CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

aja8
13. led 2010

Ahojky fialli, tak drzim peste, at to stoji za to.. 😉 ..at tento rok zacneme uspechem..

h.jitka
13. led 2010

barbucho, s horvathem se slehla zem. ale např. já jsem s chovancem, kam jsem přešla, velmi spokojená. 🙂

h.jitka
13. led 2010

ajo, snaž se na to nemyslet dopředu. mysli pozitivně. už nám to přece vyjde. 😀

aja8
13. led 2010

Jity, ja vim, ze myslet pozitivne je zaklad..nekdy to jde, ale jindy je to zase horsi..ale my to tento rok dokazeme.. 😉 ..a kdy se chystate na dalsi pokus vy?

ellizabet
13. led 2010

holky máte některá nějakou zkušenost s vysokým FSH?

h.jitka
14. led 2010

elli, na předešlé stránce o tom psala aja.
ajo, kdyby nevyšlo tento měsíc, tak na KET se chystám v únoru.

barbucha77
14. led 2010

h.jitka: díky za info, chtěla jsem mu jen poděkovat 🙂
elizabet: hodnoty do 10 by měly být v pořádku, pak už je to horší, čím vyšší číslo, tím menší pravděpodobnost, že otěhotnění proběhne přirozenou cestou, protože se tvoří malý počet málo kvalitních folikulů, takže to většinou to končí darovaným vajíčkem. Ale jsou i případy, kdy za pomocí velkých dávek hormonů se urodila vajíčka vlastní, se kterýma se dala provést IVF. Mrkni na diskusi ZVYSENY HORMON FSH,tam je popsáno dost zkušeností.

barbucha77
14. led 2010

elizabet: na koniku jsem objevila ještě jedno téma týkající se vysokého FSH pod názvem 'Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?', tak se na to mrkni, jsou tam zajímavé věci.

polesuvka
14. led 2010

Ahoj holky chodím sem jen maličko, ale ráda bych se vás zeptala, jsem po laparce a ve výsledcích nám (ovaria bpn)
Nevíte co to je za označení??????

barbucha77
14. led 2010

polesuvka: nejsem MUDr., ale myslím, že BPN znamená 'Bez Patologického Nálezu' - takže OK 🙂

polesuvka
14. led 2010

bar jo jestli je to pravda tak ti pošlu tu nejvěší pusu co kdy existuje 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

barbucha77
14. led 2010

😀 😀 😀

sarri
14. led 2010

bpn je fakt bez patologického nálezu stopro

polesuvka
14. led 2010

bar
tak už to mám potvrzené že ty moje foloki--- ovaria jsou zdravé tak že ti posílám tu nej nej nej sladší pusu a prosím, řekni tvojemů aby tě dnes celou zulíííííííííííííííííííííbal, holky jste fajn a děkuji za vše 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

h.jitka
14. led 2010

polesuvko, no tak hurá! a směle do toho. 😀

jaspina
14. led 2010

Polesůvko můžu se zeptat kde jsi byla na laparce? Já jdu za měsíc na Atlas.. A sama nevím, jestli chci aby něco našli nebo ne.. Zas si říkám, že by to aspoň mohli třeba nějak řešit..

barbucha77
14. led 2010

poles: ooooo jsem v rozpacích 😀, manželovi to řeknu......ten se bude divit 😉

sarri
14. led 2010

Fialinko, tož to su teda zvědavá, esli sa zaséj zadaří. Moc bych Ti to přála. Jak snášíš ty hormony? Já byla jak spící panna. S dítětem bych to brát nemohla - spala jsem tak 18 hodin denně.

Polesuvko, tak co máte blbé? Spermio?

Jaspi, jasně že chceš, by to bylo ok. A bude. A basta.

aja8
14. led 2010

Jity, ja jsem uplne zapomnela, ze vy jste to vlastne ted zkouseli jen tak..no doufam, ze uz zadny KET nebudes potrebovat..holky, jeste jsem se chtela zeptat, jestli se delaji nejaka vysetreni pred tim, nez odebiraji pri narkoze vajicka?

fiallinka
14. led 2010

Sarri: no zatím je beru druhý den, takže se nic neděje, ale budu informovat...

aja: no před ivf berou krev na hladiny hormonů a na infekce, případně protilátky - před samotnou narkózou ten den už krev myslím neberou.

rendas
14. led 2010

Ahoj holčiny 😉

Jak píšete ta Ruda se mi nezdá 😒 termín měla ještě daleko,tak snad je vše o.k.a Kaces ta už možná nějaké ty broučky má 😉

Sarri krááásné sluníčka 😀

Polesuvka tak to je dobře že to dobře dopadlo 🙂 tak že by hurá na kopec???? 😉 a nebo hurá na to 😉

h.jitka
14. led 2010

ajo, na odběr vajíček se už rovnou hlásíš na 3.patře, takže žádné vyšetření není. na poslední kontrole dr.spočítá folikuly na ultrazvuku.
na Rudu taky myslím. hlavně ať jsou holky v pořádku.
jaspino, to jsem taky řešila. ale po pravdě, raděj ať ti nic nenajdou.

