CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ivus16
4. pro 2010

Ahojte všechny, zase se to tu trochu po dlouhém čase rozjelo. My jsme včera byli na Prediku,na tom kombinovaném testu v I.trimestru, podle utz vše o.k., ještě uvidíme co nám řeknou v pondělí výsledky z krve. Vyšetřoval mě Mudr. Kovalčík toho jsem jednou potkala i na kopci , když zastupoval Mudr Slovákovou. Podle jeho tipu tam včera viděl holčičku, ale není to jěště 100 pro 😀 . jo taky by mě zajímalo která druhá sestřička je těhotná, taky vím jen o té černovlasé. Mějte se všechny fajn a nevzdávejte to 😀

ejviska
4. pro 2010

@ivus16
@denny80 ja vim, ktera sestricka je tehotna, ale nevim, jak se jmenuje. Zkusim se podivat do fotek, jestli ji poznam 😀

ejviska
4. pro 2010

tak jedna je ta Dita od dr.slovakove a pak si myslim, ze je to ta Barbora.

rendas
4. pro 2010

Ahoj holky,
jojo jak píše ejviska,tak další sestřička těhule ja ta blondýnka Pechancová..už má taky hezké bříško 🙂 jaksi se jim to tam těhulí,akorát si myslím že u nich je to přirozeně,ne jak u nás 😒

rendas
4. pro 2010

@lukr díky aji mimískovi 😀

rendas
4. pro 2010

@denny80 děkuju 😉 a neboooj u vás se určo zadaří 😉

rendas
4. pro 2010

@ivus16 ahoooj,tak je to supr že je všechno o.k.
jaksi mě tady všechny předbíháte a já jsem tu už starý inventář 😀 😀

ejviska
4. pro 2010

@rendas Dita je 100% prirozene, ta mi to rikala 🙂 Ale dr. Slovakova jinak rikala, ze ona sama, s prirozene pocatym synem, je tam jak exot 😀 Same IVF kolem dokola

denny80
7. pro 2010

Rendy jak si dopadla včera na kopci??

denny80
7. pro 2010

@fiallinka Dávám ti za pravdu, co jsi psala o tom upnutí na každý pokus a ohlížení se na to- co když budu těhotná. Já to mám přesně tak a je to špatně.Člověku to pak leze na mozek, já su toho ukázkový příklad 😀 Nejde na to nemyslet, ale zkouším plánovat věci dál.

rendas
7. pro 2010

Ahoj holky 😉

@denny80 no včera na kopci klasika,jak to u mě bývá zvykem,folíci narostly,ale je jich tam zas moc,takže IUI nedoporučuje,že nativ...jenže nejsou penízky,tak jsem to zavrhla, tak prý zase metodu IFI,byla jsem na ní v létě....a to byl takovej hyperstimulák,že to bylo šílený 😢 kdyby byly prachy jdu na ten nativ,protože stejně jdu pod narkozu 😠 no a mudr to chtěla naplánovat na čtvrtek,jenže manžel může jen ve středu,pak odjíždí..tak snad ještě folíci trošku dorostly,páč největší měl jen 17mm a večer jsem píchla pregnyl...no uvidíme 😔ách jo....... takže zítra jdem na to.......
jojo a nejde na to nemyslet,je to fakt šílený ☹

rendas
7. pro 2010

Holky a podstoupil ještě vůbec nekdo tuto metodu(IFI),kromě mě a Lukr????jeslti s ní někdo otěhotněl?????

fiallinka
7. pro 2010

@denny80 jenže s tím nic nenaděláš...u mne paradoxně nastal trošku klid až v okamžiku, kdy jsem si připustila, že ivf bude nutné a neupínala jsem se tím pádem na každý měsíc... spíš jsem prostě tak po roce prostě pochopila, že nemá cenu řešit věci typu "nebudu si objednávat dovolenou u moře, co když na ni nepojedu, protože otěhotním"... prostě když těhu nebudu, užiju si, co jde bez dětí, a když jo, tak to zruším a na peníze kašlu... ale takové to "nemyšlení" na to, to fakt jde málokomu 🙂

pavlina86
7. pro 2010

Ahojky holky, chci se zeptat měla jste některá slepák než jste šli caru? Já jsem 2 měsíce po operaci, tak nevím?My jdeme totiž ve čtvrtek na 1 konzultaci do Zlína!! 😖

fiallinka
7. pro 2010

@pavlina86 ne, ale běžně se chodí na laparku, a ta bývá klidně i těsně před ivf, takže neboj neboj... a navíc 1. konzultace ještě neznamená začátek nějaké větší akce 🙂

pavlina86
7. pro 2010

@fiallinka Ne, chtěla jsem nej vědět jestli to něčemu třeba nevadí,že byl operovaný ten slepák! 😉 Podle doktora to máme jasné... IVF kvůli sprermikům! 😠 Tak uvidíme co mám řeknou ve Zlíně a pak se vrhnem do boje!!! 😔 Děkuji...

