CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
8. únor 2010

Kačes, nebo zkus koupit probiotické kapky, s těma taky má dost lidí dobré zkušenosti - jedna lahvička stojí ale šest stovek - ale na Slovensku se dají koupit za 10 euro...

Sarri, taky si říkám, že aspoň něco...

evatk
8. únor 2010

jitko tak držím palce

nám pro změnu hrozí řemínky kvůli kyčlím 😢 😢 😢 , zítra jdeme ještě na rentgen, už jsem s tím ale celkem smířená, chjo, tož to je pořád něco

ruda
8. únor 2010

jity tak tfuj tfuj tfuj, vypadá to slibněě..a pěkných mezinárodních jmen je hodně 😎
Evi neboj, to zvládnete, já měla jako malá řemínky a pak jsem dělala vrcholově sport.. 🙂 taky jsem na to zvědavá, prý se to trochu i dědí, no uvidíme a vám držím palce aby to nebylo na dloiuho

h.jitka
8. únor 2010

díkes holky. fakt bych to hrozně nerada zakřikla.

pajka00
9. únor 2010

ahoj holky jen na skok-vyrážím na školení....tak rudy-držím moc palce,at je vše OK a rudík vyletí na to šup🙂 mimochodem-pěkné jméno..nemám ráda jména, která se dávají neustále dokola a toto je super,takže velká pochvala manželovi🙂
Evi-moje dcera nosila od 3-týdnů řemínky-3 měsíce....a nožičky má jak srnka...měla to dost špatné a krásně se jí to srovnalo,není to nic hrozného-jen to divně vypadá..důležité je jí to opravdu dávat na pořád-krom koupání.
Tak se mějte a zítra pa🙂
Jo jity-gratuluju k mimískům-jen ať se hezky zavrtávají🙂

ruda
9. únor 2010

díky Pajko, hned jsem to manžovi přeetla a už se naparuje 😀 taky jsem ráda, že jsme se na jménu shodli a k příjmení se hodí, to máme moc měkké a Rudolf je tvrdé, měli jsme vybraná hodně jména s "R"

h.jitka
9. únor 2010

pajko, vidím, že postup máme podobný. jsem od včerejška v práci a v pátek jedu taky na školení. 🙂
tak doufám, že tě budu následovat i tím pozitivním testem. i když tentokrát jsem rozhodlá, že si nebudu žádný kupovat a počkám si až na krev. 😎

monas007
9. únor 2010

h.jitka snad vám to konečně vyjde !! pajka00 to tady rozjela s // na testíku tak věřím, že budeš úspěsně následovat !!

pajka00
9. únor 2010

ahoj holky-tak jsem zpět a chytrá jak rádio, ušla jsem aspoň 60km-aspoň podle toho,j ak mě bolí nohy, dala si zdravou klobásku s hromadou hořčice a kyselou zavařenou paprikou a po utrouši jsem zralá zalehnout.
Ano holky, vemte si ze mě příklad "starší kategorie", vajíčka výstavní, všechny se oplodnily krásně osmibuněčná, dokonce i mrazáčci , nějaké se ve mě chytlo-teď už jenom,a by se udrželo a vydrželo až do porodu a bylo zdravé-jsem hodně skromná děvčica-tak doufám,že se mi to splní. Takže vidíte, že i když jste mladší a nevyjde to, neházet flintu do žita a pokoušet se dál🙂 držím všem mooc palce-ale oči už otevřené momentálně neudržím-tak jdu chvilku lehout na ucho🙂 zatím pááá

walerinka
9. únor 2010

Ahoj holky tak máme za sebou ultrazvuk v II. trimestru, vše je o.k., miminko si hrálo na schovku, pořád se točilo zadečkem 😀

monas007
9. únor 2010

walerinka hlavně, že je všechno v pořádku !! a nechali jste si říct jestli to bude holčička nebo chlapeček 😀 😀

h.jitka
9. únor 2010

wal gratulace. vám se nakonec podařilo přirozeně nebo jak? už se mi to tu všechno plete. 😒 pardon.

monas007
10. únor 2010

ruda tak ať je dneska konečně ten váš den D 😀 😀

walerinka
10. únor 2010

Ahojky, říct jsme si nenechali, ono to stejně ani nebylo vidět 🙂 , ale nám to ani tak moc nevadí, necháme se překvapit. Jitko nakonec se nám podařilo přirozeně, loni v dubnu jsme byli na IVF, ale výsledek byl negativní. Doktor Chovanec říkal že můžu jít hned na další, ale s manželem jsme se dohodli, že další pokus necháme až na podzim. Hodně mi taky pomohlo, že jsem odešla z práce, která mě strašně stresovala. A podařilo se.... Moni chtěla bych se zeptat od kolikátého týdne cítíš pohyby, u mě je to spíš zatím takové bublání 🙂 Děkuji za odpověd.

