CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

gabirr
21. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem si dneska udělala test ráno, jsem 11den a nic ani náznak, takže je to už jasné ☹ Vánoce bude ve smutném duchu...

sarri
21. pro 2009

Gabi, to je mi opravdu moc líto - uvidíš, co zítra krev,ale asi už by tam něco bylo. Už jsem to sem psala - v Caru nám řekli, že to přirozeně nepůjde, podstoupila jsem IVF - 2 embryjka - nic - za měsíc jsem otěhotněla normálně, pak potrat (je to přesně rok) a dnes dva křiklouni v postýlce - vůbec jsem už nedoufala a přece...a takových je spousta

ruda
21. pro 2009

sarri jasan, i já jsem normální 😀 jen jsem si na ni našla kontakt...jin k jsem ji na focení viděla poprvé a to jsme si hned potykali, jak jsem byla pro CD, tak zrovna stěhovala do větší místnosti, že lidi začali víc chodit a i s tatínky a dvěma děckama....není profi,ale dělá to na kšeft....bude ráda....jestli chceš, dám ti její webovky do IP a domluvíš se s ní, raději má telefon než mail...
Gabčo, to je děsně mooc líto...vím, že kdybych napala, že si myslím, že to ještě naskočí , jen bych utěšovala, asi je to bohužel ☹ na prdlačku 😠 je mi to fakt mooc líto, jsou sice případy a zázraky, kdy je neeg. test a krev pozit,ale ne tk často...doufám, že jsi ten případ a bud na zítra držet moooc palce,ale vím, co cítíš a že jsi asi smířená s neg. výsledkem...je mi to líto, zítra napiš a taky co plánujete dál.. a jak sarri píše, je to asi ve hvězdách, někdy se to podaří když to vůbec nečekáme a jindy ne, když pro to děláme všemožné--....drž se

h.jitka
21. pro 2009

Gabi, tak ještě uvidíš zítra. drž se.

malapopelka
21. pro 2009

přeju všem zlíňačkám krásné a pohodové svátky..... a těm, které na něco důležitého čekají, ať je ten výsledek přesně podle jejich představ 😉 🙂 😎

rendas
21. pro 2009

Ahoj kočky 😉
Gabirr já vím to čekání je strašné a strašně dlouhé,takže na zítra tfuj tfuj tfuj 😉
Holky tak já jsem dnes brnkla na kopec,tak mě objednala až na 18.ledna(to mám narozky 😵 a k mudr.Slovákové,tak uvidíme,prvně Chovanec,pak Horváth,tak že by do třetice všeho dobrého??? 😀 😀 ale jak se dočítám tak je snad dobrá...i když nemám to moc ráda takové střídání doktorů,ale snad to bude v poho....

sarri
21. pro 2009

Rendas, Slováková je výborná, tak neboj.
Rudi, pošli prosím ten kontakt.
A co Kaces? Je vše OK?

h.jitka
22. pro 2009

a dlouho tu nebyla ludmilamarie. tak snad se jim daří dobře.
v lednu se to tu určitě zase rozhýbe. KETy, IVF a pak záhy i porody. to bude fofr. 🙂

ruda
22. pro 2009

rendi já to měla taky tak..chovanec, slováková a horváth do
třetice a koukni jak jsme na tom 😀
gabčo, tak co???

gabirr
22. pro 2009

ahoj holky, tak teda nic, nezadařilo se. Takže jsme se domlouvali s doktorkou, že půjdu začákem února na laparo a hysteroskopii tady na Atlas ve Zlíně no a podle toho jak to dopadne se budeme dál domlouvat. Sice to mrzí před těma Vánocema...ale co naděláme, že jo. V roce 2010 to už bude tutovka 😀 Teď si dám oddech, nějakou tu pročisťovací kúru abych se od těch hormonů vyčistila a pak znovu do boje.
Dneska jdu do porodnice za kamoškou co se jí narodila v pátek malá, tak se aspoň pomazlím s prckem 🙂 Takže holky přeji veselé Vánoce a vše NEJ NEJ NEJ do nového roku!!! Určitě sem budu chodit a kukat jak to s vama vypadá 🙂

kaces
22. pro 2009

Ahojky holky zdravím.
Sarri jojo zatím sme v pohodě byli sme ve čtvrtek ve Zlíně napřed se jim nezdálo jedno srdíčko tak sem musela na KTG pak zpátky na ultrazvuk.Včera sme tam byli zase jen na ultrazvuku a dr.Nováková říkala že je to v pořádku.Ptala sem se jí či vydržím aspon na svátky se smíla že v pohodě tak jsem zvědavá.Sice už mám břicho trochu dole,/ale ani sa nedivím když jsou tam dvá špuntíci./Sice někdy mám pocit,že už pojedem ale přejde to,to je spíš tím že se asi tlačí dole.Včera nám řekli že jsou obě mimča koncem pánevním,tak sem zvědavá či se ještě otočí.
Gabirr tak to je mi moc líto,my to měli v loni na vánoce jak vy to člověka přejde hned chut vánoc.Hlavně to nevzdávej,když už ste se pustili do boje tak to přece nevzdáte né.

