CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

hanulka3112
26. čer 2008

Ivi, tak co jak jde stimulace? po dlouhé době se tady zase něco dějě, tak ti moc přeju, aby tam byly ty vytoužené// 😉 🙂
Nunciku ahojky jak se máš? U nás se včera přehna strašná bouřka vyplo to elektriku a zkolaboval mobilní signál 😅 až tak před hodinkou nám zapli elektřinu a začal jít i mobil, připadala jsem si jako na konci světa, ale večer byl docela romantický jak včude v pokoji hořely svíčky 😀

ivanalysonkova
27. čer 2008

Dobré ránko,
Hani, jo dobrý. Čekala jsem, že to bude horší 😀 Už jsem docela zručná za ty 4 dny 😎 Dneska už jsem byla 5x na záchodě 😲

sonja21
27. čer 2008

Dobré ránkoooo všem, Hani jejda a třeba budete mít z tohO romanitckého večera malého BOUŘÁKA NEBOU BOUŘAČKU 😀 😀 😀 😀 víš jak to jeeeeee 😀 já jsem si ráno skákla na kosmetiku pro nové řasy a obočí, konečně zase vypadám jak člověk 😀

ivanalysonkova
27. čer 2008

to já se na kosmetiku chystám 15.7. Pokaždé jdu z tama jak znovuzrozená 😵

sonja21
27. čer 2008

Ivy, přesně táák, dneska jsem si odskákla, jen na to obočko a řasy,ale i tak je to fajn pocit 🙂 jééé já bych si dala ještě nějakou masáž, že by mě někdo celý den jen hýčkal, to bych braláááá 😀

hanulka3112
27. čer 2008

Ahojky holky 😉
Ivi a co si vlastně pícháš a kam? Já si píchala gonal v peru do břicha a pak cetrotidy do nohy v injekcích a ty mě vůbec nebolely, ale ten Gonal jsem někdy tak špatně píchla 😲 kdyby to příště šlo, tak bych si ho nejraději píchala v injekcích a to do nohy, ale ono se to asi musí píchat do břicha.Ty si vlastně pícháš na IVI viď, tak toho tolik nemáš?

ivanalysonkova
27. čer 2008

Hani, já píchám Menogon v injekcích do bříška. Zatím mám píchat do neděle, tj. 7 dávek, 3 mi zatím zbývají. V pondělí UTZ a uvidí se, jak vajíčka porostly 😀

hanulka3112
27. čer 2008

Tak ať jich tam je co nejvíc 😉 🙂 a píchej opatrně ať nemáš modřinky 😉

ivanalysonkova
27. čer 2008

Hani, jedinou modřinku mám od sestřičky. Za ty 4 dny, co to dělám sama, nemám ani jednu 😀 😵

hanulka3112
27. čer 2008

Tak to jsi šikula, já taky neměla žádnou 😉 ale jak jsme byli v květnu na genetice tak mi brala sestřička krev a ta druhá ji strašnně vychvalovala, jak to nedělá bezbolestně, no a ještě když mi tu krev brala, začla mě šíleně bolet ruka, když jsem z tama vylezla ven bylo mi špatně a myslela jsem, že mě tam můj bude sbírat po zemi jak jsem byla bledá a ruka mě bolela až do druhého dne a modřina jako kráva 😲 😠

ivanalysonkova
27. čer 2008

Hani, však mrkni do albíčka, mám to tam všechno zdokumetované. 🙂 Přidám si jako ve 3 měsíci. Bříško nafouknuté 😀

sonja21
27. čer 2008

Ivy, máš to tam moooc krásně popsané 🙂

Hani, díky za pochopení a držím moc na Září palečky 😀

ivanalysonkova
27. čer 2008

holky, po té IUI se dávají léky na případné udržení, že? Duphaston, a tak....

nunca
27. čer 2008

Ahojky všem, včera jsme měli nějak seklý počítač, potvora jedna 😠 , ale dnes už běží a to je fajn, protože můžu mrknout za vámi 😉 .
Ivi, já jsem tedˇ čekatelka na září až říjen, ale utíká to docela rychle 😉 , takže to Ty už by jsi mohla mít tou dobou hezký pupíček (držím moc pěstičky!!! 😉 ).
Hanuli, tady to nebylo jinak s tím počasím, ale nějak je tady to dusno docela pořád 😒 , asi taky ještě působí ta injekce 😠 , protože je mi pořád horko (prostě jsem jak pořád před ms- vys. hladina progesteronu a tím nemám ani ovu-stále 😠 ). Bohužel musím čekat na srpen, kdy půjdu nějak na začátku srpna ke gyn. pro hormony na vyvolání ms, tak doufám, že první ms dostanu už v srpnu a druhou poslední v září 😵 , to by bylo skvělé ....... 😝

