CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

romiko27
8. dub 2009

Ahojky,já jdu na kontrolu až ve stř.15.4. Jsem 9.den po ketu,stále netestuju,aspoň si jako myslím,že jsem těhotná,když by tam byla jen jedna čárečka,tak bych měla po náladě. Vím,že to nejde donekonečna,ale aspoň těch pár dní žiju v té naději! Nevím jestli jsou to nervy,ale mám od včerejška mdloby,je mi šoufl,ale nezvracím,to by asi bylo brzy. Pobolívá až píchá mě v podbřišku! Tak nevím. Krásný den a zdar a sílu všem,pa! 😵 😵

kaces
8. dub 2009

Ahojky romiko,držím ti pěstičky at Ti to vyjde.Já jedu zítra za dr.se domlouvat za jak dlouho můžu podstoupit stimulaci,snad to bude co nejdřív. 🙂

lucik32
8. dub 2009

Ahoj holky. Můžu se k vám někdy přidat? Taky chodím do Zlína už to bude v červnu rok. Mám 2IVF za sebou a stále nic. Teď jsem měla chvilku pauzu a zase mám za chvíli začít. Mám prý psát dr. na email. Nevíte, jestli náhodou dr. Horváth nemá dovču? Psala jsem mu v pondělí a neodpovídá potvůrka.
Díky moc

rendas
8. dub 2009

Ahojky holčiny!! romiko taky držím pěsti 🙂,kaces i tobě zítra hodně štěstíčka 😉
Vítej lucik,taky chodím k Horváthovi,ale o té dovči nevím,a ani nevím že se mu píše na email 😒
No holky já teď beru ten clostik a 17.mám jít na ultrazvuk před tím nativem..tak musím vydržet!!
Mějte se krásně 🙂 pa

romiko27
8. dub 2009

Holky moc děkuji za podporu,zatím není nic jisté. Kaces zítra hodně úspěchů,Ať je to co nejdřív! 😉
Luciku vítej mezi námi,klidně se přidávej,jsou tu super holky,mě přijali skvěle. 🙂
Rendas,popisuj pak jak to pokračuje,když mě to nedopadne půjdu pak asi do nativu po tobě! A vydrž to uteče! 😅
Také jsem nikdy nepsala Horváthovi na mail,asi jsi VIP 😀
Dobrou

kaces
9. dub 2009

Ahojky holky já sem vyčetla že má dr.Horvath email,ale hledím že mu máš psát Luciku.Já sem kdysi psala na ten jejich email a nikdo mi tedy vůbec neodepsal.Tak to sme na tom stejně luciku já mám za sebou 2IVF neuspěšně a dneska jdu na pohovor ohledně 3IVF s tím že si necháme asi darovat spermijky,manžel řekl at se rozhodnu že on mi všechno podepíše a ani nechce vědět co udělám.Dovolenou snad nemá jdu dnes k němu na 13:30 tak doufám,že tam bude.Ahojky a držím všem moc moc pěstičky at jsou z vás brzy maminy 🙂

lucik32
9. dub 2009

Ahojky holky. Děkuju moc za přivítání k vám.
Ale nejsem jediná, co má jeho email 😉 No naštěstí mi dal jen pracovní. 😎
Ne, teď fakt. Dal mi ho, abych mu tam posílala info o mojich zákrocích. Měla jsem teď právě asi 5 měsíců pauzu a domlouvali jsme se tak na květen do dalšího IVF a prý se mi ozve. Tak nevím. Email jsem posílala s výsledkem už v pondělí a zítra je pátek a pořád nic. Tak nevím, jestli tam mám zavolat, nebo mu napsat ještě jednou a čekat. Nebo jen čekat. Chjo.

ludmilamarie
9. dub 2009

Ahoj ženy,
držím všem pěsti 😉 Bohužel jsem si už jistá, že mi to nevyšlo, člověk neoblafne sám sebe, v podvědomí ví moc dobře co se mu tam dole děje.
Takže hurá do dalších pokusů!!!!! 😝
Stejně nechápu, jak v nás dr. Horvát může mít přehlede a ještě tolik optimismu 😀

kaces
9. dub 2009

Ahojky holky tak já sem tam dneska byla a nasadil mi antikoncepci na 42 dnů záleží na mně jak dlouho ji budů brát,prej ji musím alespon 30dnů brát tak uvidím,po vysazení za 5 dnů zahájím stimulaci,tak sem teda zvědavá.Zrovna mě upozornil,že dostanu hned od začátku stimulace neschopenku mám blbé zaměstnání,takže si aspon chvilku odpočinu 🙂 Ludmilamarie je mi to moc líto,že ti to nevyšlo snad příště.

