CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ivanalysonkova
25. dub 2008

marinko,ne není. Psychika si myslím v tom není. Tento měsíc je naprosto pohodový, ta depka mě chytla až dneska, ale už je to v pohodě. Teď jsem kdesi četla, že jedna holka měla už týden z krve potvrzené hcg, a když si udělala test byl negativní. Nemyslím, že by to byla porucha cyklu.Jen mě udivuje, že mám vysokou sliznici a změny v děloze. 😒 😠

marinka
25. dub 2008

Ivi, tak snad to dobře dopadne a miminko tě jen tak dlouho napíná..

ivanalysonkova
26. dub 2008

dobré ránko, tak jsem dneska zkusila změřit teplotu,a stále se drží ,kuk: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

ivanalysonkova
26. dub 2008
marinka
26. dub 2008

Ivi, tak podle teploty jsi jasná těhulka, ještě na tom testu by se to mohlo ukázat 😅 😉

ivanalysonkova
26. dub 2008

Marinko, nechám si ještě vzít v pondělí krev, abych věděla co a jak. Teď jsem se dívala na tvoje albíčko. Malá je úžasná 😵

marinka
26. dub 2008

Ivi, děkuju moc! No ono opravdu vše nasvědčuje těhu, tak proto ten test nechápu 😕

silver2501
26. dub 2008

Ahojky Holky,

tři dny mi nešel pc, myslela jsem, že se z toho picnu, už mi tak chyběl, jako kdybych byla bez ruky 🙂
JInak opu už mám od čtvrtku za seboou..měla jsem 8 foliku a z toho jen 5 vajíček..naštěstí se všechna oplodnila a ted čekáme jak přežijí víkend a v pondělí v jednu jdu na et, tak doufám, že se fanfulíci všichni udrží a proběhne to okáá..

No ale vy jste toho nakecaly za těch pár dní, co jsem tu nebyla ☹...to vás budu dočitat ještě dlouze tedy 🙂

Jinak přeji hezkou slunečnou sobotu 🙂

hanulka3112
26. dub 2008

Ahojky holky vy jste zlaté, ještě že vás tu mám 😉 no dneska po mrše ani památka, tak čekám co se z toho vyvrbí, ale jsem s tím už smířená, že to nevyšlo a v pondělí to budu vědět 100%
Ivi, tobě moc držím palečky, aby ti to vyšlo a byla jsi těhulka, nech si vzít tu krev to je dobrý nápad 😉 🙂
Silver, tak ti držím palečky, aby se dobře vyvíjeli a v pondělí šup k mamince do bříška 😉 🙂
Nunci, copak je s tebou ☹ ty jsi nemocná ☹ jsi zlatá, že mi to tak přeješ, ale už jsem se s tím nějak smířila, včera jsem se vybrečela a je to už dobré, jen jsem měla strach co na to můj, protože se už těšil, že budeme zařizovat pokojíček ☹ ale nese to dobře, jen říkal, že zase do Zlína se bude muset jezdit, ale tentokrát tam semnou půjde jen na OPU a ET a navíc až za ty tři měsíce, taj to doufám uteče a budeme bojovat spolu 😉 vždyť ty by jsi měla taky začít kolem srpna viď 😉 🙂 teď se pustím alespoň do zahrady a do menších vnitřních předělávek, abych to zahnala prací a nemyslela na to 😉 a ty se brzo uzdrav 😉 🙂

marinka
26. dub 2008

silver, držím moc palce, ať vajíčka vydrží!!

haňulko, jsi moc statečná, že to tak bereš! Je zvláštní, že krvácení bylo jen jeden den, uvidíš, co ti řeknou ve Zlíně. Tři měsíce, to je jako nic, zvlášť přes léto, pořád bude co dělat a uteče ti to rychle!!

ivanalysonkova
27. dub 2008

ahoj holky, teplota nadějně stoupá 😵 Už aby byl zítřek 😵
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

marinka
27. dub 2008

Ivi, to je nádhera!! Nezkoušela jsi ještě ten jeden test, co jsi měla? Ale to už je asi jedno, zítra se to potvrdí 😵

fiallinka
27. dub 2008

haňulko, moc na tebe myslím, aby to zítra vyšlo - to krvácení nemusí nic znamenat, fakt to tak mělo hodně holek, no ale z té krve budeš mít jistotu... hned nám napiš, nechci dopředu nic zakřiknout...