hanulka3112
27. čer 2008

😠 nedalo mi to tu odpověď a já se tu s tím tak píšu 😠

hanulka3112
27. čer 2008

Žeby? 😕
Ivi dobrý arzenál 😀 já to měla napakované v ledničce, ještě, že tam nikdo jiný nezabrousil, by si asi myslel, že jsme feťáci 😀
Soni v pohodě, teď jsem nějak zapoměla co čeká tebe IVI nebo IVF? 😅
Nunciku, tak v srpnu hurá pro mršku a pak ji pošli někam daleko na dovču 😀

silver2501
30. čer 2008

Dobré ráno holky, tak jak je při pondělku??? U nás dnes zataženo, ale celkem teplo, tak jsem zvědavá, zda se to rozhoní a bude zase krásně svítit sluníčko 🙂

Ivi, tak jak jde pícháníčko, co?? určitě už máš vajucha nachystané na iui, kdy tak vlastně jdeš na to??

Mě dnes postihla ms ☹, ale stejně nemůžu kvuli tomu krku nic dělat, tak budu jen doma utápět se ve své "naladičce" ☹ Už je to třetí od nevydařeného ivfka, škoda že musíme čekat až do září na všechny výsledky, hned bych šla do ivfka už ted 😀))) aaaale aspon užijem aspon léta, však to snad rychle uteče 🙂

ivanalysonkova
30. čer 2008

ahoj holky,
tak jsem zpátky. Na utz bylo vajíček hodně, ale ještě neměli tu správnou velikost. Dr. Horvát mi zvýšil dávky. Budu píchat do středy, ve středu v 22:00 hod Pregnyl a v pátek v 10:00hod inseminace. Jéé, začínám být trošku nervózní, ale už se těším... 😀

ivanalysonkova
30. čer 2008

holky, oprava, chtěla jsem napsat folikulů. 😎 😀

lentillkaa
30. čer 2008

Ahoj holky...po dlouhé době jsem k vám zase nakoukla, co nového...vidím že je tady pár nových tvářiček 🙂

Ivi, já tě znám ze školy 😀 Nevím ale, jestli i ty si na mně vzpomeneš...

Jinak koukám, že se to tu hezky těhotní, tak všem držím palečky

ivanalysonkova
30. čer 2008

lentilko, to nevím. Napiš mi celé jméno, nebo přihoď fotku 😉

sonja21
30. čer 2008

Dobrý podvečer všem, IVY to je fofrrr 😀 DRŽÍÍÍÍÍM PALEČKYYYY 😉

ivanalysonkova
1. črc 2008

Ahoj Soni, jak se máš? 😎 Bříško už začíná slušně natékat a červenat.... 😠

sonja21
1. črc 2008

Dobré ránkoooo, neboj pak ti nateče krásných 9 měsícůůůůů 😀 já dobrý, taky už clostík cítím, tak uvidím co mi řeknou v Pátek na UTZ, takže jsi byla u Patrika H. / doktora / a jaký je ? dobrý ? Věřím, že jo, taky se k němu chystááám 😀

ivanalysonkova
1. črc 2008

Soni, je fakt parádní. Hrozně příjemný, a dokonce jsme se zasmáli 😀 Doufám, že mi bude dělat v pátek tu IUI 😵

sonja21
1. črc 2008

Tak to jsem ráda, já tam budu zítra volat objednávat se na Utz tak bych ráda k němu 🙂

ivanalysonkova
1. črc 2008

Soni, když v pondělí nebyly folikuli ještě velké, a když mi navýšili dávky, je pravděpodobné, že za ty 3 dny "dorostou"??A když pak píchnu pregnyl, můžu mít jistotu, že ovulace opravdu proběhne?? Zkoumají to ještě třeba v den IUI??

fiallinka
1. črc 2008

iva: neboj, rostou tak rychle, že se ani nenaděješ, a pregnyl ovulaci taky spustí určitě, prostě funguje tak, že se vajíčka uvolní 🙂, používá se i při ivf...

ivanalysonkova
1. črc 2008

fiallinka: díky za info. 😉

silver2501
1. črc 2008

Ahojky holky, tak jak se daří??

Ivi, vidím, že folíci rostou a rostou 🙂 a neboooj, oni ještě dorostou..já měla taky nic moc foliky a nakonec dorostly tak, že mi zkrátili o jeden den stimulaci, jak za poslední tři dny poskočily 🙂,ale to bylo u IVF..

Soni a jak u Tebe?? mrška určitě už skončila a začalo domácí snaženíčko, cooo??? tak držím paluše 🙂

Jinak já dnes byls hned po ránu vypovídat na policii kvůli té auto nehodě a chudera baba co do nás vrazila, tak to bude mít asi hodně těžký ted...☹ jsem takové trdlo, že mi je jí i líto 😀))) no ale hlavně že to nedopadlo hůř a krk se pomali dává dohromady 🙂