CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kolino
30. led 2013

@renda12 Ahojky, dělala jsem si test v pondělí což bylo 10dpo a nic. Tak jsem to obrečela a další test zkusím zítra ráno, zítra jedu na krev takže zítra bude jasno! Ale moc šancí si nedávám, bolelo mě břicho každý den od zákroku a od včera je mi dobře nic nebolí.
Chtěla jsem se zeptat jak je to s ms? kdy dorazí po iui? kolem těch 14 dnů od zákroku nebo až po vysazení utrogestanu?

renda12
30. led 2013

ahojda mě odebral krev a když jsem nebyla těhotná tak jsem hned vysadila všechny prášky a ms došla do 2dnů.máš to stejný jak u mě mě první stále bolelo taky břicho a pak to utlo,ale u tebe to může znamenat uplně něco jiného.uvidíš test si už nedělej nech to až na tu krev .zbytečn to třeba zads obrečiš a třeba podle krve budeš těhotná víš že to není jistota ty testy já si udělala jeden a pak už žádný a nnechala to až na vyšetření

kolino
30. led 2013

@renda12 uvidím ráno, jak se rozhodnu. je pravda ,že když v pondělí byl negativní tak už asi na testu nic nevykouzlím, že je to fakt škoda plýtvat 😀 no co už. půjdeme do dálšího boje.

renda12
31. led 2013

předsně tak když se nepodaří máš další pokus🙂

kolino
31. led 2013

@renda12 Tak je jasno, krev negativní. daší cyklus, nový pokus! 😒

ruda
31. led 2013

@kolino škoda, tak příííště, držím palce

renda12
1. únor 2013

škoda,ale určo podruhý to už bude nemyslet nato a uvidíte🙂

renda12
7. únor 2013

Tak ahojte holky já byla včera s manželem ve Zlíně domluvit s panem Kovalčíkem iui na březen příští týden letíme na dovolenou do Afriky tak třeba se tam zadaří a když ne tak březen to jistí,ale uuž nám bral i krev na genetiku protože když to neklapne tak v červnu jdem na ivf mám trochu strach z gen,protože můj manžel měl mononukleozu má zvětšené srdce bratr mu zemřel na vrozenou vadu a v rodině mají hodně problémy se srdcem a rakovinou tak uvidíme jak to dopadne vše

kolino
8. únor 2013

@renda12 tak držím palce ať není potřeba dělat iui! Kam fičíte do Afriky? Závidím sluníčko a to teplo! 😉 jen si to užijte...naberte hodně sil a energie, bude potřeba!
Ta genetika je pro vás teda dobrá volba, když máte nějaké problémy v rodině. Zase aspoň budete mít jasno co a jak. Já nesnáším nejistotu. My jdeme na genetiku 14.2. Ale už jsem viděla výsledky a mudr.Kovalčík, říkal ,že se nemusíme bát ,že jsme oba geneticky v pořádku, ale že to nám to pořádně vysvětlí vše kolem genetiky.

renda12
8. únor 2013

@kolino díky moc uvidíme do Mombasy na slony moc se těšíme 🙂 na gen.jdeme až v dubnu tak uvidíme a díky za podporu 🙂

kolino
8. únor 2013

@renda12 tak tu oblast neznám, my klasiku Tunis, Egypt.
Ale ti sloni mě lákají, mě kamarádka přemlouvá na Thajsko, chlap o tom nechce ani slyšet 🙂
Musíme se podporovat, nebo mě připadá ,že tady nikdo nechodí, přitom na klinice je furt plno! tak ráda bych si popovídala s holkama a trošku nasála jejich optimismu, mě už sem tam dochází. 😒

ruda
9. únor 2013

@kolino já tu jsem, jestli můžu, pomůžu 😉

renda12
9. únor 2013

@kolino tak thajsko to si naši známí moc chválí 🙂 to doporučím já bych spíš už tak alijašku a takové miluju tu přírodu 🙂určo jak říkáš plno ženských ale myslím že o těchto stránkách nikdo moc neví byla to náhoda že jsem to tady našla🙂

renda12
9. únor 2013

@ruda aojd atak tě vítám epovídej ty jezdíš taky do zlína na car???a jak dlouho ?,

renda12
9. únor 2013

holky můj manžel bude mít 35let a koupila jsem mu jízdu letadlem v tom kokpitu jak jsou ty trenažery tak jsem zvědavá co nato řekne🙂nic lepšího mě moc nenapadlo a co vi kupujete svejm polovičkám??🙂

kolino
9. únor 2013

@renda12 ahojky...já kupuji většinou potřebné věci a už mě to nebaví. Připadá mi, že z toho chlap nemá takovou radost...takže na narozeniny koupím na slevomatu dovolenou na Jižní moravu. Dostali jsme víkend v Bešeňové na Vánoce a to bylo super!! 🙂
Holky já jedu ve čtvrtek do Zlína a už stresuji, že closík nezabírá...minule mě bolelo břicho a teď 😠 nic!:-/ Ja i přestávám věřit ,že budu někdy maminkou!

