CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
30. led 2010

Ahojte holčiny 😉 no teda to máte téma 😝 já zas bojuju s nadváhou, no nemůžu napsat ani ty kg 😖 , no je to hrůza....a po těch IVF ještě horší,takže Aja neboj nějaké to kilčo ti asi naskočí.....holky kdyby ty kila šly tak darovat 😀 😀 😀 no a představa těhotenství a další kila....uf uf -malý traktor a nebo spíš velkej 😅

Holky krásnou sobotu 😎 u nás chumelí a já jsem jakási přejetá...včera jsem byli na oslavě a teď umírám 😅 😝

polesuvka
30. led 2010

Ahoj holky zase jdu na vás kuknout a zeptat se na jednu věc.
Jsem po laparce a zjistili mi že mám úzké vejcovody, jsou zdravé, nic špatného tam nenašli jen jsou prostě úzké.
Nařídíli mi 3 měsíce max. snažení a když se nepovede tak ICSI, IVF ne páč máme slabčí spermi.
V pondělí jedu na kliniku a tam se dozvím ortel, ale chtěla jsem se zeptat jestli jste některá s tímto neprošla.

fiallinka
30. led 2010

polešůvko, isci tu máme skoro všichni...

ruda
30. led 2010

fialko, jen se neboj, na sladkém dooost ujíždím a jsem tasemnice, jídlo miluju a sním chlapské porce...jen jsem nikdy nemusela bojovat s váhou, tak snad se mi to spalování po porodu vrátíí 😀
polesuvko, je fakt, že se dává po laparce šance na přirozené a taky se někomu raří.., pokud ne , nelam si s tím hlavu a rovnou do ICSI, je to zázračná metoda a i kdyby jsme měli spermio relativně v pohodě, ICSI bych stejně chtěla, myslím, že je to dobrá investice a dobrá metoda...tak neboj, za chvilku budeš těhulka...to tak vychází tři měsíce snažení, když jo, tak super, když ne, tak v květnu ICSI, my na květen čekali na doporučení Horvátha, prý je to velmi plodný měsíc, jak už je tělo dobře naladěno ze sluníčka, víc vitamínů a pohody a delší světlo venku, tak mají prý nárust úspěšnosti a pak na podzim, tělo má ještě zásoby vitamínů a slunce z léta...tak tobě by to na ten květen kráásně vyšlo a podívej na mě, jak toloni dopadlo...jen neklesat na mysli

sarri
30. led 2010

Polesuvko, pro jistotu při tom snažení prolívej manžu čajem z kotvičníku - já v to věřím 😉

rendas
30. led 2010

Ahoj Polesůvko, je dobře že jsou vejcovody průchodné, tak pokud se to nepovede normálně (což by po laparce mohlo),tak zkusit třeba prvně IUI...já myslím že určo ta spermijka tím úzkým vejcovodem snad projde 😉
Ale myslím že si psala,že manža vitamínky bere tak tfuj tfuj do snaženíčka 😉 A jak píšou holky ICSI tu máme skoro fakt všechny-je to to nejdražší,ale zas máš aspoň jistotu....doporučují to vždycky při horším spermiu....

Já dnes vezmu poslední Utrouš a jsem zvědavá kdy dojde mrcha, ať můžem zahájit....tak třeba se Polesůvko potkáme na kopci 😉

rendas
31. led 2010

Ahoj kočky,kdepak dneska všechny jste??? 🙂 užíváte neděličku 😉 já jsem byla chvilku vymrznout 😅
mrška zatím nedošla takže na kopec zatím nejedu...
krásný zbytek neděle 😉

h.jitka
31. led 2010

rendo, tak at dojde co nejdriv.
v úterý jedu na kontrolní ultrazvuk a už se dozvím, kdy bude KET. 🙂