ivana: to je fakt divné, sice je pravda, že já už jsem jednou taky měla zpoždění menses asi o 15 dní a musela jsem na vyvolávačku, ale ty vypadáš tak nadějně...

marinka
28. dub 2008

Ivi, Hani, moc vám oběma držím na dnešek palce, brzo se ozvěte, budu jak na trní!!

ivanalysonkova
28. dub 2008

ahojte holky, tak jsem ráno byla u dr. No moc Vás nepotěším. ☹ Vysoká sliznice, sice fajn, ale nebylo vidět. Tak jsem dostala injekci a do týdne bych to měla dostat. No nic, jde se dál. Za 14 dní jdeme do CAR na výsledky, a tam už to půjde jedním vrzem 😀

marinka
28. dub 2008

Ivi, áách jo, opravdu to bylo nadějné ☹ ☹ Ale jasně, 14 dní uteče jako nic a za chvíli budeš taky stimulovat 😉
Ale ta vysoká sliznice, změny v děloze - to jsou pro mě záhady!

ivanalysonkova
28. dub 2008

marinko, pro mě taky. Říkal, že krásně kyprá, ale ani "ň". Jsem zvědavá, kdy to dostanu. I když jsem už kdesi četla, že ms po injekci nepřišla a byly //. No uvidím za týden, ale spíš se už budu připravovat na tu stimulaci. 😎

fiallinka
28. dub 2008

ivana: kdyby to náhodou bylo to mimčo, injekce se neboj, ona to těhotenství podporuje, kdyby tam bylo, nemůžeš tím ublížit...

ivanalysonkova
28. dub 2008

fialinko: já už jsem to četla, že některé holky za 14 dní po injekci, šly z ordinace s těhu průkazkou 😀 Ale už si moc naděje nedávám. ☹ Už jsem se s tím smíříla. A za 14 dní šup šup na Tomášov.

nunca
28. dub 2008

Ahojte děvčátka, všem moc držím pěstičky a myslím na vás, ještě pořád z postele, poněvadž jsem úplný marod, mám k tomu všemu řádnou bronchitidu ☹ .

Hanulko, to víš, že Ti přeju, aby vše dopadlo a Ty jsi nám mohla oznámit tu krásnou zprávičku, atˇ už tedˇ nebo za ty tři měsíce, ale stále věřím, že to ještě dopadne a budeš těhu už tedˇ 😉 😉 (v Brně toto mělo taky mnoho holek jak píše Fiallinka a těhu bylo krásné 😉 ).Nevím, jak to je ve zlíně, ale v Brně mi tenkráte tvrdili při stimulaci, že ms by jen tak přijít ani neměla, protože se denně aplikoval Agolutin (progesteron a ten ms nespustí až po jeho vysazení), tak jen nevím, jak je to tady, ale myslím, že se taky nějaký progesteron užívá (ve formě tablet).
Ivi, určitě vyčkávej, třeba se ještě opravdu ukáže 😉 , pamatuju si ze střední, že jedna kamarádka taky neměla ms, doktor tam nic neviděl na bezpočetných ultrazvukách, myslím, že dvakrát jí dal píchnout Agolutin a nic, protože to bylo těhu jako višne, dnes má krásnou holčičku. Nechci dávat plané naděje, jen si myslím, že život je nevyzpytatelný 😉 😉

fiallinka
28. dub 2008

nunča: tady se dává utrogestan, to je taky účinná látka progesteron, a ten menses sice trochu blokuje, ale jak u koho, nicméně tohle jednorázové krvácení často bývá i při těhu, ostatně může se pustit i jedno mimčo se sliznicí... ale taky nechci psát zbytečně, uvidí se podle krve...

silver: asi už to máš za sebou - hodně štěstí a dej vědět.

