CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

lesis
29. dub 2009

tak jsem dala odpoved a nevim proc tu neni ☹, zatr s technikou 🙂

me je 28 a mužovi bude 25 🙂 , a deti nemame, jsme spolu rok, tak se snažíme dělat ten další krok, posunou se dál...

lucciano
29. dub 2009

Ahojky Ruda, neboj, já těhule opravdu nejsem, takže se neboj, nejsi sama 🙂 . S tím nezájmem gyndařů jsem se bohužel setkala taky, jediné, co mi doktorka dokázala říct, že mám rozhozené hormony a píchla mi Agolutin, tak to řešila rok, až jsem se naštvala. Když jsem ji žádala, ať teda pošle aspoň mého přítele na spermiogram, tak prý na to nemá nárok a že by to musela zaplatit ona... atd. A když jsem ji požádala, ať mi teda napíše doporučení do centra, tak mi odpověděla, že se musíme snažit minimálně dva roky a musím být vdaná nebo žít s partnerem aspoň rok v jedné domácnosti - fuuuuuj je mi z nich zle. Už jsem si našla jinou doktorku a je v pohodě. 😎

ruda
29. dub 2009

tak to je mazec. můj bývalý Dr. byl hodný,ale nesmělo se po něm nic chtít, SPG jsem si musela vynutit, prý když teda chcete... ani ho nezajímal výsledek, vždy jen, kočko jsi v pořádku, tak zase za rok na prevenci,ale že by mi vzal horm. profil..tak jsem odešla a to jsem měla udělat už dávno s novou dr. se hravě domluvím a s CAR nemá problém, teď chodím tam a jak budu chtít přejdu zase k obvodní,ale v car mi dají neomezené vycházky a to ona asi ne..a být celé těhu zavřená a omezená vycházkami brrr 😖

rendas
29. dub 2009

Ahojte holčiny 🙂
Lesis vítej mezi námi 😉 no těm našim manžům by se mělo připomenout co my musíme všechno zvládnout a vytrpět na nich je jenom to "jedno",kdyby si tím měli projít oni tak to nevydrží 😝
Rudi předoperační vyšetření se nedělá,narkóza je jen krátkodobá,vyplňuješ jen spoustu papírů.....
Jo holky s těma gyndařama mám taky zkušenost,nechci se už k mudr vrátit,chtěla bych zůstat ve Zlíně,jestli to půjde....radši budu dojíždět a mít jistotu...
Lucci červená je mrcha ale nezoufej,do čeho se chystáte???
Jinak já mám 6 den po ET,na test mi přijde brzy...dnes jsem z práce celkem unavená 😖
Mějte se 🙂

ruda
29. dub 2009

rendi supéééér to je skvělé, závidím, že už se něco děje, já začnu až kolem 11,5, pichat... raději ještě netestuj, může to být Pregnyl.. a máš dvě? kdo ti to dělal? bolelo? už jsem volala, vím, že se předoperák nedělá, jak to probíhalo ale od začátku od MS..prosím, jsem nervní

rendas
29. dub 2009

Rudi nebooooj 😉 já vím to se řekne,ale já vůbec nevěděla tenkrát do čeho jdu....nevěděla jsem ani že jsou nějaké takovéhle diskuze,s níkým jsem o tom nemluvila....takže jsem ráda že něco takového je 🙂
Už jsem to tady trošku popisovala,to zvládneš!!!! od druhého dne měsíčků si začneš píchat včeličky do břicha,mezitím jsou kontroly ultrazvuku,pak včelky do stehna,pregnyl,punkce a pak transfer...to je jen tak ve zkratce,co by tě mělo čekat.
Jinak jak píšeš transfer nějak nebolí,po punkci bříško cítit budeš,já mám jen jedno embryjko 😔
Testovat se radši nebudu,ale je mi nějak dobře,tak nevím..jen mám problémy z toho utrouše při tom zavádění.fujky,fujky..no uvídíme..