romiko27
10. dub 2009

Ahoj holky,tak asi přidám další negativní zprávu. Včera jsem byla tak nervózní a měla pocit,že se to nepodařilo,dělala jsem si test(takový ten lepší celý plastový 70kč)ten měl být na ty // čárečky. Mě se tam nic nezobrazilo,tak to jsem byla na mrtvicu,vyhodila jsem ho,ale pak mi to nedalo,a pořádně jsem s ním ze vzteku zaklepala, no a pak tam byla ale jen /. 😢 Už jsem to obrečela,však to znáte. Vím,že to nemusí být ještě konečné,druhý test nemám,ale tak jak psala Ludmilamarie,tak to cítím i já,to tělo fakt neoblafnem!
Ale jedeme dál,tak holky teď je to na vás,přeju moc štěstíčka a ať jsou tu už jen pozitiva!!! 🙂 🙂

rendas
10. dub 2009

Ahojky romiko,zatím nezoufej do středy je daleko, i když vím jak píšeš že to neoblafnem,to je fakt, ale naděje přeci umírá poslední.Drž se a žádné slzičky 😉
Kaces tobě ať antikoncepce pomůže 🙂 co ti mudr předepsal?? mě v lednu předepsal marvelon na tři měsíce,ale já pořád krvácela,tak mi to po měsíci změnil a bylo to ještě horší,takže mi to vůbec nesedlo...ale holky každá jsme jiná,a naše tělíčka reagují každé jinak.Tak ať je to OK 😉
Holčiny tak se drže,já budu informoat o tom nativu.papa

kaces
10. dub 2009

Ahojky tak mě taky předepsal marvelon tak jsem zvědavá co bude dál.
Rominko uvidíš ve středu užíj si ted v klidu svátečků.Já už bysch si test nedělala při druhém Ivf se mě ukázali dvě čarečky a stejně sem těhotná nebyla a u tebe je to třebas naopak,neztrácej hlavu. 😉
Rendas ty pak pěkně napiš o tom nativu,jak mě nevíjde 3IVF tak to možná zkusím.To ti navrhl doktor?myslím ten nativ?Protože mě vůbec něco takového nenavrhl ☹

rendas
10. dub 2009

Ahojky kaces jojo ten nativ mě nabídl doktor,vůbec jsem nevěděla že něco takovýho je...vloni na IVF jsme pošetřili ale ty peníze to je fakt mazec,a pak to zklamání, tak mi dal tuto možnost...ale prý to všechny centra nedělají.není to pro ně finančně zajímavý,jak IVF...tak se uvidí,budu průběžně psát!!! 😉

romiko27
12. dub 2009

Dobré ráno, přeju vám krásné velikonoce 🙂 🙂 🙂
už jsem chtěla vysadit všechny léky a hormony ale manžel mě přemluvil ať je jím až do kontroly,on pořád věří tomu,že se to určitě povedlo,a vůbec nechce dát na mé pocity,nebudu mu teda kazit tu naději.
Tak si užívejme ty krásné jarní dny,pa!

oliras
12. dub 2009

Ahojky holky přeju Vám hezké velikonoce 😉

Dlouho jsem tu nepsala ale čtu Vás pravidelně já zatím nic nového jen čekám kdy se dám do nativu zatím na to nemám sílu ale snad ten červen klapne a pak už budu hezky těhulkovat samozřejmě s Váma všema 😀

ruda
12. dub 2009

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, sem si to i zakázala, protože mě dost ničily špatné zprávy... teď mám MS a s příští tedy v květnu začnu stimulovat na první IVF. Chtěla jsem se zeptat, mám přijít druhý den MS a co když to vyjde na sobotu nebo neděli??? Dělají ve Zlíně i o víkendu??? Stejně tak co když mi na víkend vyjde ET??? nebo odběr vajíček??? a ještě se chci zeptat holky, co jste měli neúspěšné IVF, je chyba na vaší nebo manželově straně??? Díky moc za odpovědi, budete zlatíčka.. a krásné slunečné velikonoce.. Horváth mi radil klídek a sluníčko kvůli vitamínu D a počkat do května, to je prý velká úspěšnost, tak snad nám to všem brzo klapne... u nás je problém manža a jedno IUI neúspěch...chci zkusit rovnou ICSI.Vám všem držím palečky