monas007
10. únor 2010

walerinka první pohyby jsem cítila tak kolem 17. týdne, ale to bylo taky jen takové bublání až jsem si říkala, jestli je to vlastně ono 😀 😀 první pořádné kopanečky jsem dostala na Štědrý den, to byl 20. týden, ale taky to nebylo, že bych je cítila celý den !! prcek byl ještě malý a v bříšku měl dost místa 🙂 🙂teď už je to častější, ale hodně záleží i na tom jaký je tlak !! když jsem se před vánocemi ptala doktora, tak říkal, že prvorodička to může začít cítit mezi 20-24 týdnem !! jdou cítit i dřív, ale my si to prý neuvědomujeme a bereme to, že nám kručí v břiše, škručí střeva atd. 😀 😀 teď už se naše sluníčko ozývá docela často, hlavně když večer zalehnu a chci spát 😀 😀 teď už i nahmatávám hlavičku i nožky, tak je to super pocit !! jen neboj, za chvíli se začne pěkně boulet a budeš ráda, když na chvilličku usne 😀 😀

h.jitka
10. únor 2010

waleri, tak to je skvělé. 🙂 dobrý příklad pro ostatní.

magalinka
10. únor 2010

Ahoj holky mám info o Rudy právě napsala sms: Ahoj, nic se neděje, ale nechal mě tu, jsem na gyndě, zítra asi vyvolávačka, tak ten dnešní datum nestihnu , tak snad zítra, uvidíme ... K.

fiallinka
10. únor 2010

magalinka: tak už se jí to blíží...ale zítřejší datum je ještě hezčí, to bych jí přála 🙂...že držíme pěsti...

h.jitka
10. únor 2010

rudo, myslíme na vás, ať to zítra hezky zvládnete. 🙂

monas007
10. únor 2010

magalinka děkujeme za info, ruda říkala, že je na tebe spoleh 😀 😀

ruda my na tebe mysleli už dneska, tak snad už do zítřka nějak vydržíte 😉 🙂

sarri
10. únor 2010

Taky držíme Rudíkovi palce, ať rychle vyklouzne na svět a maminku moc netrápí.
Walerinko, taky krásné zprávičky. Gratuluju ke kontrole.
Jitko, už se těším, že budeš Pájku následovat - jsi velká bojovnice.

h.jitka
11. únor 2010

takže dneska uvítáme Rudíka. a pajka podá hlášení po krvi. 🙂
na mě skočilo nějaké nachlazení. ani si neuvědomuju, že by na mě někdo prskal ve zvýšené míře bacily. to asi ten prednison.

magalinka
11. únor 2010

mám vzkaz od Rudy 🙂 : Ahoj holky, chodím ještě na vyšetření se sebou, primář chtěl vyvolat zítra nebo v pondělí, tak zkusíme zítra, jestli to zabere 😀 , držte se a dam vedět s Rudikem 🙂 K.

monas007
11. únor 2010

magalinka děkujeme za info 🙂 🙂

ruda malý si teda dává načas 😀 😀

monas007
11. únor 2010

snad nám aspoň pajka00 přinese skvělou zprávičku 😀 😀

h.jitka
11. únor 2010

ty bláho, tak ruda pěkně dlouho čekala na otěhotnění a když už se dočkala, tak teď zase čeká na porod. 😀
maglinko, pozdravuj ji. díky.

ivus16
11. únor 2010

jak dlouho ruda čekala na těhotenství? at mám trochu přehled kolik času mám tak počítat.

fiallinka
11. únor 2010

ivus: no, myslím že to má popsané ve svém albu 🙂

pajka00
11. únor 2010

ahoj holky....tak jsem se právě vrátila z kopce.....HCG 605..dr.spokojený,za týden UTZ,aby se podíval,jak to tam vypadá a kolik jich je🙂) Tak mám bobánky,aby bylo vše OK. Řekl mi,že gratuluje k těhotenství a mám se šetřit a že je rád,že se to chytlo...tak jsem mu řekla,že on mi to tam pěkně dal🙂)tak se smál a prý že děkuje🙂))