CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
5. kvě 2010

ivuš, ale ty pleteš vaječník a vejcovod - ve vaječníku jsou vajíčka a vejcovodem se jen posunují dál k děloze - takže při laparce jde zprůchodnit vejcovod, ale vaječník ne. Spousta holek po operacích vejcovody nemá, ale po ivf mají děti - vaječníky fungují normálně. Naopak pokud je vejcovod hodně neprůchodný a srostlý, tak prý je lepší ho dokonce odstranit úplně, protože prý se tam tvoří jakási tekutina, která může otěhotnění (třeba i při ivf) bránit, ale to nevím přesně.

Ale jinak samotná laparka může přijít na příčiny neplodnost, můžou něco zprůchodnit, u hysteroskopie zjistí, jestli v děloze není nějaký problém, který by vadil uhnízdění embrya, ale přímo vliv na úspěšnost ivf (kromě té hyster.) to asi mít velký nebude.

Silvi, to vypadá nadějně 🙂

jaspina
6. kvě 2010

Hezké ráno,
Lukr můžu se zeptat, který doktor tě do té Prahy poslal? Myslela jsem si, že tak daleko posílá snad jen ta moje - tak jestli nemáme stejnou 🙂
A ještě mě napadá - tys musela na IVF kvůli těm protilátkám - i když už byly přeléčené nebo byl ještě jiný důvod? Mě totiž ta doktorka v Praze říkala, že ty protilátky by se přeléčily a pak že bych mohla zkusit jen clostil a přirozeně+ podpořit to IUI..

Fiali i mě doktorka před laparkou řekla, že pokud by byl vejcovod neprůchodný, je určitě lepší ho vzít - že může nejen znesnadňovat otěhotnění, ale potom i škodit plodu..

fiallinka
6. kvě 2010

Jaspi: jj, mně to taky říkali, ale naštěstí pak jsem je měla oba v pořádku, odstranili jen nějaký malý srůst..pak jsem to i vyčetla, ale podrobnosti nevím...

lukr
6. kvě 2010

Ahoj Jaspino.Já mám Mudr.Huspeninovou.
Na Ivf jsem nemusela,ale chtěla. 🙂 No víš mně je trochu víc let,tak už mi tikají biologické hodiny.I doktorka mi nabízela,že to můžeme zkoušet přirozeně.Jednou jsme zkusili IUI,ale bylo z toho IFI.No a mám toho i trochu víc,jen jeden průchodný vejcovod,malou endometriózu,teď vyšší Fsh a partner nemá moc výborné spermio. 🙂 🙂 A když jsem se ptala v Praze doktora co by na mém místě volil on,tak mi odpověděl,že asistovanou reprodukci,protože tam se to dá lepší hlídat a načasovat.
Všem co něco podnikají držím pěsti.

jaspina
6. kvě 2010

Lukr já jsem si to myslela - taky chodím k Huspeninové 😀 A je fakt, že ji v Praze znali. Myslím, že ve srovnání s jinýma gyndařema na Zlínsku ona se fakt snaží vyšetřit co se dá. Jsem ráda, že jsem k ní tehdy šla 🙂 A jak ty - jsi s ní spokojená?

roxy_1
6. kvě 2010

Ahoj holky jdu vám oznámit že Monča (monas007) se dnes v 6:16 narodil Martínek s míramy 49cm 2890g.dal mamince prej zabrat ale oba jsou v pořádku.přidávám i fotečku 🙂

roxy_1
6. kvě 2010

opravuji míry Martínek vážil 2980g 😅 😅

lucciano
6. kvě 2010

Roxy, to je úžasná zpráva - vyřiď Monas velikanánskou gratulaci 🙂 🙂

ivus16
6. kvě 2010

Monas tak gratuluju k chlapečkovi ať ti dělá už jen samé radosti, když ty jsi před ním měla jen samé starosti 😀
Fialinko: já vím, že nemám průchodné vejicovody, oni vaječníky by asi zprůchodnit ani nešly. Jo vajíčka jdou z vaječníků do vejicovodů a protože je neprůchodný vajíčko nejde oplodnit, snad to říkám dobře 😀 . Tak to já si ještě rozmyslím co s tou laparoskopii.
Silvi: ráda bych se zeptala jak dlouho jste čekali než vás vzali k té hemeopatičce a kolik vás to stálo? Děkuju

richt
6. kvě 2010

Monas, posílám velkou gratulaci.

silvie13
6. kvě 2010

ahoj ivus16, nečekali jsme dlouho ani ne 3 týdny , tady je kontakt na internet www.homeopatie.websnadno.cz tam najdeš i telefon a ceny, jenom adresa je jiná, ale to by ti paní doktorka řekla.pokud se teda k ní rozhodnete jít.
Ale nevím v tvém případě, jak tady píšeš , zprůchodnit vejcovody asi už nepůjdou, ale příprava dělohy a sliznice k otěhotnění by určitě mělo pomocí homeopatie jít. Paní doktorka je velmi příjemná a neboj se jí říct cokoliv, protože ať se to tobě nezdá, může to souviset s tvým problémem. Jinak nevím ,kolik jsi měla vajíček?

rendas
6. kvě 2010

Ahoj holky 😉 tak jsem si vás dočetla.....

