CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

gabirr
8. pro 2009

Ahoj holky, něco na mě leze, snažím se jen ležet a na noc si vždy loupnu aspoň paralen. Horečku naštěstí nemám! Ve čtvrtek mě čeká transfer, tak snad to bude vše v pohodě.
Teda Rudi tobě ty týdny ale letí 🙂
Monas jak se máš? Taky ti to letí 🙂

h.jitka
8. pro 2009

jé, sarri, my jsme jezdívali za rodinnýma známýma do Dubňan. 🙂

ruda
8. pro 2009

sarri aháááá béleše bych si dala,ale tohle jsem slyšela fakt poprvé... taky by jsme chtěli s manžou na důchod zdrhnout do Zlína... máme to tam rádi, tak tiše závidím... teď bydlíš přímo ve městě? a jak ses tam dostala? škola, láska, práce?
mončo,tady byli jen dva pondělky po hodině, první byl porod a porodní sály, druhé šestinedělí, péče o kojence aprohlídka pokojů
gabčo, ani nemluv a ty zkoušej kloktat slanou vodu nebo ještě lépe vincentku, já občas zobnu preventan, když něco leze a nebo cucej oloupaná stroužek česneku,ale nesmíš poručit ten česnek, loupat opatrně, nesmí z toho léct ta šťáva, je to pak účinné, bez chuti a zápachu, prostě ho cucej třeba hodinu a pak nový...fakt to zabírá...

monas007
8. pro 2009

gabirr do čtvrtka už budeš určitě v pohodě!! teď je toho všude moc a ještě i to počasí přispívá k nachlazením a chřipkám!! proto jsem teď i omezila plavání a nějaké velké trajdání po obchodech!! ale jinak nám to hezky utíká a užíváme si těhotenství 😀 😀 za chvíli se tady budeš těšit s námi 🙂 😀

ruda těch kurzů je strašná spousta, ale já si nakonec zvolila paní ze zlínské porodnice, kde jsou prováděny i kurzy!! je to 5 lekcí vždy od 16-18:30 hodin!! jinak kamarádka chodí na kurzy a má to na pět měsíců, to bych se z toho fakt zbláznila a nakonec nevěděla vůbec nic 😀 😀

monas007
8. pro 2009

joooo a jinak jsem si objednala knížku a je úplně skvělá !! je od Renaty Petříčkové a jmenuje se "Jsem těhotná, ne nemocná" a je fakt super !! hned jsem se do ní začetla !! je to psané zábavnou formou, ale fakt poučné a výstižné, skvělé rady atd... dneska mi ji chtěl manžel zabavit, že si ji vezme do práce a přečte a pak můžu číst já 🙂 🙂

fiallinka
8. pro 2009

MONAS: buď si přímo ve foťáku nastav rozlišení menší, nebo fotky můžeš zmenšit v nějakém prográmku, nebo přímo na netu - http://zmenseni.kategorie.cz/, ale ani tam nesmí být moc velká...

monas007
8. pro 2009

tak jsem to zkusila a hodila tam zatím tři fotečky !! zítra nad tím sednu a dodám i zbytek, abyste byly v obrazu 😀 😀

milana7
8. pro 2009

čaute Zlíňačky 😀 Gabi:hodně štěstí na čtvrtek!!! 😉
Já dnes po návštěvě u Chovance poprvé naprosto skvělé dojmy,snad lepší než u Horvátha. 🙂 Ten homozygot v naší genetice není zas tak nic neobvyklého,tak na hematologii nemusím. ALE....čeká mě laparo i histeroskopie a drilling 😒 ...snad v lednu...jinak dále hodně štěst všeeeeeem těhotným,poporodním i bojovničkám..

gabirr
9. pro 2009

Ahoj holky, díky za rady 🙂 Vincentku už kloktám a dokonce jsem udělala i hooodně silnou česnekovou pomazánku tak papám co se do mě vleze 😀 smradu po celém baráku.
Je pravda, že teď je toho všude strašně moc a navíc lidi chodí a nakupujou na vánoce, prskají a kašlou ... lepší sedět doma.
Tak se holky držte, mě to zítra ve 13h čeká 😉

monas007
9. pro 2009

milana 7 já chodila taky k dr.Chovancovi a nikdy bych na něho nedala dopustit 😀 😀 nám sedl hned od začátku 🙂 😉 na laparce i hystero jsem byla taky, vybrala jsem si ze všech nabídek Atlas ve Zlíně !! jsou tam hodné sestřičky i skvělí doktoři, jen ta strava nic moc, ale těch pár dní se dá ta jejich dietka vydržet 😀 😀

gabirr zítra na tebe budeme moc myslet a samozřejmě i držet pěstičky 😅 😅 tak hodně štěstíčka a hlavně žádný stres 🙂 🙂

sarri
9. pro 2009

Gabirr, tak ne Tebe budu myslet, ať jsou na Vánoce // - teda asi už i dřív 😉

ruda
9. pro 2009

gabčo držíme palce!!!!
já byla taky na laparce v Atlasu a skvělý přístup... mohu doporučit...no na bujonu fakt nic dobrého není 😒

h.jitka
9. pro 2009

Gabi, tak ať se tě drží. 🙂

gabirr
9. pro 2009

Díky holky MOC!!! 🙂

milana7
9. pro 2009

Gabi...vse ok?
Ja si nějak nemohla vybrat,kde to absolvuji, protože mám gyndařku na Baťovce,tak to bylo jasné...snad to bude v pohodě i tam....

