CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
23. zář 2009

maendy, už jsem četla ☹ chuďátko moje....

ruda
23. zář 2009

😀 sarri ale hezky jsi mě pobavila, já mám jednu podprduna kojení po ségře, naštěstí mě ve Zlíně v obchodě dala leták na jednu, co je novinka a vypadá hezky a pohodlně, tak snad nebude za 1500,- by mě kleplo, no co, stejně teď moc sexy nejsme ne? i když manžovi se ten pupík dooost líbí a že mám z dvojek trojky prsa, o tom ani nemluvě 😉
jen mě trápí ty naše kopanečky, myslela jsem, že když už mě minulé úterý prďola kopl a viděla jsem bouli na břiše, že to tak bude a stále víc,ale nic moc, boule nikde, kopance taky nic, občas , když se soustředím, tak ho cítím,ale tak nevýrazně..je to tak sarri normální nebo je to tím, že mám placentu vpředu??? mám strach, že něco není o.k....no dnes uvidíme...

ruda
23. zář 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Ruda /30 let/ Hodonín, zdravotní sestra, 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.termín porodu 7. nebo 14.2. 2010, triplle testy negativní

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI,2.IVF+ICSI -září 2009

Maendy /26 /Hodonínsko,zdravotní sestra, 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,
září 2009 missed v 9tt,říjen genetika Zlín pak zase CAR

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka- opět nevyšlo

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI, už stimulujeme puregonem na IVF.

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

ruda
23. zář 2009

holky, je nás tady hodně, tak doplňte tabulku, některé tam vůbec nejste, ale nutit vás nemůžu... 😀

rendas
23. zář 2009

Ahojky holky u mě nic nového,to čekání je šílený,o víkendu zkusím testnout 😉

ruda
23. zář 2009

rendi, tak to budu moooc držet palce!!!

milana7
23. zář 2009

Ruda /30 let/ Hodonín, zdravotní sestra, 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.termín porodu 7. nebo 14.2. 2010, triplle testy negativní

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI,2.IVF+ICSI -září 2009

Maendy /26 /Hodonínsko,zdravotní sestra, 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,
září 2009 missed v 9tt,říjen genetika Zlín pak zase CAR

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka- opět nevyšlo

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI, už stimulujeme puregonem na IVF, po punkci 17 fol., 9 oplozeno, vyvíjela se "jen" 2 embryjka, obě zavedena ET, teď čekámeeee

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

milana7
23. zář 2009

Rendi, to jsou nervy,co?? Kolikátý to den po ET budeš testit??

kaces
23. zář 2009

Tak to jo Sarri já mám nějaké věcičky,ale nic moc chci nakupovat až po tom 16.10 co půjdem na ten ultrazvuk a jestli nám řeknou že to fakt bude ten páreček.Jen mám dylema jakou velikost koupit do porodnice jestli 50 nebo 56.Jinak mně pořád bolí ty žebra věčně jenom ležím nemůžu usedět,děs no ještě si asi vytrpím. ☹

fiallinka
23. zář 2009

Sarri: já jsem koupila jednu hrůznou kojpodprdu dopředu a stejně mi nebyla dobrá - až tak se mi prsa nezvětšily, jak jsem myslela. No a po porodu jsem koupila dvě úžasné Anity - hezké a sedí mi tak dobře, že se jich snad ani nechci vzdát 🙂, doporučuju
kaces: 50 ti bude stačit, počítej s tím, že mimča nebudeš mít větší než 3 kg - ale většinu věcí kup v 56, jen něco v té 50, ať ti v tom moc neplandají 🙂. Jurča byl o měsíc dřív, což je u dvojčat standard a měl 2.65 kg - naprosto průměrná váha a ta 50 byla dobrá 🙂

sarri
23. zář 2009

Kaces, s tou velikostí uvidíš. Já jsem prvně kupovala 56, no a teď dyž vím, že holky budou prťavé, tak jsme přikoupili nějaké 50, ale jenom pár. Dvojvaječná dvojčátka bývají větší než jednovajky a taky se nechávají dýl v bříšku. A v porodnici se pro mimča fasuje erár - svoje oblečení jim dáš až na cestu dom.
O bolení mně ani nemluv - valím se jak kombajn - a to bych neřekla, že mám nějak velké břicho - na dvě děti fakt nevypadá- a bolí mě snad všecko - žebra jen občas, když se berušky protahují a zapřou se o ně nožkama 🙂
A co pohyby? Už cítíš?

