CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

nunca
20. bře 2008

Hanulko, díky, určo si to krásně spolu užijeme, taky dost potřebuju se trochu odreagovat od toho všeho, ale víkend uteče jak voda a už v neděli večer jsem tu za Tebou jako na koni. Taky jsem ještě na základce dělala lehkou atletiku 😉 a na střední hodně "volejbal" a aerobic. Tedˇ už tolik času není, ale taky mi to chybí (až budeš mít mimíska, tak uvidíš taky nebudeš mít na nic jiného ani pomyšlení 😀 😀 ). Ale tedˇ se snažím denně trochu pocvičit na steperu 😉

hanulka3112
20. bře 2008

Jj myslím, že mimísek bude fakt práce na plný úvazek, ale moc se na to těším, tak zatim pa a v neděli dej vědět, jak bylo 😉 🙂

fiallinka
20. bře 2008

tak holky, já jsem dnes byla ve Zlíně naposledy, prý je vše ok., tak už budu chodit ke svému doktorovi...

nunca
20. bře 2008

Fiallinko, strašně moc Ti gratuluju, tak jen tak dále, atˇ se máte všichni skvěle 😉 😉 , jenom dávej prosím Tě taky vědět občas, jak se daří, my budeme sledovat, jak krásně přibývají týdny 😉 😉 Hlavně si to krásně užívej!! 🙂

fiallinka
20. bře 2008

nunčo, díky, neboj, já sem přijdu mrknout, totiž povzbuzení od někoho, komu se to podařilo je hrozně důležité, já to dobře znám! Budu vám všem držet všech šest palců

marinka
21. bře 2008

Ahojty holky, občas na vás nakukuju, jak se vám ve Zlíně daří a mám radost z každého úspěchu 😵 Fiallinko, moc gratuluju, opatruj se!

marinka
21. bře 2008

Silver, neboj, dr. Chovanec je třída! Působí zvláštně, ale je to profík a jsem si jistá, že hlavně díky němu se nám podařilo první IVF 😉

hanulka3112
21. bře 2008

Fialinko, tak to moc gratuluji, tak si to pěkně užívej a sem tam jukni ať víme jak se daří a dodej třeba nějakou fotečku 😉 🙂 doufám, že se brzy všechny k vám přidáme a budeme dodávat sílu novým snažilkám 😉 🙂
Marinko, můžu se zeptat co vás trápilo za problém, že jste šli na IVF, já nemám vejcovody po laparce mi je odstranili ☹ ale už se moc těším na stimulaci, čekám už jen na imunologii a pojišťovnu a začátkem Dubna bych měla začít stimulovat.

marinka
21. bře 2008

hanulko, u nás byl problém ve špatním spg.. To mě mrzí, že jsi přišla o vejcovody, ale u IVF to naštěstí nevadí, takže se jistě zadaří! Držím moc palečky!!

hanulka3112
21. bře 2008

Marinko, děkuji za odpověď, tak u nás je to naopak, partnerovi dokonce nabídli jestli nechce darovat, že dr. už dloiho neviděl, tak ukázkový spg 🙂 no takže teď to bude na mě, doufám, že se to povede a budu moct zdělit mé drahé polovičce, že čekáme mimíska/sky 😵 a to bude určitě ta nejkrásnější zprávička pro oba, moc si to přejem.Přeju moc štěstíčka a zdravíčka a další úspěchy v IVF, třeba při pořizování dalšího potomka 😉 🙂

marinka
21. bře 2008

hanulko, myslím, že je větší šance, pokud má manžel kvalitní spermie, že to vyjde! Já jsem si nechala zavést dvě embryjka a chytlo se jedno, naše Aňulka 😵 Napřed jsem byla trochu zklamaná, že se nepodařila dvojčátka, ale příroda ví, kdo na co stačí, jsem hodně drobná a dvojčátka by mě asi úplně odrovnala 😅 A i teď mi ta naše divoška dává pěkně zabrat a stačí mi až nad hlavu 😀 Ale zase výhoda u dvojčátek je ta, že už to člověk nemusí podstupovat znovu. Děkuju za přání, určitě se časem na další IVF chystáme, ráda bych pro Aničku ještě brášku 😵

hanulka3112
21. bře 2008

Marinko, tak s tou drobnou postavou jsme na tom stejně 🙂 já bych si taky docela přála dvojčátka, ale nevím jak bych to na poprvé zvládla a ještě ta moje drobná postava 😅 no a můj nejdřív říkal, že by se mu dvojčátka líbila, ale teď přišel na to, že chce radši postupně děti no a já už taky chtěla bych si je užít každé zvlášť 😵 ale kdyby se poštěstili dvojčátka, tak určitě nebudeme nic namítat, no přítel má strach z toho zavést dvě, ale já je chci kvůli vyšší šanci, tak snad se shodnem než dojde k ET.

silver2501
21. bře 2008

Ahojky holky...

