CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

katyna6
7. bře 2011

@kamcatkakoc -jj,těhotná už jsem byla,v červenci 09,ale v 10týdnu se mimi přestalo vyvíjet.Tenkrát se nám podařilo asi po3/4 roce,teď už rok a půl nic.
Ona mluvila něco o Prdnisonu,ale myslím,že spíš v té souvisloti,že mi ho nasadí až před stimulací,nebo před transferem,teď už nevím.Byla jsem tak nějak zklamaná z těch výsledků,že si pamatuji půlku z toho,co nám řekla.A samotný Prednison by asi stejně nestačil,přítel má zhoršený spermio.

kamcatkakoc
7. bře 2011

@katyna6 Tak to mě mrzí....ale já ten Prednison dostala hned, jak mi udělali všechny testy.....a vůbec se doktor neohlížel na to, jaké má manžel sperma...a to je trochu horší...

katyna6
7. bře 2011

@kamcatkakoc -nevím,asi by to přítelovo nestačilo ani na IUI,nebo by se zkoušelo a čekalo a zkoušelo a čekalo...to fakt nevím.Ale já už moc čekat nechci,v létě mi bude 35,takže na čekání moc čas nemáme 😅 Nezbývá,než doufat,že to snad brzo vyjde.

kamcatkakoc
7. bře 2011

@katyna6 Určitě to brzy vyjde....uvidíš 🙂 Držím palečky 😅

katyna6
7. bře 2011

@kamcatkakoc -a já tobě na ten zítřek 😉 😉 pa

miskag
8. bře 2011

ahoj holky!!!

těhulkám moc gratuluju!!a těm,co čekají,tak ať to brzy vyjde!!

chtěla jsem se zeptat.jsem dnes první den po IUI a je mi nějak divně od žaludku 😒 mám takové divné stavy 🙂
měla jste to taky některá?myslíte,že to může být ještě po tom "zákroku" nebo třeba po hormonech?beru Utrogestan a Prednison a ještě něco na A 🙂 takže jich láduju do sebe celkem dost ☹

a ještě kolikátý den po IUI jste si dělaly test?mám jít za 14dní na krev.
děkuju moc za info!!
přeju pěkný den a krásné MDŽ!!!! 😀

clloi
8. bře 2011

@miskag ahoj, ta nevolnost může být po utrogestanu, mně říkala gyndařka, že holkám, kterým po něm bývá špatně, nebo jsou moc unavené ho spíš doporučuje zavádět než polykat. Pokud to budeš mět dýl, tak si zkus zavolat do Caru a oni ti určitě poradí. Já zkoušela první test 9. den po IUI abych zjistila jestli test ještě ovlivňuje pregnyl. 9. den tam byla pregnylová čárka, 10. den bylo bílo a 11. den jsem našla toho správného ducha 😀 . Ale každá jsme jiná, tak se to může ukázat i daleko pozděj.

miskag
9. bře 2011

clloi:díky za info.nakonec se mi z toho vyklubala viroza nebo střevní chřipka,nevím.průjem,zvracení.kolegyně mě musela dojít vystřídat v práci,nevydržela bych tam ☹
dnes už dobré.
to se mi musí stát zrovna den po IUI.ach jo!! ☹

tak ať ti mimi pěkně roste!!! 🙂

pavlina86
21. bře 2011

Ahojky holky, co se to tady děje?? Je tu už nějak dlouho klid, žádná nepíšete nic! Tak co u Vás nového? Jak jste si užili 1 jarní den?? Už jste navnaděné na ty naše drobečky?? 😉 😉 Snad jim u nás bude líp, když bude teploučko!! 🙂 🙂 Tak se mějte hezky a užívejte si krásné počasí! 😎 😎

kamcatkakoc
22. bře 2011

@pavlina86 Je tady už dlouuuuuuho klid 🙂 Ještě,že jsi sem něco napsala....venku je dnes krásně, už se těším na procházku po práci 😵

ivus16
23. bře 2011

Ahojte, jojo je to tady už dlouho nějaké mrtvé, asi nikdo nepotřebuje radu, nebo se svěřit. Tak já už tyto věci bohudíky řešit nemusím, mě bříško pěkně roste a pomalu se mě to blíží, už se s manželem nemůžeme dočkat. Zatím se bavím jen předporodním kurzem a cvičením.Takže napište co u vás nového 😉

ejviska
23. bře 2011

@ivus16 ty jo, vam to desne uteklo. Si pamatuju, kdyz jsi zjistila, ze jsi tehule 🙂

kikina9
24. bře 2011

Ahoj holky,
je tu některá, která podstoupila ve Zlíně cyklus s minimální stimulací? Na svých stránkách uvádí cenu 13000, nevíte, co všechno je v té ceně započítané? A co se k tomu ještě připlácí?