gabirr
22. pro 2009

Kaces, my to nevzdáme 🙂 to ne,přeci se pro mimi musí zkusit vše 🙂 Tak to je super, že je vše v pořádku, fakt. Neboj vánoce zvládnete, ale jak pak na Silvestra střelí petarda tak pojedete 😀 neee sranda, čím dýl budou špunti u tebe tím líp.

fiallinka
22. pro 2009

Gabirr, to je mi moc líto, poctivě jsem držela palce...
Kaces: tak hezky se ještě drž 🙂, a tipuju, že obě se už asi nepřetočí...

ruda
22. pro 2009

gábi, bohužel to co jsme předpokládaly...no co se dá dělat, jsem moooc ráda, že to bereš s nadhledem a máš chuť do dalšího boje...únor je za dveřmi a na Atlase jsem byla na tom stejném taky, byli tam všichni moooc milý, za tři dny jsem byla doma a pak budeš vědět, co se děje a apak to musí klapnout a po laparce je větší šance i na přirozené těhu, tak třeba....uvidíš a budeme rádi, když to čekání strávíš s náma...tak ať to rychleji uteče!!!!
kači ono u dvojek bude tak jako tak spíš císař než spontánní porod...fajn, že jste v pořádku a že ještě vydržíte..taky mě dole někdy pořádně řeže a píchá a nevím, co bude...ale hold už tam mají málo místa a ty máš dvě, tak to není divu...

h.jitka
22. pro 2009

gabirr, tak pozitivně do nového roku. s každým dalším neúspěchem se přibližuje k okamžiku, kdy to vyjde. 🙂

gabirr
22. pro 2009

Holky díky za podporu a útěchu 🙂 Vsechny to dotáhneme do toho zdárného konce!!!
Rudi já bych tam měla jít 5.2. na to interní vyšetření a pak teda v neděli 7.2. odpoledne na příjem a v pondělí na zákrok. No a bolí to nějak potom nebo jak to asi probíhá? Já totiž moc nemocnice nemusím a při představě tam ležet...no moc na tohle nejsem ☹

aja8
22. pro 2009

Ahojky gabi, tak to je na prd, ale pristi rok se to urcite podari, uvidis.. 😉 ..musime tomu verit, nic jineho nam nezbyva..nekdy si fakt rikam, jak je to nespravedlive, ze kdo nechce, tak ma mimco hned a kdo po tom tolik touzi, tak nic.. ☹ ..no jo, zivot je boj..ale my budeme silne a to mimco, se nam urcite taky podari.. 😉

gabirr
22. pro 2009

Aja to si piš, že budeme bojovat 😉

kaces
23. pro 2009

Gabirr já byla taky na laparo byla sem v Batovce můžu říct,že mě to nějak nebolelo jen mě vadilo,že sem měla od operace napíchlo žílu takže sem nemohla moc ohýbat ruku,jinak je to v pohodě.Já nastoupila v pondělí v úterý sem šla na sál a jelikož sem byla v pohodě a ve čtvrtek středu propouštěli sestřenku z porodnice domů tak sem si vymrčala propuštění při ní 🙂 Nemusíš se bát je to v pohodě,já taky zrovna nějak nemusím nemocnice a hrozím se toho jak dlouho budu muset být v porodnici ☹
Jinak sem ještě byla nakonec včera na ukončení z práce 🙂 sice sem jen seděla a druzí rály bowling,ale aspon jsem se trošku odreagovala z obavy blížícího porodu a pobytu v porodnici.
Gabbir vy jste měli 1 IVF?nějak si to nepamatuju.Ted musíš myslet na něco pěkného,hlavně nestresuj že se to nepovedlo páč já vloni stresovala na vánoce,že se zase nezadařilo a pomalu mě to stálo manželství.Hlavu vzhůru je jen pár lidí co se jim to podaří napoprvé.pa

