CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
1. črc 2009

tak to mmáš pravdu děsně rychle to uteče.tak můj to teda nechce nikomu ještě říkat prej až to bude jistější,tak sem říkala když bude vše v úterý v poho tak to řeknem a hotovo,věčně se nedá tajit proč marodím.Včera sem nésla papír na penízky a holky se ptali jak dlouho budu ještě doma sem řekla že jedu ještě v úterý na krev a pak se uvidí 🙂

ruda
1. črc 2009

tajnůstkářko...ono jak se u toho marodí, tak se to fakt blbě tají, navíc na neschopence je stejně razítko z kliniky, tak co, ono sie říká...aby se to nezakřiklo, to je přece jedno, když se to nepovede, tak to bude stejně bolet, kamarádka měla jazyk za zuby a stejně o to v 9tt přišla a pak se stejně vědělo, proč je v nemocnici...já si to užívám..dokud můžu...

kaces
1. črc 2009

No já bych to vykecala hned,ale můj nechce ale 2 nej kámošky to víja 🙂 máti něco tuší,ale můj jí to včera zapřel.Oni si myslíja,že sem byla na té laparo a mám furt nějaké problémy a do toho tá krév tak se nikdo na nic neptá.Ale jestli to v to úterý dobře dopadne a bude tlouct srdíčko dál tak to řeknu 🙂

lucciano
1. črc 2009

Ahojte holky, moc vás zdravím, nebojte, dopadne vám to oběma skvěle. Ke mně dorazil konečně MS a při přístí už budu konečne stimulovat-jupíí, už se mi to krátí. Holky, chci se zeptat, co když dostanu MS třeba v pátek odpoledne nebo večer, co pak, když bych měla 2.-3. den začít se stimulkou, docela mě to trápí.

ruda
1. črc 2009

luci pokud dorazí MS po 18té hodině, počítá se první den až ten následující, takže když dorazí v pátek ráno, brnkneš a v sobotu začneš, když v pátek večer nebo v sobotu, začneš až v pondělí.. já to měla o to horší, že mi to tak vychátelo a byl pátek svátek, tak víkend se 3mi dny...naštěstí jsem to dostala až v sobotu večer...držím palce, už to uteče...

polesuvka
1. črc 2009

Ahoj holky můžu se zeptatpřítel pujde asi na spermio a nevýte jak dlouhu před tím musíme abstinovat.
Snažíme se od Listopadu 2008 a zatím se nepovedlo.
Moc děkuji za odpověď

fiallinka
1. črc 2009

Ahoj holky, asi tu není nikdo, kdo zkouší ket brzo porodu, že? 🙂

polesuvka: 3-5 dní 😉

kaces
1. črc 2009

Ahojky polesuvko já si to přesně nepamatuju ale myslím si že to byli 3 dny abstinence před odběrem.My sme vždycky radši tak 5 dní,aby to měl rychle za sebou 🙂

milana7
1. črc 2009

Děkuji všem za rady a postřehy. Dnes jsem 2. DC, žádost na pojišťovně schválena, zítra si jdu vyzvednout léky na stimulaci na 1.IUI. Juhůůů. 😵

ruda
1. črc 2009

čau holky, tak abstinence 3-5dní,
fialinko juráška máte z IVF a teď chcete KET? tady fakt nikdo takový nechodí, jsme buď před nebo po IVF či IUI, tak asi neporadíme, alebudeme rády, když se k nám přidáš asi nás to taky čeká.. to budeš mít dost po sobě, ale ono to má i výhody ne? ..přeju hodně štěstí, jak dlouho ti je nechají zmražené..ym máme 12 sněhuláčků...
mili, tak hoooodně moc štěstí...a bezbolestné píchání nebo jen léky?

lucciano
1. črc 2009

Rudi, děkuji moc za informaci, už jsi mě trošku uklidnila. Snad mi to nevyjde na ten vikendik, i když to tak zatím vypada.
Mili, držím pěsti, konečně se začne něco dít. Tak ať jsi brzy tady mezi těma těhulkama.

polesuvka
1. črc 2009

holky moc dík 🙂

ruda
1. črc 2009

🙂

kaces
1. črc 2009

Holky nebojte všechny se dočkáte 🙂 Rudy taky tě bolí pořád břicho?já si dneska připadám jak kdybych to měla dostat a su jak kdybys snědla šutr,je mě těžko už od včerejška. 🙂 dneska sem si byla pobesedovat a kámoška má ročního chlapečka,toho sem si aj popěstovala je jak pírko.Sa mna ptala kdy sa dáme na mimčo,sem sa v duchu jen smála 🙂

ruda
1. črc 2009

co jsi jí řekla, že brzy??? 😀
taky mě bolí pořád, každý den s přestávkama, někdy jako na MS, někdy ostře popíchne, cítím vaječník..,ale prsa bolet přestaly, je mi divně,ale nezvracím..