Rudi, já jsem byla taky nervózní, když se to tam poprvé začalo hemžit a pak jsem dlouho nic necítila. Většinou je nejvíc rušno, když pojím něco, co hodně zvedne cukr v krvi a pak si sednu a su v klidu, to je pak rachot.

polesuvka
23. zář 2009

ruda kéž by jsi měla pravdu, ale dost mě bolí bříško a jsem v práci mám odpolední.
Tak snad to přežiju.

polesuvka
23. zář 2009

jinak holky by jsme měli v pátek jed do toho Zlína, jenže můj neví jestli dostane volno tak snad bude šéf na něj hodný a pustí ho.
Už bych asi nepřežila další čekání

kaces
23. zář 2009

Jojo už se hýbají předevčírem mě vzbudily ve 3 ráno 🙂 rarášci,šak sem pak nemohla ani usnout.Jojo holky dívu se po 56 a asi převážně koupím to.50 jen pár.Jen sem chtěla koupit soupravičky jak pojedem z porodnice a nevím či tu 50 nebo radši 56,kdoví jak dlouho budou šprčci v porodnici.

monas007
23. zář 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Ruda /30 let/ Hodonín, zdravotní sestra, 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží , genetika v 13tt o.k.termín porodu 7. nebo 14.2. 2010, triplle testy negativní

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI,2.IVF+ICSI -září 2009

Maendy /26 /Hodonínsko,zdravotní sestra, 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,1xIUI,
září 2009 missed v 9tt,říjen genetika Zlín pak zase CAR

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (09/09) - nevyšlo, 2. IVF-ICSI (03/10)

Etra/34/ snažení 1,5 roku - 2 IVF Olomouc, 1 kryotransfer Ol; poté pauza, 3.IVF- ICSI Zlín - negativní;KET 14.8. - 3 embryjka- opět nevyšlo

Milana7 /27 let/ 1,5 roku snažení, PCO, horší spermio, 6 měsíců clostil, teď menopur, červenec 1. IUI - nevyšlo, asi září IVF ICSI, už stimulujeme puregonem na IVF, po punkci 17 fol., 9 oplozeno, vyvíjela se "jen" 2 embryjka, obě zavedena ET, teď čekámeeee

Baruska/26/ 1 rok snažení, já O.K., špatný SPG, červen IUI-neúspěch, srpen IVF-ICSI

Monas /32/ snažení 1,5 roku - červen 2009 - IUI - neúspěch, srpen 2009 IVF + ICSI - ET 26.8 - 2 blastocysty - 9.9. potvrzeno z krve (hcg 3241) - 16.9. (hcg 21 878) na UTZ jedno sluníčko - 23.9. na UTZ jedno sluníčko + srdíčko

monas007
23. zář 2009

sarri zítra držím pěstičky, tak snad bude všechno v pořádku !! 🙂

jinak nám dneska na UTZ potvrdili jedno sluníčko a už nám krásně tlouklo i srdíčko 😀 😉 tak jsem vyfasovala prenatální boxík a jsem odeslána k mému gynekologovi na vyzvednuti průkazky a ostatní radosti co k tomu patří 🙂

ruda a jakpak jsi dopadla ty ?! doufám, že vaše srdíčko taky krásně tlouklo !!

sarri
23. zář 2009

Moni, gratulace. Který jsi týden? Co je v prenatálním boxíku? Tož totok fakt nevím a su zvědavá 🙂

Tak jsem pobalila věci do nemocnice, kdybych je náhodou potřebovala dřív. Ještě nemám úplně všecko, ale už chybí jen drobnosti.

