CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
12. čer 2009

Maja vítej mezi nás, jednoznačně Zlín Chválím, měla jsem strach, že budou jen tahat peníze z lidí,ale cítím podporu, oporu a děsný zájem, Dr. i sestry jsou děsně moc fajn, prostředí krásné, nemám nic proti nim a všem jen a jen doporučuji..vím hodně holek co přešli z Brna do Zlína já tam jezdím i když Brno mám blíž...
Jinak dnes Hcg stouplo jak mělo na 2450 🙂 , Dr. poprvé řekl manželovi, klidně ať jde tatínek dál 😉 mám první fotečku s dutinkama, druhá jde špatně vidět,ale byla tam, tak snad zesílí,kontrola za týden v pátek a prý, když budeme mít š¨těstí a Dr. myslí, že jo, tak bychom už mohli vidět srdíčka, to už půjde manžel se mnou. JInak si mám užívat klidu pít, klidně i dvě kávy denně, když bude chuť i sklínku vína, prý je to úplně v pohodě a mimi jsou chráněné v obalech, jízdu autem omezit, kvůli otřesům a nic netahat..hýčkat se...Kači už se taky dočkáš, uvidíš, vím aspoň už uklidnit //, kolikátý den jsi po ET? měla jsi kolikadenní kultivaci nebo kolik dní jsi po OPU?

kaces
12. čer 2009

ahojky rudy tak OPU sem měla 1.6 a 7.6 ET a ted je to 5 dní po
tak vidíš ,že je všechno v pořádku a můžete se s manželem jenom těšit 🙂

ruda
12. čer 2009

tak skončit to může komukoliv kdykoliv,ale to si prostě nepřipouštím k tělu...tak to máš na testík čas, já měla pozitivní 8den po ET,tak v pondělí to můžeš zkusit 😉

kaces
12. čer 2009

No uvidím,ale asi to nechám tak, ani myslím dokonce doma žádný nemám.Asi si počkám na mrchu a bude a to budu mět větší jistotu.Po minulé zkušenosti testom nějak nevěřím.Ted v nedělu jdu manželovi pomoct prodávat na hasičskou soutěž tak tam aspon zaženu chmury aspon na chvilku.Takže ti řekl,že bys měla omezit ježdění autem?no to je dobré já jezdím všude jen autem 🙂

rendas
12. čer 2009

Ahoj holky moc vás všechny zdravím 🙂 každý den si pročítám vaše debaty 😉

Rudi velká gratulace 😀

Kaces tobě moc moc držím pěsti!!!!!! až budeš zkoušet testík ať jsou tam //

Jinak co u mě nového-čekám už týden na mrchu červenou a je mi strašne zle.dnes jsem byla na gyndě,píchla mi agolutin,do centra jsem jezdit nechtěla...možná je to ještě po tom neúspěšném nativu,hormony se bouří ☹ protože jinak to mám celkem pravidelné.no jo to je pořád něco...
čekám na termín do lázní-už jsem tam dvakrát volala,mohla jsem jet už koncem června ale kvůli práci nemůžu tak jsem ji poprosila až kolem toho 20července,tak snad vyhoví....už se mi tam ale ani nechce...nemám ani žádné pěkné věci,a může si člověk něco koupit když se šetří na další IVF????

Holky tak se všechny držte já na vás zas juknu jo??? 😉

kaces
12. čer 2009

Ahojky Rendy tak to znám to šetření a proto sem ted řkla i když by to nevyšlo že už mě na klinice dlouho neuvidí páč je ted manžel bez práce,sice se snaží něco přividělat ale bude to asi krué,takže se bude každá korunka hodit a taky už bych si potřebovala pár věcí pokoupit.Uvidíš třeba ti lázně pomůžou a IVF se zadaří,podívej se na Rudy 🙂 Ahojky a drž se,držím pěstičky 🙂

ruda
12. čer 2009

rendíku ahojky, dlouho jsi tu nebyla, uvidíš, že se v lázních uvolníš a bude dobře, sbal župánek a plavky a hurá do lázní..kašli na vcěci, vím, udělá to radost, každé z nás...ale manžela máš ne? tak nemusíš nikoho "balit" 😉
Rendi neboj, to fakt dobře dopadne, tím autem myslel dlouhé cesty po těch děs silnicích , máme to 1,5hodiny daleko, tak že mě nepožene příští týden do centra 2x,ale jen jednou...krátké přejezdy, myslím v pohodě...to jezdím taky pořád..ješě chceme do Brna na výstavu těch mrtvol

rendas
12. čer 2009

Holky děkuju moc 😀 😀

kaces
13. čer 2009

Ahojky takže zatím budeš jezdit každý týden do Zlína Rudi?V pondělí pojedu si půjšit další čtivo do knihovny tak uvidím jestli mě to nedá a koupím si nějaký ten test a nebo to fakt vydržím a počkám jestli zkraje týdne dorazí mrška 🙂 takže povalíš na vystavu,půjdeš už miminka vzdělávat jo? 🙂 Já zítra jdu s manželem na tu soutěž a nakonec prej snad i budu prodávat,takže na chviličku se alespon odreaguju(samozřejmě to nebudu s prací přehánět,jen výpomoc 🙂 Přeji krásný víkend pa