renda12
9. únor 2013

@kolino neblázni nestresuj mě to taky už nic nedělá dokonce mi stálh dávku ze dvou tablet na 1 denně ,že mám pak hodně vajíček zbytečně.nestresuj se sedni k tv a koukej na nej večerníčky ve 20hod🙂,právě jak říkáš stále jsem kupovala taky co potřebuje,ale pak už neměl ani radost a kámoška mi řekla jak ty že jedou někam na víkend a užijou si tak mi pojedem na ten simulátor a uděláme si víkend v praze🙂 už se těším pojedem tampo dalším pokusu iui

kolino
9. únor 2013

@renda12 tak to bude super zážitek...to by se líbilo i mojemu chlapovi! To si sehnala taky na slevomatu?

renda12
9. únor 2013

@kolino ne já těm slevomatům moc nevěřím je to na stránkách
http://www.zazitky.cz/let-v-simulatoru-airbus-320/

kamaádka si ty sle vomaty swice taky vychvaluje ale já nevím.a kde pracuješ ???nebo ještě studuješ ??

kolino
9. únor 2013

@renda12 tak to bude super zážitek...to by se líbilo i mojemu chlapovi! To si sehnala taky na slevomatu?

renda12
9. únor 2013

@kolino ne já těm slevomatům moc nevěřím je to na stránkách
http://www.zazitky.cz/let-v-simulatoru-airbus-320/

kamaádka si ty sle vomaty swice taky vychvaluje ale já nevím.a kde pracuješ ???nebo ještě studuješ ??

kolino
9. únor 2013

@renda12 Já blbec psala z mobilu, tak mi to odeslalo 2x!!
JJ ten portál znám, a se slevomatem mám dobré zkušenosti ,ješlě se mi nestalo ,že by byl nějaký problém!
Kámoška teď jede přes slevový portál do thajska...tak jsem zvědavá posílám odkaz k mrknutí, pokud si to bude pochvalovat tak si to budu hlídat na letní dovolenou. http://www.jooka.cz/sleva/id-328-thajsko-16-dni...
Já momentálně jsem bez práce, ale pracovala jsem jak dělnice u pásu ve firmě se zaměřením na automobilový průmysl. A ty?

ruda
10. únor 2013

Ahojky holky, já do CAR už nejezdím, mám tříletého klučíka a v mražáčku 12 sourozenečků. ale pořád sem nahlížím a snažím se podporovat, hlavně myslete pozitivně, i když je to často těžké a hlavu vzhůru, ten boj za to fakt stojí!!!!!

renda12
10. únor 2013

@kolino aha a z kama jsi ???já pracuju v prodejně ,ale má zájem o místo v otrokovicích na vedoucí do kauflandu .tak vipadá to dobře to by mohla být pěkná dovolenka jinak jsem z kroměříže

renda12
10. únor 2013

@ruda ahojda a ten klučina se povedl přirozeně nebo v iui či ivf

renda12
10. únor 2013

HOlky a dneska jsem v Kroměříži potkala Vlaďku Něrgešovou 🙂

kolino
10. únor 2013

@renda12 Já jsem od Rožnova. Zítra jdu na pohovor, tak uvidím jak uspěji...a když ne tak doufám ,že čtvrtek bude úspěšnější! 😎

@ruda malý je úžasný! 🙂 Určitě to byla dlouhá cesta za malým, ale stálo to zato,že? Určitě se dočkáme všechny! 😵

renda12
10. únor 2013

@kolino ahojda vidím to tak že to výjde a pak budeš i těhotná tak ej to vždy🙂

kolino
10. únor 2013

@renda12 to by bylo moc fajn 😵 A kdy přesně odlítáte na slony?

ruda
10. únor 2013

N Rudíka jsme čekali třin roky, 1x IUI neúspěšné a Rudíčřek je z IVF ICSI i s bráškama a sestřičkama, co čekají ve Zlíně v mražáčku