CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sarri
21. zář 2009

Kaces, za ultrazvuk kol. 20 tt se nikde neplatí - je to povinné všetření hrazené pojišťovnou. Já jsem byla v Brně - tam teda chtěl Mudr. až v 22 tt, že prý jdou líp vidět srdíčka - normálně ukázal srdce, že jsem tam i já viděla síně a komory.

Milano, držím palce i pidipalce. když nejsou mražáčky, tak se hold musí chytit ty, co jsou zavedené - nedá se nic dělat, tak jim hezky domluv, že prostě nemají zbytí 🙂

rendas
21. zář 2009

Ahojky Mili,tak to si dopadla jak já...tak prostě ty dva bobísci musí bojovat 😉 no jinak jak jsem psala 3 dny hrozný křeče,ale dnes už fajn,i když ted su jakási unavená,ale už jsem chtěla něco doma i udělat 😝

maendy
21. zář 2009

ahoj holky.
milu moooooc držím palečky aby se těm dvěma miláčkům u tebe zabydlelo tak aby se od tud 9 měsíců ani nehli 😉
já se pomalu z toho všeho hrabu ven a těším se na další snaženíčko 🙂

ruda
22. zář 2009

Ahojky holky, rendi a mil, držím palceš aby se ty // ukázali...
maendy, myslím, že by se snad ani na tom Prediku platit nemuselo, ale nevím, na gen. vyš. jsem nebyla jen na tom v těhu a to se ve 13tt platí,triply pak ne..zítra tam jedu na ten velký UZV a natočit DVD, tak snad bude všechno v pořádku, musím bez manži/ tak jede kámoška, přece jen je to dost daleko a kdybych byla unavená, bylo mi zle nebo měla defekt na autě a prostě to čekání a kafe samou nebaví...
Kači právě jsem taky vyprovodila manžu a U6 se mi děsně stýská, a to tam budou i přes víkend...ach jo
sarri teda tobě se to hezky blíží, já jsem právě uprostřed těhu a a ani nevím, jak to uteklo...fakt děsně moc... už mám 4 kg navíc, tak přibírám nějak moc,ale co omezovat se nebudu, pak si dám do těla ne...
Holky moje, mějte se nejlíp, jak to půjde, ať vám všem vyjde na co čekáte a maendy, jsem ráda, že už tolik nepláčeš, uvidíš, jak se vše zahojí, ještě letos budeš maminka-těhulka 🙂

rendas
22. zář 2009

Ahojky holky,
Rudi já jsem si říkala,že si se nám ztratila 😔 a vůbec nám to tady jaksi vázne ☹ holky kde jste????
Mili jak se cítíš????mě už břicho nebolí jen mám trochu citlivý prsa...dnes je to pátý den po ET,zatím nemám koupený test,možná zkusím v sobotu ráno 😲

milana7
22. zář 2009

čau Rendi a spo., já se cítím v pohodě,až je mi to podezřelé...ach jo...mám hrozně citlivé bradavky, ale to už týden...možná po utrogestanu...Rudi, Kaces a ostatní, kdy jste testovaly po ET??? 😀

ruda
22. zář 2009

rendi neztratila jsem se,ale manža přijel na víkend a bylo hezky, tak hold na PC nebyl čas...
mil já měla OHSS, tak jsem jela po týdnu od ET na kontrolu a HCG už bylo v krvi, tak jsem na druhý den testla a byl tam stín bylo to tedy 8 den po ET,ale transferovali mi 5tidenní miminka

ruda
22. zář 2009

holky těhuýle, sarri, kači... jak děláte doma úklid hlavně koupelny, mě všechno smrdí, hlavně mám teda strach aby ty saponáty neublížili miminku, máte radu? nehledě na to, že mě to dává zabrat i fyzicky, ale koupelna má 12metrů a sprcháč a vana je moje můra...poraďte

milana7
22. zář 2009

Rudi, já taky 5 denní blastocysty 🙂

sarri
22. zář 2009

Rendas, citlivá prsa jsou dobrá, bolavá břicha taky - začátek těhotenství jsem prožila (bohužel) dvakrát a jednou to byla hrůza - nedalo se na břichu vůbec ležet, prsa pálilo a břicho bylo nafouklé a bolelo a podruhé to bylo zas ok, akorát jsem špinila a pak i krvácela, tak 6 týdnů v nemocnici - a teď jsme tam, kde jsme a nezbývý už než se jen modlit, ať to zdárně všichni zvládneme.