rendas
12. dub 2009

Holčiny taky přeji krásné velikonoce 🙂
Romiko manžel má pravdu,vydrž! 😉
Rudy v centru jsou i o víkendu, u nás je problém taky manža,měli jsme taky ICSI.Taky mi Horváth říkal o tom květnu,ale už jsem nechtěla čekat na další MS...
Jinak holky už beru šestý den clostík,ale v noci mě teda betělně bolelo břicho.tak nevím snad to bude v poho...ještě zítra a v pátek na ultrazvuk...no a do toho všeho doma menší manželské neshody,tak jsem z toho jakási špatná,a už si blbec zas říkám,že to zas nevyjde...ale to si přece nemůžu říkat!!!!!!!!chjo
Tak se mějte krásně a pište 🙂

romiko27
12. dub 2009

Ahoj Rudy,my se snažíme o miminko 3roky,já jsem podle doktorů v pořádku,manžel má špatný spermiogram(pomalé a málo spermií). První byla inseminace,za rok IVF a teď zase po roce KET- zatím se nepodařilo.
První jsme chodili k dr.Annovi a na KET mě dali k dr.Horváthovi-můžu říct,že je mi Horváth víc sympatický a tak jsem do toho vkládala všechny naděje. Dnes jsem 13.den po ketu,měsíčky jsem nedostala měla jsem je mít v pátek,ale ty léky co jím mě to drží,ta hrůza až je zase dostanu,mám z nich trauma! To asi každá y nás... 😖
Rendas,buď v klidu,takové neshody nikomu klidu nepřidají,ať je manžel už hodný 😉 😉 😉

ruda
12. dub 2009

Ahojky holky, díky moc moc za odpověď i když jsem doufala, že bude jiná... myslela jsem si, že když jsem já v pořádku, že to klapne, však nějakou zdravou spermijku Dr. najde a je to ...ale teď jste mě teda dostaly 😖
Rendas jsi přímo z Hodonína??? já jo 😉 Fajn, že jsou tam i o víkendu, i v neděli a to je tam Horváth každý den? nebo na mě třeba vyjde někdo jiný?? začínám mít bobky, ví to celá práce a spoustu lidí a rodina...když to nevyjde, tak ty pohledy... se mám na co těšit, už jsem si malovala prázdniny na neschopence...romiko, držím =palečky ať to klapne...kolik stojí KET?? a dali ti dvě???

maendy
12. dub 2009

Ahoj.Ráda bych se přidala 🙂 I já začala chodit do zlína.Byli jsme tam ve středu poprve.13,5 jedeme na výsledky.Mám strach jak dopadnou ale na druhou stranu budeme vědět kde je zakopaný pes.Už to budou 3 roky co každý měsíc věřím že už konečně.Teď mám docela krutou menz,měla jsem cystu na vaj a praskla(naštěstí)už mi hrozila operace a to by se to spozdilo všechno ☹ Ale po 2 agolutinech po 34 dnech to konečně mám.a i když trpím jako kůň,jsem ráda že to tak dopadlo.Ted jen jak ty výsledky.Dr Horvath říkal že za 5 měsíců bych mohla být // ale nedělám si nadějě,abych se pak zase nehroutila.Jinak všem vám držím pěsti.

rendas
13. dub 2009

Ahojky holky,maendy vítej mezi námi a nevěs hlavu,uvídíte co ty výsledky 😉 a s těma měsíčkama vím o čem píšeš-auau....Tak se drž!
Rudy přímo z Hodonína nejsem,dojíždím asi 50km.s těma víkendama a doktorama přesně nevím.vloni když jsem byla na IVF,tak jsem byla ještě u Chovance,ale ET mě dělal ten Anna..tak nevím zkusím zjistit....Ted jsme u Horvátha,je fakt supr.Jinak jak píšeš že to všichni vědí,já to teda statečně tajím, ikdyž někdy je to fakt těžký.....
No a musím vám ještě napsat,že jsme byli včera na pařbě, a vysvětlujte že nemůžete pít,tak jsem si něco dala a dnes fakt trpím..tak doufám že to bude vše ok 😒 no uvidím v pátek..
Romiko čekáme ve středu // 🙂
Tak se mějte pa