Marinko, to víš, že se mu snažím plně důvěřovat a věřím, že to snad dobře dopadne...jsem velký optimista 🙂 JInak MArinko moc gratuluji k holčičce, taky bych si ji přála, protože už jednoho klučíka doma mám🙂 ale budu štastná i za chlapečka samo 🙂

hanulka3112
22. bře 2008

silver a kdy začínáš se stimulací?na co ještě čekáte, dělali vám nějaké vyšetření? Já ještě čekám na tu imunologii a pojišťovnu, ale ta už by tam měla být, jinak spermiogram máme za sebou a žádné jiné vyšetření nám nedělali, asi pro to že ví na čem jsme a já jsem jim tam ještě nesla pooperační zprávu.

marinka
22. bře 2008

hanulko, já být tebou, určitě si nechám zavést dvě embryjka, šance je opravdu mnohem větší a věřím tomu, že příroda pozná, co tvoje tělo zvládne a co ne, takže pokud by pro tebe byla dvojčátka moc velká zátěž, tak se uchytí jen jedno embryjko. Já jsem před těhu měla 49 kg na 169 cm, takže i dr. si oddechl, když uviděl na UTZ, že je jen jedno 😀 Ale já jsem od začátku cítila, že se uchytilo jen jedno, a že je to holčička 🙂 Ty jsi ze Zlína?

silver, to je super, že jsi optimista, u IVF je to moc důležité, myslet pozitivně, má to velký vliv na to, aby se to povedlo! A děkuju za gratulaci k Aničce, budu ti držet palečky, aby se vám holčička taky povedla, když si ji přeješ.. a chlapečka máte taky po IVF?

silver2501
22. bře 2008

Ahojík holky 🙂

Hanulko,jj máme za sebou myslím vše, co je potřeba k začátku stimulace. Imuno,spg,hormony... Na imunoo ještě čekám, mám si zavolat, ale mělo by to tam už být. Pojištovna už taky schválila, bo bez vejcovodu je to prý hned jasné.JInak ze stimulací jsem měla začít ted 18.3., ale zdálo se mi to ještě brzo od odstr. vejc. (6.2.) a taky potřebujeme došetřit nějaké peníze bo budem mít IVF+ISCI+AH a o PK rozhodne embrioložka .., a muž má hrozně špatný spg ještě k tomu ☹ , takže nás to vyjde kolem 27 tis. ☹ Takže začnu od další ms a ta má být kolem 10. dubna, tak už se docela těším, ikdyž mám zároven strach, jak tělo zareaguje na hormony, bo jsem alergická na nějaké, ale dr.chovanec řekl, že jsou přírodní a ublížit by neměly ..

silver2501
22. bře 2008

Marinko, tak jen doufám, aby mě ta optimoistická nálada vydržela i po celé IVF 😀

Jinak "chlapeček" už má 13. let (už velký puboš 😀 ) a byl přirozeně. Ted jsem s jiným partnerem a bohužel jak jsem psala, chyba je na obou stranách ☹ No a určitě budeme zavádět 2 embrijka, ted na poprvé a myslím, že když to nevyjde, tak pujdem i do tří..protože jak píšeš, příroda si sama zvolí kolik se jich uchytne 🙂 Ale protože jsem ten optimista, tak věřííííím, že se to povede 😀 (ťuky, ťuk ) 😉

marinka
22. bře 2008

silver, nás to vyšlo na necelých 25 tisíc, měli jsme taky IVF+ICSI+AH+PK. Ale vím, že se něco za tu dobu zdražilo.. Určitě se vyplatí si připlatit tyto nadstandartní metody, jsem přesvědčená, že to hodně pomohlo k tomu, že to vyšlo. A Chovanec ti říkal,že je možné zavést i tři embryjka? Nám tuším říkal, zavádí už jenom dvě, ale nerada bych kecala. My jsme si ale mohli vybrat, jestli chceme jedno, nebo dvě, tři už ne..

silver2501
22. bře 2008

Marinko, no mě říkal, že minimálně dvě v prvním pokusu a pak klidně i tři, že se uvidí... jno a my máme mít taky IVF+ISCI+AH+PK a ta cena vychází taky tak kolem dvaceti pěti ☹

helenaholesov
23. bře 2008

Ahoj lidi v Pátek jsem byla ve Zlíně tam to žije jsou přestěhování do 2.patra a je tam i nová Doktorka Chovanec jí zaučuje. U mě jinak nic noveho