monas007
23. zář 2009

boxík se celkem pronesl tak jsem ho nechala u manžela v autě a ten mi pak volal že přijede až kolem 2O hoďky takže jsem taky docela napnutá 😉 ale určitě pak nahlásím 🙂 trošku to v tom hrkalo, tak tam třeba bude i nějaká dobrota 😀 ale spíš bych řekla, že tam budou nějaké ty rady do začátku 🙂

monas007
23. zář 2009

sarri jinak jsem dnes přesně 6.týden teda podle mých propočtů a tabulek na internetu 😀

kaces
23. zář 2009

Mony tak to je krásné další těhulinka 🙂 gratuluji.V boxíku je plenka,dudlík,kakao,nějaké vzorky krému a nějaké brožury do začátku.
Sarri zítra na tebe budu myslet a držím pěstičky.A už ti řekli jak budeš rodit?či normálně nebo císařem?
Dneska sem kvůli žebrům ležela tak ted se jdu trošku projít a natáhnůt to,zítra chci jet na nákup už se skoro do ničeho nevlezu a mikiny co sem měla mám všechny krátké tak musím něco nakoupit at prckom není zima 🙂

sarri
23. zář 2009

Kaces, jednovajky se rodí císařem - teda byla jsem na operaci jen jednou - na žlučníku laparoskopicky - 4 vpichy, ale bolelo to jak čert - taková sešitá děloha a břicho asi nebude nic moc - co bych ale nevydržela, jen když holky budou ok. Zitra mám jít poprvé na takové ty pásy, jak se monitoruje srdeční akce miminek a činnost dělohy (holky sestřičky budou vědět).
Jestli ještě nemáš, tak si určitě kup těhu rifle - já jsem měla na léto těhu pláťáky + tuniky, co jsem nosila i před otěhotněním a teď jsem pořídila ještě ty rifle a těhu halenku s dlouhým rukávem. Ty těhotenské kalhoty jsou velice pohodlné, i když na první pohled se mi tak vůbec nejevily. Doma nosím buď noční košile (dyť mám ležet) nebo letní šaty - už to ten měsíc nějak vydržím.

A co Ruda? Snad je vše ok.

ruda
23. zář 2009

Ahojky hiolky, teď jsem dorazila, ještě nejsem ani svlečená a letím sem...sarri myslíš KTG/kardiotopograf/ 🙂
dopadli jsem snad dobře, VVV negativní, jen se jí zdály ledvinné pávičky trošku dilatované/rozšířené/,ale prý hraničně a že to bývá a spraví se to v bříšku nebo po porodu, popř. je to řešitelné,ale raději nás chce ještě za 6 týdnů vidět, mám jen 2d DVD 3 D se prý točí na objednávku/no já se objednala/ale že je ještě brzy, tak jsem objednaná za 4 týdny, mezitím moje gyndařka, tak se uvidíme běhěm 1,5 měsíce ještě 3x, to mi vůbec nevadíííí
a co teda máme.... no přece Rudolfa 😀 tatík je náležitě pyšný a já šťastná maminka...
Moničko gratulujiiiiiii to je skvělé, těhule mají radost SNAŽILKÁM TO URČITĚ DODÁVÁ SÍLU A NADĚJI, ŽE TO JEDNOU VŠEM KLAPNE..JEN TEDA JÁ ŽADNÝ BOX HRAČEK NEDOSTALA, TAK 😠 hlavně že jste v pořádku, tak se opatruj a už to jen poletí, tím veškěrý strach nekončí,ale začíná...na celý život....dobrou zaltečka moje 🙂

dyny
23. zář 2009

Ahoj holky,promińte, že vám sem vstupuju, ale potřebovala bych poradit. Snažíme se přes rok a byli jsme na 3 spermiogramech - první 2 oligoastenospermie - doporučeno ICSI a dnes byl manžel znovu a vyšlo mu 0 spermií - azoospermie. Stalo se vám to někomu někdy? Nevím co si o tom myslet - když je tam už 2xměl (sice málo a neplaváčky, ale byly), tak jaktože najednou vůbec nic - ani jedna? A už tam nebylo ani doporučení na ICSI. Za 14 dní má jít na urg vyšetření, čekáme na genetiku a imuno...