ruda
29. dub 2009

a jak často na UZV během píchání??? mám to docela daleko...díky moc za infooooo adržím moc palce ať bojovník bojuje

lucciano
29. dub 2009

Ahojky Rendas, my se chystáme v červenci na 1. IVF, jsem moc ráda, že jste mi trochu přiblížily, co mě čeká. S tím testování ještě vydrž, vím, že je to strašné čekání, ale neboj tentokrát se to podaří - věř tomu a ono se to stane!! 🙂
Ruda já už jsem si našla novou gyndařku tady kousek od nás, jen kvůli stěrům a kdybych náhodou dostala zánět. Jinak v CARu jsem fakt spokojená, mám konečně pocit, že někoho zajímá, kde je problém.

lucciano
29. dub 2009

Rudi a odkud jsi, když píšeš, že to máš daleko? Já bydlím v Bojkovicích, to je asi 30 km od Zlína, takže naštěstí aspoň nějaká výhoda.

rendas
29. dub 2009

Rudi na ten ultrazvuk se jezdí podle toho jak ti rostou folíci počítej 2až 3 😒 Ty jezdíš až z Hodonína že??já to mám trošku blíž asi 50 km.ale předtím to brno přes 100km 😖 a ono to spojit s tou prací není vůbec jednoduché....

Luci díky a stím CARem to máš pravdu 😉

oliras
29. dub 2009

Luciano jéééé Bojkovice tam to znám jako soje boty bydlí tam sestra a mamka a já sem tam chodila na diskotéky ve svých mladých letech na KD a ještě na diskotéky na světlově na nadvoří 😀 byli to nejlepší léta

ruda
29. dub 2009

Ahojky, jsem přímo z Hodonína, tak to je do Zlína +- 80km., sloužím na směny, tak se to vždy nějak udělalo,ale od 11.5. si beru dovolenou na stimulaci a po ET jdu na neschopenku a doufám, že tam zůstanu až do porodu, maximálně si užiju měsíc prázdnin, tak i tak se těším, výplata sice mizerná,ale co je to proti tomu co budeme platit...ale vše pro mimísky, udělám maximum..docela se těším,až to začne..musí to klapnout...snad... zafungujeme i my i Horváth, plně mu důvěřuji. Konečně jsme se tady trošku rozepsali, je to fajn, když máme stejné pod,mínky co se CAR týče... držím všem palce!!!a informujte ju?

lucciano
30. dub 2009

Ahojky Oli, potěšilo mě, že tak znáš Bojkovice a odkud jsi, když Ti tady bydlí mamka a sestra. Taky jsem chodívala na disco na KD, bylo to fajn, třeba jsme se tam potkali 😀 . A teď nám dokonce opravují zámek, tak třeba se to tam rozjede znova 🙂

lucciano
30. dub 2009

Holky, tak já jsem si od 1. dne MS naordinovala kontryhelový čajík, budu se snažit ho pít 14 dní na růst sliznice. Má te s tím zkušenosti, pomohl vám?? Jinak od 16. dne mám ultroš, jen abych dostala další mrchu, protože dřív mi chodila tak jednou za 3 měsíce. Mějte se, zítra je volňásek - paráda, už se těším 😎

Rudi, s tím dojížděním to máš teda složitější, ale neboj, teď se to podaří a nebudeš už muset jezdit tak daleko. Určitě zůstaň doma, tím nic nepokazíš, spíš budeš klidnější a vše bude probíhat v pohodce.

ruda
30. dub 2009

no při mé práci stejně musím na PN, to bych si nelajzla a kdybych potraztila, neodpustila bych si to a kéž by to vyšlo na poprvé a užila si tak léto... Kontryhel jsem pila, snad pomáhal, nevím, já jsem problémy neměla, pila jsem ho v době, kdy jsme nevěděli, že problém je v manžovi...teď beru jen baby plán a manža vit E

lesis
30. dub 2009

ja jsme taky z hodonina, ale vdala jsem se do zlina 🙂. a jsem rada, ze je tady vsechno po ruce. doktori me stvou, ze jsou tak laxni, kdyz jsou maji soukromou praxi...
taky se bojim co vsechno bude a hlavne jak vas tady hlky ctu, tak vy jste uplni profici i v terminologii, ja tomu vubec nerozumim, ale budu se snazit to prozkoumat, at si nepripadam jak pako kdyz to čtu 😎
mějte se krásně a užívejte sluničkoveho volna.