Rudi, já neuklízím, mám klidový režim a ten celkem dodržuju - hlavně teď, protože holky potřebují být v břicu, alespoň po tu dobu, co doktoři dovolí a to je ukončený 35tt. Uklízí mnanžel a já docmrndávám takové ty věci, co on nevidí (jako že si naleštím držák na mýdlo v koupelně apod.) Pravda, musela jsem slevit ze svých nároků, že vše není dokonalé - např. okna nikdo neumyl od března (a já se tu tím ještě chlubím), ale možná lepší špinavá, než pošmrdlaná od manži - chlapi leštit neumí 🙂
Hlavně nic netahej a moc se ani neshýbej - tvrdne z toho pak břicho.

sarri
22. zář 2009

Jo, Rudi a zitra budu držet palce na vyšetření - já z toho měla takové nervy, že jsem se ani nezaptala, co čekáme, a to jsme to chtěli vědět....
Když to ale bylo dobré v 13tt, tak teď bude zas - musí.

ruda
22. zář 2009

mil 🙂
sarri díky moooc no manža je pořád v práci a já dse bojím, že někdo přijde na návštěvu a uvidí bordel a pomluví mě, že jsem doma a neuklizeno, tak se snažím aspoň pomalu,ale asi si pak najmu paní na velký úklid před vánocema, no a co a okna, to mi ani nevzpomínej, ty jsou děsná taky od jara,ale z toho mám strach, je to natahování a nikdy bych si neiodpustila potrat kvůli čistým oknům, máš recht, trošku na to musím prdět..jak poznám, že mi tvrdne břicho, je to jako křeč??? když dlouho chodím nebo fakt něco dělám, mám břicho jako děsne nafouklé nebo takovíé tuhé, jakoby už větší být nemohlo a něco mě moc v něm tížilo a tvrdé na dotek,ale není to křeč jako v noze, když si lehnu na bok, většinou to poleví, taky si občas dám aspoň šuminvé magnezko...
na zítra díky, bojím se,ale taky nse mooc těším, že se zase uvidíme a budeme vědět, co to je/tak vy to nevíte???/chci i natočit 3d DVD, manža tam nebude, je na té služebce ☹
Díky mooc a opatrně, už jenom kousek, to budou krásné vánoce...

monas007
22. zář 2009

ahoj holky, tak vy tady dneska řešíte úklid ?! 🙂 takové ty klasické práce dělám zatím bez problémů, ale manžel mi pomáhá jak může tak se ani moc nenadřu 😉 když jdu pověsit prádlo tak jsem hned unavená, tak radši jen odpočívám !! a okna ?! tak to je moje noční můra 😀 jsou strašné, ale stejně tam teď není co k vidění tak to ještě nějaký ten čas vydrží 😀 a nebo by mohlo pořádně zapršet a trošku to smýt 😀 už se mi nabídla sousedka, že když budu chtít tak mi je umyje, ale bez rámů, do těch se jí taky moc nechce !! tak to možná ještě zvážím 😀

jinak RUDA zítra budu moc držet pěstičky ať je všechno v pořádku !! my jdeme zítra na srdíčko, tak snad už nám bude tlouct a bude vše OK 😉

MILANA 7 přeji ti ať se ti na testíku objeví // 🙂 zatím na sebe dávej pozor a odpočívej 😀

ruda
22. zář 2009

mončo díky moooc teď jdu na školení ☹ ble,ale třeba to uteče, má to být na 3 hodiny...tak jak vidím, okna straší všechny...
Tak zítra přeju srdce jako zvon všem našim miminkům!!!

