CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

tirtir
27. únor 2010

Ahoj holky teda můžu Vám říct, že te Pregnyl semnou pěkně mává.
Jsem strašně unavená, včera jsme s polovičkou chystali kola, že by jsme dneska vyjeli, ale já jsem úplně grogy.
miláček jel sám a já čučím na telku.
Tak doufejme že to rychle přejde nebo se ve mě něco děje, ale zatím jsme nohama pevně na zemi

h.jitka
28. únor 2010

pajko, ty teda netroškaříš. tak hlavně, ať je všechno v pořádku.
aji, s tím posunováním to dost naštve.
tirtir je fakt, že každý na tyhle chemické svinstva reaguje jinak. a nakonec být sama doma vklidu u telky taky není na chvíli špatné. 🙂

pajka00
1. bře 2010

ahoj holky...tak v sobotu dopoledne jsem celou prozvracela, navečer jsem začala špinit....ale už se to uklidnilo a je to OK....ale pro jistotu zajedu dnes ke své doktorce, a´t se na mě mrkne a já můžu být v klidu...Není to nic příjemného začít špinit...ale je možné, že je to ten hematomek co tam mám.....snad to bude v pořádku.

h.jitka
1. bře 2010

byla jsem u svého gyndaře prodiskutovat situaci. tak mám napsané cvičení dle mojžíšové a taky mi vzal krev na vyšetření srážlivosti. za 3-4 týdny budou výsledky. můj plán je nechat to teď spát, pak v létě nativ a kdyby to nevyšlo tak možná ještě stihnout 3.IVF. bude záležet taky na financích. 😀 raděj bych za ty prachy jela nějam na dovolenou. no nic, to je povzdech, který patří asi do jiné diskuse.

pajka00
1. bře 2010

Jestli máš čas na 3.IVF,tak je fajn,že máš možnost i jinou-takže určitě bych to zkusila taky tak....prachy za IVF můžeš uvalit jindy🙂 Já jsem paní v kanceláři na kopci říkala-a děti se mě ptaly, kde se prodávají děti-a ono tady....-když jsem jí tam vysázela tu hromádku tisícovek 😀 Ale důležité je, že mi ho fakt prodali a mám🙂

ivus16
1. bře 2010

pajko: taky , když jedeme do Zlína a blížíme se k té budově , říkám, že je to taková malá továrna na děti, samozřejmě to myslím ve srandě.Až ty děti budeme mít pak jim s klidem můžeme říkat, "ty naše drahé děti" a ona to bude skutečně pravda. 😀

h.jitka
2. bře 2010

paji, ještě pár let mám, ale muž je starší, takže čím dřív by to bylo, tím lépe. a pocity s tím placením mám stejné. 🙂

pajka00
2. bře 2010

Je výhoda u těch chlapů, že u nich to není až takový problém ten věk. Počkej, já když jsem ho viděla v tom zlíně-tak mi nepřišel nějak starší..

h.jitka
2. bře 2010

on to úspěšně maskuje. 😀

lilisa
3. bře 2010

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla ...
Včera jsme byli ve Zlíně v CRM na kontrolu SPG a bohužel je špatné ...
Tak v pátek jdeme na konzultaci k dr Slovákové, a dohodneme se asi na ISCI. Takže než to schválí pojišťovna, tak to bude v dubnu, kdopak jde taky? Abychom se mohli podporovat? 😉

lilisa
3. bře 2010

a jak se holky dlouho stimuluje a jak často se píchají injekce? potřebuje víc info 😀

lilisa
3. bře 2010

jo a vidím že je nás tu víc z UH, to je moc fajn, mohli jsme se nějak seznámit 🙂

rendas
3. bře 2010

Ahoj kočky máme tu jaksi mrtvolno ☹ ☹ ☹ kdepak všechny jste??? 😉

Holky tak mě mrcha zatím nedorazila,myslela jsem že pojedu tento týden na kopec a hup na to..... 😔
Jinak byla jsem na kopci před týdnem u té mudr Brychtové,(jak jsem vám psala že chci změnit gyndaře)ale pocity mám smíšené....bylo nás tam hodně a šlo to jak na běžícím páse....než sem stačila něco říct už jsem byla aj venku...zítra si mám zavolat na výsledky-dělala mi stěry....myslela si že k ní chodím,protože sestřička mi dala kartu ze druhého patra.....ach jo tak nevím no 😒

liliso a bral něco manža???a jak máte špatný spermio????
no ajinak se začíná 2-3den měsíčků a každý den pícháš včeličku.(záleží jak budeš mít dlouhý protokol) jezdíš na ultrazvuky,jak rostou folíky...a ptom ještě přibudou včeličky do stehna

rendas
3. bře 2010

lili taky jsem kousek od Hradáku 😉 😉 když jsem byla na 2.IVF ležela se mnou kočka z Hradiště a té to vyšlo 😀

lilisa
3. bře 2010

rendas: no máme 11 mil, a 0 % nepohyblivých a morfologicky špatných spermijek...
No doufám že se to stihne v dubnu... kdy se vlastně při umělém oplodnění počítá termín porodu?

rendas
3. bře 2010

Já myslím že v dubnu to stihneš schválení od pojištovny trvá asi 3 týdny 😉

lilisa
3. bře 2010

😉 akorát mám z toho šílený strach jestli to zvládnu 😉
Rendas: a z kama jsi? a ty jsi na tom jak? 😉

sarri
3. bře 2010

Rendi, to s tou doktorkou, jak popisovalas, tak úplně stejné to bylo i u Grossmannové. Šup, šup a byla jsem venku. Já jsem si pak vždycky psala na lístek, co se chci zeptat a než mě vyšoupla, tak to na ni vybyfla. Jenže pacientek hodně a čekat se nikomu taky nechce. Myslím ale, že po odborné stránce je to dobrá volba.

fiallinka
3. bře 2010

já jsem tady, ale nic nového se neděje...

liliiso, já začnu s ivf kolem 10. března, tak asi budu mít před tebou náskok...a jinak bych těm injekcím neřekla teda včeličky jako rendas 🙂, ne, že by to bolelo, ale tak kladný vztah jsem k nim neměla... s těma spermiema - chápu to tak, že těch dobrých je 0%, jen občas některá se najde? To je jak u nás 🙂

tirtir
4. bře 2010

liliso ahoj i holky no tak mi stále čekáme na termín ms je příští týden tak je ještě čas a pořád doufáme, že už nepřijde.
Jestli přijde tak vypisujeme žádost na pojišťovnu a IVF s ICSI snad stihnem v dubnu

h.jitka
4. bře 2010

tak jen pro pořádek, momentálně mám angínu, jinak jsem si nechala napsat mojžíšovou a teď čekám, kdy se na rehab.uvolní nějaký termín, abych mohla začít. potom bych chtěla jít na nativ, ale až tak kolem června července.
rendas, myslím, že to už je snad standart, že když člověk potřebuje, tak se mrcha opozdí nebo jinak rozhodí.

lucciano
4. bře 2010

Ahojky holky, hlásím se po moc dlouhé době, ale sem tam na vás kuknu. 😉

Lili, já jsem kousek od Uherské Brodu a v březnu jdu na 2. IVF-ICSI, už jen čekám, až dorazí mrcha. Snad koncem příštího týdne nebo začátkem toho dalšího. S těma injekcema je to v pohodě, docela jsem si na to zvykla. Přesně vím, co cítíš, před tím 1. pokusem jsem pořád měla z něčeho strach a jak to bude probíhat atd... Nebylo to tak hrozné, snad to tentokrát klapne.

Chtěla bych pozdravit Rudi a Kaces..... gratuluji k miminkám

ivus16
4. bře 2010

ahojte všechny co jste z okolí Uh a Uherského Vrodu, my jsme se teda rozhodli, že půjdem na ten nativ. Až příjde mrcha tak si mám volat a asi začnem ze stimulkou. jenže moje paní Dr chce abych šla ještě na hysteroskopii a taky výsledky z genetiky budeme mít až 15.4.. Takže nevím jestli začnu stimulovat už tento měsím. Ještě ke všemu jsem nastoupila do nové práce a brát si pořád volno taky není dost možné. No ale snad se to nějak podaří. v práci se mě na to ptali, co jako dítě, řekla jsem, že to necháváme na přírodě, ale nebráním se tomu, takže s tím asi na 50% počítají, že když se zadaří moc dlouho tam nebudu. Stejně mám smlouvu jen do konce října a to doufám už budu v tom 😀 .

monas007
4. bře 2010

ivus16 nová práce ?! to budeš mít úplně jiné starosti tak do toho třeba spadneš přirozeně a nebudeš ani potřebovat žádný tým odborníků 😉 🙂

a ostatní čekatelky, ať co nejdříve MS dorazí a můžete znovu bojovat !!

monas007
4. bře 2010

pajka00 jakpak se cítíš ?!

ruda
4. bře 2010

ahojky holky, zdravím mezi kojením, 😀
bohužel jsem měla teĎ potíže s prsama a čtyřicítky horečky, přsněji tda 39,6,ale 4 dny a byla jsem k.o. jen kolotoč, kojit, přebalit, uspat,odstříkat zbytek mléka dát tvaroh, vzít paralen, vypotit akojit, přebalit....mazec, a už brečíme..jdeme koupat, tak zatííím

monas007
4. bře 2010

ruda ahoooooooj 😀 😀 to jsi chytla zánět ?! to musela být strašná bolest ☹ ☹ ale snad už je všechno v pořádku !! jj zábaly z tvarohu, taky nám o tom říkala v kurzu ... a to jsi na to brala jen paralen ?! já myslela, že je to tak na antibiotika ?! a jakpak to jinak zvládáš ?! musí to být super pocit, mít už prcka u sebe, ale taky se dočkáme 😀 😀 pohlaď malého Rudíka a držte se 😀 😀

ruda
4. bře 2010

mončo nevím, asi jo, zánět nebo "jen" prostě nějak ucpaný mlékovod,ale zase se čtyřicítkou teplot... no vím, že je to na ATB, já riskla zvládnout to bez, znamenalo to ale měnit tvaroh často jak jen to jde a i přes děsnou bolest/podotýkám, že proti tomu je šití po porodu brnkačka/kojit z bolavého prsa často jak jen to jde a zbytek odrstříkávat a to nejhorší, ty zatvrdliny rozmasírovávat...to je fakt jak drátem do oka...no a k tomu to všechno ostatní, byla to někdy beznaděj,ale věřila jsem, že to zvládnu, nechci přijít o mléko a tak jsem bojovala, snad úspěšně
a Rudíček, to je miláček můj milovaný, voňavý, očička jako švestičky...no prostě poklad, nejde ten pocit popsat, je to nepopsatelné, neskutečné a pořád si neuvědomuju, že je to všechno pravd, že se neprobudím z krásného sn, že jsem to já, ta mám, ta co rodil, ta co má SYNKA...poznáš sama a jak koukám, jsi 30tt, teď už to poletí, pak těsně před porodem se to povleče, pokud neporodíš dřív...jké máte jméno???
všechno to tak uteklo, úplně živě vidím ty cesty na kopec, ty kontroly, lprku, první UZV, první HCG, srdíčko...všem vám to přeju, všem to vyjde, já jsem důkaz, jen myslete pozitivně, stopro tomu věřte a přesvědčte své podvědomí, že to tk bude, v IUI jsem nevěřil a nevyšlo, ICSI jsem věřila bezmezně, byla jsem přesvědčená, žádné pochyby a už je poklad v postýlce...

fiallinka
4. bře 2010

lucianno, tak to bysme se měly podporovat, vyjde nám ten začátek stimulace asi stejně 🙂

monas007
4. bře 2010

ruda jj nějak to začíná letět, v neděli se to překulí do dalšího týdne a mně připadá, že snad ani všechno nestihneme 🙂 🙂 pomalu vyklízíme pokoj a během 14 dnů budeme malovat, teda známý je malíř tak nám tady s těmi vysokými stropy vždycky pomáhá !! jinak výbavička je snad celá, jen když člověk něco vidí tak prostě neodolá 😀 😀 tento víkend ještě frčíme do Ikei, mám tam vyhlídlou komodu a pár dalších drobností 😀 😀 za 14 dní jdu na kontrolu, bude velký UTZ, tak jsem zvědavá jak se nakonec prcek uvelebí a budeme ukončovat neschopenku a nastoupíme na "dovolenou" 😀 😀 😀 tak doufám, že co nejdřív vyperu a vyžehlím tu naši parádu ať mám konečně klídeček !! začínám mít období, že mě docela často pálí žáha, ale jinak je všechno v pořádku a prcek se boulí o stošest 😀 😀 nejspíš to bude Martínek, tak uvidíme !! třeba se taťka nakonec rozhodne pojmenovat prcka po sobě (Honzík) !! ruda jsi fakt bojovnice, to já bych v tvém stavu už stresovala !! věřím, že to odstříkávání a masírování musí být při takových bolestech a horečkách strašné !! ale Rudík na tebe může být pyšný a dál si užívat maminčina mlíčka 😉 😉 tak se držte a dávejte na sebe pozor !!