CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
25. kvě 2010

Dobré ranko,
holky dík za podporu,pořád trochu špiním ale i krvácím a modlím se at se mrcha nerozjede...břicho zatím nebolí...zkusím potom brnknout na kopec,ale nevím jestli mám chtít mluvit s mudr nebo stačí se sestrou 😖 jinak test jsem zkoušela a byl tam duch!!což jsem nikdy něměla,ale až po limitu 😒 a mám jen ty testy Best a prý ukazují falešné vysledky 😒 tak si potom vyberte..tonoucí se stébla chytá 😔 (večer jsem prcky moc prosila at vydrží 😅)

Ty jo lukr tři prcky to si teda bojovník 😉
Rudi krásná motivace....

sarri
25. kvě 2010

Rendas - taky může odcházet jedno embryo. Kéž to dobře dopadne - lež jak lata.

ruda
25. kvě 2010

rendi drží vššechny palce co mám, duch je dobrá známka, je ještě brzo na tlusticce, vydrž a nezoiufej, ještě to není ddefinitivně ztracenéééé, myslím na tebe

fiallinka
25. kvě 2010

rendas: sice best nemá dobrou pověst, ale duch je výborná známka, 7. den bys nemohla čekat nic jiného... lež, ber všechny léky, nic jiného dělat nemůžeš... zítra znova testni, nejlépe něčím jiným... ale myslím, že to tam je... vydrž 🙂

tirtir
25. kvě 2010

Ahoj holky---- ren duch tak to je skvělí jen tak dál a hlavně odpočívat.
Já pořád špinim páč mi pomaličku odchází jeden váček, který je prázdný---vůbec se mu nechce odejíd.
Ren já jsem 8 den po ET teprve objevila prvního ducha, takže to že to bylo po limitu to za dva dny bude v limitu a silnější.
Moc moc odpočívej

lukr- hodně štěstíčka

monas007
25. kvě 2010

rendas držíme všechny pěstičky co máme ať se bojovníčci udrží !! duch na testíku je dobrý začátek 😉 🙂 hlavně mimískům věř !! odpočívej a uvidíš, že za pár dní bude na testíku pěkná tlustice 😀 😀

rendas
26. kvě 2010

Dobré ráno holky moje 😉
díky všem 😉 já jsem teda zatím tak nějak nastejno,večer mě teda bolelo dost břicho jak před mrchou,tak jsem blbec v noci nemohla vůbec spát.....jinak špiním pořád ale zkusila sem zas testík, ted teda Gravitest, a je tam ale spíš takovej dušíček 😔 ale i to je pro mě úspěch 😔 tak doufám že bude sílit a ne se ztrácet.....jinak volala jsem na kopec a sestra mě chtěla přepojit k mudr ale ta to nebrala tak jen kdybych víc krvácela tak vysadit anopiryn a jen tak řekla -to je nějak brzy po et!............
holky pořád naděje je,na krev jedu až v úterý a to je ještě daleeekooooo 😒

lukr
26. kvě 2010

Rendas držím vše co mám.Vydrž,opatruj se a to určitě vyjde. 😉 😉 😉

fiallinka
26. kvě 2010

rendo, to je náhodou perfektní, jestli máš ducha i na druhém testu, je to tam! Některé holky opravdu můžou špinit po anopyrinu, nebo se může pouštět jeden embrouš, někdo špiní v termínu MS... tak lež a drž se 🙂

monas007
26. kvě 2010

rendas ty těhule 😀 😀 vkládali mi taky dvě blastocysty a po ET jsem měla ducha už 7.den 😉 😉 taky jsem nějak kolem toho osmého nebo devátého dne při zavádění crinone gelu špinila, ale asi odcházelo jedno naše embryjko ☹ ☹ hlavně buď v klidu, pohlaď mimíska a řekni mu, že tentokrát už mamku nesmí zklamat 😉 😉 po tom všem bojování si to moc zasloužíš a já ti to opravdu moc a moc přeji 🙂 🙂 tak mu dopřávej nějaké ty dobrůtky, jogurtíky a hlavně dostatek tekutin. zkus testnout až tak za dva dny a uvidíš jak ti hcg zesílí.