nanucha75
14. led 2010

Ahoj holky ráda bych vám všem moc podekovala za pomoc .Jsem snažilka - 3 roky nic. Sem jsem chodila pro informace ale nejsem moc na psaní.Léčila jsem se 14 měsícu v Brně Dr.Machač ale bohužel nic.Bylo to hodně špatné a chtelo to změnu proto a to díky vám jsem vyhledala podle hodnocení-dr.Patrika v Lipníku a od listopadu se léčim u neho.Má hezkou ambulanci a je tam 4x týdně.
V pátek ambuluje ve Zlíne.Od konce listopadu jsem u pana doktora kromě hormonu dostavala ješte homeopatika a akupunkturu a byla to obrovská změna.Cítila jsem to sama cca za 3 týdny léčby.

Včera jsem měla 1.kontrolu po léčbě - UZ a ............holky ja budu mít dvojčátka 🙂))
Ta radost v ambulanci byla neskutečná a tech slz radosti s manželem....myslím že dr.patrik měl co dělat 🙂 aby zustal v klidu.Manžel je jinak tvrdas ale byl uplne nameko.
Jsem hrozně ráda že jsem si pana doktora našla a nevyměnila bych ho za nic na světe i když budu muset dojíždet protože jsem ze Slavkova......omlouvám se ale jsem malinko mimoň to asi ty hormony.Mějte se krásně a myslím na vás.Nebojte jednou to musí vyjít. 🙂 😉

fiallinka
14. led 2010

nanucho, to je krásné, z toho příspěvku jde vidět, jak jsi šťastná... jen nevím, jestli doktorovi schválně říkáš patrik nebo jsi chtěla napsat Horvát 🙂... je to ale krásné, teď se šetři, bude to záhul...holka, já ti úplně závidím 😉 a zároveň ti to moc přeju.

barbucha77
15. led 2010

nanucho gratuluji a přeji hodně zdraví, já vděčím Dr. Horváthovi taky za své těhotenství, jsem ve 30. týdnu a snad všechno dobře dopadne. Kudy chodím, pěju na něj jen samou chválu a moc mně mrzí, že z CRM odešel - asi měl důvod. 🙂

monas007
15. led 2010

gabirr fakt ty týdny nějak skáčou, ale do května ještě spousta času 🙂 🙂 to už budu číst jak si užíváš těhotenství 😉 😉

tak koukám, že jsou tady další těhule !! tak to je super 😀 😀

barbucha77 ty už to máš za pár co ?! a čekáte jedno nebo dvojčátka 😉 🙂

ta ruda je fakt podezřelá 😠 😠 jen doufám, že je v pořádku a drží už malého Rudíka v náruči 😀 😀

a kaces taky určitě už chová 😀 😀

sarri tvé holky taky rostou jak z vody, jsou moc hezké !! jen tě asi dokážou pěkně zapřáhnout 😀 😀

nanucha75 v pátek bývá ten tvůj doktůrek v Otrokovicích !! četla jsem to u mého gynekologa na dveřích, tak ve čtvrtek jdu na kontrolu tak se pozeptám 😉 🙂 jinak samozřejmě k dvojčátkům moooooc gratuluji 😅 😅

sarri
15. led 2010

Holky, já se dnes vzbudila s bolením v krku - beztak jsem chytla nějakého bacila na tom spinningu - teplo, vlhko, otevřené huby...nemáte nějaký domácký recept (slivků už sem to vypálila), ať něco dělám, než manžel dojede z práce a staví se v lékárně? Hrozně se bojím, že holky nakazím.
Monas - jak se cítíš? II. trimestr byl celkem pohodový i pro mě, ale pak nastalo opět peklo 😀 a to jsem držela jen do 35tt. Do porodnice jsem dojela v balerýnkách a pláťácích a odjela v kabátě 🙂

barbucha77
15. led 2010

monas: to vis, ze cekame dvojcata, kdyz uz, tak uz - at to spoji za to 😀

monas007
15. led 2010

barbucha77 tak nakonec z toho IVF jsme s rudou jediné kdo čeká jen jedno miminko 😀 😀 taky jsme zaváděly dvě jedničkové blastocysty, ale jsme rádi, že aspoň jeden drobek s námi bojuje až do konce 😀 😀

sarri já ze začátku neměla vůbec žádné problémy, kdyby mi tam prcky nezaváděli tak snad ani nevím, že jsem těhotná 🙂 🙂 až na silvestra jsem začala krvácet, ale zřejmě to bylo opravdu jen tím, že mám tu placentu hodně nízko a mimčo se o ni třelo 🙂 🙂 jinak to musím zaklepat, ale všechno je v pořádku !!

aja8
15. led 2010

Vsem dalsim tehulkam taky moooc gratuluji.. 🙂