ruda
14. čer 2009

kači opatruj se a NIC netahej!!!jsi přece nepotvrzená těhulka, tak moooc opatrně...kup testík a uvidíš...8den po ET to zkus, to je tak jako buď bude stínek a hurá a nebo nic a zůstane ještě šance, že bylo brzy...ber to tak , že už to stejně moc neovlivníš, udělají si co sami chtějí "dětičky" jedny 😉 a dej vědět!!!

kaces
14. čer 2009

Jasnačka neboj moc se nepředřu tahat nic nebudu na to mám lidi 🙂 Jesti půjdu zítra okolo lékárny tak si možná testík kůpím.Ted sem už snad v pohodě jen břicho pořád tlačí a sem nějaká nafouklá.Ted už to nijak neovlivním bud tam nějaký mimůšek zůstal a nebo ne,to je ve 🙂 hvězdách.

lucciano
15. čer 2009

Ahojte holky, Rudi moc gratuluju a jsem ráda, že se můžete těšit na miminka. 🙂 My jsme byli o víkendiku na chatě trošku porelaxovat, takže jsem na vás kukla až teď a moc hezky jste se rozepsaly.
Kaces, jak píše Rudi, zkus ten testík, naděje umírá poslední!!
Rendi, na ty lázně se těš, určitě Ti to pomůže! Más pravdu, že při šetření na IVF nezbývá moc penízků na něco jiného, ale vidíš Rudi, že to prostě má smysl a stojí to za to.

Mějte se moc hezky a přeju vám hezký den, pápá

ruda
15. čer 2009

luci díky moc, jen se bojím, že vše je jen na začátku, všichni to vědí, drží palce, anechtěla bych je a nás zklamat...tak jsem vegetila o víkendu, to dělám teď často, ale už je mi líp, tak i poklízím, dnes jsem už poprvé masírovala, opatrně, tak snad to bude v pohodě a HCG v pátek vysoké a při štěstí srdéčka...
Kači tak jak, testneš? jak dopadl víkend?

kaces
15. čer 2009

Ahojky tak testovat se nebudu nemá to cenu prostě vím,že to neklaplo,gel ze mně ide někdy trošičku narůžovělí takže čekám,že mrcha pravděpodobně zítra dorazí. ☹ Co už nám štěstí nepřeje.Už sme se s manželem dohodli,že už na to kašlem za tak krátků dobu už toho bylo moc na pár roků si dám pauzu a budu si užívat života.Víkend byl skvělí,obzvlášt včerejšek se vydařil měli sme krásné počasí.Dneska sem musela vézt tchány do Břeclavi,takže sem si udělala hezký výlet 🙂

ruda
16. čer 2009

kači, ty jsi teda skeptik... třeba se to ještě podaří uvidíš...
Tak to jsi jela přes Hodonín??? nebo teda nějak kolem??
Tak to aspoň zkus z hecu testnout...a uvidíš ne? ..
Jsi mladá kočka, tak klidně pauza neuškodí a třeba se podaří na to nemyslet a podaří se být přirozeně těhu i to se stává....držím moc moc palce...

kaces
16. čer 2009

včera sem si test zapoměla koupit takže se testnou nemůžu,ale vůbec mě to neva.No nevím jestli se ještě odhodlám na to jít už se mi nechce zbytečně cálovat peníze,kor když neví jak by nám pomohli.
Jojo jeli sme okolo v pátek tam asi pofrčím zase,máme nemocnou babičku takže ji budu převážet k tchánom tak sem zvědavá jak to zvládnu,už ted se hrozím.
A ty co jak se vede?určitě skvěle co?nic ti nechybí aodpčíváš si v klídku co? 🙂

ruda
16. čer 2009

kači tak v pátek stejně nebudu doma, jedeme do Zlína juknout na človíčky.. tak se asi potkáme po vcestě, máme zeleného peugeota tmavě 307 😉
Já bych teda testík koupila, vždyť je to 30Kč., a ráno z raní moči to zkusila... mě by to nedala, ale jak chceš...
jsem v klidu lasagne v troubě, včera jsem poprvé masírovala, dnes budu taky...tak aspoň pár klientů těch věrných nebo co mají permanentku udělaám ,ale ne víc jak 1 denně...tak snad to do pátku uteče...