ruda
23. pro 2009

gaabčo taak já šla na příjem čtvrtek, pátek operace a teď nevím jestli sobota nebo neděle domůůů, no o operaci nevíš, mě teda trápilo to mučení hladem před...dostaneš jen bujon, no slaná mastná voda...klystýr je v pohodě, stačil jim jeden, o operaci nevíš, pak mě bylo fajn, najednou jsem se vzbudila zase na pokoji, tak oper,. rána trochu bolí, nepříjemné je tahání drénu a cco nejdřív paak jdeš na WC, jábyla až poslední pokoj na konci chodky, taak to bylo daleko,ale dalo se to, paak jsem se jednou pořádně po narkoze poblinkala a bylo to, pak mě asi týden bolelo břicho, hlavně pod žebry a taky pod klíčníma kostma, jak se taam nahromadí ten plyn,kterým nafukují to břicho, tak neboj, vstřebe se to a bude líp, je to normálka...,ale v globále opravdu nic horššího, je to v pohodě, bála jsem se, jsem zdravoťák, tak o to horší paacient, jsou tam mooc milý, opravdu já měla všechnyy.....tak se drž a neboj, je to pro miminko.....
kači vzpomínášš, jak jsme spolu bojovaly na začátku???jak jsi byla přesvědčená, že to nevyšlo a že máš teplotu...já tě nutila testnout a byly tam??? aa teď se spolu bojíme porodu 😀 holky a taak to uteče i vám ten příští rok...

kaces
23. pro 2009

Jojo Rudi vzpomínám a ted se nám to krátí,termín nám posunuly dopředu měli sme 22.2 a ted máme 16.2.Dneskaj pěkně špunti řádí tak snad vydržíme sem blbec ráno ještě uklízela koupelnu a záchod tak ted odpočívám.No já doufám,že jestli se špuntíci neotočí,že půjdu na císařa zatím ale nikdo nic neříkal.Na kontrolu jdu do Zlína 30.12 a je to zrovna středa a měli by tam byt dr.Henčlová tak snad to pak ustojíme 🙂 A když né tak budem mít novoroční dárečky 🙂

sarri
23. pro 2009

Kaces, jestli tam bude Henčlová a alespoň áčko bude hlavičkou, tak Ti naplánuje přirozený porod. Ale neboj, všecko zvládneš, když jsem porodila já, tak už musí porodit každá 😉
Přeju všem krásné svátky.

gabirr
23. pro 2009

Kaces děkuji za informace a povzbuzení!!! Naštěstí mám dobrou oporu doma, takže není problém 🙂 Bylo to naše 2.IVF a jeden KET, teď už nás čeká jen to třetí... nebo se uvidí jak proběhne ta laparka, tak by jsme se domluvali dál co a jak.

kaces
23. pro 2009

Sarri mě je to vcelku jedno jestli budu rodit normálně nebo císařem,takže se radší ani dr.neptám.Jen abych vydržala co nejdýl abysme byli pak brzo doma.
Gabir tak to jsme měli i my tak a do třetice všeho dobrého se zadařilo,a čeká nás dvojnásobné štěstí.To by v tom byl čert aby se to nepodařilo 🙂

Jinak přeju všem veselé vánoce

walerinka
23. pro 2009

Ahojky holky tak se hlásím asi po půlroční odmlce, nakonec se nám podařilo přirozeně 🙂,mám ted takový problém, už 2 den mám horečku, doktorka mi včera na kontrole řekla že stačí jenom paralen, ale dnes už mi teplota stoupla na 38,5 a ani paralen mi už nezabírá. Chystám se na pohotovost. Myslíte že mi něco dají?? Už se to nedá vydržet 😢

gabirr
23. pro 2009

kaces no tak to by bylo super, kdyby do třetice to klaplo... ono ta psychika docela dost trpí 😠

aja8
23. pro 2009

Ahojky holky, všem vám přeji krásné Vánoce, a v příštím roce každé snažilce alespoň jednoho mimíska.. 😉

h.jitka
23. pro 2009

wal, gratuluju k těhotenství. 🙂 a dali ti na té pohotovosti nakonec něco?

klidné Vánoce všem a správné vykročení do roku 2010.

fiallinka
23. pro 2009

wal: no, ještě tak možná ibuprofen, ve druhém trimestru se myslím může, a když by bylo už fakt zle, tož antibiotika....ale teď už asi víš, co ti dali 🙂

rendas
24. pro 2009

Všem přeji krásné vánoce a štastný nový rok, ať je pro nás všechny ten nej nej nej......nám snažilkám konečně těhotenství 😀 a těhulkám zdravé mimísky 😀