evatk
31. led 2010

jituš tak ať to vypadá jak má a ať to hlavně konečně dopadne, budem držet palce

h.jitka
31. led 2010

evi, díky. teď už jich doma máte víc, tak můžeš zapojit i malou. 🙂

evatk
31. led 2010

jituš to víš že jooo, a to by pak bylo aby nebylo

sarri
1. únor 2010

Tak jak se mají potencionální těhulky? A co Ruda? Možná že už je Rudík na světě 🙂
Já jsem včera byla lyžovat a dneskaj su mrtvá - chodím jak kačena, lýtka bolavé a to mně ke všemu ještě praskla pata ☹
Vypadá to teda, že dnes bude kosa a s kočárek se stejně nebude dat nikam jít, tak snad to brzo rozchodím 😵

pajka00
1. únor 2010

Já jako potencionální těhule se mám dobře🙂 Jsem po transféru pátý den a v pohodě. Sedím v práci, probírám se papíry a čekám na sobotu, abych si udělala těhu test...přemýšlela jsem, že desátý den by už mohlo být eventuelně něco vidět-co myslíš🙂

sarri
1. únor 2010

Pajko, já měla pozitivní těhu test cca 35. den cyklu, ale byla to velmi slabá čárka. Myslím, že tak týden potransferu by tam nějaký duch být mohl. No, já to po transferu nemohla vydržet, ale čárky jsem se bohužel nedočkala ☹

polesuvka
1. únor 2010

Ahoj holky jste moc hodný, já si dneska jdu pro ten verdikt od mudr. Slovákové. Uvidíme co mi řekne co doporučí a jak a co promyslíme doma.
ještě jednou moc děkuji

monas007
1. únor 2010

pajka00 mně se ukázala druhá čárka při hodně citlivém testu už sedmý den, ale to se mi zdálo brzy !! byl to jen takový slabý duch, ale sílil a vydržel 😀 😀 ono je těžké vydržet a testovat až podle doporučení z kliniky 😉 😉

rendas neboj mrška určitě brzy dorazí !! jak na ni čekáme, tak jak naschvál nic 😠 😠

polesuvka uvidíš, co ti dneska řeknou a určitě budeš mít dost času si všechno promyslet 🙂 🙂

pajka00
1. únor 2010

Mony musím říct, že mi před transférem Chovanec fakt ukázal v TV moje dva malé bobísky-je to super pocit, se na ně podívat a vidět, jak jsou rozbujené🙂 On je celkově sympoš a milý doktor, takže jsem ráda, že chodím k němu...Říkala jsem mu, ať tam najde pěkné místečko, kde se zahnízdí, tak prý že jo, že se snaží🙂

h.jitka
1. únor 2010

pajko, mně je chovanec taky sympatický. 🙂 tak snad se mu to podařilo a test bude pozitivní.
sarri, to jsi dobrá, že ses vydala na lyže. jsem z toho vždycky zničená a to mi doma nic nebrečí. 😀

monas007
1. únor 2010

pajka00 mně připadal sympatický hned od začátku 😀 😀 já taky často vzpomínám na to, jak jsem tam ty naše dva prcky viděla, jen nevím který nakonec zůstal 😀 😀 jestli to byl ten větší nebo menší ale šikovnější 😉 😉 ale to je jedno, hlavně, že je v pořádku a líbilo se mu v bříšku už od začátku 🙂 🙂 je to fakt nádherný pocit, vidět ty naše vysněné sluníčka 😀 😀 tak hlavně ať ti to vyjde !! moc ti přeji a myslíme na tebe !!

pajka00
1. únor 2010

Ptaly se mě sestry, ke komu chci objednat-protože sice patřím k rumpíkovi,ale protože tam pořád není-tak chodím stejně k chovancovi, tak říkám k chovancovi, on je sympoš-a sestry přikyvovaly-prý joo souhlas🙂) Takže asi nejsme samy.
Díky za podporu-už aby byla sobota a já si mohla udělat první pokusný test...a doufat, že se aspoň jeden bobísek zahnízdil🙂chjo

monas007
1. únor 2010

pajka00 to čekání je fakt zdlouhavé, ale uvidíš že stojí za to !! hlavně musíš bobískům věřit 😉 🙂

fiallinka
1. únor 2010

Tak já se mám zatím dobře 🙂, taky bych nejdraši testovala brzo...ale to zklamání potom... ach jo...