kaces
16. čer 2009

Tak to se možná potkáme já mám peugeota 306 modrá metalíza 🙂 Takže ty masíruješ jo?tak to s tou prací nepřeháněj.Mě se nikam na testík nechce jezdit,to víš u nás na dědině lékárny nejsou,ale zítra bych měla jet ke kadeřnici a pokud mrcha dneska nebo zítra ráno nedorazí tak si ho koupím 😉

ruda
16. čer 2009

tak to mě děláš radost, tak jsme domluvené, zítra k novému image účesu taky // aspoň stíneček ju?
tak máme oba peugeoty... 🙂 jedeme ráno...tak uvidíme..
No já dělám na záchrance,ale asi rok mám živnosťák na masáže, jen tak pár klientů, jezdila jsem do domu, teď dělám doma, snad mi manža udělá na dvoře dílničku, kurz jsem si udělala, když už se víc jak rok nedařilo mimi, tak abych přišla na jiné myšlenky, nepomohlo to ,ale dalo mi to hodně v mnoha jiných věcech, taky je to přivýdělek a teď se to bude hodit, jestli budu zvládat,ale jsem opatrná...dělám jen relaxačky, ne nějaké násilné metody 😀 musím dodělat aspoň ty permanentky...

kaces
16. čer 2009

jojo potřebuju trochu přistřihnou už to mám jak slámu 🙂 tak zíta bych si ho nedělala až možná kdyžtak ve čtvrtek pokud by nedorazila mrcha(což myslím,že dorazí).Ted tu dilničku moc potřebovat nebudeš,jestli budeš mít ty dvě miminka tak si myslím,že budeš ráda za každý klid a odpočinek 🙂 Tak to tě teda obdivuju,že děláš na záchrance já bych to nemohla jezdit k bouračkám,to bych nedala.Mě stačí kdyyž nějaků vidím a pak sem s toho hotová.

ruda
16. čer 2009

miluju tu práci, je to dost zajímavé a nikdy nevím, co mě v práci čeká..a masážemi se pak i já odreaguju, vyhovuje mi ta kombinace. Když budu v těhu v pohodě, tak se ze začátku masírovat dá, pak to bude herna pro děti nebo tělocvična..to je jedno když už bude ta místnůstka hotová, nějak se využije, je to jen 12m2.
Tak jo, zítra nový střih a čtvrteční raní moč na papírku ju?

kaces
16. čer 2009

ty jsi fakt optimistka,mna už ten optimismus nějak opustil ☹ Sice naděje umírá poslední,ale nějak už se srovnávám opět s nejhorším.Tak to máš fakt můj obdiv s tou prací,já bych na to neměla žaludek.Hlavně,že tě to baví a když máš ještě zábavu v masírování tak už ti chybí jen ty miminka doma 🙂 To mna ted všechno přesalo bavit,ted si radši zalezu doma a čtu,ani za kamarádkama se mi chodit nechce páč všechny mají mrnata a já sem pak doma naměkko ☹

ruda
16. čer 2009

taky budeš příští rok dráždit ostatní mrňatama..neboj 😉

kaces
16. čer 2009

Hm kéž bys měla pravdu,dala bych za to nevím co 🙂

ruda
16. čer 2009

to ani nemusíš, jen buď trošku víc optimistická, miminka nechtějí zamračenou mámu..tak já jsem domasírovala, skvěle pokecala a je mi zase líp... dokud není / nebo MS JSI TĚHOTNÁ, tak to tak ber ju? třeba jen kvůii mě.. 🙂

kaces
16. čer 2009

jasnačka dík za podporu.Tak to já sem si ted byla na zahrádce pozbírat jahůdky a jak příjde manžílek tak si je asi rozmícháme s cukrem a šlehačkou,pokud je do té doby nezdlábnu 🙂 a něco ostane

ruda
17. čer 2009

ahojky Kačáku, tak jak dopadl sestřih? a co MS? doufám, že nikde a testík je připraven na zítra...

kaces
17. čer 2009

ahojky teprv tam pojedu,MS zatím nic,ale čekám s každým prudkým pohybem.Jak nezapomenu tak si možná nějaký koupím,ale jak sa znám když ho kůpím tak to hned dostanu ☹

ruda
17. čer 2009

kačí 😠 nezlob mi... nedostaneš, uvidíš a nezapome%n ho koupit ju?
Kde vlastně děláš, když nejsi na PN? a co dělá manža? teda jestli se můžu ptát...tak nějak jsme tady téměř sami, taková soukromá diskuze že? moooooc na tebe myslím, jdeš na krátko? jsi tmavovlasá, či blond?

kaces
17. čer 2009

Já sem na PN dělám servírku u nás na dědině,takže sem si ji musela vzít denně dělám 13hodin.Manžel je momentálně nezaměstnaný už 14 dnů je doma,no doma ještě využil PN a při tom se snaží vydělat u známého rafli sa v práci a dal výpověd,takže vypadá že ani ta dovolená neklapne.Ale ted mě láká kamarádka jede s dětma sama at jedu s ní,tak uvidím manžel s tím souhlasí,ale nevím či by to bylo na psychiku jet s dětma..Na krátko ne to by zas můj nerozchodil,jen to potřebuju přistřihnou jsem hnědovlasá s melírem.