Monaaaas velká gratulace 😀 😀

tak jsem byla dnes na kopci a opět zklamání 😒 folíci jsou zatím opět malí,tak mi zvýšila dávku na tři ampulky denně a v pondělí opět na ultrazvuk....už říkala že neví čím mě má dopovat 😖 chtěla jsem zkusit jen IUI,ale tak mě tak naznačovala že by byl lepší ten nativ...to já samozřejmě vím,a kdybych měla prachy tak neváhám....chjo...ted mám ještě velkoui krizi tak jsem dva dny probrečela....a zrovna když potřebuju být v pohodě....tak tomu moc velké šance nedávám.... 😢

My jsme byli v Praze u mudr. Madara...a píšete o laparce,ty už mám dvě za sebou ☹

Holky držte se pa

walerinka
6. kvě 2010

Taky moooc gratuluju, je to krásný chlapeček. Přeju oběma hodně zdravíčka. 🙂

lukr
6. kvě 2010

Pro Jaspinu:Já jsem tedy s ní spokojená.Když jsem došla na kopec,tak mi řekli,že už nemají co vyšetřovat,že už vše mám.Když si vemu,že ta vyšetření jsou dost drahá,tak klobouk dolů. 😀
Rendas nevěš hlavu,však se to do pondělka určitě zlepší,moc držím pěsti. 😉
Já znám z Prahy oba, tu doktorku (je Ruska,proto to příjmení) i Mudr.Madara(na internetu na jedné stránce o neplodnosti odpovídá i na dotazy).
Monas velká gratulace 😉 😉

jaspina
7. kvě 2010

Lukr - právě to mě u ní překvapilo - že opravdu píše vše, co je potřeba a většina lékařů se jen vymlouvá, aby to náhodou nemuseli napsat oni..

lucciano
7. kvě 2010

Holky, tak to máte super, že máte takovou doktorku - klobouk dolů. Ta moje mi nebyla ani schopná vzít krev a zjistit, že vlastně vůbec nemám ovulaci - děs, tak jsem ji vyměnila. A když jezdím na kopec, tak mám konečně pocit, že se mnou někdo něco dělá.
Silvi, kuknu na ten odkaz, možná bych to taky zkusila.
Rendíku, to mě moc mrzí, ale uvidíš co bude v pondělí. Moc na Tebe myslím a držím pěsti.

jaspina
7. kvě 2010

Luci já jsem dřív měla taky doktorku, co mi nechtěla vzít ani krev - pak mi kámoška doporučila MUDr. Huspeninovou a když jsem u ní byla poprvé, tak se mi tak věnovala, že jsem si připadala jak protekční 😀

aja8
7. kvě 2010

Ahojky holky..
Monas, velká gratulace.. 🙂
Rendas, neboj, oni určitě ještě povyrostou..hlavně zkus být v klidu, i když já vím, že se to lehce řekne..
Ivuš, já má za sebou 1. nevydařené ICSI a doktorka říkala, že na laparo mě pošle až když nevyjde KET..a v červnu jdeme taky na genetiku..tak jsem zvědavá..

ivus16
7. kvě 2010

silvie: díky za info a odkaz. Teď jsem se na to dívala a řeknu ti, že je to celkem dost peněz. Já vím, že hemeopatii mě nezprůchodní vejicovody, ale člověk se v naší situaci chytá všeho jen aby to vyšlo a měly jsme mimiša. 😀

fiallinka
10. kvě 2010

co ta tirtir?

lukr
10. kvě 2010

Zdar holky,tak jdu znovu do boje-nativ s minimální stimulací.Už zobu pilulky a od pátku Menopur.Jen mě mrzí,že tam není Chovanec. 😒
Rendas jak jsi dopadla?Pevně doufám,že dobře. 😉

rendas
10. kvě 2010

Ahoj holky všechny zdravím 😉

Tak jedu z kopce,folíci se umodřily 😉 😉 ale zas až moc 😕 ,takže jsme se domluvily po dlohéééééém přemýšlení na nativu...takže lukr budem bojovat spolu 😉 😉 trošku tě teda předběhnu, ve čtvrtek jdu už na punkci...je to náš poslední boj tak doufám že bude poslední.....manža už nechce...
lukr a proč tam není chovanec?????

rendas
10. kvě 2010

Lukr jsi na neschopence???

fiallinka
10. kvě 2010

Lukr, Rendas: holky, budu na vás silně myslet, třeba už ti malí prďolové už mají aspoň zárodky palců a budou je držet taky 🙂

Kde je Chovanec?

lukr
11. kvě 2010

Tak to nevím,ale bude tam prý až poslední týden v květnu.
Na neschopence nejsu,ale po odběru na ni půjdu.

aja8
11. kvě 2010

Ahojky, holky taky vám moooc držím pěstě, ať to vyjde.. 😉

ruda
12. kvě 2010

Ahojky holky, em nestíhám chodit, chci vás jen pozdravit a popřát mnoho úspěchu, rendi vidím, že to máš za pár, tak tfuj tfuja ostatním taky, příští sobotu je sraz miminek z CRM, tak se těším, sand bude hezky a pojedeme, došla nám pozvánka...jedete ještě někdo?

rendas
12. kvě 2010

Ahoj holky 😉
No Rudi to je dost že ses na nás došla mrknout 😉 😉 😉 no vidíš ty už máš prcka a já furt bojuju...

Zítra jdu na to doufám že aspoň jedno vajucho bude!!!!břicho bolí 😒 a z pregnylu mám modřinu přes půl pupku 😅
Hned v pátek chcu jít do práce tak snad to vše zvládnu...
Holky držte se papa

fiallinka
12. kvě 2010

rudo, my asi nejedeme - připadá mi, že tam pořád ještě není moc programu pro Juráša a mně osobně tam nic neláká, jedině ten oběd...

aja8
12. kvě 2010

Ahojky Rudy..je fajn, že jsi se za náma přišla podívat..
Rendas, tak zítra držím moooc pěstě..já jsem měla z toho píchnutí pregnylu taky modráka jak blázen a slezl mi až po 3 týdnech..