sarri
22. zář 2009

Rudi, já když chodím nebo dýl sedím, tak mám břicho takové tvrdé - napěchované jako před prasknutím (ale to si myslím, že je napnutýma svalama a gravitcí a tak), ael tvrdnutí je jakoby ztvrdnutí - stah, který po chvíli povolí - vlastně je to kontrakce, takový tlak. Doktorka mi doporučila jako nejlepší klidovou polohu ležet na boku s pokrčenýma kolenama - no jinak spát stejnak nejde - na zádech je to hrozně nepříjemné právě proto, jak se všechno napne. Magnézko v rozpustné formě Magnosolv je jen na předpis - beru 2x denně a vyřešila se tím i zácpa 😎
Pohlaví víme, ale museli jsme si počkat - hold po velkém ultrazvuku byla taková euforie, že jsem se nezeptala.

Monas, tak zítra krásně bliká špendlíková hlavička 😉

pajka00
22. zář 2009

Ahoj holky...tak zatím čekáme na krev, ale vy tady řešíte už krásné starosti🙂) Mimochodem-ať vás ani nenapadne umývat okna a můj kluk (dnes už 17 let), měl pupeční šňůru kolem krku a mohlo to být i z toho, že jsem se natahovala na špičky a zalívala kvítka na skříni...takže pozor i na to!!Te´d máte krásný důvod odpočívat, nedřít a nechat úklid a podobné "radosti" na ostatních-tak si to užijte a vychutnejte, že nemusíte....už to nikdy nikdo za vás neudělá🙂

monas007
22. zář 2009

holky mooooooc děkuji !! jsem z toho už dneska dost nervózní ale věřím, že všechno bude v pořádku a srdíčko nám už bude tlouct 🙂 😉 a moooooc se těším až to naše sluníčko zase uvidím 😉 od minulého týdne určitě i vyrostlo 😀

kaces
22. zář 2009

Ahojky holky tak to sme na tom stejně.Já většinu času ležím a dodržuju klidový režim at vydržím co nejdýl,na úklid kašlu jeden den peru,druhý třebas povysávám a mopem setřu a jak nemám kopr tak zbyde i čas na prach 🙂 vůbec to neřeším a okna,na ty sa radší ani nedívu 🙂
Sarri taky máš magnésko?já si rozpouštím jen půlku sáčku denně.
Včera sem byla na hematologii a museli mi navíšit ředění a na konrolu musím hnedkaj za 14 dnů aby se vidělo jestli to pomohlo.
Holky držte se vy co jste těhu a vám co co se chystáte být těhu tfuj,fuj držím všechny pěstičky 🙂

fiallinka
22. zář 2009

Ruda: neuklízej a šetři se, nebo uklízej jen lehce tím, co ti nesmrdí 🙂

A hlásím, že jsem teda zas po roce a půl byla na kopci a viděla Chovance 🙂 a přišel mi dokonce i milý, už jsem si zvykla 🙂. Stačí prý přestat kojit, počkat na ms a můžu na KET.

sarri
22. zář 2009

Fialinko, tak přestáváš kojit? K Chovancovi jsem taky chodila - vypadá jak lázeňský švihák 🙂 , ale celkem fajn.

ruda
22. zář 2009

je sice tichý, trošku divný,ale prý je dobrý!!!
tak já jsem dovysávala a už nic nedělám, manža není doma, mě to nevadí a sama bordel neudělám, jen psék trošku, utřem packy, osprchujem podvozek a bude 😀 a z okna ještě vidím..., sarri ve vyšším stupni těhu se ani na zádech spát nesmí, kvůli útlaku velkých cév, stejně tak je lepší být na levém boku/ v pravo vede dolní dutá žíla a mohla by se utlačit/ tak nám zbývá fakt jen ten levý bok a polosed 😉 dobrou holky!!! a zítra na mě myslete a mna monču taky!! obou nám jde o srdíčko... 😉