lilisa
24. bře 2011

Kiki: ptala jsem se v pondělí na nativ (minimální stimulaci) a vyjde to kolem 16-18 tis. komplet. ty do toho jdeš? já si te´d píchám pregnyl.

ivus16
24. bře 2011

@ejviska jj strašně to utíká. A co ty pořád se snažíte nebo máte pauzu, snad jste to nevzdali ?????
Já ted pořád přemýšlím co všechno budu muset ještě koupit, hodně věcí budu dědit, ale i tak jsou to strašné peníze a ti h....y političtí nám nedají ani kačku, přitom 13.000 není zase žádný peníz. No co už, kašlem na to hlavně že mimi bude, když jsme na něho tak dlouho čekali, peníze je druhá věc. Nějak bylo a nějak bude, že??
@kikina9 i já jsem měla první pokus IVF-nativ mě to tenkrát stálo necelých 15.000, ale pak se to mělo zdražovat, pokud se rozhodneš tak oni ti to všechno vysvětlí a taky ti řeknou kolik to přesně bude stát, ale toto nehradí pojištovna takže platíš vše, léky, narkozu a i to samotné oplodnění v laborce.

lilisa
24. bře 2011

Ivus: a tobě to vyšlo přes nativ?

ejviska
24. bře 2011

@ivus16 my se snazime 🙂 A druhe IVF v cervenci 🙂
Je to na zvazeni, co to mimco fakt potrebuje, dneska je na trhu hodne kravinek ;)
Anebo nakoupit v bazarech apod., kolikrat to to mimco ani neuzije, treba i to male obleceni.

ivus16
24. bře 2011

@lilisa nativ mě nevyšel, vyšlo to až přes první pokus IVF na pojišťovnu, takže u pojišťovny máme ještě 2 pokusy, kdyby se nám zachtělo mít i druhé. Určitě to budem nejdřív zkoušet přirozeně, třeba se mé tělo po porodu umoudří.No a časem uvidíme či ještě jednou budem potřebovat doktory ze Zlína.
@ejviska přesně jak píšeš, je hodně zbytečných věcí pro mimino, které buď nevyužiješ nebo je používáš jen krátkou dobu.Tak ti držím palce ať druhé IVF dopadne dobře 😉

ejviska
24. bře 2011

@ivus16 dekuju 🙂

kikina9
24. bře 2011

@lilisa Ahojky, já nad tím přemýšlím, pokud nám teď nevyjde již druhý pokus klasického IVF.Teď jsem ve fázi čekání na výsledek, v pondělí mi zaváděli 1 embrijko, ale moc tomu nevěřím, že by to mohlo vyjít ☹

pavlina86
24. bře 2011

Ahojky holky,jsem ráda, že příspěvky opět přibývají! 😎 Kiki,tak vám budu držet pěstičky! My pořád čekáme,protože pořád nevíme na čem jsme.Manža má hodně kolísavé spermio, tak čekáme do dubna na kontrolní odběr (když něco najdou musí se to nechat zamrazit) a pak s výsledkama jdeme na Prediko, a pak teprve v květnu do centra a tam se uvidí jestli bude muset jít manža na operaci, při které není zaručeno, že tam něco najdou. Tak doufám, že ano, už kvůli němu a vlastně i nám. Aby jsme mohli jít do toho IVF. Tak snad to dobře dopadne. 😖

ivus: a ty jsi jak užíváš těhotenství???????????? Vše je v pořádku?Drobeček roste. Vám se podařilo hned 1IVF? Jen tiše závidím. ☹

Mějte se móóc krásně. 😎

rendas
25. bře 2011

Ahooj holky trošku to tady pospávalo 😀 chodím sem vždycky juknout co nového 😉

@ivus16 ty brdo to letí!!!!!

Jinak já po revizi čekám na třetí měsíčky a pak nevím co dál...za ty roky je to už tak stresující....říkala jsem si že se zaměřím na něco jiného,tak zkouším zhubnout ty šílený kila,cvičím,(zatím 6 kilo dole)ale samozřejmě touha po mimču zůstává 😔 ale stejně musím vydržet v práci jsou šílený stresy,tak než se to trošku uklidní...