ruda
26. kvě 2010

rendi u mě stejně jak u monči odcházelo druhé mimi, špinila jsem tři měsíce i přes léky, neboj a sedmý den taky duch,a le hcg už 73, bylan jsem na krvi dřív, kvůli OHSS

rendas
26. kvě 2010

Monas 😀 😀 😀 😀 díky 😉
jo jo jogurtíky v denní dávce 😉 no přes den se krvácení zhoršilo a břicho bolí,ale prostě stále věřím!!!!!!!!!!!
holky o víkendu mám jet na sraz ze školou,strašně jsem se těšila,penízky zaplacené,ale já to nezvládnu,pak bych si to vyčítala....musím se na něco vymluvit ☹ zítra jedu na seminář,tak ten snad zvládnu....nakopupila jsem nějaké testíky tak zkusím zas ráno a budu doufat že není po všem!!!
holky díky 😉

ivus16
26. kvě 2010

rendas: držím palečky ať to všechno dobře dopadne.My zítra jedem na genetiku tak snd bude všechno v pořádku, už mám strach i z tohohle, že nám tam zase něco najdou a bude další problém. No uvidíme jak to dopadne, pak se musím objednat na kopec a další pokus před náma. 😀 .

sonka.77
26. kvě 2010

Ahoj holky, dělá se u vás v CARu OPU a ET i v neděli?

sarri
26. kvě 2010

Soni, prý pokud je to nutné, tak jo, ale snaží se to směřovat hlavně na pracovní část týdne, ale když to jinak nejde tak i o víkendu 😉

ruda
26. kvě 2010

rendi, na sraz půjdeš jindy, řekni, že máš chřipku a hotovo, myslím na tebe....

fiallinka
26. kvě 2010

rendi, taky bych se vymluvila na nějakou nemoc, radši lež doma... a ty testy si dělej pořád stejnou značku, tam nejlíp uvidíš, jak to roste (i když pár dní po sobě to může být podobné, záleží i na rozředěnosti moči, apod...)

soni: jj, já jsem měla taky OPu v neděli a bylo nás tam dost...

ludmilamarie
27. kvě 2010

RUDA: snažení 3 roky, IUI neuspěch, IVF-ICSI pozit test, únor 2010-narození syna Rudolfa 3700gr,53cm

RENDAs:snažení 7 let,5*IUI,2*IVF-ICSI.1*Nativ,teď nativ - 18.5.2010 ET dvou prcků,bojuju!!!!!!!

SILVIE13: v r.1997 a 1999 IVF-obě neúspěšné, v r.2003 IUI - pozitivní-Honzík 3160gr a 48cm, v r.2005-2010 5x IUI.negativní,
v 3/2010 - IVF-ICSI-bohužel negat., teď pauza

MONAS007:IUI-neúspěch, 1.IVF+ICSI - OPU 21.8. - ET 26.8. (DVĚ SLUNÍČKA-BLASTOCYSTY) - 14. DPET (9.9) potvrzeno z krve (4231 mlU/ml) - 21. DPET (16.9) (21 878 mlU/ml) na UTZ jedno sluníčko !! - 28. DPET (23.9.) na UTZ jedno sluníčko + krásné srdíčko, 6.5.2010 narození Martínka 2980 g a 49 cm

IVUŠ16 : přirozené snažení 1,5 roku ,1/2010 první navštěva CRM Zlín, 3/2010 nativ - neúspěšný, teď pauza

etra: 3 IVF - neúspěch, nějaké KETy - neúspěšné, chystáme se na nativ

lukr:snažení 3 roky,1/2010 plánované IUI nakonec IFI-neúspěšně,3/2010 IVF+ICSI-neúspěšně,5/2010 nativ-OPu zítra 21.5 a pak budu doufat

Aja8: 3 roky snažení, 4/2010 IVF+ICSI - neúspěšné

LUDMILAMARIE: 5 let snažení, endometrioza, 2 laparoskopie, resekce vaječníku, 3 inseminace, 1 umělé (3 embria) - výsledek RADEČEK (3,2 kg, 48 cm) - teď už mu rostou zuby :o)

ruda
27. kvě 2010

Ludmilko, to je kráásné, jak to letí""!!!!
Rendi jak? nej je dle mě mamatest růžový...