ruda
23. zář 2009

vítám tě dyny, to asi nejsou příjemné zprávy,ale je to tak, že mi měli spermio pokaždé jiné a to během 3 měsíců z 80 milionů jenom 10.. je to tak, že se každé tři měsíce spermie mění a obnovují, takže si myslím, že příště tam ta nula být nemusí, nicméně určitě bude dobré partnera vyšetřit, kup mu vitamíny E a selen + zinek, nekouřit, nosit volné věci -trnýrky, žádná horká vana nedejbože sauna... , to urolog. vyš je dobrá věc, zjistí co se dá a imuno taky, pak se uvidí, co bude dál.... pokud jich bude pořád minimum, dají se získat chirurgicky metodou MESA TESE, pokud ani to ne, nezbyde nic než dárce, pokud budete souhlasit...zatím nevěš halvu, vše vyšetřete a ono se pak uvidí... držím moooc palečky a klidně se k nám přidej, pomáháme si navzájem, každá jiný problém ,ale stejný cíl...

fiallinka
23. zář 2009

dyny: my jsme to skoro tak měli - nejdřív jakž takž ok, že to vůbec nevypadalo ani na ivf, pak jen pár miliónů a pak při dalším vyšetření skoro nula (no ne úplně, ale říkali, že tam našli jen pár spermií při centrifugaci vzorku nebo co). Ale pak se to zas začalo zlepšovat a ivf se povedlo. Tak neboj, může to být nějaká infekce nebo třeba i psychika, ti chlapi jsou křehčí, než se zdá 🙂, určitě se to zlepší.

Kaces: z porodnice určo tu 50 🙂, tak do 3,5 kg se do toho děcka vlezou a to vás pustí rozhodně dřív

dyny
23. zář 2009

holky díky za povzbuzení 🙂 vitamínkama se cpeme oba přes půl roku, kouřit taky přestal jako novoroční předsevzetí, trenýrky nosí a teď jsme začali i se studenýma sprchama. Já cvičím 4 měsíc Mojžíšovou - prostě mi připadá, že víc už udělat není v našich silách a dnes nám to tak trošku vzalo vítr z plachet...No hlavně, že už se aspoń něco děje - nejhroznější bylo jak se pořád nedařilo, my nevěděli proč a všeci naši známý postupně těhulili...Díky moc

fiallinka
23. zář 2009

dyny: neboj a vydržte, my jsme byli taky dost vedle, nenechte se zviklat - mmch, u nás se spermiogram zlepšil až poté, co můj chlap vitamíny přestal jíst 🙂. Podle mne to fakt byla ta psychika, že se to tak zhoršovalo.

Sarri: ještě jsem chtěla říct - můžu porovnávat císaře i žlučník a musím říct, že to teda zas takový rozdíl není, fakt. Navíc ty asi budeš mít císaře jen v místní narkóze a budeš vzhůru (teda je to prý fakt lepší) a to se zbrcháš fakt rychle 🙂

dyny
23. zář 2009

fialinka: Jurášek je velký krasavec 🙂 musíš být pyšná mamča (po všem co jste si proskákali - četla jsem tvůj příběh v diskusi...) ☹

dyny
23. zář 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat, když už jsou potom všechna vyšetření a začíná se s tou stimulací - jak dlouho trvá než to schválí pojišťovna? Já vím, že je to hodně přemýšlení dopředu, ale jen ať vím...

h.jitka
23. zář 2009

dyny, byla jsem v pondělí na Tomášově a dr. mi řekl, že tu žádost na pojišťovnu pošle tentýž den a schválení přijde za měsíc. prý je VZP v tomto nejrychlejší, takže asi záleží i na tom, kde jsi pojištěná. vzhledem k MS to u nás vypadá na stimulaci nejdřív začátkem listopadu. do té doby máme příkaz jíst vitamíny. manžel kombinace selen+zinek (jak psala rudy) a já komplex vitamínů. samotná listovka podle něj nestačí. takže jsem opět koupila calibrum baby plan. ježiš, kolik já už jsem do toho vrazila a zatím to stejně asi čůrám jako přebytečné dávky... no nic. 🙂