CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

zajdav
24. čer 2008

Ahoj holky Zlíňačky..... všem vám držím pěsti ať se co nejdřív všechny brzo dočkáte.... nás už to štěstí dostihlo a jsem po 3 letech těhotná právě díky 4.pokusu IUI ve Zlíně. Předešlé IUI jsem absolvovala v Brně a jen chci podotkout, že jsem vždy doplácela za léky a jedna IUI mně přišla zhruba na 1500 - 1800,- Kč + doprava do Brna a to bylo minimálně 1000,- Kč za měsíc. Takže co se týká platby a Zlína si myslím, že je to rozhodně +/- stejné jak všude jinde. Jinak hlavně pevné nervy a neztrácet optimismus. Ono to jednou fakt určitě přijde. 🙂 🙂 🙂 , že Sonji?? 🙂

sonja21
24. čer 2008

Zajdo, ty moje těhotné zlatíčko , naprosto s Tebou souhlasím a mooc děkuju 😀 😀 😀 😀 😀 "Šimonkovi "posílám velkou pusu k dnešnímu svátečku 😉 😀 😀 😀

ivanalysonkova
24. čer 2008

Zajdo, to je super !!! Vypadá, že v tom Zlíně jsou fakt šikovní 😉 😀

sonja21
24. čer 2008

Ivy, já to pořád říkám 😀 😀 😀

silver2501
24. čer 2008

Zajdo, No my se Soňkou na Zlín rozhodně nedáme dopustit, že Soni?? 🙂 a budem ho bránit 😝 😎 😅

ivanalysonkova
24. čer 2008

Holky, tak to se přidávám k vám 😉

sonja21
24. čer 2008

Silvy, přesně tak, já myslím, že jak píše Zajda, ono je to ve finále stejně drahé a navíc, já jsem tam na ně zvyklá a a jsem v klidu, že jsem v dobrých a příjemných rukou 😀 😀 😀

silver2501
24. čer 2008

A nakonec se tam sejdeme s bříškama a nebo pak rovnou s dětičkama všechny 🙂

ivanalysonkova
24. čer 2008

no tak to doufám 😀 😎

sonja21
24. čer 2008

Jasně a budeme chodit na ty jejich setkání dětí z CAR Zlín v Baťově vile jupíííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

silver2501
24. čer 2008

Jo Soni, v rukou co Tě dokonale znají a ví jak na Tebe, že?? Jednou se to štěstí unaví a sedne.........a vyjde to 🙂

sonja21
24. čer 2008

tak doufám, že jsem za dostatečného vola už se konečně štěstíčko unaví a v tom horku se k nám staví 😀 no já ted bud tak 5 dní umírat a pak znivu znásilňovat ta´tku 😀 😀 😀

sonja21
24. čer 2008

Holky-příští rok tam vyrážíme coooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
14. června 2008 proběhne již 4. ročník Dětského dne naší kliniky
Všechny "naše děti" a jejich rodiče zveme v 10.00 hodin do Baťovy vily ve Zlíně, kde proběhne naše společné setkání. Akci zahájí hejtman Zlínského kraje - pan Libor Lukáš a primátorka Statutárního města Zlína - paní PhDr. Irena Ondrová. Uvidíme koncetr Terezy Kerndlové, Taneční orchestr ZUŠ Uherský Brod, nejmenší tanečníky ze školy Domino, psovody Městské policie Zlín, diskotéku Pavla Březiny, skupinu historického šermu Berendal, přehlídku historických vozů a motorek pana Aloise Samohýla, který nám rovněž osobně představí novou Škodu Suberb. Bavit Vás budou kolotoče, klauni a šaškové a velká spousta dětských atrakcí. Celým dnem bude provázet Jan Čada.

ivanalysonkova
24. čer 2008

to platí asi jen pro děti z IVF,co?? 😅

sonja21
24. čer 2008

néé pro všechny co se tam vyrobily 😀 😀 😀 😀

ivanalysonkova
24. čer 2008

Takže i z IUI???