pajka00
1. únor 2010

Holky-máte po těch hormonech hlad?Já beru utrogestan 3xdenně, k tomu anopyrin a prednison 1x...a mám hlad jak vlk...jestli toho jídla nenechám, tak budu valící se kulička🙂
Fialinko-kdy tys byla na transféru?

monas007
1. únor 2010

fiallinka ty jsi byla na KETíku, že ?! tak tam se ta // čárečka může ukázat později než při ET !! a žádné zklamání si nemůžeš ani připouštět !!

pajka00 já jedla jak urvaná z řetězu už při stimulaci 😀 😀

polesuvka
1. únor 2010

Ahoj holky tak jsem doma a nemám dobré zprávy.
Moje vejcovody jak mi řekli v nemocnicinení pravda. Mudr. Slováková podle zprávy došla na to že jsou minimálně průchodné---zkoro vůbec.
takže jsme se domluvili na jeden měsíc s Clostilbegytem tak utz folíků a asi ujdem na to ICSI. Dneska to budu muset oznámit miláčkovi a uvidíme co mi na to řekne, ale už jsme se o tom byvili a řekl, že by jsme na to šli. Tak uvidíme.
Holky držte mi palečky a moc moc děkuji za podporu
Jedinou dorou zprávou bylo že mi mudr, řekla že mám dneska Sliznici 8mm, tak jsem měla chvilku radost

fiallinka
1. únor 2010

Pajko, byla jsem na transferu 27., ty o dva dny později? Jinak taky žeru, ale spíš cíleně 🙂, aby u mne embryjkům bylo dobře... A zajímalo by mne, proč mám ty utrogestany polykat po dvou a ty jen po jednom 🙂... a co příznaky 🙂, máš nějaké?

Moni, a sedmý den počítáš včetně transferu?

Polesuvka: no, to je sice horší zpráva, ale na druhou stranu - dřív budeš mít ivf, tak bude dřív mimčo 🙂

monas007
1. únor 2010

fiallinka to počítám bez transféru !! já ani moc testit nechtěla, ale manžel to považoval za denní rituál 😀 😀 asi bych nevydržela celých 14 dní čekat, ale i mně se to zdálo po sedmi dnech moc brzy a myslela si, že je to jen nějaký dozvuk těch injekcí a taky jsem byla celá nesvá jestli čárka zůstane nebo zmizí !! takže to vlastně vyjde nastejno, testovat brzy a čekat jestli zůstane nebo jestli tam není a objeví se ještě později 🙂 🙂

fiallinka
1. únor 2010

Monas, takže jste testovali už i předtím? 🙂 Já minule testovala myslím 11. den a čárka byla i při dvojčatech slaboučká, tak mi to teď připadalo zbytečné, ale začínáte mne hrozně nahlodávat 🙂

monas007
1. únor 2010

fiallinka první test jsem dělala až ten sedmý den a taky to byl jen takový duch !! tak mě to ale trochu navnadilo a jen jsem doufala, aby tam zůstal a čárečka sílila !! ale ono je to u každého jiné, protože záleží jak rychle se ti hcg dostane do moči !!

ruda
1. únor 2010

Ahojky hlásím, že nerodím a ani se to zatím nechystá, dle Dr., tak pokud si to prcek nerozmyslí do neděle,v pondělí kontrola v porodce a uvidí se...
jinak já testovla 8 den a byly tam,lae já byla 7 den na krvi kvůli OHSS, tak už jsm testila bez stresu...záleží i na tom, co se zavedlo, já měla dvě blastocysty...
holky moje držím vám moooc palečky, aby taky byli těhulinky a a polesuvko, nevěš hlavu, hlavní je, že se ví příčina a řešení..takže těhulka za chvilku....to tu budou tři nové těhule? to je skvělééé nebo víc???