oliras
13. dub 2009

Ahojky holky

Rudi s těma víkendama nevím nevím co vím tak zrovna zlín víkendy nepracuje pokud by OPU vyšlo na víkend tak oni ti to spočítají tak že půjdeš dřív nebo později aby to bylo v pátek nebo pondělí tak samo i u ETu a pokud Ti 2 den výjde na sobotu nebo neděli budeš tam muset jít v pondělí u mě to tak vždycky bylo i s UTZ Horváth mi vždycky psdal od 10 dne a pokud by to byl výkend tak klidně i 13 den fakt o víkendu jsem tam nikdy nebyla i když by mi to kolikrát víc vyhovovalo kvůli práci. Já mám za sebou 2 neuspěšné IVF při tom druhém pouze biochem těhu a problém je v obou já vysoké FSH předčasné selhání vaječníků a manža špatný SPG 😖 no a šance na otěhu přirozeně mizivá 😒 ☹

ruda
13. dub 2009

rendi a oli díky za info..myslela jsem si, že o víkendu nepojedou, takk jak se to bude blížit, tak jim tam zavolám, teď jsem to dostala zase o dva dny později, tak se to možná vejde zrovna na pondělí...taky to není jednoduché s prací a dopředu nevím kdy to bude druhý den, že... dojíždím skoro sto kliláků a je to s čekačkou skoro na celý den... chjo. Ještě mám měsíc klidu neklidu před sebou a pak ten kolotoč zase začne, teším se a bojím se zároveň,ale užívám sluníčka a zatím v klídku popíjím vínečko a cvičím... mě se teda docela dost ulevilo, že jsem to ze sebe konečně dostala a všem to řekla..už nikdo nedotírá s blbýma otázkama a já se nemusím věčně přetvařovat,ale trvalo více než dva roky, než to ve mě uzrálo, první jsem se s problémem musela poprat sama , kupodivu to všichni berou normálně a v pohodě a drží palce.. A vítám maendy 😀 !!!!

maendy
13. dub 2009

Ahojky.
Tak jsme si dneska užili krásný den,procházka v lese,jen já manžel a naše fenka.Moje čtyřnohé miminko 🙂
výborně jsem si vyčistila hlavu. 😉
Já věřím,že se vám to tu všem povede,vždyť my všechny budeme skvělé mámče.
Kdo jiný než my co na ty vrnící uzlíčky tak čekáme 😉

kaces
14. dub 2009

Ahojky Rudo vítám tě mezi námi,tak to budem v květnu na tom stejně já jdu na 3 IVF .Sice dr řekl,že sme oba v poho a když nám to nevyšlo 2krát tak nám poradil to darování vajíček nebo spermií,rozhodli sme se na spermie půlku oplodní manželovýma a půlku darovanýma tak jsem zvědavá,ted beru antikoncepci a jak budu chtít tak ji vysadím a začnu snad už s poslední stimulací. 🙂 a jak to ted nevyjde tak už na to kašlu na chvílu za ten rok a půl už toho bylo na mě hodně jak po psychické stránce tak po finanční.Všem co čekáte na těhu testy pěstičky 🙂

romiko27
14. dub 2009

ahoj Rudy,KET vyšel na 5000.- +léky cca1000.-,měla jsem zavedené 2 embrya,zítra se ukáže jak to dopadlo.
A když nic,tak si uděláme s manželem hezký výlet a projdeme si Zlín,prostě to tak musím brát. Pa

kaces
14. dub 2009

Ahojky Rominko,držím pěstičky třebas maluješ čerta na zed,nevzdávej to budu na tebe myslet zítra. 🙂

rendas
14. dub 2009

Ahoj Romiko taky držím moc pěsti na zítřek 😉

kaces
14. dub 2009

Ahojky Rendas na kolik peněz by tě měl celkem vyjít ten nativ?nemám tucha kolik to stojí,určitě si to psala ale nějak se mi nechce prohlížet stránku.díky

rendas
14. dub 2009

Ahojky kaces,mě řekl doktor částku 10.000,-,ale nevím no, nakonec je ta částka jiná,ale neboj potom napíšu.
Bolí mě břicho,tak snad tam nějaké folíky budou...