sonja21
24. čer 2008

Já vím, že to říkali i holkám co nakonec otěhu normálně a chodily do CRM, prostě pro všechny co nějakým způsobem vznikly v CRM Zlín 😉 😀 😉

silver2501
24. čer 2008

Soni, jen do toho...a vyved ho nekam o půl noci v měsíčním svitu do lesa řáholce třeba 😀, at to má řááádný účinek 😀)))))

A pak jen doufat, že 5-tý ročník dětiček s CMR snad stihnem 😀))) jůůůůůůůůůůůů 😀 😀 😀

sonja21
24. čer 2008

Ivy, ti říkám, příští rok jdeme s pupíkama nebo dětma 😀

sonja21
24. čer 2008

SILVY, - aby mě pak neoplodnil nějaký RUMCAJS, ale co chlap jako chlap nééééé 😀 😀 😀 😀 hlavně, že bude v bříšku malí Cipísek nebo Manka 😀 😀 😀 😀

ivanalysonkova
24. čer 2008

jé, tak doufám, že se tam budeme potkávat. To by bylo super. Nebo co udělat nějakou sešlost ještě před těhu??

silver2501
24. čer 2008

iVI, jeslti IUI a nebo IVF a nebo přirozeně jen za jejich pomoci a bojení se toho, tak je to jedno, prostě dětičky z CMR 🙂
Zrovna tak moje kámoška otěhotněla, měli 14 před návštěvou a tak si udělala test, co kdyby a ono to kdyby bylo a už je v šestém tt...tak se zalekli Caru a všeho kolem, že jim to vyšlo samo...takže vlastně taky díky caru 😀 😀 😀

sonja21
24. čer 2008

no já to beru, s vaší kačkou se domlouvám už rok 😀 😀 😀 😀 😀 a to jsme sousedky vedle na ulici 😀

silver2501
24. čer 2008

Já nejsem proti, udělat si zkušební mejdlo před břůůůškama ve Zlíně 😀 😀 😀

Soni a nebo rovnou Cipísek i s mankou, at je to rovnou a přijednom chi chi 😝 😝 😀

sonja21
24. čer 2008

Supeééééér, to bych brala uplně nejvíc a klidně můžu čekat i Karkulku s vlkem protože, já než otěhotním budu asi babička 😀 😀 😀 😀 😀 holky srazík beru 😀

silver2501
24. čer 2008

Soni,já se z tebe zvencnu 😀 😀 😀 uplně mě to škube z krkem a ani krunýř nepomáhá 😀 😀 😀

sonja21
24. čer 2008

Silvy jaký krunýř ? Snad nejsi nějaká nemocenká ? to nééé a Silvy, jak říká můj manžel .... já přece pamatuju ještě Hitlera 😀 😀 😀 😀 😀 / on je ten můj idol totiž o 6 let mladší tak si dovoluje 😀 /

silver2501
24. čer 2008

Psala jsem, měli jsme malou autonehodu v neděli, vrazilo do nás auto v plné rychlosti, tak mám na 1-2 týdny krunýř na krku, natažené vazy a skříplý nerv, ale nic vážného...🙂 jsem říkala, že mám smůlu a ani přes léto se těch doktorů nezbavím chi chi 😀 😀 😀
Jinak Soni, tak to jmse na tom stejně, muj je taky o šest let mladší, ale moc se obekovat nemůžu, on je zas o dvě hlavy vyšší 😀 😀 😀

silver2501
24. čer 2008

zapomněla jsem napsat v plné rychlosti ze zadu, když jsme stáli na křižovatce...

sonja21
24. čer 2008

Fíhááá , tak to mě mrzí , jejda ještě že se nic horšího nestalo, tak to jsem nečetla, já fakt už asi i blbě vidím 🙂
Silvy, tak my jsme jak dva basketbalisti já 175 cm a můj 190 cm, chudák naše dítě, to bude určitě tak 2,5 m, vysoké zrzavé děvče , co se nám nikdy nevdá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Já jsem totiž blond a mužík je tmavý 😀 😀 😀 ale budu ji milovat jak vlastní, slibuju 😀