stimulovat. Také jsem se chtěla zeptat, když jsem byla na tom IUI, tak jak jsem ležela na té postely při tom zákroku, nohy jsem měla na okraji té postele, tak jsem se chtěla zeptat, jak je to při odběru těch vajíček, když jsi pod narkózou?

etra
16. črc 2009

Barusko,při odběru vajíček jdeš na sál - minisál, kde si lehneš na lůžko - kozu, vezmou ti krev, zavedou anestezii a pak už se jen probudíš a budde ti fajn. Aspoň některým ženským je dobře. Mně tedy bylo strašně zle, ale pokud budeš chtít, dají ti sestřičky injekci od bolesti.Tak ať ti to vyjde!

kaces
16. črc 2009

Baru neboj je to v pohodě na sál dojdeš po svých,lehneš na kozu a hned tě uspí a pak se probereš na pokoji.Já sem byla třikrát a vždycky v pohodě jen mě pak doma bolelo břicho a byla sem jak blbá.Já sem po narkoze taky dvakrát musela řídit a zvládla sem to v pohodě.
🙂

baruska.p
16. črc 2009

Holky, děkuju za informace. Také jsem se vás chtěla zeptat čím jste stimulovali na IVF, a také jestli je rozdíl v počtu folikulů, když stimulujete na IUI nebo když stimulujete na IVF. Já teď na to IUI měla 2 folikuly, a to mi přijde málo, tak jestli když budu stimulovat na IVF, jestli jich bude víc. Díky papa 😉

kaces
16. črc 2009

Baru já sem stimulovala gonalem(bylo to pero)každé ráno sem se píchala.Pak jsem měla ještě něco do nohy a aby toho nebylo málo tak 24 hodin před odběrěm sem měla injekci do svalu.Je to v pohodě nemusíš se bát.To víš že bývá víc foliků,záleží jak budeš reagovat já sem měla poprvé 18,pak 28,a ted 16 nebo 19 přesně nevím.pa 🙂

maendy
16. črc 2009

Baru ty chodiš ke komu?Tak to by se snad stihlo,když nevyjde IUI,hned si zaždáme a když to vyjde tak v září IVF.
Teda jestli nebude Horvath proti.Je to přece jen jeho práce.
A já si nechci říkat co chci.Ale myslim že mi bude stačit 1 IUI.Vy jste meli holky kolik?
Baru ty jsi si taky pichala menopur?

baruska.p
16. črc 2009

Maendy, já chodím k doktorce Slovákové, je celkem fajn. Také jsem si píchala menopur. Uvidím, co mi dá teď na to IVF za injekce. Kvůli mimču jsme schopné podstoupit úplně všechno! 😉

kaces
16. črc 2009

Maendy my sme do IUI šli jenom jednou,myslím si že je to zbytečně vyhazování peněz a hodně nervů,je tam malá šance na úspěch.

baruska.p
16. črc 2009

A co sis Kači píchala a kolik jsi měla foliků když jsi šla na IUI?

maendy
16. črc 2009

Já si myslím to samé Kačko,že jsou to zbytečné nervy.Pracuji v dost infekčním prostředí,tak jsem si vzala dovolenou,budeme s manželem odpočívat a podnikat výlety,nejen do zlína 😀
Po IUI se vracím do práce.Takže pokud se nepovede,chtěla bych IVF a hned na neschopenku na začátku stimulace.
Mám taky blbý pocit s té uspěšnosti.Muj gyn řikal že když si už píchat hormony,tak s toho vytěžit co nejvic a doporučil mi abych po IUI šla už na IVF,přece jenom mě zná a ví že už se snažíme 3 roky.3/4 roku jsem brala od něj Duphaston,ale nemelo to cenu.
Já mám už 2 roky tak rozjety mateřský cit,že s toho někdy až blbnu Baru. 🙂

maendy
16. črc 2009

A co dělají drobci Kačko?

baruska.p
16. črc 2009

Tak to mi povídej maendy, už víc jak 4 roky mám předplatné časopisu maminka, moje mamka pracuje v obchodě s kočárkama a miminkovským, tchán se mě při každé příležitosti ptá, kdy už, že už chce vozit, jenže když ono to není tak jednoduché jak to vypadá. Hodně mě dodávají síly a optimismu do žil, když čtu, že to snažení ve Zlíně má také úspěchy. Moje sestřenka díky nim čeká mimčo a nejenom ona, i Kačka, Rudy a mnoho dalších... 😉

milana7
16. črc 2009

AHoj holky, jsem dnes po 1. IUI. Bylo to v pohodě a teď furt polehávám. 30. 7. se ukáže. 😕

baruska.p
16. črc 2009

Ahoj Mili, tak přeju hodně štěstíčka, ať vám to vyjde. Nám to bohužel nevyšlo, tak jdeme dám do IVF. Ke komu chodíš?

milana7
16. črc 2009

jo a dostala jsem utrogestan,prednison a anopyrin. není toho nějak moc?? a ty vedlejší účinky..jezišmarjá 😒