sarri
22. zář 2009

Tak to já spím a ležím víc na pravém boku - přes den - nějak mi to na té levé strně vychází čumět do zdi, v noci to střídám, protože hodně bolí kyčle a pánev, tak se jen na jedné straně nedá - ale díky za radu - budu na to myslet a pokusím se preferovat levou.
Zítra držím pěsti výměnou za čtvrtek - to jdu na kontrolu já 😉

rendas
22. zář 2009

Holkyyyyy tak držím pěstičky ať jsou srdíčka jako zvon 😀

kaces
22. zář 2009

Holky držím vám pěsti at vám kontroli dopadnou dobře 🙂 Sarri už máš dokoupeno nebo ještě ti něco chybí 🙂

fiallinka
22. zář 2009

sarri: tož pomalu bych měla přestat, ale Jurča je strašný závisláček, tak uvidíme...ale už je to spíš takový zlozvyk, kojím hlavně v noci, nejméně 3x vstávám, už bych se i vyspala někdy 🙂...a Chovanec působí nejdřív divně, ale jak si člověk zvykne, tak to jde 🙂...jinak taky mi pravý bok vždycky vyhovolal víc - snažila jsem se ležet na levém a stejně jsem se vzbudila naopak 🙂

h.jitka
22. zář 2009

ahojte. to je paráda, že sem chodíte i ty, co už to máte za pár. dobře se to čte.
byla jsem na Tomášově, mám podanou žádost na pojišťovnu a do konce roku jsem připravená jít do druhého IVF. 🙂

polesuvka
22. zář 2009

Ahoj holky tak hlásím že ms opět dorazila ☹ ´
h.jitka teda tak dlouho se snažíte, to chce opravdovou dávku trpělivosti tak hodně štěstíčka

ruda
23. zář 2009

sarri díky za pěsti už jsem nervozní, jako prase...a zítra to platí, myslím na tebe!!!
rendíku díky mooooc
kačáku tobě taky moooc děkuju
jasné, že se na postel nepřikováte na levý bok, jde spíš o konec těhu, kdyby jste náhodou omdlely nebo vyěly nějakou těhu co odpadla, tak je první pomoc pokud sama dýchá uložit ji na levý bok...to je jen vsuvka,ale přijde mi docela důležitá aspoň když to řeknete manžovi doma, aby věděl...
jituš, tak to budeme všechny držet palečky!!!
polesuvko, to je ale mrcha mrchovatá...třeba je posledníííííííí

maendy
23. zář 2009

Ahoj rud.Máš IP. 🙂

sarri
23. zář 2009

Kaces, eště všecko nemám - třeba postýlky a věci do nich - ale mám vybráno. Oblečení snad už máme všechno a už pomalu dávám dohromady věci do porodnice.
Šla jsem koupit kojící podprsenku - to byl zážitek - v jednom obchodě měli na výběr 2 kusy v mé velikosti - bílou a bílou s krajkou - nemá to ani blbé kostice a silně mi připomínaly podprdu, co nosila moje babička za Husáka pod kombiné - ovšem cena těžce dnešní- skoro 1300. Tak jsem se tam na to vyprdla a šla jinam - tam měli sice jen jeden model - bavlněnou bílou, ale za to za 300, tak jsem to vzala a pořídila ještě kojící noční košili. Normálně mám košíček D a kupuju si vyztužené podprsenky, ať je hezký dekolt, ale když jsem navlekla tu kojící (kterou mi doporučili ještě o číslo větší), tak to moc veselý pohled věru nebyl - vytvořilo to taký pyramidoidní tvar, látka až po krk - no, manžel tvrdil, že se mu to líbí (co taky jiného mohl chudák tvrdit, že ano?), že je průsvitná - co by nebylo průsvitné, když mám bradavky jak z připečeného perníku???
Tak vám všem přeju hodně zdaru, až si budete taky pořizovat tuto sexy součást šatníku 🙂