ruda
30. dub 2009

lesis, ty jsi z Hodo? to je fajn, chceme s manžou taky v důchodu bydlet na zlínsku, máme to tam moc rádi a na Podkopce máme chatu..tedˇje to lepší tady kvůli dětem, máme tu obě babičky..a na terminologii se vykašli, co nebudeš vědět, tak se zeptej a já pokud vědět budu tak písnu, každá jsme jednou začínali a ptali se těch zkušenějších 🙂

maendy
30. dub 2009

Ahoj holky.Koukam že píšete 🙂 to já pila kontryhel,mladý ječmen,chlorelu,byla jsem u bylinkáře namíchal mi bylinky i na vyplach a koupele,vitamíny,cvičila jsem mojžíšovou,chodila jsem na masáže a uvolnění pánve a kostrče,pěkně nepříjemný.To vše jsem stihla za ty 3 roky.To jsem šílená žě 😒 .Teď už na vše kašlu a jela jsem do zlína.13,5 jedem pro výsledky testů a řeknou nám jaký je plán.
Myslím že hůř než před rokem mi už nebude.To během pul roku kolem mne otěhotnělo 8 mých kamarádek.
Ted jsem jen ráda když je nepotkám.Tehdy jsem se psych zhroutila.Není nic příjemného když se doslechnete že když se ty holky snažili říkali si mezi sebou Jen at nedopadnu jako ...Tehdy jsem se psych zesypala,připadala jsem si jako místní vzor neplodnosti.Ted na ne kaslu,jdu se psem na procházku,sadím si kyticky a chodím do angličtiny.jezdíme s manžou na výlety a když některou potkám a ona mi říká jak pěkně papá a kaká,řeknu jí kde jsme byli a je klid 😉
věřím že to maličké bude,jen později a to už ty známé budou v práci 😉

ruda
30. dub 2009

maendy nevěš hlavu, tady jsi mezi svýma, všechny jsme si prošlikde čím... kdo to nezažil, ten nepochopí a takových rad, že kdyby jsme chtěli pomoci, že se můžu večer stavit... hodněkrát jsem musela rozdýchávat uštěpačné poznámky,ale po tom, co chodíme do CAR do Zlína, jsem se psychicky uklidnila, vyrovnala se s tím, že to bude později a uměle a řekla to všem narovinu a oni se teď cítí trapně nebose neptají...je to jednodušší a já se můžu soustředit na sebe samu, taky jsem si udělala masérský kurz, chodím cvičit a na kolo a brusle...pak na to nebude čas, až budumít dvojčata 😀 držíme se tady navzájem, jen my víme, jak je to těžké, tak hodně štěstí a zdaru, jednou všechny budeme koukat na ty svoje dětičky a taky budou papat a kakat...a budeme tím dýl mladé 😉

rendas
30. dub 2009

Ahooooj holky,dojdu z práce a vidím jak jste se hezky rozepslay 😉 mám nějakou depku,dneska mi bylo jak před krámama,a to jsem 7 den po ET.dnes jsem si koupila test,že bych to třeba zítra zkusila(já vím je to brzy) a potom v nedělu nebo pondělí.ale nevím no...Čtu tady ty vaše příspěvky ataky znám ty rady typu-na to nesmíš tak myslet atd...a nám už pár let říkají, že do nového domu ditě a takové řeči......Ale holky my se dočkáme a pak si to pěkně užijem 😉

romiko27
30. dub 2009

ahoj holky,Rudy ty jsi to tak hezky napsala!!! 🙂
Rendas myslím na tebe a držím pěsti,úplně tě chápu,to je to napětí a nervičky a znám to hlavně"na to nesmíš myslet",drž se a přeju 2//,odpočívej!!! 😉
Ludmilomarie ještě jednou gratuluji,a také odpočívej(moc hezky jsi to napsala,že už do toho kopce nemusíš) snad se toho všechny dočkáme,vy jste s Oliras takové vlaštovky 😵 😵 😵