kaces
1. črc 2009

Nic jsem jí neříkala 🙂 No dneska šíleně přijde mě jak kdybych měla dostat tů mrchu,taky mě to někdy šíleně píchne až se leknu.No mě špatně není, po ránu jsem jak praštěná,je mi divně ale taky nezvracím,no jsem fakt zvědavá jak to dopadne,snad dobře

ruda
1. črc 2009

musí!!! 🙂

kaces
2. črc 2009

No snad to vydržíme né?dneska je mě děsně ,su furt utahaná.Ježiš ani doma sa mě nic dělat nechce sem přeslékala peřiny a nějak mna to zmohlo 🙂 ted čekám kdy mi zmoknů u nás každé odpoledne sou bouřky,děs.A to sa mě na prázdniny hlásíja 3 adepti tak nevím,či to dám.Vařím jenom rychlovky a to bych musela vařit něco pořádného a to sa mě vůbec nechce trávit celý den u šporáku. 😒

ruda
2. črc 2009

nechápu na co se ti o prázninách hlásí adepti? vy ubytováváte lidi???
taky se mě nic nechce a vše mě zmáhá, každé ohnutí...

kaces
2. črc 2009

ne synovec s neteří,a od sestřenky malá chcou jít na prázdniny tak nevím či si je mám vzít.nejhorší jsou ted ty horka dřív mě to nevadilo,já sem spíš zimomřivá,ale ted je mě pořád horko a dusno,ven radši ani nevylézám 🙂

ruda
2. črc 2009

mám to pořesně tak.. jsem zimomřivá,ale teď je tak dusno, už asi 5tý den přesně kolem 16hodiny bouřka a před tím dusno a horko...ještě máme půdní byt...ale když ležím a nic nedělám a jím zmrzlinku, tak pohoda,ale starat se o děti to by se mi nechtělo, příští týden konečně vyrážíme na chatu a snad na dlooooooouho 🙂

kaces
2. črc 2009

u nás bývají bouřky hned už kolem 2 hodiny.Tak to mosíš mět hodně velké horko doma co?já myslela že máte dům né?mám v tom nějaký zmatek.My máme byt 3+1 a před vánocema ám manželovi rodiče přepsali jejich barak,chatu a hromadu pozemků.Tak se manžel naštval ohradil to a kůpil se švagrem ekologické sekačky(ovečky) at nemusíme makat,ale stejně to nestačí.Mna ted chvála bohu všecka práca mine 🙂

ruda
2. črc 2009

téda ovečky to je milé,ale taky starost...no my jsme původně z činžáku,ale koupily jsme soukr panelák jak já říkám, z dvojgeneračního baráku jsem udělali troj, dole bydlí Jana, je to zlatá tchýně, uprostřed švagr, švagrová a neteř a nahoře my te´d už 4/já manža, pes a mimi../není tu o tolik tepleji než jinde máme dobré izolace, miluju půdní prostory, máme taky tak 3+1, hodně otevřený prostor, jen pokojík a kancl s šatnou kde bude pak ložnice jsou zavřené..je to kousek od ventra ale klidná ulice a naproti je pekárnička...koblížky miluju

kaces
2. črc 2009

Tak to máte dobré když bydlíte celá rodinka po kupě 🙂 Jéžiš taky bych brala pekárničku někde vedle já totiž buchtičky ,koblížky možu.Taky už se těším jak začnem opravovat barák máme to přímo na městě v Brumově,takže je o v pohodě všechno budu mět u ruky a švagr si postavil hned ve dvoře takže pejska máme tam. 🙂

ruda
2. črc 2009

je to fajn,máme každý své patro a vše své, někdy se aj měsíc nepotkáme, teď v létě na dvorku častěji,ale v zimě o sobě nevím,ale když je potřeba, vždy je někdo k ruce..naši bydlí kousek a máma jde do důchodu příští rok, tchýně a táta už jsou, tak budu mít hlídání a můžu brzo do práce...

kaces
2. črc 2009

Tak to máš dobré,když ti pohlídají.To naši mají do důchodu daleko a tchán s tchýní jsou v invalidním důchodě ale bdlí 20KM.Já bych se stejně do práce nevrátila takže pak budu muset hledat něco nového. 🙂

milana7
3. črc 2009

holkyyy, tak já včera první ďobanec (menopur) na kopcu a dnes sama doma. A ono to jde 😀 . Příští čtvrtek UTZ. Dostali jsme papír k vyplnění a sestra cosi mlela o ověření podpisu. To si musíme nechat oba ověřit podpisy?

ruda
3. črc 2009

mili to jsi šikula, už to poběží rychle, uvidíš..my jsme žádné ověření podpisu neměli, dostali jsem spoustu papírů a ty doma podepsali...jste manželé?

milana7
3. črc 2009

no právě, že nejsme, to jsem tady zapomněla připsat. tak asi proto. ale to vůbec nevadí, to je to nejmenší, nechat si ověřit podpisy. Chodím k Horváthovi,ale není tam, tak jsem byla u pí Slovákové, je v pohodě..trošku "zmatená", ale dobré...měla radost, že mám plný močový měchýř a dobře si vše prohlédla na ultrazvuku 😀

baruska.p
3. črc 2009

Ahoj holky, tak je to přesně týden co jsem po inseminaci, a mám tušení že to nevyšlo. V sprnu mě asi ICSI nemine. Teď se snažím pohledat různé metody, které by aspoň trochu dopomohly ke zlepšení spermijek. Nemáte nějaký tip? Jinak moc na vás myslím, a v koutku duše závidím, že už jste v tom. Moc vám to přeju a po tom čím, jste si prošly si to obě zasloužíte.Držte se. Papa 🙂