Jak píšete holky o tom nativu, já jsem ho podstoupila 2*,ale to bylo ještě komplet za 10 tisíc....ted je to za 13tisíc+za každé opl.vajíčko tisícovku ☹ tak už se to vyšplhá taky na pěknou sumu 😠

@lilisa ahooj takže zase do boje 😉 tak tfuj tfuj

Holky držte se pa

ejviska
25. bře 2011

@kikina9 hele, ty uz premyslis nad nativem a bojovnicka mas v brisku! 🙂
Dcerku mate po IVF?
@rendas ty jsi bojovnice, urco to nevzdas 🙂 Ale kde brat porad optimismus a energii, ze? Je to nekdy hooodne tezky :/

kikina9
25. bře 2011

@ejviska no já vím, že jsem hrozná, ale nějak si neumím představit, že by se to konečně povedlo 😉 Na další IVF bychom hned tak nenašetřili, tak mě napadla ta minimálka, která je finančně výhodnější. Ale samozřejmě bych byla nejšťastnější, kdyby se to teď povedlo a bojovníček zabojoval 🙂
Dcerku máme přirozeně, a dá se říct, že nás tak nějak překvapila 😀
@pavlina86 děkuji za pěstičky, taky ti moc přeji, aby vám to spermio dopadlo dobře a manžel nemusel na tu operaci 🙂

slavka22
25. bře 2011

@kikina9 Jen ti chci napsat, že jsem měla minimálku ve Zlíně teď, sice bylo 9 vajuch, ale jen jedno dobré. A to prej reaguju na stimulace dobře... tak nevím, cena sice pěkná, ale pak to strašně mrzelo 😠 Tím tě nechci odrazovat, každá to máme jinak...

kikina9
25. bře 2011

@slavka22 Já si na ni ráda vyslechnu víc názorů, někomu pomohla, někomu ne ☹ Já právě reaguju na normální hormony docela špatně, potřebuji větší množství, teď jsem při docela vysokých dávkách měla jen 6 folíků, ve kterých byly 4 vajíčka, 3 byla vhodná k oplodnění, 2 se podařila oplodnit a to jedno se nakonec zastavilo ve vývoji, takže mi zbyl pouze 1 prý pěkný bojovníček 😉 Doktor mi říkal, že se někdy stává, že žena reaguje špatně na vysoké dávky hormonů, a může dobře zareagovat na obyčejný Clostylbegyt(doufám, že to píšu dobře 😀 ) Takže teď jsem i s doplatky za léky ve Zlíně nechala 27000,- a výsledkem je nakonec jenom 1 embyrjko.

Holky, chodíte některá k Dr.Křenkovi? A co na něj říkáte?

slavka22
25. bře 2011

@kikina9 No nám zbyl taky jeden bojovník, ale ne ideální, 72 hodin po oplodnění byl pětibuněčný a už i prodělal nějaký shluk nebo co, moc tomu nerozumím ☹ .., dnes mi dělali transférek, spolu s naším bojovníčkem mi zavedli 3 embryjka mražená od dárců 🙂 S Křenkem jsem se setkala při jednom s transférů, na první pohled takový vyplašený, ale jinak nic proti...Jinou zkušenost s ním nemám. Mým Dr. je Chovanec.

kikina9
25. bře 2011

@slavka22 Tak ti budu držet palce, aby to vyšlo 🙂 A ty už jsi byla na IVF víckrát, že si necháváš dát i embryjka od dárců? Ale kdyby to vyšlo, tak vlastně nebudeš vědět, jestli vyhrálo embryjko vaše, nebo dárcovské, což je super 🙂
Mě už Dr.Křenek taky naznačoval, že bych mohla zkusit darovaná vajíčka, ale mě se teda do toho moc nechce 😖

ronecek
25. bře 2011

Ahoj holky 🙂 Nezlobte se, že k vám takhle padám, ale taky bych se chtěla zeptat na Dr. Křenka. Mým doktorem je Chovanec. Včera jsme byli na KETu a embryjka mi zaváděl právě Křenek. Ptala jsem se proč a on říkal, že jsou takhle domluvení. Jde ten, který má zrovna volno a nemá žádné pacienty 🙂 Přeju vám všem hodně štěstíčka

kikina9
25. bře 2011

@ronecek Ahojky, tak já jsem to měla právě obráceně 😀 Mým doktorem je Křenek, a ET mi v pondělí prováděl Chovanec 🙂 Jinak já si na toho Křenka pořád nějak nemůžu zvyknout, připadá mi takový nesmělý, každé slovo abych z něho páčila, navíc mám pocit, že je spíš pesimista než optimista, a já bych tak potřebovala aspoň trošku povzbuzení nebo naděje, že se to může povést 😒 Snad mě chápete 😎 Nejraději bych změnila doktora, ale zase si říkám, když se potom tak různě zastupujou, že bych si připadala trapně, kdybych se s ním potom při nějakém výkonu nebo záskoku setkala 😖