kaces
30. dub 2009

Ahojky holky dlouho sem tu nebyla jak vidím tak se hodně přidalo a je to supr,když si někde člověk může ulevit pokud to nemůže říct někomu z blízkých,tak si aspon tady napíšem a zaradíme.
Rendas myslím na Tebe a držím pěstičky,dobře znám co to je když člověk neví na čem je.Já bych si test nedělala při minulém sem si ho udělala a vyšli mi 2 slabé čarky a když my doktor na testech řekl že to máme 50 na 50.Budto je embrijko pomalejší a nebo odumíralo.A ty ted chodíš do práce?tak to tě obdivuju.To mě dr.řekl,že jak začnu novou stimulaci tak mě nechá doma,mám blbé zaměstnání.
Hlavně se drž a držím pěstičky 🙂 mooooooooooc

rendas
30. dub 2009

Holčiny díky moc za podporu 🙂 já vím s těma testama je to ošemetné....minule jsem začla krvácet 10 den po ET,ale teď beru ke všem lékům ještě ESTRIMAX a prý když se nevysadí,že se nezačne krvácet???
No jinak minule jsem na neschopence byla,ale doma to bylo šílený,teď jsem přemýšlela,ale jsem vedoucí,takže u mě vpráci je to půl na půl,ale spíš to psychické.....a stejně by mě furt někdo s něčím otravoval.a ještě když to nikdo neví....tak mě to aspoň líp utíká,teď bude 3 dny volno,tak super.ale když je povolání kde se to nedá tak to je samozřejmé 😉
Pst!!!! já ten testík zítra zkusím 😵

ruda
1. kvě 2009

rendy, tak tfuj tfuj tfuj.. taky si pořád říkám, že vydržím po ET netestovat a včera mi bylo blbě, jsem 20DC a málem jsme se neudržela...
Romiko díky, psala jsem jen zkušenosti od srdce 😉
Kaces a co děláš, jestli se můžu zeptat??? já jsemna stimulku vazala dovču, tak ještě týden práce a pak jdu na dovču a stimulka a ET a neschopenka, snad až do porodu..jen aby to klaplo...
Všem hodně úspěchů, snad vás včera neupálily??? 😀 jsem ráda, že to tady konečně ožilo...

rendas
1. kvě 2009

Ahojky kočky,hm tak jsem to zkusila,ve čtyři ráno se mě chtělo tak čůrat,vzala jsem testík a nic.... ☹ neměla jsem si je kupovat,ale co už, ten druhý zkusím v pondělí,do CRM mám jít ve čtvrtek.
Držte se papa

kaces
1. kvě 2009

Rudy já dělám servírku denně 13 až 16 hodin sem tam sama musím si všechno dělat takže prej je lepší byt doma.Sioce nevím jak to oiddůvodním zase v práci páč o tom v práci nikdo neví,že chodíme na umělé,bydlím na dědině a tam se hned všechno roznese.Tak to budem Rudy nějak stejně já stimulaci podle plánu začnu po 20.5.
Rendy uvidíš to zatím nic nemusí znamenat 🙂 ještě máš čas,vydrž

ruda
1. kvě 2009

rendo, to je fakt brzy a i kdyby tam byly //, tak zase nevíš, jestli je to těhu nebo zbytek Pregnylu, ten může být v těle i přes 10 dnů...tak nezoufej a netestuj, jsou holky, co mají v moči hladinu nízkou a jsou jen / a přitom jsou už třeba i v 7tt...nech to do kontroly a prostě se chovej těhotně a užívej si to ,,,,fakt, na testy se vy...
Kaces, tak to bych taky nedělala, naběháš se,v zakouřeném, nosíš pořád něco na rukách... určitě jdi na PN a na lidi z práce i dědiny se vy... jejda, to jsou teda rady, jak to tak po sobě čtu...ne fakt, soustřeďte se jen na seme a mimi... já začnu stimulovat tak kolem 11-13 nevím, jak to dostanu...co takhle zkusit napsat tabulku, ať máme o sobě přehled???

ruda
1. kvě 2009

Ruda /30let/ snažení 2,5 roku 1x IUI neúspěch, květen 09 1. IVF-ICSI

ruda
1. kvě 2009

tak se zkuste připsat do tabulky ju? 😉 tzn. zkopírovat ji do svého textu a připsat svoje info..

kaces
1. kvě 2009

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF