CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

nana.76
11. dub 2010

no me taky boleli od stimulky,ale pak uz nepřestali 🙂

ivus16
11. dub 2010

holky s tím čuráním to mám taky, nikdy jsem před tím nemusela během noci na záchod a teď co jsem asi týden po ET tak prostě musím, já mám jen jedno embrijko a prsa mě začaly pořádně bolet až dnes, při stimulce nic. Test jsem zatím nezkoušela mám strach ☹

aja8
11. dub 2010

Ivuš, to věřím, že máš strach..já mám do testování ještě dost času, ale už teď z toho mám strach.. 😒
Ale neboj, my to zvládneme a určitě na nás kuknou //.. 😉
A kdy to chceš zkusit testnout?..j

nana.76
11. dub 2010

ivus to vypada nadejne 🙂

fiallinka
11. dub 2010

holky, vypadáte nadějně, testujte 🙂

i když je pravda, že já jsem teď neměla skoro žádné příznaky..

lilisa
12. dub 2010

ahoj holky 😉 Já ještě přemýšlím nad IUI, dělali vám ji někomu při hodně špatném SPG?

aja8
12. dub 2010

Ahojky holky, já jsem dneska 5. den po ET a nevím, co mě to napadlo a zkusila jsem testnout..no a samozřejmě nic.. ☹
Ivuš, a co Ty, už jsi to zkusila?
Lilisa, my máme taky hodně špatný spermio a o IUI se s náma nikdo ani nebavil..ale já bych to asi taky zkusila..kdyby na to v Caru přistoupili..

tirtir
12. dub 2010

Ahoj holky, teda vy už testíkujete.
Přeji hodně štěstí všem.
Já jedu zítra na kopec, jeslti mi povyrostli ti moji folíci.
Cítím se jak baloooooon tak doufám, že ty jednotky navíc k něčemu byly.
Holky kolik vy jste si dávali jednotek já ze začátku 150 pak 120 na kontrole v pátek mi to zvedli na 200 a 175 jednotek.
Toto jsou injekce do bříška, ty do stehna nepočítam

aja8
12. dub 2010

Tirtir, já jsem si píchala Purogen a 275 jednotek..a pak mi to paní doktorka stáhla na 250..ale já mám vysoké FSH, tak proto tak vysoké dávky..

lilisa
12. dub 2010

tak to jste mě moc nepotěšili ... aji a jak ho máte špatné to SPG, nevím jestli jsi to už nepsala 😲
Já bych měla volat do centra příští týden zda je to schválené. No a pak si jezdíte pro hormony? Mě totiž vyjde asi MS na víkend 😉

aja8
12. dub 2010

Lili, poprvé jsme měli jen 4% rychlých, teď jak jsem byla na punkci, tak měl manža 16% rychlých..Pokud by jsi dostala měsíčky v pátek ráno, tak by jsi tam měla jet ještě v pátek a pokud až odpoledne nebo večer, tak by jsi tam jela až v pondělí..ale to by ti sestřičky řekly..

tirtir
12. dub 2010

aja8 dík za odpověď já měla FSH kolem 8,5
když mi dávali píchací arzenál dom mudr. mi říkala, že mám níyké dávky a že kdykoliv ,můžem přidat a stalo se .

aja8
12. dub 2010

No já měla FSH před stimulkou 14,9..což už je hodně..ale zvládla jsem to a měla 9 vajíček..mně právě sestřička říkala, že mám hodně vysoké dávky..

fiallinka
12. dub 2010

ajo, 5. den tam fakt neviděl ty čárky nikdo...

juliet
12. dub 2010

Fialinko, co to tady vidím? Moc gratuluji k // 😎

tirtir
12. dub 2010

no já si mám vše píchat do pátku, ale zítra to může být jinak.
Holky byla jste některá po odběru folíků doma třeba na dovolence, nebo se to dá zvládnout bez dovolenky

rendas
12. dub 2010

Ahoj holky 😉

Aja to je strašně brzo na testíkování!!!!!!!!!čekání je hrozný ale musíš vydržet 😉 😉

Lilisa jaký máte spermiogram?u mě po neúspěšných IVF jsem chtěla zkusit taky IUI a mudr se nijak nebránila..ted jsem teda měla přerušení .nedorostli folíci..takže ted čekám opět na schválení pojištovny a na měsíčky..když dojdou pozdějc,možná by na kopci mohlo být i schválení šla bych zas nato.sice mě mudr navrhovala opět nativ,ale asi prvně zkusím IUI....manža od posledního IVF(září) na spermiu nebyl tak jsem zvědavá 😖 a ty ses domlouvala s mudr na čem????

tirtir já byla doma jen ten den a druhý jsem pádila do práce...

nana.76
12. dub 2010

aja 5den je opravdu brzy,ale nic si z toho nedělej ja testovala 6den a samozdřejmě taky nic ale 9den už tam něco malo vidět je 🙂 tak hlavu vzhuru a vydržet 🙂

aja8
12. dub 2010

Holky díky..já jsem totiž tele, nevím, co jsem čekala.. 🙂

fiallinka
12. dub 2010

Ajo, no jsi tele, ale možná je to už těhudemence, to tě omlouvá 🙂. Ale fakt, co jsem tady na Koňovi zaregistrovala, tak první zmínky o čárkách byly 6. den, a to většinou u velkého hcg, takže počkej...

aja8
12. dub 2010

Tirtir, já jsem po odběru měla dovolenou..a byla jsem za ni ráda..mě totiž hodně bolel podbříšek..ale to je jak u koho..mně totiž paní doktorka zkoušela při tom odběru ještě odsát cystu, která nešla, tak nevím, jestli to bylo tím, že mě to tak bolelo..nebo jsem nějaká háklivka.. 🙂 co jsem se pak bavila s holkama na pokoji, jak jsme šly na transfer, tak je nebolelo nic, jen byly nafouklé..

rendas
12. dub 2010

Aja ale ne, to jsou ty hormony 😅 😅 😅 😅 😅

aja8
12. dub 2010

Fialli, já si připadám fakt občas jak dement..nevím, jestli to není těma lékama, které do sebe valím.. 🙂

aja8
12. dub 2010

Na něco to svést musím, že? 😀

aja8
12. dub 2010

Holky, ještě, že vás tady mám.. 🙂 😉

aja8
12. dub 2010

Holky a kdoví, co Ivuš..dneska měla testovat..

lilisa
12. dub 2010

rendas: no my máme 11 mil spermií, 0% rychlých a hodně deformovaných, no a 4% pohyblivé pomalu. No domlouvali jsme se spíše na ICSI, no IUI říkala zrovna že nemá cenu 😠

fiallinka
12. dub 2010

liliso, no tak my máme 0% rychlých taky (občas nějaká se najde) a opravdu myslím, že iui by bylo vyhazování peněz (teda jo, zázraky se určitě dějí, ale ne často...)... nás teda při tomto výsledku strašili dárcem, ale nebyl třeba 🙂, ale do ICSI bych šla bez váhání. Myslím, že jsou páry, kterým to nutí zbytečně, ale tady je to fakt asi na místě...

rendas
13. dub 2010

Dobré ranko všem 😉

Lilisa tak ve vašem případě neváhej a určo ICSI,na IUI je potřeba ta rychlost spermíků....u nás ta rychlost taky není velká ale aspoň něco,máme spíš problém že jsou degormované ☹ Tak se drž a hurá na to 😉

Hezký den 🙂

lilisa
13. dub 2010

Zatím se držím, ale už mě to čeká za 14 dní, není tu nikdo, kdo bude stimulovat se mnou? 😉