fiallinka
27. kvě 2010

Rendas, taky čekám na info... a jinak mamatest má fakt dobrou pověst, ale podle příbalového letáku má citlivost myslím 50 jednotek, některé jiné mají 20...

rendas
27. kvě 2010

Holky už jsem tady .... byla jsem na tom semináři,ale poslední dvě hodiny mi bylo fakt šoufl...jsem ráda že jsem doma je mi blbě 😒 večer krvacení ustalo ani břicho nebolelo,jenže dnes v poledne to začlo nanovo....chjo hrozně se bojím 😢 kdybych aspon nekrvacela......dopr......já vím že by to chtělo mamatest,ale tady v lékárně má fakt ho.......včera jsem tam šla tak mě dala jakýsi s citlivostí 10 tak tam je celkem pěkná čárka a pak měla ten Best...no jestli všechny ukazují falešně tak to mě asi mrdn......je mi fakt hrozně jdu zalehnout...zítra opět testík

ivus16
27. kvě 2010

My dnes byli na genetice, byli jsme objednaní na půl 3, ale vzali nás až skoro za hodinu. Tak u nás po této stránce vše v pohodě, žádný problém by neměl být, takže zítra volám na kopec a uvidím co bude následovat 😉

fiallinka
27. kvě 2010

rendo, falešně určitě neukazují.... zítra uvidíš, jestli se čárka trošku zvětšuje 🙂, porovnej to u stejných testů a lež 🙂

etra
27. kvě 2010

Rendi, drž se 😉 Přeju hodně štěstí!Ať čárečky rostou🙂

ludmilamarie
28. kvě 2010

Ahojky, držte se ženy!!!!!! Stojí to za to, i když sem dneska vyhrožovala Juniorovi, že ho strčím do prvního babyboxu, který potkám. Teď se Vám snaží něco napsat, protože on už přece nebude ležet v postýlce 🙄
Rudi: jak bylo na dětském dnu, nám se ohlásila návštěva, takže jsme nakonec nikam nejeli, snad příští rok.
Držím palce co to dá, ať má ten náš šprček vůbec nějakou nevěstu (rodí se samí ogaři) 😀

aja8
28. kvě 2010

Ahojky holky..
Rendas gratuluji..ty už jsi jasná těhule..super zprávička.. 😉 ..hlavně odpočívej..

rendas
28. kvě 2010

Dobré ranko,
holky tak mi to nedalo zajela jsem do města a koupila mamatesty a je tam!!!!!!!do tří minut krásná čárečka 🙂 šmarja já tomu nemůžu vůbec uvěřit!!!!!!!!!!!!!po tolika letech....ale strašně se bojím nemám vyhráno,protože pořád krvácím,ne moc ale pořád....když ležím tak je to dobré....ale ted jsem jela pro testy a nakopit a je to tu zas....takže jdu zalehnout...nevím jestli mám brát ten anopiryn,řekla že ne tak ho neberu...holky strašně se bojím 😕 abych se neradovala předčasně...strašně ráda bych vám ostatním dodala naději do dalších bojů...tak jak píše fiallinka letím ležet 😉
Etra ahoooooj tobě přeju moc štěstíčka a jestli mě ten nativ vyjde,tak hurá do něj 😉
Aja,Ivuš díky a hodně síly do dalšího boje 😉

tirtir
28. kvě 2010

Ahoj holky
ren tak to je skvělá zpráva- odpočívej a nic nedělej jen čuč na telku
Holky já jsem dnska do ráno opět zakrvácela a teď špinim. tak doufám, že je všechno v pořádku že jen odchází ten prázdný váček.
Ren úplně vím jak se teď cítíš, je to hrozný pocit, ale věřím že to oběma (všem) dobře dopadne.
Já jdu na kontrolu v pondělí tak jsem zvědavá co mi řeknou. Veřím že ten náš malý bobřík jak miminlku říká můj je silný a vše to zvládne.
Chceme to dneska říct mojim rodičům, tak nevím. jestli ještě nepočkáme do pondělka.

lukr
28. kvě 2010

Rendas výtečná zpráva 🙂 🙂 🙂

rendas
28. kvě 2010

Tirtir taky doufám že to aspoň jeden prcek zvládne....přeju moc moc štěstíčka

Lukr díky,pořád na tebe čekám.... už mě doženeš 😀