kaaace
28. dub 2008

ahoj holčiny,to je dneska krásně.
barbucha,děkuju ja ti taky přeji moc moc stěstíčka at konečně máme ty vysněné //.
silver,taky ti přeji mooooc stěstíčka 😵 😵 😵
holky,za jak dlouho se řeší další IVF když se ta první nezdaří?Já sice nemám ještě žádné naplánování,ale jen tak mě zajímá jak je dlouhý interval než je další IVF?
kujiiiiiiiiii za odpověd

včera jsem potkala moji těhotnou kamarádku a moooc jí to slušelo.normálně jsem jí to bříško teda spíš břichanec závidela 😢 😅

kaaace
28. dub 2008

holky,kde jste kdo?já se tu sama bojím 😢 😉

ivanalysonkova
29. dub 2008

Ahoj holky, potřebuju radu. Vložím vám teď svůj graf. Normálně mi lezou teploty nahoru: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Nechápu to, není to třeba způsobené tím Agolutinem???
díky 😉

silver2501
29. dub 2008

Ahojky holky,

děkuji moc všem za držení palečků, no tak už to mám fakt za sebou..... Bohužel tak z 5-ti bojovníčku, zbyla jedna krásná kompaktní morulka a jedno osmibuněčné, ale kvality až C a tak mám u sebe tedy 2 mumínečky s tím že ta morulka má velkou šanci prý. Tak ted už to nechám všechno na přírodě a startuji dálší maraton, tentokrát čekací do krve...mno raději bych těch 14 dní nějak zaspala a hned už testovala...asi to čekání musí být fakt na palicu, že???🙂

Kaaace, většinou se doporučuje odstup 3 měsíců, aspon co já vím, ale znám i holky, co šli do toho drív, i po měsíci a stejně nic, jen včerpaly zbytečně pokusy☹ Tělo si má odpočinout od hormonů, bo je to fakt velký záhul pro organismus...

holky a všem co to potřebují tak držím palečky !!!! vlastně momentálně tři palečky 😀 !!!!

silver2501
29. dub 2008

Ivi, moc těm teplotám nerozumím, bo já jsem si nikdy žádnou neměřila, ale vím, že když leze nahoru, tak to je těhu, ne??? No a o té injekci vím, že když nejsi těhu, tak spustí ms a když jsi těhu, tak těhu ještě víc podrží...takže ted už asi nezbývá nic jiného než čekat čekat a čekat... to je furt, ale nějakýho čekání, že?? 😒 😠 🙄

ivanalysonkova
29. dub 2008

silver, jo to je hrozné. Nejprve čekání na návštěvu na Tomášov, pak: "máte vysokou sliznici, zkuste vydržet týden". Následně u mojeho Dr.: "sliznici je opravdu vysoká, jsou tam i určité změny, zkusíme vydržet týden". Za týden: nic tam nevidím, sliznici máte pořád vysokou, píchneme Agolutin. Zkuste týden vydržet, když MS do konce týdne nedorazí, přijďte.
Fakt šílené 😀

marinka
29. dub 2008

Silver, to je super, moc gratuluju!! Šanci má i osmibuněčné - já jsem měla právě dvě osmibuněčná embryjka a z jednoho je Anička 😵 Pěkně se opatruj, věřím, že bys těch 14 dní ulehla k spánku a vzbudila se až na test 😅

Ivi, z toho jsem opravdu jelen, po tom agolutinu by už teplota lést nahoru neměla, ne?? Zkusila bych na to založit novou diskusi, ať ti napíše víc holek, co s tím mají zkušenosti, jestli je to možné, aby po agolutinu teplota stoupala..Fakt ti nezávidím, člověk by už chtěl mít jistotu, co?

kači, myslím, že ve Zlíně je možné jít na druhý pokus po třech měsících..

ivanalysonkova
29. dub 2008

marinko, to jo. To je pořád týden co týden. Že by mě to bavilo... 😀 Zítra odjíždím do Prahy za bráchou a jeho rodinkou. Tak se těším. Synovec bude mít za chvíli rok, už se na něho těším 😵

marinka
29. dub 2008

Ivi,aspoň se odreaguješ, to bude fajn!

A co naše Haňulka??? 😕 Neměla jít včera taky k dr.?