hanulka3112
23. bře 2008

Marinko, já chci právě taky dvě embryjka pro větší šanci, jinak jsem taky takový optimista jako silver, tak věřím, že to vyjde 🙂 já jsem z Valašského Meziříčí a pocházím z Rožnova pod Radhoštěm, ty jsi tyky někde ze Vsetínska viď, 😉
Silver, tak to já taky čekám na tu imunologii, to teda budeme stimulovat skoro stejně, já bych měla začít začátkem Dubna 😉 a to máme i stejný problém s vyjímkou toho spermiogramu, ten my máme ukázkový, to si pak budeme vyměňovat zkušenosti 😉 🙂

silver2501
23. bře 2008

Hanulko,tak to tu mám aspon spojence 🙂 já bych měla začít kolem 10. dubna..A jasně, že to vyjde, slyšela jsem, že letošní rok je plodný rok 😀 JInak muži jsem nakoupila spiustu vitamínů, tak to snad aspon trochu zabere..., ale musím mu to furt připomínat at to bere 😀)))

marinka
23. bře 2008

hanulko, já jsem přímo ze Vsetína, tak to k sobě máme kousek 🙂

silver, aha, tak to my jsme se o dalších pokusech ani nebavili, takže je možné, že by nám v případě prvního neúspěchu taky povolil tři embryjka 🙂

silver2501
24. bře 2008

Marinko, já se taky prvně bála, že 2 nebo 3 jsou moc, ale je tu spousta případů, že i ze třech se uchitilo třeba jen jedno, tak proč to nerisknout 🙂 myslím, že tělo a příroda si samo určí kolik to bude 🙂

marinka
24. bře 2008

silver, určitě, taky si to tak myslím 🙂

hanulka3112
24. bře 2008

Silver, jj taky jsem ráda, že tu mám takového spojence, jako jsi ty určitě to klapne na poprvé, taky jsem slyšela, že letošní rok je plodný ta kulatá 8 😉 🙂 jsem trošku nervózní, protože si mám zítra volat na tu imunologii, tak doufám, že bude vše v pořádku a můžu se na to vrhnout 🙂 mám pocit, že mrška tu bude do týdne 😉 tak chci už čekat jen na tu mršku a těšit se na stimulaci..... 🙂
Marinko, tak to máme k sobě opravdu blízko, na Vsetín někdy jezdím do Hypernovy nebo nějaké vyřizování a hlavně tudy projíždíme, když jedeme do Zlína 🙂
Kdepak máme Nuncu, měla přijet včera z hor, tak kdepak si, pojď nám povyprávět, jak bylo 😉 🙂

nunca
24. bře 2008

Hoj, hoj, holky už jsem zde, bylo to super, to je jasný 😉 😉 . Počasí bylo bláznivé, sněhu taky docela dost. Hlavně změna v těch všedních problémech, Hanulka jistě chápe, co myslím 😝 .
Zítra se taky dozvíme "verdikt" blízký termín kdy se bude něco dít (stimulovat), ale zatím nemám ms (je to teprve 2 měsíce od aplikace injekce Depo-provery, tak ještě měsíc). Takže se zítra dozvíme plán, moc se těším, že to dostane trochu nějaké obrysy kdy a co 😉 .
Hanulko, doufám, že dáš hned zítra vědět, jak jsi dopadla? Ale bude to v pohodě uvidíš, vždytˇ vy tím veškerým vyšetřením jen tak proplouváte (skvěle), tak i toto bude jen ujištění, že je vše v pohodě a potom hurá ms a stimulace (to už bude vlastně poslední ms 😉 skvělý pocit, že?).
Fiallinko, jsem moc ráda, že k nám taky občas zavítáš (tak můžeme taky sledovat Tvé odstřihování pomyslného metru těhu, kde je ten konec toho metru tak krásný- mimísek).

marinka
25. bře 2008

hanulko, nunco, držím na dnešek palečky, dejte vědět!!

hanulko, tak až budeš těhulka a budeš mít někdy cestu na Vsetín, tak se můžeme sejít 😵 Nebo pak s prckama 😉

hanulka3112
25. bře 2008

Nunci, ahojky, takže říkáš, že jsi si to užila 😉 🙂 hlavně, že ses odreagovala 😉 já se chystám zavollat do Zlína, jak mi dopadla ta imunologie, ale ještě si musím vyfoukat vlasy, protože jsem si je myla, tak pak hned napíšu, jak jsem dopadla, jo a ta myšlenka s poslední MS je nádherná, doufám, že to vyjde 😉 🙂
Marinko, to je bezva nápad, až budu těhulka nebo potom s prckem ráda za tebou dojedu 😉

hanulka3112
25. bře 2008

No tak holky kdepak jste, teď jsem volala do Zlína kvůli těm výsledkům a mám si zavolat za půl hodinky, že sestřička musí najít jestli tam jsou už ty výsledky a že je donese doktorovi a ten mi to zkomentuje, tak mi držte palečky ať je vše v pořádku a já se můžu vrhnout na stimulaci 🙂 tak až se dovolám dám pak vědět 😉