fiallinka
7. pro 2010

@pavlina86 nevadí, do doby, než ti naroste břuch, se všechno po slepáku zhojí 🙂

pavlina86
7. pro 2010

No, tak děkuju! Už aby rostl!!! 😀

pavlina86
7. pro 2010

@fiallinka a co Karolínka poslouchá?? 😉

pitrisek26
8. pro 2010

@fiallinka já jsem po slepáku taky a pohodka .. dokonce jsem i po kýle a vše OK. Ničemu to nevadí 🙂

denny80
8. pro 2010

@rendas dneska akce, to sou fofry 🙂 neboj, dopadne to dobře. Já si vždycky říkám, co jim tam asi nakecám, když mě probírají z narkózy, protože sestřičky sou pak pěkně vyřechtané. Myslím na tebe, aby se vám povedl krásný dárek pod stromeček.

fiallinka
8. pro 2010

@pavlina86 tož poslouchá bych neřekla, spíš se to zhoršuje, ale od narozdíl od minula nejsem psychicky mimo a navíc si říkám, že co jsem chtěla, to mám, takže je to vlastně SUPER 🙂. Ona je teda zatím ok, ale situaci vyostřuje Jurýsek 🙂

@denny80 mně se ta jejich narkóza vždycky líbila, cítila jsem se jak po lehké opici, takové příjemné probuzení to bylo...

rendas
8. pro 2010

Ahoj holky, jojo mám to za sebou,břicho bolí....jo a dneska tam nebyla Slováková tak mi "to" 😀 dělal Křenek....
Tak snad spermoníci zabojovaly 😉 bylo nás tam zas plno!!

pavlina86
9. pro 2010

Ahojky holky, tak 1 návštěva ve Zlíně je za náma!! 🙂 Tééda řeknu vám, ale nás tam je!! 🙂 🙂 Ale proběhlo to úplně v pohodě, pak doktor nás i trošku uklidnil, že to neni tak hrozné, jak to líčil můj gynekolog , že nám pomůže jedině IVF. Samozřejmně neni jisté, že to tak nedopadne! Ale jsem ráda, že to jde i jinak! Snad budeme úspěšní!! A na další návštěva v lednu. Zatím jsme se rozhodli pro IUI . Tak uvidíme??? Mějte se hezky!!

pitrisek26
10. pro 2010

@pavlina86 ahoj, tak to máte na chlup stejné jak my 😉 .. a u koho si byla u Křenka?
My máme IUI v lednu, bojím bojím

pavlina86
10. pro 2010

@pitrisek26 ahojky nene, my jsme byly u dr. Kovalčíka! 🙂 No a já jdu v lednu na krev kvůli hormonům a pak se uvidí!! 🙂 Tak to jsem ráda, že jsme na tom skoro stejně!! Tak ti budu móóc držet palečky ,aby vám to vyšlo, ať ten Nový rok za to pak stojí!! 🙂

zuzinka2312
11. pro 2010

Ahoj holky. Můžu se přidat? Zatím tu tu jen tiše sleduju a čtu a nedá mi to sem nenapsat 😉
Nám se s manželem taky nedaří otěhotnět. Máme za sebou, manža spermio, já hormon.profil, konzultace v Prediku a teď se musíme objednat (jsme u dr.Křenka) a domluvit se co bude dál...

ruda
23. pro 2010

@rendas držím moooc palečky!!!!

@fiallinka omlouvám se, nechodím sem často, taky nestíhám a tak dodatečně moooc gratuluju ke krásné princezně, to budou krásné vánoce!!!!
všem přeju mooc štěstíčka, miminka v bříšku a náručí a jen to dobré v novém roce Katka

rendas
23. pro 2010

Holky všem krásné svátky 😉

@ruda díky,ale......

Napíšu jak jsem dneska dopadla na kopci dnes 15.den po IFI...v pátek jsem začla špinit,v sobotu krvácet a krvácím doted ☹ ale testíky pozitivní..tak jsem si myslela že to bude zas biochemické těhu,ale hcg bylo 121!!!!!! já vím není to moc 😒 mám navýšený utrouš....no ale dojela jsem dom břichabol a zas brutus krvácení,takže myslím že spíše potrácím 😢 😢 ted to trochu ustalo,ale jak mudr řekla kdybych nekrvácela tak bych měla třeba vyhráno....

ruda
25. pro 2010

renčo to je děsně sztresující, zkus neházet flintu do žita... moooc ti to přeju, , tak dej vědět ju? 😕