sarri
10. pro 2009

Holky, tak mm za sebou tu prohlídku po šestinedělí - sláva. Normálně teď řešíme antikoncepci. Až je mi blbé to sem psat. Před dvoma rokama by mě to ani ve snu nenapadlo.

gabirr
10. pro 2009

milana7, jdu teprve dneskna na 13h na KET, tak se uvidí, jsem tak trochu už nervozní....

monas007
10. pro 2009

sarri hlavně, že všechno dopadlo v pořádku !! 😀 😀

gabirr dneska se drž, budeme na tebe v jednu hodinu myslet !! 🙂 🙂 tak tfuj tfuj a hodně štěstíčka 😵 😵

gabirr
10. pro 2009

Monas díky moc. Pak podám info 🙂

ruda
10. pro 2009

gabčo, tak v jednu, všechny myšlenky jen pro tebe!!!
sarri, prohlídka v pohodě, to je fajn a za antiko se nemusíš stydět, já jsem po tříletém čekání a ICSI a antiko už mám v hlavě taky, jak se budeme chránit, nechci druhé hned po šestinedělí a celibát taky ně 🙂, jen až přijde čas, nějakou dobu tomu dám volný průběh a uvidíme, třeba se zadaří přirozeně... musím se ale nejdřív vrátit do práce a pak to můžu pustit z hlavy, třeba hned po odpracovaném měsíci...a třeba to klapne..., když ne, už vím, co nás čeká... nevíte jak dlouho vydrží mrazáčci? , to by měl Rudík vlastně jako dvojče třeba o dva roky mladší...ne?

fiallinka
10. pro 2009

ruda: oni vydrží opravdu hodně let, neboj 🙂

sarri: ono jak na svińu se pak zadaří, když se to nehodí - jedna holka tady z mk má doma většího kluka, pak dvojčata po ivf a hned po šestinedělí otěhotněla přirozeně - chudina, hrozně to řešila, protože peníze žádné a zdraví v háji, nakonec si to nechala vzít a ani se nedivím, asi by si musela hodit mašli...a to říkám i přesto, že tu všechny děti hodně chceme.

ruda
10. pro 2009

fial fakt??? to je super, já myslela že tak max rok a půl a to bych nestihla...

gabirr
10. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem doma. Mám u sebe jednoho bojovníčka, zbytek se přestal po rozmražení vyvíjet, ale díky aspoň za jednoho. Takže teď jen pozitivní myšlení 🙂 Máte nějaký recept jak se chovat, těhulky???

monas007
10. pro 2009

gabirr tak aspoň, že jeden se probojoval až k tobě 🙂 🙂 hlavně teď zůstaň pár dní v klidu, ať se hezky zavrtává a zvyká si u maminky v bříšku 😀 😀

ruda
10. pro 2009

tak to gratuluji, to bude favorit a vítěz, kdo přežije rozmrazení, zvládne už všechno.. dnes a zítra fakt polehávej a pak prostě normálně,ale víc v klídku, nic netahat, hodně pít a jíst jogurty, vitamínky, pohodička, nestresovat, těšit se... takže testík bude do vánoc...to vám krásně vyšlo...tak jen aby tam byly // a pořádně tlusté a hurá!!!

monas007
10. pro 2009

gabirr jo,jo jogurtíčky jsou důležité !! já po ET vypila 4 litry denně 🙂 🙂 sice jsem si připadala nafouklá jak balón, ale v létě se to dalo zvládnout !! taky jsi viděla toho svého bojovníčka na monitoru ?! je to nádherné, když ty naše prcky vidíme úplně od malička 😀 😀

gabirr
10. pro 2009

jo jo viděla jsem ho na monitoru a v duchu jsem mu říkala, že se musí snažit pořádně zavrtat 😀 Tak na jogurtíčky musím zítra poslat manžu, páč teda nechci nikam moc chodit. A pít piju docela dost, 3l za den pro mě není problém, střídám neperlivou vodu s čajema. No tak snad holky.... 😉

ruda
10. pro 2009

vyjde to...musí..na vánoce se přece plní přání ne?....

monas007
10. pro 2009

gabirr určitě to vyjde, ale musíš tomu taky věřit !! musíš drobkovi dodat tu sílu ať má proč bojovat 😉 😉 a uvidíš, že to bude ten nejkrásnější vánoční dárek 😀 😀 a ty jen odpočívej a nechej se hýčkat 😵 😵

fiallinka
10. pro 2009

gabirr: držím palce, jeden stačí 🙂...ty tekutiny jsou ale důležité spíš při ivf, kdy jsi nastimulovaná hodně a je to prevence ohhs, teď to asi nemusíš přehánět. A kolik jsi jich teda měla a jaké kvality? A jak dlouho po ket jsi tam ležela? Jinak já recept jak se chovat po ivf, kdy to vyšlo: normál, pár dní polehávat, ale ne, že bys nemohla vstanout, vím, že jsem normálně vařila a tak 🙂...